در این مقاله قصد داریم بعد از معنی رل و کراش در مورد فرق رل با کراش توضیحات بیشتری برای شما ارائه دهیم. اگر می خواهید فرق رل با کراش را بدانید در چیست و بدانید رل زدن به چه معناست و کراش زدن یعنی چه تا پایان مقاله همراه ما باشید تا فرق بین آنها را بدانید.

فرق رل با کراش چیست؟

فرق رل با کراش چیست؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که فرق رل با کراش چیست؟ کراش یعنی اینکه فردی را دوست داشته باشید ولی نتوانید به او احساساتتان را بگویید و بگویید که من از تو خوشم می آید و تمام احساسات را در قلبتان نیز نگه دارید. نشانه های کراش داشتن نشانه هایی واضح است که در این مقاله می توانید با آن ها آشنا شوید.

البته کراش داشتن نیز می تواند عاشقانه و دوستانه و هیجانی باشد اما رل به معنی با فردی رابطه داشتن که هر نوع رابطه ای مانند رابطه عاشقانه و دوستانه و بسیاری از رابطه های دیگر است این اصطلاح در ایران بسیار استفاده می‌شود مثلاً وقتی یک پسر و دختر همدیگر را دوست داشته باشند می گویند که ما با هم رل زده ایم که همین باعث می‌شود تا فرق بین رل و کراش ایجاد شود رل یعنی با جنس مخالف رابطه دوستانه داشتن.

فرق رل با کراش در سکس

در حال حاضر اصطلاحات جالبی در لغات جوانان و نوجوانان ایرانی مشاهده می‌ شود که گاهی اوقات برخی از این اصطلاحات برای افراد نامفهوم است. حال دو اصطلاحی که این روز ها بسیار رایج شده است رل و کراش می‌ باشد که در ادامه قرار است در رابطه با فرق رل با کراش و هم چنین فرق رل با کراش در سکس صحبت کنیم.

در ابتدا بهتر است بدانید کراش یک نوع اصطلاحی است که زمانی که شما به فردی علاقه‌ مند هستید، اما نمی‌ توانید به او ابراز علاقه کنید و احساستان را در قلب خود مخفی نگه می‌ دارید گفته می‌ شود. در حالی که رل داشتن به این معناست که شما با فردی وارد رابطه هستید و رابطه شما عاشقانه و یا دوستانه می‌ باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود زمانی که شخصی بر روی شخص دیگر کراش دارد، هیچگونه رابطه‌ ای بین آن ها وجود ندارد و به همین دلیل هیچ گونه رابطه جنسی و سکس نیز بین آن ها وجود ندارد. اما رل داشتن مربوط به زمانی است که رابطه عاشقانه ای بین دو شخص وجود داشته باشد و آنگاه احتمال به وجود آمدن رابطه جنسی و سکس نیز در آن ها وجود دارد.

فرق رل با کراش با زید

شاید شما در چت کردن با فردی با کلمه رل زدن مواجه شده باشید ولی ندانید که این کلمه به چه معناست؟ به معنی اینکه شما با جنس مخالف رابطه دوستانه داشته باشید مانند یک پسر که از یک دختر خوشش می آید یا دختر و پسر که از هم خوششان می‌آید و با هم رل می‌زنند این اصطلاح رل زدن و رل در ایران بسیار استفاده می‌ شود که این حرف را بسیاری از جوانان و نوجوانان می زنند.

اما کراش داشتن به این معنی است که شما کسی را دوست دارید ولی آن فرد نمی داند و شما نمی توانید این احساساتتان را به او بگویید و تمام احساساتی که دارید را در قلب خودتان نگه می دارید و نمی‌توانید به او بگویید که به این کار کراش می گویند اما زید به دوست دختر یا دوست پسر گفته می شود که کاربردش هم برای پسر و هم برای دختر است و کلمه زید را فقط به عنوان رفیق می گویند.

فرق رل با کراش در کادو گرفتن

فرق رل با کراش در کادو گرفتن

زمانی که شخصی علاقه شدیدی به شخص دیگری دارد، اما این علاقه و احساسات را در قلب خود مخفی نگه می‌ دارد و به او نمی‌ گوید آن زمان اصطلاح کراش به کار برده می‌ شود. در این زمان گاهی اوقات شخص عاشق به منظور های مختلف و یا برای ابراز غیر مستقیم علاقه اش، کادو هایی را برای کراشش در نظر می‌ گیرد و به او می دهد. اما زمانی که دو شخص با یکدیگر رل هستند، کادو گرفتن و کادو دادن در آن ها به منزله عشق و علاقه‌ ای است که دو طرف به یکدیگر دارند و از آن آگاهی دارند.

فرق رل با کراش در دانشگاه

فرق رل با کراش در دانشگاه

دانشگاه یک محیط آموزشی است که دانشجویان برای فارغ التحصیل شدن در رشته‌ های مختلف به این محیط آموزشی مراجعه می‌ کنند. حال با توجه به این که دختران و پسران متعددی در این محیط‌ های آموزشی در حال آموزش هستند، گاهی اوقات بنا به عشق و علاقه‌ ای که بین برخی از آن ها به وجود می‌ آید، دختر و پسر پس از صحبت و به تفاهم رسیدن تصمیم می‌ گیرند تا با یکدیگر وارد رابطه شوند که به این رابطه رل گفته می‌ شود و آن ها به این گونه وارد رابطه عاشقانه و احساسی می شوند.

اما با این حال زمانی که یکی از دانشجویان علاقمند به دانشجو دیگر می‌ شود، اما عشق و احساس خود را در قلبش مخفی نگه می‌ دارد، به آن کراش گفته می شود. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روز ها خیلی از دانشجویان بر روی دانشجویان دیگر کراش می‌ زدند اما قدرت بیان احساسات خود را ندارند و آن را پنهان نگه می دارند.

نکته قابل توجه برای کراش در دانشگاه این موضوع است که این نوع در حال حاضر بیشتر از کراش اینستاگرام دیده می شود و در حال حاضر در اینستاگرام بیشتر از کراش همگی با هم دوست و هم صحبت هستند.

سوشال فرند چیست؟

سوشال فرند چیست؟

سوشال فرند به این معنی می باشد که شما با دختر یا پسری دوست معمولی و اجتماعی هستید و هیچ روابط عاشقانه و رمانتیکی باهم ندارید مانند دوستان اجتماعی که در یک مکان عمومی مانند دانشگاه و بسیاری از جاهای دیگر باهم آشنا می‌ شوند و با هم سوشال فرند هستند که به آنها دوست های اجتماعی و معمولی گفته‌ می‌ شود که رابطه عاشقانه و رمانتیک با هم ندارند.

کراش عشقی به این معناست که شما مخفیانه عاشق کسی هستید و روی او کراش دارید اما نمی‌توانید به آن فرد احساسات و علاقه خود را بگویید که به این کراش عشقی گفته می‌ شود.

فرق رل با دوستی در چیست؟

بین رل و دوستی فرق چندان زیادی نیست اما رل به معنی عاشق شدن و رابطه دوستانه داشتن با جنس مخالف می باشد که به این احساسات رل می گویند این اصطلاح رل در ایران بسیار گفته می‌ شود که در چت کردن با افراد نیز بسیار استفاده شده است دوستی هم مانند رل زدن می باشد اما تنها نوشتن و اسم آنها فرق دارد اما مفهوم آنها با هم یکی است دوستی با فردی به این معنی است که شما با دختر یا پسر دوست می شوید که همانند رل زدن می باشد‌ این اصطلاحات مانند زید و و دوستی هر چند وقت عوض می‌شوند حدوداً چند سال پیش به جای رل دوست دختر و دوست پسر می گفتند اما الان به این افراد رل می‌گویند که این فرق بین آنها است.

گرل کراش یعنی چی؟

گرل کراش به این معنی است که مثلاً پسری بر روی یک دختر کراش زده و او را زیر نظر دارد و تمام رفتارات و حرکات و اخلاق او را مورد توجه خود قرار داده، ولی نمی‌ تواند احساساتش را به آن دختر بیان کند که به این گرل کراش گفته می‌ شود همیشه در چت کردن افرادی هستند که به دختری می گویند گرل کراش یعنی اینکه من بر روی تو که دختر هستی کراش زده ام به دختر به انگلیسی گرل گفته می‌ شود که برای همین گرل کراش می گویند.

معنی کراش چیست؟

معنی کراش چیست؟

کراش به این معنی است که شما فردی را دوست دارید اما نمی توانید به او ابراز احساسات و علاقته خودتان را بگویید که به این کراش می‌گویند البته کراش فقط به معنی اینکه شما نمی توانید احساسات را به طرف مقابلتان بگویید نیست به این معنی که شما کسی را که دوست دارید زیر نظر می‌ گیرد و تمام رفتار و حرکات او را مورد توجه خود قرار می‌ دهید و همیشه حواستان به طرف مقابلتان می باشد که کسی او بی احترامی نکند و یا مزاحمش نشود.

بسیاری از افراد در ایران هستند که روی فردی دیگر کراش زده اند اما نمی‌توانند احساسات و علاقه خود را به آن فرد بگویند ولی همیشه او را زیر نظر دارند. همیشه در چت کردن هم افرادی هستند که می‌گویند من رو تو کراش دارم معنی کراش یعنی از کسی خوشت بیاید ولی نتوانی آن احساسات را بیان کنی و خجالت بکشی ولی او را زیر نظر داشته باشی افراد بسیاری هستند که از روی خجالت نتوانسته اند احساسات و علاقشان را به زبان‌ بیاورند.

روت کراش دارم یعنی چه؟

فرق رل با کراش یعنی چه و این که روت کراش دارم به چه معناست در واقع به این معنی است که مثلا شما کسی را دوست دارید ولی طرف مقابل شما را دوست ندارد و شما نمی توانید احساساتتان را به او بگویید و شما به آن فرد می‌ گویید که روت کراش دارم یعنی اینکه تو را دوست دارم و تمام رفتار و اخلاق و کارهایی که انجام می دهی را زیر نظر خواهم داشت.

روت کراش دارم بیشتر به این معنی می باشد که شما روی فردی کراش زده‌ اید و همیشه حواستان به آن فرد هست که کسی مزاحم او نشود و او را اذیت نکند و کار هایی که انجام می‌ دهد را همیشه زیر نظر دارید و او را مورد توجه قرار می دهید و همیشه دوست دارید در کنار او باشید ولی نمی‌ توانید احساساتتان را به زبان بیاورید.

چالش کراش فرند چگونه است؟

چالش کراش فرند چگونه است؟

در ابتدا توضیح دادیم فرق رل با کراش چیست، حال می خواهیم به چالش کراش فرند بپردازیم. چالش کراش فرند اینگونه است که کسانی روی هم کراش زده‌ اند چالش‌ های زیادی انجام می دهند مانند چالش پیام به فردی که روی آن کراش زده اید و در آن پیام می گویید من روی تو کراش زده ام و از واکنش او اسکرین شات می‌ گیریم و چالش بسیار دیگری هم هستند که انجام داده‌ اند کسانی که این چالش‌ ها را انجام می‌ دهند که این اسکرین شات ها را در برنامه‌ های مختلفی مانند اینستاگرام و روبیکا و بسیاری از برنامه‌ های دیگر می گذارند که افراد زیادی آنها را نگاه می‌ کنند برخی از افراد در پیج اینستاگرام و روبیکا از دنبال کننده هایشان می خواهند که چالش هایی با همسر یا کراش خود انجام دهند و از آن اسکرین شات بگیرند و آنها را استوری کنند.

درمان کراش اینگونه است که شما می توانید با فراموش کردن آن فرد و یا خود را با وسایل و چیز های جدید سرگرم کنید تا آن فرد از یادتان برود تا اینگونه درمان شوید. رل زدن به این معنی است که شما کسی را که دوست دارید و می دانید طرف مقابل هم شما را دوست دارد و با او رل می زنید رل زدن در اصل رابطه دوستانه داشتن با جنس مخالف است. به طور کلی می توان گفت In rell یا سینگل مخالف هم هستند. کراش مجازی به این معنی است که افراد در برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و بسیاری از برنامه های روی هم کراش می زنند.

فرق پارتنر با رل در چه چیزی است؟

پارتنر به انگلیسی partner به این معنی است که شما می توانید برای رفتن به مهمانی به عنوان همراهی با خود ببرید که به این همراه پارتنر می‌ گویند البته پارتنر به همسر و شریک هم گفته می شود اما رل به کسانی گفته می شود که مثلاً دختر و پسری با هم دوست شده‌ اند که به دوست شدنشان رل گفته می‌ شود.

معنی کراش در مجازی

معنی کراش در مجازی یعنی اینکه افراد در برنامه‌ های مختلفی مانند تیک تاک و اینستاگرام و تلگرام و واتساپ و بسیاری از برنامه‌ های دیگر با هم آشنا می‌ شوند و با هم رل می‌ زنند که به این کار کراش در مجازی گفته می‌ شود. بیشترین نوع این روابط تحت عنوان کراش تیک تاک هایی شناخته می شود و این نوع رابطه در تیک تاک بسیار زیاد شده است. اما بسیاری از افراد هستند که در این برنامه‌ ها با هم آشنا می‌ شوند ولی نمی توانند احساساتشان را به طرف مقابل بگویند.

فرق رل با کراش در یوتیوب

فرق رل با کراش در یوتیوب

کراش در واقع حس یکطرفه می باشد که شخص مقابل از آن خبر ندارد و از درون به آن علاقه دارد اما رل به این معنی است که دوشخص در یک رابطه هستند اما این دو اصطلاح در یوتیوب از نظر تعداد بازدیدها تفاوت دارد.

فرق رل با کراش در هزینه ها

در رل باید دو شخص خرج کنند و کادوها و خریدهای زیادی انجام دهند و هزینه های زیادی کنند اما در کراش تا زمانی که احساساتتان را به شخص مقابل نگفته اید نیاز به هزینه نیست.

فرق رل با کراش تینیجری

تینیجر به نوجوانانی گفته می شود که از سن ۱۳ تا ۱۹ هستند و تینیجرهایی که رل می زنند از آنجایی که سن کمی دارند در رابطه پایبند نیستند و دنبال رابطه های دو روزه هستند. اما در این میان کراش در سنین تینیجری بسیار رایج است و اکثر تینیجرها کراش می زنند.

فرق رل با کراش در دنیای واقعی چگونه است؟

در دنیای واقعی رل ها با هم قرار ملاقات دارند و رابطه ای واقعی را باهم تجربه می کنند ولی کسانی که کراش می زنند در دنیای واقعی فقط می توانند به هم نظر داشته باشند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کراش عشقی یعنی چه؟

  کراش عشق یعنی اینکه شما کسی را دوست داشته باشید ولی نتوانید که این علاقه را به او بگویید.

 2. گرل کراش به چه معناست؟

  دختر به انگلیسی یعنی گرل، گرل کراش این به این معناست که شما دختری را که دوست دارید بر روی آن کراش بزنید.

 3. چالش کراش فرند چگونه است؟

  اینگونه است افراد با کراش خود چالش هایی انجام می‌ دهند و از واکنش او اسکرین شات می گیرند و در استوری هایشان قرار می دهند.

 4. کراش مجازی یعنی چه؟

  یعنی اینکه افراد در برنامه‌ های مختلفی بر روی فرد دیگری کراش می زنند ولی نمی توانند به او بگویند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]