در این مقاله می خواهیم بعد از بررسی محبوب ترین بازیگر ترکیه شما را با محبوب ترین بازیگر کره ای که طرفداران زیادی دارند آشنا کنیم لطفاً تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

محبوب ترین بازیگر کره ای کیست

محبوب ترین بازیگر کره ای کیست؟

فیلم ها و سریال های کره ای طرفداران زیادی دارند که کشور ایران هم یکی از طرفداران این فیلم ها است. در اینجا می خواهیم در مورد بهترین و پولدارترین بازیگر کره ای توضیحاتی بدهیم. محبوب ترین بازیگران زن و مرد کره ای کسانی هستند که بیشترین سریال‌ها را بازی کردند و مردم آنها را می شناسند و از جایگاه خاصی بین مردم برخوردارند.

این روزها سریال های کره ای زیادی در شبکه های تلویزیونی پخش می شود. موفقیت هنرپیشه های کره ای باعث می شود که آنها پول بیشتری برای خود در بیاورند. موفق ترین و پولدار ترین بازیگر کره ای زنی است به نام مون چائه وون که بسیار زیبا و خنده رو است. مون چائه وون یک بازیگر پرکار و فعال در زمینه بازیگری است.

مون چائه وون

مون چائه وون در ۱۳ نوامبر سال ۱۹۸۶ در کره به دنیا آمد. او برای اینکه شغل بازیگری را ادامه دهد در سال ۲۰۰۶ دانشگاه را رها کرد و از سال ۲۰۰۷ تا الان به شغل بازیگری خود ادامه داده است. وی برای بازی در هر سریال ۲۱ هزار دلار دستمزد می‌گیرد. او در اینستاگرام ۱۳۰k دنبال کننده دارد.

لی یونگ ئه یکی از محبوب ترین بازیگر کره ای

لی یونگ ئه متولد ۳۱ ژانویه سال ۱۹۷۱ در کره‌جنوبی است. او در سریال جواهری در قصر با بازی در نقش خدمتکاری به نام یانگوم در کشورهای خاورمیانه، کشورهای شرق و ایران به شهرت رسید و بین مردم محبوبیت کسب کرد. لی یونگ ئه دو فرزند دارد و نام همسر وی جونگ هو یونگ می باشد. لی یونگ ئه در اینستاگرام ۸۴.۲k دنبال کننده دارد.

سو جی سوب

سو جی سوب متولد ۴ نوامبر سال ۱۹۷۱ در کره جنوبی است. او علاوه بر بازیگری یک مدل نیز است. سو جی سوب از سال ۱۹۹۶ وارد شغل بازیگری شد. او در سال ۲۰۰۹ برای بازی در فیلم هابیل و قابیل جایزه بهترین بازیگر مرد را در چهل و پنجمین جشنواره هنری گرفت. او در اینستاگرام ۳۶۹k دنبال کننده دارد.

سونگ هی کیو

سونگ هی کیو متولد ۲۲ نوامبر سال ۱۹۸۱ در کره جنوبی می باشد. سونگ هی کیو علاوه بر اینکه یک بازیگر است یک مدل هم است. سونگ هی کیو در سال ۲۰۱۷ با سونگ جونگ کی ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۹ از همسر خود طلاق گرفت. سونگ هی کیو در اینستاگرام ۱۰۰۹ میلیون دنبال‌کننده دارد.

هیون بین

هیون بین در ۲۵ سپتامبر سال ۱۹۸۲ در کره ‌جنوبی متولد شد و شغل بازیگری را از سال ۲۰۰۳ تاکنون ادامه داده است. هیون بین در مراسم افتتاحیه هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم پیفن که در ۱۷ ژانویه ۲۰۱۴ برگزار شد حضور داشت. تعداد دنبال کننده های وی در اینستاگرام ۱۰۷ میلیون نفر می باشد.

سونگ جونگ کی یکی از محبوب ترین بازیگر کره ای

سونگ جونگ کی یکی از محبوب ترین بازیگر کره ای

سونگ جونگ کی متولد ۱۹ سپتامبر سال ۱۹۸۵ در کره‌جنوبی است. او با بازی در سریال رسوایی سونگ کیون کوان و حضور در یک برنامه تلویزیونی به نام مرد دونده به شهرت زیادی رسید. او از سال ۲۰۰۸ تاکنون شغل بازیگری را ادامه می‌دهد. تعداد دنبال کننده های سونگ در اینستاگرام ۱۳۵k است.

پارک شین هه

پارک شین هه در ۱۸ فوریه سال ۱۹۹۰ در گوانگجو که یکی از شهرهای کره جنوبی است به دنیا آمد. پارک شین هه علاوه بر بازیگر بودن یک خواننده و مدل خوش صدا و زیبایی هم است. او با بازی در سریال تو زیبایی در سال ۲۰۰۹ به شهرت رسید. تعداد دنبال کننده های وی در اینستاگرام ۱۳۰۳ میلیون نفر است.

لی جانگ سو

لی جانگ سو در ۱۴ سپتامبر سال ۱۹۸۹ در کره متولد شد. لی جانگ سو علاوه بر بازیگری شغل مدلینگی را هم دارد. وی یک مدل و بازیگر خیلی خوب و محبوب بین مردم است و بازیگری را از سال ۲۰۰۹ شروع کرد. تعداد دنبال کننده های لی جانگ سو در اینستاگرام ۱۷۰۹ میلیون نفر است.

جون جی هیون

جون جی هیون در ۳۱ اکتبر سال ۱۹۸۱ در کره متولد شد. وی با بازی در فیلم دختر گستاخ من به شهرت رسید. جون جی هیون دارای دو فرزند می‌باشد. او شغل بازیگری را از سال ۱۹۹۷ شروع کرد و تا الان نیز ادامه دارد. تعداد دنبال کننده های او در اینستاگرام ۳۸۱k می باشد.

لی مین هو در لیست محبوب ترین بازیگر کره ای

لی مین هو در ۲۲ ژوئن سال ۱۹۸۷ در کره به دنیا آمد. او شغل بازیگری را با بازی درام های کوتاه در سال ۲۰۰۶ شروع کرد و با بازی در سریال پسران فراتر از گل در نقش گو جون پیو به شهرت رسید. او از دانشگاه کن کوک فارغ التحصیل شده است. لی مین ‌هو علاوه بر بازیگری یک مدل معروف نیز است. تعداد دنبال کننده های او در اینستاگرام ۲۲۰۶ میلیون نفر است.

عکس محبوب ترین بازیگران کره ای مربوط به کدام بازیگران است؟

همانطور که می دانید بازیگران کره ای در تمام کشورهای جهان از جمله ایران از محبوبیت خاصی برخوارد است. بازیگرانی همچون پارک شین هه، لی مین هو، جون جی هیون، لی جانگ سون، سونگ جونگ کی، هیون بی، سونگ هی کیو، سو جی سوب و… که بین مردم ایران و کشورهای آسیایی محبوب هستند.

بیشتر بازیگران کره ای عمل های زیبایی زیادی بر روی چهره خود انجام داده اند. عکس های بازیگران محبوب کره ای را می توان در تمامی شبکه های مجازی و اینترنت دید و همچنین این بازیگران در شبکه های مجازی همچون اینستاگرام در پیج های شخصی خود عکس ها و ویدئو هایی را برای تماشای عموم گذاشتند. این بازیگران دنبال کننده های زیادی در اینستاگرام دارند.

محبوب ترین بازیگران مرد کره ای

محبوب ترین بازیگران مرد کره ای چه کسانی هستند؟

محبوب ترین بازیگران مرد کره ای کسانی هستند که بیشترین سریال‌ها را بازی کردند. سانگ جونگ کی که یک بازیگر ۳۳ ساله است و برای بازی در هر قسمت سریال ۵۰۳۰۰دلار دستمزد می‌گیرد. لی جونگ سو که یک بازیگر ۲۹ ساله است و برای بازی در هر قسمت سریال ۵۰۳۰۰ دلار دستمزد می‌گیرد.

لو آه این، یک بازیگر ۳۲ ساله است و برای بازی در هر قسمت سریال ۵۸۷۰۰ دلار دستمزد می‌گیرد. لی سئوک جی، یک بازیگر ۳۲ ساله است و برای بازی در هر قسمت سریال ۵۹ هزار دلار دستمزد می‌گیرد. لی مین هو، یک بازیگر ۳۳ سال است و برای بازی در هر قسمت سریال ۴۲ هزار دلار دستمزد می‌گیرد. سوجی ساب یک بازیگر ۴۱ ساله است و برای بازی در هر قسمت سریال ۶۷ هزار دلار دستمزد می گیرد.

محبوب ترین بازیگران زن کره ای چه کسانی هستند؟

بازیگران زن محبوب کره که بیشتر آنها علاوه بر بازیگری در زمینه مد نیز فعالیت دارند و جایگاه خاصی بین مردم پیدا کرده اند. آی یو متولد ۶ می ۱۹۹۳ در سئول می باشد. چی جی وو متولد ۱۱ ژوئن سال ۱۹۷۵ در گیونگ گی می باشد که برای اولین بازی اش در سریال جنگ و عشق وارد سینما شد.

مون چائه وون متولد ۱۳ نوامبر سال ۱۹۸۶ در کره جنوبی می باشد که با اولین بازیش در سریال ماهی خال خالی وارد سینما شد. لی یونگ آئه متولد ۳۱ ژانویه سال ۱۹۷۱ در سئول می باشد که کار سینمایی اش را از سال ۱۹۹۳ در سریال حال شوهر چطور شروع کرد. سون ایون جین متولد ۱۱ ژانویه سال ۱۹۸۲ در دائه گو است.

کلیپ محبوب ترین بازیگر کره ای برای چه کسی است؟

کیم سو هیون متولد ۱۷ فوریه سال ۱۹۸۸ در سئول کره ی جنوبی است. قد کیم سو هیون۱۸۰ سانتیمتر و دینش مسیحی است. او کار بازیگری را از سال ۲۰۰۷ شروع کرد که در این زمینه بسیار موفق بوده و توانسته مخاطبان زیادی را جذب خود کند. کیم سو هیون یک مرد ۳۱ ساله است. وی گران ‌قیمت‌ترین بازیگر در بین بازیگران مرد کره است.

او برای بازی در هر قسمت سریال، هشتاد و چهار هزار دلار دستمزد می‌گیرد. تصاویر محبوب ترین بازیگر کره ای کیم سو هیون را می توانید در صفحه اینستاگرام او ببینید. کیم سو هیون در صفحه اینستاگرام خود ۹۰۷ میلیون دنبال‌کننده دارد و ۱۶۲ پست در صفحه خود به اشتراک گذاشته است و یک بازیگر جوان و خوش تیپ است.

محبوب ترین بازیگران زن کره ای

ثروتمند ترین ترین بازیگر کره ای کیست؟

کیم سو هیون یکی از بازیگران ثروتمند و معروف کره ای است. وی در ۱۷ فوریه سال ۱۹۸۸ متولد شده است. کیم سو ۳۱ ساله است و قد او ۱۸۰ سانتی متر و دینش مسیحی است و بازیگری را از سال ۲۰۰۷ شروع کرد. کیم سو هیون برای هر قسمت سریالی که بازی می کند ۸۴ هزار دلار دستمزد می‌گیرد و در صفحه اینستاگرام خود ۹۰۷ میلیون دنبال کننده دارد.

مون چائه وون در ۱۳ نوامبر سال ۱۹۸۶ در سئول کره به دنیا آمد. مون چائه وون از سال ۲۰۰۷ بازیگری را شروع کرده است و در این زمینه بسیار پرکار می باشد. دنبال کننده های مون چائه وون در اینستاگرام ۱۳۰k می باشد. او برای هر قسمت سریالی که بازی می کند ۲۱ هزار دلار دستمزد می‌گیرد.

نظرسنجی محبوب ترین بازیگران کره برای کدام بازیگر است؟

در نظرسنجی که در میان مردم انجام شد مشخص شد که تعدادی از بازیگران کره‌ای بسیار در میان مردم محبوبیت دارند که این بازیگران عبارت اند از:

سوالات متداول در مورد محبوب ترین بازیگر کره ای

معروف ترین بازیگر زن کره چه کسی است؟

مون چائه وون معروف ترین بازیگر زن کره ای می باشد.

معروف ترین بازیگر مرد کره چه کسی است؟

کیم سو هیون معروف ترین بازیگر مرد در کره است.

درآمد کیم سو هیون چقدر است؟

درآمد کیم سو هیون برای هر قسمت سریالی که بازی می کند۸۴۰۰۰ دلار است.

عکس محبوب ترین بازیگران کره ای را در کجا می توانیم ببینیم؟

عکس محبوب ترین بازیگران کره ای را می توان در تمامی فضاهای مجازی و پیج اینستاگرام آن ها ببینیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]