سیلویا حق جو کیست؟ تاریخچه دیرینه مد و فشن از زمان های بسیار دور آغاز شده و امکان ندارد تمامی داشته باشد. با وجود قدمت تاریخی و طرفداران زیاد مد و فشن که در سراسر دنیا وجود دارند می‌توان گفت انتهای این تاریخچه مشخص نیست و نمی دانیم تا کجا قرار است پیش برود. فشن و مدلینگ از جمله جذاب ترین صنعت جهان است که نه تنها زنان بلکه مردان نیز وارد آن شده اند و توانستند دنیای فشن را تغییر بدهند.

این قسمت ما قصد داریم یکی از فشن بلاگرهای معروف دنیا را معرفی نماییم که خود نقش موثری در تغییر دنیای فشن داشته است و احتمالاً نقش بسزای آن در دنیای فشن همچنان ادامه دار باشد. به طور اختصاصی قرار است به معرفی سیلویا حق جو یکی از پولدارترین بلاگرهای جهان بپردازیم که توانست با فعالیت در فشن بلاگری تاثیرگذاری بسیار زیادی چه برای دنبال کنندگانش چه برای دنیای فشن داشته باشد. پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید تا این فشن بلاگر ایرانی آلمانی را به طور کامل معرفی نماییم تا در زمینه فشن بلاگری از او الگو برداری خوبی داشته باشید.

سیلویا حق جو کیست

سیلویا حق جو کیست؟

سیلویا حق جو علاقه بسیار چشمگیری به دنیایی فشن دارد و علاقه او تنها یک علاقه ساده نیست بلکه او تمام مسیر های مختلف زندگی خود را ختم به دنیای فشن نموده است. سیلویا از جمله ایرانی هایی است که استعدادش در زمینه فشن و مدلینگ بسیار ستودنی است. او در یک خانواده ۴ نفره زندگی می کند و در شهر هامبورگ آلمان زاده شده است و هم اکنون ۲۸ سال سن دارد و در کشور فرانسه در شهر پاریس زندگی می‌کند در نیویورک تحصیلات خود را به اتمام رسانده و پس از اخذ مدرک خود به پاریس مهاجرت کرده و تا هم اکنون در پاریس ساکن است که او ایرانی و مادرش لهستانی می باشد. بیوگرافی سیلویا حق جو نه تنها در تمام سایت‌های ایرانی قرار دارد بلکه در سایت های مهم خارجی که در زمینه بلاگری فشن فعالیت می‌کنند نیز دیده می شود همچنین عکس سیلویا حق جو در تمام مجلات وبلاگ گری و فشن دنیا دیده می‌شود.

استایل سیلویا حق جو چگونه است؟

چیزی که از عکس سیلویا حق جو مشخص است، استایل های خاص و ساده او می باشد. وی استایلی با ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن را می پسندد؛ زیرا که سلیقه مردم هامبورگ، غالبا در سبک های کلاسیک بود و به دلیل این که سلیویا در هامبورگ متولد شده است، از همان ابتدا به این سبک علاقه پیدا کرد. با پیشرفته شدن تاریخ مد و فشن و ترند شدن سبک های مدرن و گاها عجیب و غریب، استایل سیلویا نیز تغییر یافت و از حالت کلاسیک قدیم خارج شد.

استایل کلاسیک

درخشان ترین نکته ای که در استایل های او قابل مشاهده است، ترکیب استایل مورد علاقه سیلویا با ترند های جهانی است. اگرچه استایل او جزو دسته کلاسیک محسوب می شود، اما مدرنیته بودن آن نیز به وضوح قابل رویت می باشد. استفاده از یک پالت رنگی خنثی، دلیل دیگری برای اثبات خوش استایلی سیلویا حق جو است. پالت های رنگی خنثی، کاربرد گسترده ای دارند و استفاده از آن ها برای لباس ها، می تواند یک استایل خانمانه و شیک در فصل تابستان، و یک استایل مدرنیته در فصل زمستان، را پدید آورند. استایل او را می توانید در کلیپ سیلویا حق جو در یوتیوب ببینید.

اینستاگرام سیلویا حق جو

اینستاگرام سیلویا حق جو فعال است؟

سیلویا حق جو، از طریق شماره تلفنی که مدیر برنامه سیلویا برای ارتباط با او می‌دهد در دسترس می باشد. از این طریق می‌توان به تلگرام سیلویا حق جو دسترسی پیدا کنیم. او کانال مخصوص به خود را نیز دارد که در آن اخبار مهم خود و استایل های مهم و جدیدی که منتشر می شود را به اشتراک می‌گذارد. او در اینستاگرامش ۲۰۲ هزار فالوور دارد و بسیار استوری ها و پست های مرتبط با شغلش را به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام از علاقه اش در کودکی به استایل کردن لباس ها می‌گوید و در اینستاگرام و در بیوگرافی که راجع به خود نوشته که در کودکی خود برای پا گذاشتن در این عرصه تمام تلاش خود را کرده است. با فالو کردن اینستاگرام سیلویا حق جو می توانید فعالیت های او را مو به مو در این شبکه مجازی دنبال نمایید تا بهتر بتوانید با او آشنا شوید

سیلویا حق جو در یوتیوب

یوتیوب از جمله شبکه های مجازی است که توانسته در دو سال اخیر به مقدار قابل توجهی گسترش یابد و سبب شده تا بسیاری از اینستاگرامر ها فعالیت خودشان را در این شبکه اجتماعی مجازی ادامه بدهند فعالیت اینستاگرامرها در یوتیوب باعث شده تا یوتیوب نیز مانند اینستاگرام شبکه مجازی برای تولید محتوا و منبع درآمدی برای آنها به شمار آید. الگوریتم یوتیوب همانند اینستاگرام است یعنی هرچه فالوورهای افراد بالاتر باشد منبع درآمدی آنها بیشتر خواهد شد پس این دور از انتظار نیست که فشن بلاگر ها نیز در این شبکه مجازی فعالیت کند‌.

سیلویا از جمله وبلاگ نویس ها و فشن بلاگر هایی است که در یوتیوب فعالیت گسترده‌ای از خود نشان داده و تمام استایل هایی که طی فعالیت در مدلینگ داشته است در این شبکه مجازی طی عکس ها و کلیپ هایی منتشر نموده است.

سیلویا و جولیا حق جو

سوابق سیلویا چیست؟

با بررسی سوابق سیلویا حق جو متوجه کارنامه درخشان این دختر ایرانی آلمانی خواهیم شد و در بسیاری از مراسم ها حتی برنامه هایی که در تلویزیون برگزار شده است به عنوان مدلینگ حضور پیدا کرده است و تمام دعوت هایی که از او به عمل آمده را قبول نموده است. بسیاری از جشنواره های جهانی مانند جشنواره کن و برلین که در سراسر دنیا شناخته شده است حضور پیدا کرده است و توانسته نام خود را در تمام لیست مهمان های این جشنواره ها وارد نماید. حضور درخشان او به عنوان محبوب‌ ترین استایلیست در آخرین مراسمی که برگزار شده است به وضوح قابل تقدیر بوده است. او در سال ۲۰۱۹ به همراه جولیا خواهرش بر روی فرش قرمز نیز رفت و توانست در کنار چهره ها و سلبریتی های جهان قرار بگیرد

سیلویا و جولیا حق جو

خانواده سیلویا خانواده چهار نفر بوده که پدری ایرانی دارد و مادرش ملیت لهستانی دارد. جولیا حق جو نام خواهر است که با سیلویا دوقلو می باشد و چهره بسیار شبیه هم دارند. جولیا، خواهر سیلویا حق جو، مانند سیلویا خواهرش در صنعت مد و فشن فعالیت می‌کند و به خاطر اینکه هر دو طرف دارای یک نوع سبک خاص هستند بسیار پیشرفت چشمگیری داشته اند.

سیلویا حق جو وبلاگ نویس

از اینفلوئنسرهای معروف ایرانی که نماد استایل در ایران و در جهان شناخته شده است سیلویا حق جوی پاست از فشن بلاگرهای معروف و مطرح ایرانی است که بسیاری از افراد در زمینه فشن بلاگری او را دنبال می‌نمایند و برایشان جذاب است که او چگونه با کمترین امکانات استایل های بسیار زیبایی دارد و همین طور سبک استایل او در جهان مورد توجه قرار گرفته است‌.

اینکه او استایل مورد علاقه خود را با طرح های جدید جهانی استایل می‌کند و تنظیم آن استایل برای جهان مورد توجه قرار می‌گیرد، توانسته او را تبدیل به یکی از اینفلوئنسرهای معروف ایرانی کند. فعالیت های این بانوی ایرانی در مجامع مد و فشن محدود نشده است بلکه او یکی از وبلاگ نویس های مطرح در زمینه فشن می باشد و مقاله هایی که او برای تمام مراکز فشن دنیا ارسال نموده به چاپ رسیده و در تمام مجلات مورد توجه قرار گرفته است. او از جمله وبلاگ نویس های مطرح فرانسه و اروپا می باشد.

سیلویا حق جو بلاگر ایرانی آلمانی

سیلویا حق جو بلاگر ایرانی آلمانی

سیلویا حق جو بلاگر ایرانی آلمانی است که طولی نکشید که در اینستاگرام تبدیل به یکی از فشن بلاگر های مطرح دنیا شد و هم اکنون نزدیک به ۲۰۰ هزار فالوور در اینستاگرام دارد که استایل خود را توانسته چه در ایران و چه در جهان معرفی نماید. وی در در آلمان توانست از مدلهای زیادی الگوبرداری کند اما هیچ گاه سبک خود را تغییر نداده و به اصالت خود پایبند مانده است و همچنین الگوهای زیادی در زمینه فشن داشته است برای مثال مگان مارکل که عروس خانواده سلطنتی کشور بریتانیا است و همین طور شخصیتی مانند همسر دیوید بکام فوتبالیست معروف، ویکتوریا بکام از جمله الگوهای او هستند که با الگو برداری از آنان، باعث شده است او نیز در این حرفه تبدیل به یک شخصیت بی نظیر بشود

سوالات متداول

خواهر سیلویا حق جو کیست و در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

جولیا حق جو خواهر سیلویا، همانند سیلویا در زمینه فشنینگ فعالیت می کند و توانسته همانند وی از چهره های شناس این صنعت باشد.

سیلویا حق جو در چه شهری زندگی می کند و اصالت دو به کدام کشور باز می گردد؟

وی هم اکنون در شهر پاریس زندگی می‌کند و تحصیلات خود را در نیویورک آمریکا گذرانده است پدر ایرانی و مادر او لهستانی می باشد

سیلویا حق جو در اینستاگرام چه تعداد فالوور دارد؟

او در این شبکه مجازی نزدیک به ۲۰۲ هزار فالوور دارد.

حرفه اصلی سیلویا حق جو چیست؟

حرفه اصلی سیلویا حق جوی در زمینه مدلینگ و فشن بلاگری است که یکی از این اینفلوئنسر های بسیار معروف و محبوب اینستاگرام است که استایل های سبک خود را همانند ترند های جهان به دنیا معرفی می‌کند و سعی می‌کند تا سبک و استایل خود را در جهان جا بیاندازد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]