قرار است درباره بهترین سرمربی سری آ در این مقاله بحث کنیم. در ابتدا تعریفی از سری آ، را در اختیار شما می گذاریم. سری آ ، لیگ حرفه‌ ای فوتبال در ایتالیا است که از سال ۱۹۲۹ تا کنون در این کشور برگزار می‌ شود. این مسابقات با حضور ۲۰ تیم برگزار می شود و با پایان فصل بهترین سرمربی سری آ مشخص می شود. در این متن برای فوتبال دوستان و علاقمندان به فوتبال ایتالیا بهترین سرمربی را معرفی می کنیم این در شرایطی است که نام بسیاری از مربی های این لیک در فهرست ۱۰ مربی برتر جهان حضور دارد. امیدواریم تا انتهای مطالب همراه ما باشید‌.

 • توجه داشته باشید که برای موفقیت در شرط بندی سری آ لازم است که این اشخاص را بشناسید و از تاکتیک های آن ها مطلع شوید.
لیست عناوین محتوا پنهان
بهترین سرمربی های سری آ کدامند؟

بهترین سرمربی های سری آ کدامند؟

سری آ ، لیگ حرفه ای ایتالیا که از سال ۲۰۰۴ به بعد با شرکت ۲۰ تیم برگزار می‌ شود. در این لیگ در پایان هر فصل سه تیم قرار گرفته در پایین جدول به سری بی سقوط کرده و سه تیم برتر سری بی جایگزین آن‌ها می‌ شوند و بهترین سرمربی سری آ مشخص می شود. تعدادی از بهترین مربی های سری آ را به شما معرفی می نماییم. سرمربیانی چون جووانی تراپاتونی، فابیو کاپلو، ژوزه مورینیو و بهترین مربی سری آ آنتونیو کونته که در تاریخ فوتبال بسیار خوش درخشیده اند.

جووانی تراپاتونی

جووانی تراپاتونی بازیکن پیشین و مربی بازنشسته فوتبال اهل ایتالیا که در ۱۷ مارس ۱۹۳۹ متولد شده است. او با کسب ۷ عنوان قهرمانی (یوونتوس ۱۹۷۷، ۱۹۷۸، ۱۹۸۱، ۱۹۸۲، ۱۹۸۴، ۱۹۸۶ و اینترمیلان ۱۹۸۹) بالاتر از سایر مربیان، پرافتخار ترین مربی تاریخ سری آ است.

فابیو کاپلو

فابیو کاپلو، بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا که در ۱۸ ژوئن ۱۹۴۶ متولد شده است. او چهار بار به همراه میلان در سال های ۱۹۹۲، ۱۹۹۳، ۱۹۹۴ و ۱۹۹۶ و یک بار به همراه آ اس رم در سال ۲۰۰۱ عنوان قهرمانی را کسب کرده است.

ژوزه مورینیو

ژوزه ماریو دوس سانتوس مورینیو فلیکس متولد ۲۶ ژانویه ۱۹۶۳ اهل پرتغال می باشد. او بازیکن فوتبال پیشین و در حال حاضر به عنوان سرمربی در عرصه فوتبال فعالیت می کند. او با کسب ۲۵ عنوان قهرمانی، یکی از پرافتخارترین مربیان تاریخ فوتبال است. او یکی از ده مربی برتر تاریخ فوتبال از دید یوفا و برترین مربی پرتغالی قرن به انتخاب فدراسیون فوتبال پرتغال است. ژوزه مورینیو، تنها مربی غیر ایتالیایی که توانست دو بار جایزه بهترین سرمربی سری آ ایتالیا را کسب کند او هر دو دفعه به همراه تیم اینترمیلان این جایزه را کسب کرده است. او یکی از چهره های محبوب فوتبالی می باشد. که طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد.

بهترین سرمربی سری آ هدایت کدام تیم را بر عهده دارد؟

بهترین سرمربی سری آ هدایت کدام تیم را بر عهده دارد؟

آنتونیو کونته بهترین سرمربی سری آ که در ۳۱ ژوئیه ۱۹۶۹ در لچه ایتالیا متولد شده است. او که در دوران بازی در پست هافبک بازی می‌کرد، فوتبال را با تیم منطقه خود، لچه آغاز کرد و پس از آن تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین و پرافتخارترین بازیکنان تاریخ یوونتوس شد. او هم‌چنین ۲۰ بار برای تیم ملی فوتبال ایتالیا به میدان رفت و موفق شد مقام نایب قهرمانی جام جهانی ۱۹۹۴ و جام ملت‌ های اروپا ۲۰۰۰ را همراه با ایتالیا به دست آورد. این سرمربی توانمند در حال حاضر هدایت تیم تاتنهام را برعهده دارد.

بهترین سرمربی سری آ چه افتخاراتی کسب کرده است؟

آنتونیو کونته چهره سرشناس و محبوب برای تمام فوتبال دوستان و علاقمندان به فوتبال می باشد. این سرمربی کنونی تاتنهام که عنوان بهترین سرمربی سری آ را به خود اختصاص داده است، توانسته در طول فعالیت حرفه ای خود افتخارات زیادی را کسب نماید. او در زمانی که بازیکن فوتبال بوده است توانسته ۱۵ عنوان قهرمانی را کسب نماید، همچنین این چهره سرشناس در دوران مربیگری خود ۹ عنوان قهرمانی را با تیم هایی چون باری، یوونتوس، چلسی، اینتر میلان کسب کرده است او علاوه بر این افتخارات توانسته است افتخارات فردی زیادی را نیز کسب نماید.

عکس های این مربی را در کجا مشاهده کنیم؟

این سرمربی توانمند و محبوب و مشهور طرفداران خیلی زیادی دارد که علاقمند هستند، عکس های بیشتری از او را مشاهده نمایند. به همین منظور آنها می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و جستجو نام او در مرورگر گوگل عکس های او را مشاهده نمایند. همچنین می توانند به پیج او مراجعه نمایند و عکس ها و فیلم هایی که او در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایند. این مربی یکی از معروف ترین و مشهور ترین چهره های دنیای فوتبال می باشد و از کارنامه ورزشی درخشانی برخوردار است، دسترسی و مشاهده عکس های این چهره سرشناس بسیار آسان می باشد.

درآمد هر فصل این مربی چقدر است؟

درآمد هر فصل این مربی چقدر است؟

این سرمربی سرشناس از کارنامه ورزشی درخشانی برخوردار است، او توانسته است در طول فعالیت حرفه ای خود عنوان های زیادی را کسب نماید و در زمان مربیگری خود از استراتژی های خوبی برخوردار است و به بهترین شکل ممکن تیم خود را هدایت می کند. با توجه به اینکه فوتبال یک ورزش محبوب در تمام جوامع می باشد و بسیار مورد استقبال است درآمد افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند بسیار زیاد می باشد و این مربی هم از درآمد نجومی برخوردار است.

این مربی چه حاشیه هایی داشته است؟

می توان گفت که با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی میزان حاشیه های به وجود آمده برای افراد مشهور بسیار بیشتر شده است و زندگی شخصی و حرفه ای این افراد نسبت به قبل بیشتر در زیر ذره بین قرار گرفته است. حال آنکه شیوه زندگی این افراد در ایجاد حاشیه ها بی تاثیر نمی باشد. کونته، مربی سرشناس و محبوب تاتنهام فردی بی حاشیه می باشد و زندگی آرامی را دارد ولی به دلیل اینکه فوتبال یک ورزش پرحاشیه و محبوب می باشد، به گونه ای که گاهی حاشیه های مربوط به این ورزش در بعضی از مسابقات بسیار بیشتر از خود بازی مورد توجه است ، این امر به دلیل محبوبیت زیاد این ورزش در بین تمام جوامع می باشد. این سرمربی هم نیز ناخواسته درگیر چنین حاشیه هایی نیز می شود و در زمینه فوتبال حاشیه هایی در مورد فعالیت های ورزشی او نیز وجود دارد.

پیج اینستاگرام بهترین سرمربی سری آ چیست؟

آنتونیو کونته سرمربی معروف تاتنهام و بهترین سرمربی سری آ که شهرت جهانی دارد، در اینستاگرام فعالیت دارد. فوتبال دوستان زیادی پیج این سرمربی را دنبال می کنند و عکس ها و فیلم هایی که این سرمربی از زندگی حرفه ای و شخصی خود به اشتراک می گذارد، دیدن می کنند. علاقه مندان و طرفداران این سرمربی توانمند که در بین علاقه مندان به فوتبال از محبوبیت بالایی برخوردار است، می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و از این طریق به طور مستقیم در جریان فعالیت حرفه ای این سرمربی قرار گیرند.

نامزد های بهترین سرمربی سری آ ۲۰۲۲ چه افرادی هستند؟

مراسم انتخاب بهترین سرمربی سری آ سال ۲۰۲۲ هنوز انجام نشده است. فقط تنها بهترین سری آ در ماه مشخص شده اند، برای مشخص شدن بهترین سرمربی سال سری آ ، این مراسم هر سال بعد از پایان فصل انجام می شود و بهترین مربی و همچنین بازیکن نیز انتخاب می شود. به طور رسمی هنوز نامزد های این عنوان اعلام نشده اند، اما نام این نامزد ها برای طرفداران فوتبال و اهالی فوتبال قابل پیش بینی می باشد.

بهترین سری آ های ماه در این فصل لالیگا چه افرادی بودند؟

بهترین سری آ های ماه در این فصل لالیگا چه افرادی بودند؟

با اعلام صفحه رسمی سازمان لیگ سری آ ایتالیا، استفانو پیولی عنوان سرمربی برتر ماه مارس ۲۰۲۲ را به دست آورد. میلان در جریان ماه اخیر ۴ بار تحت هدایت پیولی به میدان رفت که حاصل آن تساوی بدون گل در دیدار رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل اینتر و کسب سه پیروزی ۱-۰ متوالی در لیگ داخلی مقابل، ناپولی، امپولی و کالیاری بود. کسب تمام امتیازات ممکن ماه مارس باعث دست‌یابی سرمربی ۵۶ ساله به عنوان مربی برتر ماه شد.

بهترین سرمربی سری آ در فصل ۲۰۲۱ چه کسی بود؟

بهترین سرمربی سری آ هر سال بعد از پایان فصل انتخاب می شود، در فصل ۲۰۲۱ نیز از بین چندین نامزد بهترین مربی، جان پیرو گاسپرینی که مربیگری تیم آتلانتا را برعهده دارد توانست این عنوان را کسب کند او در سال ۲۰۲۰ نیز این عنوان را نیز کسب کرده بود.

بهترین سرمربی سری آ تا کنون چند پیروزی کسب کرده است؟

آنتونیو کونته به مدت ۳ سال پی در پی بهترین سرمربی سری آ شناخته شده است، او در مدت این ۳ سال که از سال۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ میلادی می باشد، سرمربیگری تیم یوونتوس را برعهده داشته است و در مجموع ۱۵۱ بازی در ۱۰۲ بازی پیروز میدان بوده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. ژوزه مورینیو به عنوان بهترین سرمربی سری آ چند مرحله این جایزه را کسب نموده است؟

  این مربی مشهور و محبوب ۲ بار این جایزه را کسب نموده است.

 2. پرافتخار ترین و بهترین سرمربی سری آ چه کسی می باشد؟

  جووانی تراپاتونی پرافتخارترین مربی سری آ می باشد‌.

 3. بهترین سرمربی سری آ در سال ۲۰۲۰ چه کسی می باشد؟

  جان پیرو گاسپرینی در سال ۲۰۲۰ این جایزه را دریافت نمود.

 4. آنتونیو کونته بهترین سرمربی سری آ در دوران مربیگری خود چند عنوان قهرمانی کسب کرده است؟

  این چهره سرشناس در دوران مربیگری خود ۹ عنوان قهرمانی را کسب کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]