ساره بیات از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی به حساب می آید. او تا به امروز در نقش های زیادی در فیلم های سینمایی و مجموعه های مختلف، ایفای نقش کرده است. جالب است بدانید با مطالعه بیوگرافی ساره بیات می توان این موضوع را فهمید که ساره تا به امروز در بیش از ۲۰ جایزه، نامزد دریافت جایزه از جشنواره ها و مسابقات مختلف شده است.

ساره بیات کیست؟

ساره بیات کیست؟

تاریخ تولد ساره بیات ۱۴ مهر ماه سال ۱۳۵۸ است. او در شهر مشهد متولد شده است و امروزه ساکن شهر تهران است. ساره در رشته هنر دوره دیده است و مدرک لیسانسش مرتبط با این رشته است. او از همان سنین کودکی و جوانی علاقه زیادی به بازیگری در سینما و تئاتر داشت. ساره در یک خانواده ۴ نفره در شهر مشهد به دنیا آمد.

او یک خواهر کوچک تر به نام سروین دارد. سروین بیات امروزه همسر رضا قوچان نژاد، فوتبالیست مشهور کشومان است. تصاویر زیادی از آن ها در کنار ساره بیات در اینترنت موجود می باشد. جالب است بدانید خانواده ساره با فعالیت او در زمینه بازیگری و تئاتر بسیار مخالف بودند. این مخالفت آن قدر پیش رفت که ساره مجبور شد دور از اطلاع خانواده اش به تئاتر و کلاس ها مربوط به بازیگری برود. ساره علاقه زیادی به بازیگری داشت و همین علاقه او را مجبور کرد تا دور از چشم خانواده اش به آن بپردازد و سرانجام هم در این زمینه موفق شود. در زمانی که سن ساره بیات ۲۲ سال بود، او وارد صحنه تئاتر شد.

در سال ۱۳۸۰ و در همین سن، ساره توانست برای اولین نقشش در صحنه تئاتر، در جشنواره تئاتر پلیس جایزه بهترین بازیگر را دریافت کند. در کنار این جایزه او موفق به کسب دیپلم افتخار شد که برای او در این سن کم، امید و انرژی زیادی برای نقش های آینده اش به همراه داشت. او پس از آن به موسسه کارنامه رفت تا دوره های بازیگری را در کنار استاد بزرگ، پرویز پرستویی آموزش ببیند.

او درباره نقشش در فیلم حضرت محمد (ص) این نکته را بیان کرده است که حضور در برخی از فیلم ها کاملا به روحیات یک بازیگر بر می گردد. او حضورش در نقش حلیمه در این فیلم را کاملا دلی دانست و از آن به عنوان اتفاق فرخنده ای در کارنامه هنری اش نام می برد. او می گوید حضورش در این فیلم، تجربه ای بسیار شیرین و فراموش نشدنی برایش بوده است. قبل از حضورش در اولین سکانس، او با خدا صحبت های زیادی کرده بود و از او خواسته بود تا سنگینی این نقش را برایش آسان کند و بتواند از پس این نقش عزیز بر بیاید.

ساره تا به امروز در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است. او در سال ۱۳۸۴ با سریال یک مشت پر عقاب در تلویزیون ایران ظاهر شد و توانست اولین نقشش را در کارنامه حرفه ایش بازی کند. او در کنار بزرگان سینمایی مانند علیرضا خمسه و رضا کیانیان در این سریال مشغول به فعالیت شد و به خوبی از پس نقشش برآمد. اولین تجربه سینمایی ساره در سال ۱۳۸۶ در فیلم مقلد شیطان برای او شکل گرفت. او در این فیلم در کنار کامبیز دیرباز و شقایق فراهانی بازی کرد و آن فیلم را جز فیلم های پر فروش زمان خودش ساخت. شهرت این بازیگر برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین، به کارگردانی آقای اصغر فرهادی رقم خورد. او از طریق حبیب رضایی در سال ۱۳۸۹ به این فیلم معرفی شد و توانست در نقشش بدرخشد.

این فیلم در مراسم اسکار، برنده شد و افتخار زیادی برای تمام عوامل آن به جا گذاشت. این بازیگر در سال ۱۳۸۹ در فیلم جدایی نادر از سیمین به شهرت زیادی رسید. او برای بازی در این فیلم جوایز زیادی از جشنواره های داخلی و خارجی برنده شد و برای او افتخار زیادی به همراه داشت. او دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن را در جشنواره فیلم فجر و همچنین جایزه خرس نقره ای را در جشنواره فیلم برلین به دست آورد. این بازیگر بار ها اعلام کرده است که از زیاد شدن سنش اصلا نمی ترسد و آن را نشان از تجربه و زندگی می داند. او همیشه بیان کرده است که عاشق زندگی کردن در لحظه است و به همین دلیل پیری را اصلا بد و زشت نمی داند. ساره بیات سعی می کند در انتخاب فیلم هایش دقت زیادی داشته باشد. به گفته او کارگردان و عوامل مجموعه، نقش بسیار مهمی را در خوب و یا بد بودن یک فیلم دارند. او در این سال ها سعی کرده است در انتخاب هایش بسیار محتاطانه عمل کند و هر پیشنهادی را قبول نکند.

ساره بیات در دورهمی دعوت شد؟

ساره بیات در دورهمی دعوت شد؟

ساره بیات یکی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی که در این سال ها نشان داده است، اهل مصاحبه کردن، به خصوص مصاحبه های تصویری تلویزیونی نیست. او کم تر در برنامه های این چنینی حاضر می شود و سعی می کند مصاحبه هایش خارج از تلویزیون انجام شوند. او در برنامه هایی مانند دورهمی حضور نداشته است و مهران مدیری، مجری این برنامه نیز تا به حال نام ساره را در این برنامه به زبان نیاورده است.

درآمد ساره بیات چقدر است؟

درآمد ساره بیات از راه بازیگری بسیار بالا است. او استاندارد های خاصی برای قبول نقش دارد و دستمزد او از جمله این استاندارد ها است. به گفته برخی از مخاطبان او برای بازی در فیلم ها و سریال هایش دستمزد بسیار بالایی را به عنوان دستمزد پیشنهادی خود بیان می کند. ثروت ساره بیات از راه بازی در نقش هایش به دست می آید و در این سال ها، زندگی فوق لاکچری او نشان داده است که این دستمزد اصلا مقدار کمی نمی باشد. او به عنوان سفیر صنایع دستی نیز فعالیت دارد. خود ساره بیات بار ها اعلام کرده است که دلیل انتصابش را برای این کار نمی داند ولی علاقه زیادی به شغلش دارد. او سال ها است در این کار مشغول است و درآمد نسبتا خوبی هم به دست آورده است.

آدرس پیج اینستاگرام ساره بیات چیست؟

ساره بیات اینستا را مکانی برای انتشار تصاویر شخصی و ارتباط با مخاطبانش می داند. او در این سال ها از این پلتفرم به خوبی استفاده کرده است و در آن تصاویر خانوادگی زیادی را منتشر کرده است. ساره آن قدر ها در این پلتفرم فعال نیست و فن پیج های او بسیار فعال تر از خود در زمینه تولید محتوا هستند.

ساره در اینستاگرام توانسته است در حدود ۳ میلیون فالوور داشته باشد. پیج او در اینستاگرام تیک آبی دارد و خودش شخصا آن پیج را اداره می کند. فن پیج های ساره نیز به او در انتشار تصاویر و اخبار سینمایی کمک زیادی می کنند. آن ها با اتحاد های مختلف و کامنت های پر مهر و محبتی که در پست های ساره می گذارند، این علاقه و دوست داشتنشان به این بازیگر را به خوبی نشان می دهند.

ساره بیات در اینستاگرامش تصاویر زیادی از خواهرش سروین به همراه خواهر زاده اش منتشر می کند. عده ای سود جویانه سعی کردند تا این تصاویر را با تیتر های زرد دختر ساره بیات در اینترنت منتشر کنند؛ اما طرفداران ساره حقیقت را می دانند و در جریان تمامی اتفاقات زندگی خانم بازیگر هستند.

شغل اصلی ساره بیات چیست؟

شغل اصلی ساره بیات چیست؟

ساره بیات بازیگری و جایگاهی که در آن قرار دارد را همان شغلی می داند که از کودکی به فکرش بوده است. به نظر خود او، به جایی که در فکرش بود و دوست داشت برسد، رسیده است. ساره در مصاحبه ای اعلام کرد که شاید خیلی کم توقعی به نظر برسد ولی او جایگاه امروزش را بسیار دوست دارد و می داند که برای رسیدن به این مرحله از بازیگری تلاش زیادی کرده است.

شغل اصلی او همین بازیگری است و دوست دارد تا همیشه در همین شغل فعالیت داشته باشد. ساره بیات از سال ۱۳۹۶ به عنوان سفیر صنایع دستی فعالیتش را آغاز کرده است. او در این سال از سمت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران در زمان ریاست زهرا احمدی پور به این سمت منصوب شد. او امروزه به عنوان سفیر صنایع دستی در کشورمان فعالیت دارد و به گفته خودش این شغل را بسیار دوست دارد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این هنرپیشه راه های زیادی وجود دارند. اولین راه این است که نام ساره بیات را در گوگل، جستجو کنید. عکس های زیادی از این بازیگر در اینترنت موجود هستند که با سرچ کردن نام او، می توانید به تمامی آن ها دست پیدا کنید. تا به امروز مجلات و روزنامه های خبری زیادی مصاحبه های این بازیگر را به همراه تصاویر او منتشر کرده اند. شما می توانید در اینترنت به تعداد زیادی از این مصاحبه ها به همراه تصاویر این هنر پیشه دسترسی داشته باشید.

راه دیگر برای مشاهده عکس های این بازیگر توانمند، مراجعه به پلتفرم اینستاگرام است. ساره در اینستاگرام، پیج شخصی خودش را دارد و هر از گاهی در آن به انتشار تصاویر زندگی خودش می پردازد. فن پیج های ساره در اینستاگرام بسیار فعال هستند. شما می توانید تصاویر و اخبار جدید زندگی ساره بیات را در پیج های طرفداران او که اصلا هم تعداد کمی ندارند، مشاهده کنید.

فیلم های درخشان ساره بیات کدامند؟

فیلم های درخشان ساره بیات کدامند؟

ساره بیات تا به امروز در فیلم ها و مجموعه های زیادی نقش آفرینی کرده است. او برای بازی در این فیلم ها تا کنون بیش از ۲۰ بار نامزد دریافت جایزه شده است. لیست کامل فیلم ها و اجرا های ساره را می توانید با سرچ کردن ساره بیات ویکی پدیا به دست آورید. در این سایت، اسامی کامل فیلم های ساره بیات موجود هستند.

محمد (ص)

مجید مجیدی این فیلم زیبا را در سال ۱۳۹۴ کارگردانی کرده است. این فیلم در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی به اکران درآمد و برای عوامل این مجموعه، افتخار زیادی به همراه داشت. ساره بیات در این فیلم نقش حلیمه، دایه پیامبر را بازی کرد و در آن بسیار موفق ظاهر شد.

جدایی نادر از سیمین

پرافتخار ترین نقش کارنامه هنری این بازیگر را می توان حضورش در این فیلم دانست. ساره برای بازی در این فیلم که اصغر فرهادی آن را کارگردانی کرده بود، جوایز زیادی را کسب کرد.

رحمان ۱۴۰۰

منوچهر هادی این فیلم سینمایی را در سال ۱۳۹۷ در سینما های کشور اکران کرد و این فیلم از فروش خوبی برخوردار بود. ساره در این فیلم به زیبایی از پس نقشش به عنوان نازی برآمد.

سریال عاشقانه

مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۳۹۶ منتشر شد. ساره بیات در این مجموعه نقشش را به خوبی ایفا کرد و در آن بسیار موفق بود. او در این فیلم نقش پگاه را بازی کرد و به خوبی از پس سختی های آن بر آمد. قسمت دوم این سریال به نام گیسو در سال ۱۴۰۰ منتشر شد اما نتوانست بازخورد خوبی مانند عاشقانه ها به دست آورد. ساره بیات در گیسو نقش زیاد جالبی را از خودش به ماندگار نگذاشت اما نقشش در عاشقانه مورد استقبال زیادی از سوی مخاطبان قرار گرفت.

دل

این مجموعه که از شبکه نمایش خانگی پخش شد، نتوانست در خیلی از قسمت ها موفق عمل کند. در این مجموعه با این که ساره، نقش اصلی را بازی می کرد اما مورد انتقاد های زیادی قرار گرفت. بسیاری از عوامل پشت صحنه این سریال هم از نتیجه و حضورشان در این مجموعه ابراز نارضایتی کردند. ساره بیات در دل نتوانست آن قدر که باید با مخاطبانش ارتباط برقرار کند. فیلم آخرین ساره بیات در کارنامه هنری اش که به اکران درآمده است همین مجموعه است.

جوایز و افتخارات ساره بیات شامل چه مواردیست؟

جوایز و افتخارات ساره بیات شامل چه مواردیست؟

ساره بیات تا به امروز برنده جوایز زیادی در جشنواره های مختلف شده است. از سال ۱۳۸۹ او با حضورش در جشنواره های مختلف، توانسته است جوایز زیادی را برنده شود. در سال ۱۳۸۹ او در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر، کانون منتقدان و نویسندگان ایران و شصت و یکمین جشنواره فیلم برلین برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جوایز شده است. جشنواره فیلم برلین برای تمامی عوامل فیلم جدایی نادر از سیمین خرس نقره ای را به همراه داشت و افتخار زیادی برای سینمای ایران محسوب می شود. این جایزه به تمامی بازیگران زن و مرد این فیلم اختصاص دارد.

در سال ۱۳۹۱ او در مراسم انجمن منتقدان فیلم لندن و همچنین جشنواره بین المللی فیلم پام اسپرینگز توانست برای حضورش در فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه شود. او برای بازی در سریال عاشقانه در سال ۱۳۹۶ توانست در هفدهمین جشن حافظ، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش درام شود. در همان سال او برای بازی در فیلم سینمایی زرد، برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم شانگهای شد. فیلم فصل فراموشی فریبا نیز برای این بازیگر جوایز زیادی را به همراه داشت. او در سال ۱۳۹۴ در جشنواره بین المللی فیلم راوی و جشنواره تیبورون آمریکا موفق شد برای حضورش در این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن را به دست آورد.

ساره بیات چند سال دارد؟

ساره بیات چند سال دارد؟

سن ساره بیات ۴۲ سال است. او تا به امروز در این سن توانسته است در فیلم ها و مجموعه های ایفای نقش داشته باشد و با مخاطبانش ارتباط داشته باشد. او خودش را بازیگری توانمند و موفق می داند که به گفته خودش از پس هر نقشی در هر فیلمی بر می آید.

آیا تا به حال مصاحبه با این بازیگر انجام شده است؟

ساره بیات تا به امروز با مجلات و روزنامه های خبری مصاحبه داشته است. بخش زیادی از مصاحبه های او در اینترنت موجود هستند که با جستجو نام این هنر پیشه می توانید آن ها را پیدا کنید. ساره بیات با برخی از شبکه های تلویزیونی و اینترنتی هم مصاحبه کرده است. فیلم های مصاحبه های این بازیگر در قسمت ویدیو های سایت هایی مانند آپارات و نماشا موجود می باشند.

او در تمام مصاحبه هایش به صراحت این نکته را بیان کرده است که به هیچ وجه آدم ترسویی نیست و دوست ندارد در هیچ جا حقش خورده شود. او با بیان این که به هیچ عنوان اهل قضاوت نیست، عاقبت کسانی که کارشان قضاوت است را بسیار بد می داند. او سعی می کند تا از قضاوت ها و حواشی ای که برایش ایجاد می شود دور بماند و با سکوتش به آن ها پاسخ دهد.

حاشیه های ساره بیات درباره چه مواردیست؟

ساره بیات بازیگری است که با وجود کم بودن علاقه اش به فضای مجازی و مصاحبه های تصویری، درگیر حواشی و شایعه های مختلفی شده است. در زمان اکران یکی از فیلم هایش در سینمای کوروش، او و عوامل دیگر از این فیلم حضور داشتند. در این زمان فیلمی از ساره بیات منتشر شد که او با عصبانیت مشغول فحاشی به یکی از کسانی بود که به او دست زده است. این فیلم او بازخورد های زیادی برای این بازیگر در فضای مجازی به همراه داشت. یکی دیگر از حاشیه های زندگی این بازیگر این است که هیچ کس تا به حال ساره بیات قبل عمل را ندیده است. بسیاری از طرفدارانش در اینستاگرام از او خواسته اند تا تصویری از ساره بیات بدون آرایش را حداقل مشاهده کنند ولی او تا کنون این عکس را منتشر نکرده است.

در چند سال گذشته او با محمد رضا گلزار، بازیگر توانمند سینمایی کشورمان، در فیلم های زیادی همبازی شده است. عده ای شروع به ایجاد حاشیه درباره این دو بازیگر کردند و به ارتباط نزدیک و صمیمی آن ها اشاراتی کردند. این دو بازیگر هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادند و باعث اتمام این حاشیه دروغین شدند.

حضور سروین بیات، خواهر ساره به همراه همسرش در خارج از ایران و مهاجرت آن ها به کشوری دیگر، موجب شده است موجی از حاشیه برای این بازیگر شروع شود. از ساره سوالات زیادی درباره مهاجرتش به کشور دیگر مانند آمریکا برای زندگی پرسیده می شود و او با بیان این نکته که دوست دارد در ایران بماند و برای هم میهنانش بازی کند، به این شایعات پایان داده است.

همسر این بازیگر کیست؟

همسر این بازیگر کیست؟

همسر ساره بیات، علیرضا افکاری است. افکاری خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده است و در زمینه موسیقی فعالیت می کند. آن ها در ۴ اردیبهشت همین سال، سال ۱۴۰۰ درباره این ازدواج خبر دادند و آن را رسانه ای کردند. البته جملات متنی که آن ها منتشر کردند نشان می داد چند سالی از زندگی مشترک آن ها می گذرد و آن ها در این مدت ترجیح داده بودند که چیزی از آن را در رسانه ها منتشر نکنند.

تاریخ تولد علیرضا افکاری ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۵۶ در شهر تهران است. او همکاری با خوانندگان زیادی مانند معین، گوگوش، ابی، هلن و بیژن مرتضوی را در کارنامه خود دارد و آهنگساز بسیار ماهر و معروفی به حساب می آید. این خواننده سابقه دستگیری و زندانی شدن را نیز دارد. در سال ۱۳۹۱ او به جرم همکاری با خوانندگان لس آنجلسی دستگیر شد و بعد از آن بسیار محتاطانه فعالیتش را از سر گرفت.

حاملگی ساره بیات واقعیت دارد؟

حاملگی ساره بیات واقعیت دارد؟

خبر حاملگی این بازیگر دروغین است و صحتی ندارد. در اردیبهشت ماه امسال بود که او و علیرضا افکاری تصمیم گرفتند ازدواجشان را رسانه ای کنند و تا قبل از انتشار عکس های آن ها، کسی از ازدواجشان خبری نداشت. آن ها تا به امروز هیچ فرزندی ندارند. اگر در اینترنت و پیج های اینستاگرامی این خبر را دیدید و عکس های ساره را در حالی که کودکی را در آغوش دارد مشاهده کردید، بدانید آن کودک متعلق به خواهر ساره است. سروین بیات و رضا قوچان نژاد دختری کوچک دارند و ساره به خواهر زاده اش عشق و محبت زیادی دارد. ساره عاشقانه آن کودک را دوست دارد و تصاویر زیادی با او را در صفحه اش منتشر کرده است.

سوالات متداول

 1. <strong>تاریخ تولد ساره بیات چه تاریخی و در کدام شهر است؟</strong>

  تاریخ تولد ساره بیات ۱۴ مهر ماه سال ۱۳۵۸ است. او در شهر مشهد متولد شده است.

 2. <strong>تحصیلات ساره بیات تا چه مقطعی است و در چه رشته ای درس خوانده است؟</strong>

  ساره در رشته هنر دوره دیده است و مدرک لیسانش مرتبط با این رشته است.

 3. <strong>ساره چند خواهر و برادر دارد؟</strong>

  ساره تنها یک خواهر به نام سروین دارد که همسر رضا قوچان نژاد، فوتبالیست خوب کشورمان است.

 4. <strong>همسر ساره بیات چه کسی است؟</strong>

  همسر ساره، علیرضا افکاری است که در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]