خیرترین سلبریتی ها چه افرادی هستند؟ امروزه سلبریتی های زیادی در ایران و جهان در حال فعالیت هستند که هر کدام در رشته و زمینه ای کار و فعالیت می کنند. در کل با توجه به تاثیر گذاری سلبریتی ها این نکته بسیار اهمیت دارد که آن ها می توانند با توجه به این تاثیر گذاری که بر روی مردم و طرفدارانشان دارند آن ها را به سمت و سویی سوق دهند. از این رو بسیاری از سلبریتی های معروف ایران از این نکته استفاده کردند و وارد کارهای خیر و عامه پسند شدند.

آن ها سعی کردند ثروت خود را به جای این که در امور متفرقه و تجمل گرایی صرف کنند این ثروت را برای کمک به مردم اختصاص دهند. خیرترین سلبریتی ها در جهان همه به دنبال بازگشایی گره ای از کارهای نیازمندان هستند و دوست دارند این اعتبار و محبوبیت خودشان را در این راه خرج کنند که در ادامه این مقاله سعی داریم راجب این موضوع صحبت کنیم که خیرترین سلبریتی ها چه کسانی هستند؟ امیدواریم که این مقاله برای شما مفید فایده باشد و تا انتها همراه ما باشید.

خیرترین سلبریتی ها در ایران چه افرادی هستند

خیرترین سلبریتی ها در ایران چه افرادی هستند؟

در ایران سلبریتی های زیادی هستند که تصمیم گرفتند در کنار کارهایی که برای آن ها کسب درآمد دارد به گروهی از مردم کمک کنند و خیریه هایی را راه اندازی کنند که در ادامه ۱۰ مورد از خیرترین سلبریتی های ایرانی را برای شما عزیزان آورده ایم.

معصومه ابتکار/ بنیاد زینب

بانو معصومه ابتکار را همه می شناسند و این شناخت به واسطه حضور او در کابینه دولت یازدهم است. او مدیر عامل بنیاد زینب کبری (س) است که بیشترین فعالیت اش در زمینه کودکان بی سرپرست است.

کتایون ریاحی/ موسسه کمک

بانو کتایون ریاحی از بازیگران سرشناس و مطرح کشورمان است که اقدام به تاسیس یک موسسه خیریه به نام کمک کرده است. نام این موسسه مخفف کیش مهر کتایون است. او این موسسه را در سال ۱۳۹۱ در جزیره کیش راه اندازی کرد که هدف اصلی این موسسه کمک به کودکان ناشنوای مادرزادی بود که این موسسه به آنها کمک می کرد تا بتوانند کاشت حلزون گوش انجام بدهند و بتوانند از نعمت شنوایی بهره مند شوند.

فاطمه تندگویان/ موسسه رایحه

بانو فاطمه تندگویان خواهر جواد تندگویان وزیر نفت شهید ایران است. او رئیس یکی از قدیمی ترین موسسات خیریه ایران است و موسسه رایحه را در سال ۱۳۷۲ تاسیس کرده است. هدف این موسسه حمایت از زن های بی سرپرست است.

محمدحسین لطیفی/موسسه خیریه روز سوم

محمد حسین لطیفی یکی از کارگردانان مطرح عرصه سینما و تلویزیون است که محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. او و چند تن از دوستانش در سال ۱۳۸۸ موفق به کسب مجوز یک موسسه خیریه شدند که هدف اش کمک به تحصیل و ارتقای سطح علمی دانش آموزان و دانشجویان بدون سرپرست و بدسرپرست است.

 فاطمه دانشور/موسسه خیریه مهرآفرین

یکی دیگر از خیرترین سلبریتی ها فاطمه دانشور است که جزو بانوان ثروتمند ایران است. او علاوه بر منصب های دولتی بنیانگذار موسسه خیریه مهر آفرین است و همسرش مهرداد اکبریان خانه پدری اش را وقف این موسسه کرد این موسسه حدود ده سال است که به خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست و همچنین کودکان کار کمک می کند.

نیوشا ضیغمی/ انجمن حامیان کودکان کار و خیابان

این بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ما با توجه به جایگاهی که در بین مردم دارد انجمن حامیان کودکان کار را راه اندازی کرده است. هدف او از این کار این است که کودکان کار، کودکان محروم، نیازمند و پناهنده را تحت پوشش قرار دهد. او این انجمن را در سال ۱۳۸۱ راه اندازی کرد و تاکید زیادی بر روی درس خواندن این کودکان دارد و شعاری دارد با این مضمون که به امید روزی که جامعه ای بدون کودک کار و کودک بد سرپرست داشته باشیم.

الهام حمیدی و پوریا پورسرخ/ خیریه روشنای امید

الهام حمیدی به همراه پوریا پورسرخ بازیگران مطرح ایرانی مدت زیادی نیست که سفیر خیریه ای به نام روشنای امید شدند که به واسطه همسران چند تن از مسئولان دولتی راه اندازی شده است و حمایت مالی می شود. الهام حمیدی در این خیریه به عنوان سفیر مهربانی فعالیت می کند و پوریا پورسرخ سفیر مبارزه با استعمال دخانیات است. یکی از هدف های اصلی این خیریه حمایت بانوان سرزمینمان است که مشکلات مالی دارند سرپرستی خانواده را بر عهده دارند. البته این خیریه بر روی فرزندان بی سرپرست نیز هم تمرکز زیادی دارد.

آتیلا پسیانی/انجمن خیریه حامیان کودکان نقص ایمن

این بازیگر مطرح هم جزو خیرترین سلبریتی ها است که در انجمن خیریه کودکان نقص ایمنی فعالیت می کند. او با عنوان سفیر سلامتی در این خیریه فعالیت می کند و کمک های زیادی را برای این کودکان جمع می کند. این بیماری جزو بیماری های بسیار دردآور و سخت است که در حال حاضر حدود ۱۵۰۰ کودک به این بیماری مبتلا هستند.

 مهتاب کرامتی/ سفیر یونیسف

یکی از خیرترین سلبریتی ها مهتاب کرامتی است که به عنوان سفیر یونیسف شناخته می شود. از افتخارات او این است که هیچ وقت کار خیری را دریغ نکرده است. او در کمپین های مختلف حضور دارد و بازارچه های خیریه زیادی را راه اندازی می کند و همچنین سفیر بیماران ام اس هم است.

بهرام رادان/ مبارزه با گرسنگی

از دیگر خیرترین سلبریتی ها می توان به بهرام رادان اشاره کرد که در سال ۱۳۸۹ اولین سفیر ایرانی در زمینه مبارزه با گرسنگی نام گرفت. از فعالیت های او بازدید پروژه های برنامه جهانی غذا  را می توان نام برد که برای ۲۲ میلیون کودک پایه ریزی شده بود و در ۷۰ کشور برگزار شد. از جمله افراد معروف در این کمپین می توان به کاکا و یا درو بریمور و همچنین رونالدینیو اشاره کرد.

خیرترین سلبریتی ها در جهان

خیرترین سلبریتی ها در جهان چه کسانی هستند؟

کیانو ریوز از سلبریتی های خیر هالیوود

از پولدار ترین و شیک ترین سلبریتی های جهان می توان به ریوز اشاره کرد که یکی از خیرترین سلبریتی ها به حساب می آید. او که یکی از ستاره های فیلم ماتریکس است در کار های خیر و عام المنفعه حضوری فعال دارد. یکی از بارزترین فعالیت های خیر این سلبریتی کمک های فراوان در حوزه سرطان و بیماری های کودکان است.

لئوناردو دیکاپریو از سلبریتی های خیر

این سلبریتی معروف صاحب بنیاد لئوناردو دیکاپریو  است او این بنیاد را در سال ۱۹۹۸ تاسیس کرد او حدود ۸۰ میلیون دلار پول در این راه خرج کرده است.

جورج و امل کلونی از مشهورترین سلبریتی های خیر

جورج و امل کلونی یک زوج خیر هستند که بنیاد کلونی برای عدالت را راه اندازی کرده اند. از فعالیت های خیر مابانه این بنیاد افشا کردن فساد هایی است حقوق بشر را نقض می کند و هدفشان از این کار دفاع از حقوق بشر است.

جکی چان از سلبریتی های خیر دنیا

جکی چان جزو بازیگران معروف و مطرح است که از حامیان خیریه های مختلف بود. یکی از معروف ترین سازمان ها یونیسف است که به حمایت کودکان در سراسر جهان می پردازد. جکی چان دو موسسه خیریه را حمایت می کند که یکی از ان ها در سال ۱۹۸۸ راه اندازی شد به نام بنیاد خیریه جکی چان و دیگری در سال ۲۰۰۴ بنیاد قلب اژدها را تاسیس کرد. جکی چان هدف این بنیاد را تامین مخارج تحصیلی و جوانان هنگ کنگی می دانست و در کنار آن به آسیب دیدگان بلایای طبیعی کمک های فراوانی می کند.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی یکی از محبوب ترین سلبریتی های جهان است او به عنوان یکی از خیرترین سلبریتی ها به حساب می آید که کمک های فراوانی در زمینه های مختلف انجام داده است ولی او بیشتر شهرت اش را به خاطر سفیر صلح و دوستی اش دارد. او تا به حال به ۶۰ کشور سفر کرده است و در زمینه کودکان و رفاه ان ها هم فعالیت زیادی دارد.

مصاحبه با خیرترین سلبریتی ها

مصاحبه با خیرترین سلبریتی ها

به دلیل شهرت و محبوبیت سلبریتی ها مصاحبه های زیادی با آن ها انجام می شود که این مصاحبه ها در مجلات و سایت های خبری زیادی منتشر می شود که با توجه به شهرت و محبوبیت آنها این مصاحبه ها بازخورد زیادی دارد.

عکس های خیرترین سلبریتی ها

با ثبت عبارت خیرترین سلبریتی ها می توان عکس های زیادی در فضای مجازی از ان ها تماشا کرد که بسیاری از این عکس ها در بین مردم و در حال فعالیت های خیر مآبانه است.

درآمد خیرترین سلبریتی ها ایرانی

این که خیرترین سلبریتی ها درآمدشان را از چه زمینه ای فراهم می کنند باید گفت که هر سلبریتی با توجه به زمینه کاری اش برای خود کسب درآمد می کند. البته بسیاری از این سلبریتی ها هزینه های خیریه خود را از بازارچه ها و مراسم هایی که برگزار می کنند کسب می کنند.

سوالات متداول

از خیرترین سلبریتی های ایرانی کدامند؟

از خیرترین سلبریتی های ایرانی می توان به افراد زیر اشاره کرد. معصومه ابتکار/ بنیاد زینب، کتایون ریاحی/ موسسه کمک، فاطمه تندگویان/ موسسه رایحه، محمدحسین لطیفی/موسسه خیریه روز سوم، فاطمه دانشور/موسسه خیریه مهرآفرین

از خیرترین سلبریتی های جهان کدامند؟

از خیرترین سلبریتی های جهان می توان به سلبریتی های زیر اشاره کرد. کیانو ریوز، لئوناردو دیکاپریو، جورج و امل کلونی، جکی چان و آنجلینا جولی

درامد این خیرترین سلبریتی ها از کجا کسب می شود؟

این سلبریتی ها با توجه به درآمد زیادی که دارند مقداری از هزینه های خیریه را خود متقبل می شوند و مقداری را با برگزاری مراسمات و بازارچه ها کسب می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]