سارا فرقانی (Sara Forghani Asl) از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی می باشد. او نخستین بار برای بازی در سریال پایتخت مقابل دوربین رفت. البته پیش از آن نیز در سریال دوباره زندگی در سال هشتاد و چهار یعنی زمانی که سارا و خواهر دو قلویش نیکا ۹ ماهه بودند، بازی کرده اند.

در این مقاله قصد داریم که درباره زندگی سارا، محل سکونتش و حاشیه هایی که تاکنون به وجود آورده است اشاره کنیم. اگر شما علاقه مند هستنید که درباره زندگی سارا، اطلاعاتی داشته باشید می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جذاب و هیجان انگیزی درباره این بازیگر جوان بهره مند شوید.

لیست عناوین محتوا پنهان
سارا فرقانی کیست؟

سارا فرقانی کیست؟

حتما تا به حال نام سارا و نیکا فرقانی اصل را شنیده اید. سارا فرقانی اصل، از بازیگران جوان و پر حاشیه ای می باشد که با بازی در سریال پایتخت در نقش دختر نقی معمولی به شهرت فراوانی رسید. او در تاریخ ۸ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ در پایتخت ایران، یعنی شهر تهران به دنیا امده است. سارا به هنگام نوزادی، یعنی زمانی که ۹ ماهه بود در سریال دوباره زندگی نقش یک نوزاد را بازی کرده است. پس از ان در سال ۱۳۹۰ با بازی در مجموعه چند فصلی پایتخت به معروفیت رسید. این بازیگر در سال نود و سه، به همراه خانواده اش ایران را ترک کرد. او اکنون در کشور سوئد مشغول به زندگی و فعالیت می باشد.

سارا به همراه خواهر دو قلویش نیکا، تا به حال حاشیه های زیادی را داشته اند. عکس های جنجالی بسیاری از آن ها در مهمانی های مختلف منتشر شده است. به شکلی این حاشیه ها درباره سارا زیاد شده است که علی رغم میل عوامل تلویزیون، مجبور شدند که آن ها را از تلویزیون کنار بگذارند. این دو بازیگر در فصل جدید پایتخت از لیست بازیگران این مجموعه پر طرفدار خط خورده اند. سارا مجرد می باشد و حدود یک دقیقه از خواهر خود نیکا کوچک تر است.

اخیرا سارا و نیکا در فضای مجازی ماجرا های زیادی برای آن ها به وجود امده است. از حواشی آن ها می توان به ماجرایشان با امیر تتلو اشاره کرد. این طور به نظر می رسید که این دو نفر با امیر تتلو درگیر یک ماجرای عاطفی و عاشقانه شده اند. از دیگر جنجال های آن ها در فضای مجازی می توان به عکس های منشوری آن ها در استخر اشاره کرد. این دو بازیگر با اینکه سن زیادی ندارند اما در فضای مجازی بسیار حاشیه ساز هستند. آن ها جنجال های زیادی را نیز در فضای مجازی به وجود آورده اند.

عکس سارا و نیکا فرقانی اصل در خارج را در کجا ببینیم؟

عکس سارا و نیکا فرقانی اصل در خارج را در کجا ببینیم؟

شاید شما به دیدن عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل علاقه داشته باشید. اگر دوست دارید که عکس های این بازیگران جوان را مشاهده کنید در این قسمت می خواهیم راه های آن را به شما نشان بدهیم. از راه های دیدن عکس های سارا فرقانی می توان به صفحه شخصی اینستای او اشاره کرد. او در پیج اینستاگرامش عکس های شخصی زیادی را از خود و خواهر دو قلویش منتشر کرده است. شما می توانید برای دیدن عکس های سارا به پیج او مراجعه کنید.

از دیگر راه های دیدن عکس سارا فرقانی اصل (Sara Forghani Asl)، می توان به سایت های مختلف اینترنتی اشاره کرد. شما می توانید با جست و جوی عنوان سارا فرقانی، عکس هایی را از او مشاهده نمایید. همچنین در کانال های تلگرامی بسیاری، عکس هایی از این دو قلوی جوان و معروف به چشم می خورد. در این قسمت می خواهیم عکس جذابی را که این بازیگر تهیه کرده ایم در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه می توانید این عکس جذاب و جالب از او را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام سارا فرقانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام سارا فرقانی چیست؟

افراد معروف زیادی هستند که در برنامه پر مخاطب اینستاگرام فعالیت می کنند. یکی از این افراد سارا فرقانی (Sara Forghani Asl) است که در این برنامه فعالیت گسترده ای دارد. اگر دوست دارید که آدرس پیج سارا فرقانی را داشته باشید، در این قسمت می خواهیم آدرس پیج او را به شما بدهیم. وی در پیج شخصی خود تا به حال لایو های زیادی را برپا کرده است. او دقایق زیادی را با طرفدارانش صحبت کرده است.

سارا تاکنون با انتشار ۷۹ عدد پست، توانسته است نزدیک به هفتصد و نود و هفت دنبال کننده در سراسر جهان را به خود جذب کند. سارا در این پیج، عکس های زیادی از چهره بدون آرایش خود و عکس های بدون روسری اش را منتشر می کند. شما می توانید با جست و جوی نام saraforghaniofficial پیج او را در اینستاگرام پیدا کنید. در صورت تمایل شما می توانید این بازیگر جوان را دنبال کنید.

خانواده سارا و نیکا فرقانی اصل

خانواده سارا و نیکا فرقانی اصل

شاید دوست داشته باشید که با خانواده سارا و نیکا فرقانی اصل بیشتر اشنا شوید. سارا دارای یک خواهر دو قلو می باشد که نامش نیکا است. آن ها در بیشتر مکان ها در کنار هم حضور دارند. همچنین سارا به همراه خواهرش نیکا در سریال پایتخت بازی کرده اند. پدر آن ها از فوتبالیست هایی بود که در تیم نوجوانان بازی می کرد. او در لیگ جوانان و تیم های عقاب و راه آهن مدت زیادی بازی کرده است. سرانجام به دلیل اتفاقی که برایش در حین بازی رخ داد دیگر نتوانست بازی را در فوتبال ادامه بدهد. مادر خانواده خانه دار است و اطلاعات زیادی از او در دسترس نمی باشد. این خانواده در سال ۱۳۹۳ راهی کشور سوئد شدند تا فرزندانشان بتواند در آن کشور تحصیل کنند و از امکانات آن جا استفاده کنند.

سارا و نیکا فرقانی اصل در خندوانه دعوت شدند؟

سوالی که ممکن است تاکنون برایتان پیش آمده باشد این است که آیا تا به حال دو قلو های پایتخت، یعنی سارا و نیکا به برنامه خندوانه با مجری گری رامبد جوان دعوت شده اند. در این قسمت از مقاله می خواهیم به حضور سارا و نیکا فرقانی در برنامه پر بیننده خندوانه اشاره کنیم. آن ها در تاریخ ۸ مرداد ماه سال ۱۳۹۷ به برنامه خندوانه رفتند و در مقابل رامبد جوان نشستند. سارا در این برنامه به سوالاتی که رامبد از او می پرسید پاسخ داد. آن ها دقایق زیادی را همراه با عروسک جناب خان سپری کردند.

همچنین آن ها با عوامل برنامه خندوانه مسابقات جالب و هیجان انگیزی را انجام دادند. مدت زمان این برنامه حدود یک ساعت می باشد و فیلم آن در سایت های مختلف موجود است. همچنین فیلم این گفت و گوی جذاب در برنامه ای مانند یوتیوب نیز موجود می باشد. شما می توانید با جست و جو در گوگل و برنامه یوتیوب، فیلم این برنامه جذاب و دوست داشتنی را مشاهده کنید.

دلیل حذف سارا و نیکا فرقانی اصل از پایتخت چه بود؟

دلیل حذف سارا و نیکا فرقانی اصل از پایتخت چه بود؟

حتما در ماه های اخیر خبر حذف دو قلو های پایتخت را از این سریال شنیده اید حذف شدن آن ها از این سریال، دلایل مختلفی دارد. آن ها تا به حال حاشیه های زیادی را به وجود آورده اند. سارا و نیکا از بازیگران جوان، جنجالی و پر حاشیه در تلویزیون ایران می باشند. آن ها اخیرا با فیلم مهمانی های آن چنانی که در آن حضور دارند و ماجرایشان با امیر تتلو مورد حاشیه های زیادی قرار گرفته اند. همچنین این دو قلوی جوان با کشف حجاب در کشور سوئد و انتشار عکس های ان در اینستاگرام بسیار حاشیه ساز شدند. سرانجام تلویزیون و عوامل فیلم نیز بر خلاف میل خود مجبور شدند که سارا و نیکا را به دلیل حاشیه های زیاد از لیست بازیگران این مجموعه پر بیننده خط بزنند. این خبر، حواشی زیادی را در پی داشت و عده زیادی نسبت به آن معترض بودند.

یوتیوب سارا فرقانی فعال است؟

یوتیوب از برنامه های جذاب و پر طرفدار می باشد. افراد بسیار زیادی هستند که در این برنامه مشغول به فعالیت هستند. یکی از این افراد، سارا فرقانی (Sara Forghani Asl) می باشد که در یوتیوب فعالیت می کند. او در این برنامه دارای صفحه می باشد. او در این برنامه با انتشار ویدئو هایی از فعالیت های روزانه شان و فیلم هایی که در آن نقش آفرینی کرده اند منتشر می کنند. همچنین آن ها از لایو های خود کلیپ هایی را در این صفحه بارگزاری می کنند. برنامه یوتیوب نیز به ازای لایک ها و بازدید های افراد از این ویدئو ها مبلغی را به این بازیگر اختصاص می دهد. شما می توانید با جست و جوی نام سارا فرقانی، صفحه او در یوتیوب را ببینید. در صورت تمایل با تنظیم کردن یوتیوب خود به هنگام گذاشتن پست جدید او مطلع شوید.

سارا در استخر ترکیه

حتما تا به حال ماجرای حضور سارا فرقانی در استخر را شنیده اید. این ماجرا سر و صدا های زیادی را در فضای مجازی به پا کرد تا جایی که آن ها از پایتخت حذف شدند. ماجرا از این قرار است که مدتی پیش عکسی از سارا و نیکا با بدنی برهنه در استخر منتشر شد. این استخر مختلط بوده و در کشور ترکیه می باشد. پس از انتشار این خبر، به نظر می رسید که آن ها در سری جدید پایتخت حضور نداشته باشند و همین اتفاق هم افتاد. در ادامه می توانید عکس این دو بازیگر جوان در استخر را مشاهده کنید.

درآمد این بازیگر از کجاست؟

درآمد این بازیگر از کجاست؟

حتما برایتان جالب است که بدانید درآمد بازیگران افرادی مانند سارا و نیکا فرقانی از کجا می باشد. آن ها با اینکه سن کمی دارند ولی از بازیگران مطرح و سر شناس تلویزیون می باشند. سارا با بازی در فیلم های تلویزیونی درآمد قابل توجه و زیادی را از آن خود کرده است. همچنین این بازیگر با فعالیت در برنامه یوتیوب، مبلغی را از این برنامه دریافت می کند. سارا فرقانی از افرادی می باشد که در اینستاگرام دنبال کننده های زیادی دارد. او با تبلیغات برند های معتبر و بین المللی نیز درآمد زایی می کند.

سارا و نیکا فرقانی در کدام کشور زندگی می کنند؟

شاید به نظرتان جالب باشد که بدانید سارا و نیکا در کدام کشور زندگی می کنند و در کجا مشغول به فعالیت می باشند. دو قلو های پایتخت به همراه خانواده خود در سال نود و سه ایران را ترک کردند. آن ها برای زندگی و کار به کشور سوئد مهاجرت کردند. این دو نفر اکنون نیز در آن کشور زندگی و فعالیت می کنند.

حاشیه های این بازیگر درباره چه موضوعاتی است؟

سارا و نیکا فرقانی سن کمی دارند، ولی تاکنون حاشیه های زیادی را ایجاد کرده اند. با اینکه سارا سن زیادی ندارد و از بازیگران جوان محسوب می شود. او هم بسیار معروف است و هم تاکنون حاشیه های زیادی را داشته است. اولین حاشیه این بازیگر مربوط به مهاجرتش از کشور ایران به سوئد بود. برخی بر این باور بودند کسانی که از این جا می روند، دیگر نباید در فیلم های تلویزیونی ما بازی کنند. پس از مدتی که اوضاع آرام تر شد، ماجرای دوستی آن ها با امیر تتلو مطرح شد. گفته می شد که سارا و نیکا با امیر تتلو، خواننده پر طرفدار ایرانی وارد رابطه عاطفی و عاشقانه ای شده اند. البته صحت داشتن این خبر هنوز مشخص نیست. یکی دیگر از حاشیه هایی که مربوط به این دو بازیگر جوان است، عکس های بدون حجاب و بدون روسری آن ها می باشد که در فضای مجازی منتشر کرده اند.

از دیگر حاشیه هایی که مربوط به این بازیگر نوجوان است، جریان عکسی می باشد که از سارا به همراه یک نوزاد منتشر شد. برخی می گفتند که سارا مادر شده است و این عکس فرزند او می باشد. مدتی بعد سارا و نیکا این خبر را تکذیب کردند. آن ها این طور عنوان کردند که این نوزاد یکی از اقوام آن ها می باشد. هنوز مدتی از این خبر نگذشته بود که عکس ها و فیلم های بسیاری از این دو نفر در مهمانی های آنچنانی در خارج از کشور پخش شد.

اخیرا نیز عکس های زیادی از بدن برهنه آن ها در یک استخر مختلط منتشر شده است. این استخر در کشور ترکیه می باشد. همین شایعات و حاشیه ها باعث شد که اسم این دو بازیگر از سریال پایتخت خط بخورد. آن ها دیگر در این مجموعه حضور ندارند. مدتی نیز شایعه شده بود که سارا فرقانی اصل ازدواج کرده است. خود او سریعا این موضوع را تکذیب کرد.

آیا تابحال مصاحبه ای با سارا فرقانی انجام شده است؟

آیا تا به حال مصاحبه ای با سارا فرقانی انجام شده است؟

سارا فرقانی تا به حال مصاحبه های زیادی را انجام داده است. او به همراه خواهر دو قلویش در سال نود و هفت در برنامه پر بیننده خندوانه حضور پیدا کردند. آن ها گفت و گویی جذاب را در این برنامه رقم زدند. آن ها در این برنامه با جناب خان شوخی های زیادی کردند. سارا و نیکا در این برنامه مسابقات جالبی را نیز با عوامل خندوانه انجام دادند. فیلم این مصاحبه جذاب در سایت هایی مانند آپارات و برنامه هایی مانند یوتیوب موجود می باشد.

سارا تاکنون مصاحبه های بسیاری را با مجلات و برنامه های تلویزیونی مختلف داشته است. او درباره سوالی که همه از آن ها می پرسند یعنی ادامه بازیگری این طور می گوید که هنوز تصمیمی درباره آن نگرفته است. سارا این طور می گوید که دوست دارد تحصیلاتش را ادامه بدهد. او به شغل دامپزشکی بسیار علاقه دارد به طوری که بیشتر زمان خود را با سگ ها و حیوانات مختلف سپری می کند. پدر سارا فوتبالیست بود و سال ها در تیم عقاب و راه آهن بازی کرده است. وی به دلیل اتفاقی که برایش در فوتبال رخ داد، دیگر نتوانست به بازی ادامه بدهد.

همچنین این بازیگر با رفتن به برنامه رادیویی، رادیو هفت نیز گفت و گوی جالبی را انجام داد. سارا فرقانی در برنامه فرمول یک با مجری گری علی ضیا که از شبکه یک پخش می شد حضور پیدا کرد و به سوالات او پاسخ داد. شما می توانید برای دیدن فیلم های این مصاحبه به اینترنت و برنامه یوتیوب مراجعه کنید و آن ها را مشاهده نمایید.

دوست پسر سارا فرقانی کیست؟

دوست پسر سارا فرقانی کیست؟

بسیاری از افراد معروف هستند که دارای دوست پسر می باشند. یکی از این افراد سارا فرقانی می باشد. سارا و خواهرش نیکا تاکنون با پسران زیادی عکس های بسیاری را پخش کرده اند. برخی از این کلیپ ها و عکس ها به همراه چند پسر در یک ماشین است. برخی دیگر نیز در فضا هایی مانند پارک ها عکس هایی را با پسران منتشر کرده اند. مشخص نیست که این پسران با آن ها چه رابطه هایی دارند. بیشتر به نظر می رسد که آن ها دوست پسران سارا و نیکا هستند. از معروف ترین دوست پسر های این دو بازیگر می توان به امیر تتلو خواننده محبوب و سر شناس ایرانی اشاره کرد. البته هنوز صحت داشتن این خبر مشخص نیست. به نظر می رسد که آن ها مدتی را با امیر تتلو درگیر ماجرای عاطفی بوده اند.

لایو جنجالی سارا فرقانی درباره چه موضوعاتی بود؟

سارا فرقانی اصل، از بازیگرانی می باشد که تاکنون لایو های جنجالی و بحث برانگیز بسیاری را برگزار کرده است. او در برخی از این لایو ها در مهمانی ها می باشد و عکس های منشوری زیادی دارد. برخی دیگر از لایو های او مربوط به صحبت های گرم و صمیمی با طرفداران و دوستان خود می باشد. همچنین در برخی از مواقع، آن ها به سوالات دوستان خود و طرفدارانشان پاسخ می دهند. شما می توانید برای دیدن این لایو ها به اینترنت و سایت های مختلف مراجعه کنید.

فیلم های این بازیگر

سارا به همراه خواهرش نیکا تا به حال در دو فیلم به نام های دوباره زندگی و پایتخت بازی کرده اند. این دو نفر در سال ۱۳۸۴ یعنی زمانی که ۹ ماهه بودند در سریال دوباره زندگی بازی کرده اند. موضوع این سریال این است که دو خواهر از یک دیگر جدا شده اند. هر کدام از آن ها در خانواده ای درحال زندگی هستند. از دیگر فیلم های او می توان به پایتخت اشاره کرد که در ۵ فصل آن حضور داشته است. سارا فرقانی با بازی در این سریال چند فصلی معروف و مطرح شده است.

اولین فیلمی که سارا در آن نقش داشت، سریال دوباره زندگی بود. این سریال در سال ۱۳۸۵ از تلویزیون پخش شد و داستان دو خواهر که از هم جدا شده اند را دنبال می کرد. سارا و خواهرش را آقای رسول حاتمی به سیروس مقدم، کارگردان پایتخت معرفی کرد. او در سریال دوباره زندگی با خانواده فرقانی آشنا شده بود. به همین ترتیب از آن ها دعوت کردند که در دفتر فیلم نامه نویس سریال پایتخت، یعنی آقای برزو نیک نژاد تست بازیگری بدهند. سرانجام آن ها را برای نقش دوقلو های پایتخت انتخاب کردند. آن ها در این مجموعه معروف، نقش دختران نقی معمولی را ایفا کردند.

سارا و نیکا فرقانی چند سال دارند؟

سارا و نیکا فرقانی چند سال دارند؟

سارا و نیکا از بازیگران جوان و جدید در تلویزیون هستند. سارا و نیکا در تاریخ ۸ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ در شهر تهران متولد شده اند. سارا با اختلاف زمان یک دقیقه از نیکا کوچک تر می باشد. آن ها در حال حاضر ۱۷ ساله بوده و در کشور سوئد ساکن می باشند. آن ها در سال ۱۳۹۰ یعنی زمانی که ۷ ساله بودند، وارد عرصه بازیگری شدند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سارا و نیکا با بازی در چه سریالی معروف شده اند؟

  سارا در سال ۱۳۹۰ توسط آقای رسول حاتمی به سیروس مقدم معرفی شد. آن ها به دفتر آقای برزو نیک نژاد رفتند و با یک تست بازیگری برای بازی در سریال پایتخت انتخاب شدند. سرانجام آن ها با بازی در این سریال معروف شدند.

 2. سارا در چه تاریخی و در چه شهری به دنیا آمده است؟

  سارا فرقانی اصل در تاریخ ۸ مرداد ماه سال ۱۳۸۳ در پایتخت ایران، یعنی شهر تهران به دنیا آمده است.

 3. ماجرای عکس های در استخر سارا و نیکا فرقانی اصل چه بود؟

  مدتی پیش عکس هایی در فضای مجازی از سارا و نیکا با بدنی برهنه در استخری مختلط منتشر شد. به نظر می رسید که این استخر در کشور ترکیه است و عکس های آن ها جنجال های زیادی را در صفحات مجازی مختلف برپا کرد.

 4. سارا و نیکا فرقانی اصل در چه کشوری زندگی می کند؟

  سارا به همراه خانواده اش در سال ۱۳۹۳ به کشور سوئد مهاجرت کرد و اکنون در این کشور زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]