این روزها بازگشت کی روش خیلی از اهالی فوتبال را خوشحال کرده است. همان طور که می دانید او از ۱۰ مربی برتر جهان می باشد. اما بریم ببینیم موضوع از چه قرار است.

آیا بازگشت کی روش حقیقت دارد؟

بله این خبر را خیلی از اهالی ورزش از جمله جواد خیابانی، کفاشیان، سردار آزمون و…. این خبر را تایید کردند. حتی خود کی روش برای بازگشت مجدد به تیم ملی فوتبال ایران پستی در صفحه مجازی خود منتشر نمود. البته لازم به ذکر است بازگشت مجدد کی روش بی حواشی نبوده است. در ادامه مقاله به جزئیات بیشتری اشار خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

واکنش ها به بازگشت کی روش
بازگشت کی روش

واکنش ها به بازگشت کی روش

قطعا هر مربی تعدادی طرفدار و تعدادی منتقد دارد. کی روش هم همانند مربی های دیگر است. افراد زیادی از جمله مهدی طارمی، چشمه، جواد خیابانی و….. از بازگشت او خوشحال شدند. اما عده ای هم مخالف روند کار کیروش هستند. در این وسط عده ای هم نه مخالف بودند و نه موافق بلکه مخالف این موضوع بودند که عوض کردن سرمربی در حال حاضر با توجه به نزدیک بودن ۲۰۲۲ خیلی جالب و شایسته نیست. بازگشت کی روش به تیم ملی فوتبال کاملا غیر قابل پیش بینی بود. این امر خیلی از اهالی ورزش و طرفداران را شگفت زده و خوشحال نمود.

استراتژی کارلوس کیروش در جام جهانی ۲۰۲۲

تا کنون کارلوس کی روش به برنامه هایش از جام جهانی قطر مطلبی منتشر نکرده است. خیلی از افراد ترس این را که دارند کارلوس شاید شناخت کافی از بازیکنان حال حاضر تیم ملی نداشته باشد. اما لازم به ذکر است که کارلوس سرمربی قبل تیم ملی بوده است. او شناخت کامل را از بازیکنان و به خصوص بازیکنان جوان را دارد.

یکی از استراتژی های کارلوس کیروش استفاده از بازیکنان جوان است که در گذشته هم شاهد استفاده از این استراتژی در جام جهانی قبل بوده ایم. باید ببینیم آیا کارلوس در جام جهانی قطر هم از چنین روشی استفاده خواهد کرد؟ او به زودی در مصاحبه تلویزیونی به برنامه و استراتژی های خود برای جام جهانی ۲۰۲۲ اشاره خواهد کرد. بازگشت کی روش می تواند جان تازه ای به تیم ملی بدهد. حتی AFC بازگشت کارلوس را به او و تیم ایران تبریک گفت.

سوالات متداول

  1. استراتژی کی روش در مسابقات قبل چی بوده است؟

    استفاده از بازیکنان جوان یکی از استراتژی هایی است که کی روش در گذشته از آن استفاده کرد.

  2. چرا عده ای از بازگشت کی روش ناراحت شدند؟

    عده ای بر این باور هستند که در حال حاضر با توجه به نزدیک بودن مسابقات جام جهانی موقع مناسبی برای تعویض سرمربی نبود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]