ما در این مقاله سعی داریم تا شما را با یکی دیگر از سلبریتی ها که اقدام به راه اندازی سایت شرط بندی کرده است سخن به میان بیاوریم. در واقع قصد داریم شما را با فردی به نام سوگند حاج حسین آشنا سازیم. شاید شما حتی نام او را تا به حال نشنیده باشید، اما کسانی که در دنیای مجازی فعال هستند در رابطه با او بسیار شنیده اند. این دختر در فضای مجازی علی الخصوص اینستاگرام دابسمش های بسیاری منتشر کرده است و شهرت وی نیز دقیقا به همین دلیل است.

در این جا اولین عکس از سوگند حاج حسین اینستا را مشاهده می فرمایید.

بیوگرافی سوگند حاج حسین

بیوگرافی سوگند حاج حسین

سوگند حاج حسین در بیستم شهریور ماه سال ۷۸ در چالوس مازندران متولد شد و هم اکنون نیز به عنوان یکی از افراد و چهره های معروف دنیای دابسمش و اینستاگرام شناخته می شود. او با این که متولد خطه شمال کشور است اما کلیپ های خود را بیش تر در تهران می سازد و با افرادی که در این شهر ساکن هستند کار می کند. او با وجود سن کم خود توانست راه معروفیت و جذابیت در دنیای مجازی را به سرعت پیدا کند و در آن قدم بردارد. البته که او در این راه موفق نیز بود.

سوگند حاج حسین در بین چهره های معروف اینستاگرامی که بعضا یا از طریق کار های بیهوده و زننده به شهرت رسیده بودند و یا کسانی که با ارائه هنو خود راه موفقیت را پیدا کرده بودند، در ما بین این رده ها قرار می گیرد. از او به عنوان فردی تاثیر گذار در ایران و جهان یاد نمیشود، اما به عنوان فردی لا ابالی نیز مطرح نیست.

سوگند حاج حسیندر سطح خود و در بین دیگر کسانی که کار دابسمش انجام می دهند و از طریق افزایش فالوئر نیز درامد کسب می کنند، رتبه خوبی دارد و تقریبا در بین جوانان و نو جوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است. وی در ابتدا با عکس های خود سعی در جذب فالوئر داشت و رفته رفته با روز کار آمدن موج دابسمش سازان به این فکر افتاد که این راه هم ساده تر است و هم زودتر او را به شهرت می رساند.

اما کار سوگند حاج حسین فقط ساخت دابسمش در فضای بسته نبوده و از طریق آشنایی با چند به اصطلاح شاخ اینستاگرامی، به آن ها پیوست و از این طریق نیز توانست خود را یکی از آنان معرفی کند و جایگاه بهتری را نسبت به قبل داشته باشد. برای دنبال کردن اینستاگرام سوگند جاج حسین می توانید از این لینک استفاده کنید.

دابسمش سوگند حاج حسین

دابسمش سوگند حاج حسین

او در اوایل کار خود تنها به فکر کسب درامد از طریق افزایش شهرت بود و با قبول تبلیغات مختلفی که به او می شد توانست راه خود را باز کند و با ساخت دابسمش های فانتزی از خوانندگان پاپ و رپ روز ایران و دنیا سریعا بر سر زبان ها افتاد. او با قبول کار با دبگر افراد مشهور اینستاگرام شهرتش افزایش یافت و از این طریق نیز در بخش هایی دیده شد.

سوگند حاج حسین با ساخت کلیپ های چند نفره و یا تک نفره با مضامینی با محوریت طنز و یا عشقی و یا دیس لاو پیج خود در اینستا را پر کرد و طرفداران خاص خود را بیشتر و بیشتر نیز کرد. او با چند کلیپ رقص نیز دیده شد و به دلایلی که فقط خود او می داند، این کار را متوقف کرد و فقط در حوزه هایی که از آن در بالا نام برد شد به فعالیت ادامه داد.

او در حال حاضر به آرایش های غلیظ و رنگ مو های خاص خود معروف است. او در صنعت مد نیز به فعالیت می پردازد و چند عکس که به عنوان مدل در این عرصه حضور داشته در صفحه شخصی اش به چشم می خورد. او با قبول کردن تبلیغ اسپانسر های لباس های ورزشی و … پول خوبی به دست آورد.

پیج سوگند حاج حسین

پیج سوگند حاج حسین

او در دنیای مجازی و به طور مشخص تر در اینستاگرام پیج های مختلفی را در دست دارد اما فقط دو الی سه پیج او فعالیت دارند و با آن ها کار می کند. اصلی ترین پیج او را می توان sgnd._hn نام برد که تقریبا نزدیک به ۶۰۰ هزار دنبال کننده را نیز همراه خود دارد. نکته جالب توجهی که در پیج او به چشم می خورد این است که در ابتدای پیج او می توانید او را در کنار پسری ببینید که به نظر در رابطه ای عاشقانه با او به سر می برد. این عکس ها بهم مدت چند ماه ادامه پیدا می کند.

سوگند حاج حسین در ابتدا چند عکس از او را در پیج خود منتشر کرد و با کپشن هایی عاشقانه در رابطه با حدس و گمان ها قوت بخشید. اما نکته جالب توجه این بود که پس از مدت کوتاهی تما عکس های دو نفره خود با آن پسر را از پیج اش به طور کلی پاک کرد و چند روز فعالیتی در اینستاگرام نداشت. بعد از چند روز که دوباره فعالیت پیج شخصی اش را استارت زد، ترجیح داد تا به هیج وجه راجع به آن موضوع حرف نزند و به مسائل دیگر بپردازد.

بعد ازانتشار این قضیه شایعه دیگری در فضای مسموم مجازی نیز به راه افتاد که به دنبال از دسترس خارج شدن صفحه شخصی وی بود. بعد از آن که پیجش از دسترس همگان خراج شد، خبر رسید که او توسط پلیس دستگیر شده است و هم اکنون در بازداشتگاه به سر می برد. مدتی از او خبری نبود و تقریبا بعد از دو هفته غیبت با راه اندازی پیج جدیدش که در بالا به آن اشاره شد، به شایعات پایان داد و سوگند حاج حسین در استوری لاو و زنده اش اعلام کرد که به دلایلی کسالت داشته و اخبار دستگیری وی کذب محض است.

سوگند شاخ اینستا کیست ؟

سوگند حاج حسین در بین هم سن و سالانش خودش به دلیل سبک زندگی جدید و مدرن، مد های فشن و رفتار های نهادینه شده در نسل جدید بسیار پر مخاطب است و شاید حتی گاهی نوجوانان و جوانان از این روش تقلید کرده و به عنوان الگو قرار دهند. روند رشد در فضای مجازی متاسفانه و یا خوش بختانه بسیار سریع است و هر فردی با هر هنری فرصت ارائه خود و هنر و یا آیتم های دیگر را داراست.

هر چند کم نبودند افرادی که از این بستر به عنوان راهی برای رسیدن به شهرت و مقام استفاده کرده اند، اما پس از مدتی راه خود را فراموش کرده و از تکلیف خود منحرف شدند و به همین علت نیز فالوئر هایشان ریزش شدید پیدا کرده و به سرعت از یاد ها محو شدند.

هر کسی که به این درجه برسد، تلاش برای رهایی از آن کاری بیهوده است و مردم و طرفدارانش را به سختی می تواند دوباره جمع کند و اعتماد آن ها مجدد به دست آورد. حتما شما نیز می دانید هنرمندانی در شاخه بازیگری و خوانندگی وجود داشتند که دقیقا به همین خاطر جایگاه خود را در بین طرفدارانشان بسیار متزلزل کردند و دیگر به خاطر آورده نمی شوند.

شمشیر دو لبه فضای مجازی

اما عکس این ماجرا هم صدق می کند. در این دنیای عجیب تکنولوژی بلاگر ها و اینفلوئنسر هایی هستند که چندی پیش کسی نامی از آن ها نشنیده بود، اما به یک باره با ارائه هنر هایی که آموخته بودند به سرعت محبوب خیل عظیمی از مردم شدند و بعضا نیز به دنیال کنندگان ثابتشان تبدیل شدند.

بله دنیای مجازی هم میتواند فرصت تلقی شود و هم تهدید. و انتخاب هر کدام از آن ها دقیقا به خود شخص بستگی دارد. هر کسی از فعالیت در مجازی هدف و یا اهدافی دارد و این اهداف می تواند بسیار کوچک شخصی قلمداد شوند و بعضا نیز با فکر هایی بزرگ و رشد و رو به جلو همراه هستند. این دنیای بی انتها روز به روز در حال آپدیت و همه گیری بیش تری نسبت به گذشته است و اگر بخواهیم در این سیل اطلاعات و نو آوری غرق نشویم، باید با تکنولوزی روز دنیا هم راه باشیم.

عکس های سوگند حاج حسین

با مراجع به پیج او با عکس های فراوان و متععدی رو به رو خواهید شد اما در این مقاله که صرفا برای آشنایی با او ترتیب داده شده است، طبیعتا نمی توانیم تمام عکس های او در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اما توجه شما را به چند عکس بیش تر دیده شده او و پر طرفدارش جلب می کنیم.

سوالات متداول در مورد سوگند حاج حسین

  1. او به جز فعالیت در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام از راه دیگری نیز کسب درآمد می کند؟

    او با فعالیت در فضای مجازی توانسته کسب و کار خود را راه بیاندازد و از طریق قبول تبلیغات متعدد از سوی پیج های تازه تاسیس و افراد جویای نامی هم چون او، به مبالغ تقریبا قابل توجهی نیز دست پیدا کند. او هم چنین با ساخت دابسمش از خوانندگان مطرح ایرانی نیز کسب درامد می کند.

  2. آیا او هم اکنون در محل زادگاه خود زندگی می کند؟

    او با این که متولد خطه شمال کشور است اما کلیپ های خود را بیش تر در تهران می سازد و با افرادی که در این شهر ساکن هستند کار می کند.

  3. سوگند حاج حسین کیست ؟

    از او می توان به عنوان دختری جوان و جویای شهرت و نام در دنیای مجازی نام برد که با ارائه دابسمش و فیلم های کوتاه ساختگی توانسته تا کنون فالوئر های زیادی را با خود همراه کند.سوالی اضافه کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]