پولدارترین سلبریتی های ایرانی تقریباً جزء افرادی می باشند که رقم های نجومی را در حرفه خود تا به اکنون دریافت نموده اند و البته می توان گفت که در کنار شغل اصلی خود به کار های دیگر نیز می پردازند، ولی کسب درآمد اصلی آنان از بازیگری به دست می آید. در این بین می توانید افرادی از سلبریتی های اینستاگرام را هم شاهد باشید که به درآمد های میلیونی رسیده اند!

پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند

پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند

همه شما می دانید که به طبع بسیاری از افراد به دنیای سینما و موسیقی علاقه زیادی دارند و تمایل دارند تا بدانند که پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند؟ در واقع سعی دارند تا بفهمند که میزان درآمد این اشخاص چه قدر می باشد؟ اگر مایلید تا توضیحات بیش تری را در این زمینه کسب نمایید، کافی است مطالب سایت را به صورت کامل مطالعه نمایید و بهره کافی را نیز ببرید. قابل ذکر است که بازیگران بر اساس حقوقی که دریافت می کنند، رتبه بندی می شوند، در این میان هم تعداد قابل شماری هستند که قبل از ورود به این عرصه دارای ثروت زیادی بوده اند، که ملاک مد نظر ما در این مبحث نمی باشد.

در مورد مبلغی که این سلبریتی ها دریافت می نمایند، بار ها در صدا و سیما و رسانه های رسمی و تلویزیون نیز بحث شده است. در سال های قبلی هم حقوق برخی از این افراد نیز مورد بررسی و اعلام شد که با واکنش های زیادی از مردم رو به رو شد، اما باید بدانید که تمامی افراد فعال در این حوزه این چنین رقم های بالایی را به دست نمی آورند و بر اساس نقش و میزان حضور در آن نقش نیز به آنان درآمدی تعلق می گیرد.

اگر جزء اشخاصی می باشید که به فعالیت در این حوزه علاقه مند هستید، می توانید تحصیلات و رشته مرتبط با بازیگری را ادامه دهید و جایگاه خوبی را به دست آورید. البته نکته ی حائز اهمیتی که وجود دارد این است که شهرتی که در این راه کسب می نمایید، سبب می شود تا در در بین عموم و جامعه هم از خدمات زیادی بهره مند گردید، در این میان نیز بازیگران قدیمی که به این حرفه مشغول بوده اند با بالا رفتن سنشان دیگر به آنان توجهی نمی شود و خدماتی به آن ها داده نمی شود و تقریباً می توان گفت که به فراموشی سپرده شده اند.

هم اکنون قصد داریم تا به معرفی پولدارترین سلبریتی های ایرانی بپردازیم. رضا عطاران، محمد رضا گلزار، لیلا حاتمی، جواد عزتی و لیلا حاتمی از آن دسته از اشخاصی می باشند که می توان گفت فیلم هایی که در آن ها به ایفای نقش می پردازند، به فروش خوبی می رسد و درآمد تقریباً بالایی را به دست می آورند. باید بدانید که این اشخاص در حقیقت درآمدی نزدیک به هم دارند و تعداد محدودی از آنان نیز جدا از این حرفه از ثروت زیادی برخور دار می باشند. البته در بحث مربوط به حقوق دریافتی شان، ملاک را شرح آن چه که از افراد آگاه شنیده ایم و پرس و جو نموده ایم، قرار داده ایم.

دستمزد های کلان این قشر ثروتمند

دستمزد های کلان این قشر ثروتمند

اگر بخواهیم به صورت کلی میزان دستمزد سلبریتی ها را بررسی کنیم، می توان آن را به ۴ بخش تقسیم کنیم.  جالب می باشد که بدانید، دسته اول مربوط به بازیگرانی است که درآمدی بالای ۹۰۰ میلیون را دارند و گفته می شود که در پروژه های برتر نیز به رقمی حدود یک میلیارد و نیم نیز نزدیک شده است.

دسته دوم  هم که شامل اشخاصی همچون، مهناز افشار، الناز شاکر دوست، حمید فرخ نژاد، امیر جعفری، محسن تنابنده و ترانه علیدوستی می شود. البته بهتر است بدانید که مهناز افشار هم دارای هواداران زیادی می باشد، ولیکن نام و شهرت او سبب نمی شود تا فروش فیلم را بالا ببرد. او در نمونه هایی همچون قم، شاه کش و شبی که ماه کامل شد موفق شده است تا سیمرغ بلورین را نیز دریافت کند.

در مورد محسن تنابنده و معادی هم باید ذکر کنیم که این افراد تمایل به حضور در هر فیلمی را ندارند و در واقع جنس خاصی از گرایش سینما را طلب می کنند و به همین دلیل هم پیدا کردن بدل آنان بسیار سخت می باشد و کارگردان ها مجبور می شوند که خود این اشخاص را انتخاب نمایند تا به ایفای نقش مد نظر بپردازند. به تازگی آقای گلزار و مهران مدیری در فیلمی به نام رحمان ۱۴۰۰ حضور یافتند که می توان ذکر نمود که جزء پر فروش ترین ها بود و مبلغ هنگفتی را در این میان از آن خود کردند.

یکی دیگر از اشخاصی که با ایفای نقشش در فیلم ها می تواند عامل فروش شود، جواد عزتی است که البته در این میان نیز گاهی نامش و شهرتش نتوانسته به فیلم مد نظر کمکی نماید. اگر یک نمونه را بخواهیم نام ببریم، پیلوت است که رتبه خوبی را کسب ننمود و حضور عزتی به رونق آن کمکی نکرد. در کل می توان گفت که افراد ذکر شده در کنار این کنار به حرفه دیگری نیز مشغول می باشند، که بخشی از درآمدشان هم از شغل دومشان به دست می آید ولی میزان خالص دارایی های آنان متعلق به فعالیتی که در این عرصه می کنند، می باشد.

اگر می خواهید پولدارترین سلبریتی های ایرانی را بیشتر بشناید، کافی است به مقاله های پیشین یا دست نوشته های قبلی که در سایت قرار داده ایم مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نظرتان را در این زمینه به آسانی کسب نمایید. به طور مختصر اگر بخواهیم برترین های ایران را مورد بررسی و نقد قرار دهیم می توانیم بگوییم که افرادی همچون، لیلا حاتمی، مهران مدیری، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، جواد همتی، لیلا حاتمی و جواد رضویان جزء پولدارترین ها می باشند که در بازی هایشان درآمدی حدود ۷۰۰ میلیون به بالا را نیز به دست می آورند که در برخی از نقش ها و فیلم های پر فروش درآمدشان به بالای یک میلیارد نیز می رسد.

عده متعددی از بازیگران سینما که شناخته شده می باشند و محبوبیت زیادی را در بین هواداران به دست آورده اند، عبارتند از: پرویز پرستویی، پژمان بازغی، هدیه تهرانی، علی نصیریان، فرهاد اصلانی، محسن کیایی، سیامک انصاری، طناز طباطبایی و هوتن شکیبا که در آمد آنان نیز بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ میلیون می باشد. اما قابل ذکر است که پرکار ترین این سلبریتی ها پژمان بازغی، فرهاد اصلانی و طناز طباطبایی می باشند.

پولدارترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

پولدارترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

محمد امین پور یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی در اینستا گرام می باشد که بساط خوبی را در این دنیای مجازی برای خود پهن نموده است و با استفاده از بیان طنز خودش موفق شده تا کار های تبلیغاتی زیادی را در این زمینه دریافت نماید و حتی به او نیز پیشنهاد حضور به برخی از کار های تلویزیون و سینما شده است.

وی یکی از اشخاص شاخ در دنیای اینستا می باشد که در این فضا رقم غیر قابل شمارشی صفحه هواداری دارد که پیج اصلیش نیز تنها شامل ۳ میلیون و خورده ای فالوور می باشد و شهرتش به حد زیادی رسیده است و آن چنان محبوب شده که در برنامه هایی همچون من و شما و ایرانیوم نیز دعوت و حضور یافته است. طبق گفته های خودش متوجه شدیم که به ازای هر یک ویدئو که به مدت یک الی چند دقیقه می باشد رقمی معادل ۱۰ تا ۱۵ میلیون را به صورت حداقلی به دست می آورد.

محمد امین مشهور شدنش را مدیون همین کلیپ های یک دقیقه ای اش می باشد که با اجرای طنز گونه و لهجه شمالی و میمیک جالب چهره اش توانست محبوبیت خاصی را در میان هواداران پیدا کند و البته قابل ذکر است که وی به تئاتر و نوازندگی هم علاقه مند بوده است و سابقه فعالیت در این زمینه ها را داشته است.

نکته ی حائز اهمیت این است که حداکثر درآمدی را که موفق شده تا کسب نماید، در امسال رخ داده است و سابقه فعالیت او به دو سه سال اخیر باز می گردد. تحصیلاتش مرتبط با سینما می باشد که البته ناقص می باشد و به تازگی هم قرار شده که در سریالی به کارگردانی هادی مقدم فعالیت خود را آغاز نماید. از دیگر افراد شاخ مجازی در دنیای اینستا می توان به محمد امین کریم پور و عرفان علیرضایی اشاره نمود که در ابتدا در صدد اجرای برنامه های متعددی در اهواز برآمدند و با برگزاری شوی خنده هایشان توانستند به کمدی سفر در زندان راه پیدا کنند و درآمد خوبی را بر جیب بزنند.

بررسی حواشی پولدارترین سلبریتی های ایرانی

برای بررسی حواشی پولدارترین سلبریتی های ایرانی می توانید مطالب مربوط به این موضوع را در سایت مان مطالعه نمایید و یا به پیج های مرتبط دیگری که در این زمینه مشغول فعالیت می باشند، مراجعه نمایید و اطلاعات مد نظر خود را بیابید. صفحه های مجازی زیای دردنیای اینترنت به حواشی مربوط به سلبریتی ها می پردازند.

سوالات متداول

برترین کار محمد امین پور چیست؟

یکی از هیجان انگیز و تأثیر گذار ترین فعالیت او خداحافظی ترامپ و کیم بود که به مدت دو هفته نه تنها جنجال زیادی را در دنیای مجازی به پا نمود، بلکه در دنیای واقعی هم آشوبی را ایجاد کرد.

پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه مقدار دستمزد را دریافت می نمایند؟

برترین افراد متخصص در این عرصه با ایفای نقش خود در فلیم های پر فروش رقمی نزدیک به حدود یک میلیارد تا یک میلیارد و نیم را دریافت می کنند.

پولدارترین سلبریتی های ایرانی حداقل چه مبلغی را به عنوان حقوق با بازی در فیلم های پر فروش کسب می کنند؟

حداقل مبلغ دریافتی توسط این افراد رقمی حدود ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تا یک میلیارد می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]