در این قسمت فارغ از توجه به زیباترین سلبریتی های جهان می خواهیم به تیتر دیگری از سلبریتی های ایران و جهان با مضمون زشت ترین سلبریتی های دنیا بپردازیم. ایران و جهان سلبریتی های محبوبی دارد که بسیار زیبا و یا بسیار زشت هستند و حتی به این افراد لقب زشت ترین و ترسناک ترین سلبریتی ها را داده اند.

به این افراد بنا به ظاهری که دارند نقش های متناسب با ظاهر خود پیشنهاد داده می شود و در فیلم های ترسناک و یا اکشن نقش افرینی می کنند و دلیل آن این است که ظاهر و جذابیت ظاهری سلبریتی ها نخستین چیزی است که برای انتخاب آن ها اهمیت پیدا می کند. در این میان بیشتر ستاره های هالیوودی هستند که زیر ذره بین هستند و زیبایی آن ها عامل و فاکتور مهمی در انتخاب آن ها به عنوان بازیگری بوده است. تا انتهای مقاله همراهمان باشید تا اطلاعات بیشتری از این افراد در اختیارتان بگذاریم.

زشت ترین سلبریتی های دنیا چه کسانی هستند

زشت ترین سلبریتی های دنیا چه کسانی هستند؟

هنگامی که عکس زشت ترین سلبریتی ها را جستجو می کنیم، متوجه می شویم بسیاری از آن ها تنها در قیاس با دیگر سلبریتی ها زیبایی کمتری دارند و نمی توان گفت به طور کامل زشت هستند و این لقب به طور نسبی به آن ها داده شده است. زشتی و زیبایی هر فرد در نگاه اول بسیار تاثیر گذار است و ممکن است در گذر زمان نیز در جذب افراد کمک کننده باشد.

بازیگران و خوانندگان به غیر از هنر و استعدادی که دارند، برای کسب شهرت و محبوبیت نیاز به زیبایی و جذابیت دارند و این در سراسر دنیا و تمام حرفه ها مشترک می باشد. در سایت های مختلف و فیلم های امریکایی می توانید عکس زشت ترین سلبریتی های دنیا را مشاهده نمایید. این سلبریتی ها نه تنها از زیبایی کمی برخوردارند بلکه چهره ای عجیب و غریب و زشت دارند و نام ان ها در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا دیده شده است. در این قسمت قصد داریم به معرفی چند تن از این افراد بپردازیم.

سارا جسیکا پارکر

این بازیگر چندان زیبایی چشم گیری ندارد و در عین حال نمی توان به او لقب زشت را نیز نسبت داد. اما با این حال، در مقایسه با دیگر بازیگران نام او در لیست زشت ترین سلبریتی ها قرار می گیرد. او متولد پنجم مارس ۱۹۶۵ است و هم در زمینه بازیگری فعالیت دارد و هم تهیه کننده می باشد. همسر او رابرت جونیور براونی می باشد و صاحب سه فرزند است. او از سال ۱۹۷۴ تا کنون در حرفه های بازیگری و تهیه کنندگی فعالیت کرده است.

میندی کالینگ

او بسیار با اعتماد به نفس و موفق است و نداشتن زیبایی در راه رسیدن او به موفقیت تاثیر گذار نبوده است. این بازیگر متولد ۲۴ام ژوئن ۱۹۷۹ است و هنر پیشه زاده ایالت متحده امریکا می باشد. این بازیگر زاده شهر کمبریج است و از سال ۲۰۰۳ در حرفه بازیگری فعالیت کرده است. او در فیلم های رالف خرابکار و پنج سال نامزدی و سسمی استریت و هشت یار اوشن و بدون تعهد نقش افرینی کرده است.

مینا کلی

هنگامی که عکس های این بازیگر را مشاهده می کنید زشتی چندانی در چهره او نمی یابید و تنها می توان گفت او زیبایی چشم گیری ندارد. با این حال این بازیگر چهره دخترانه و نازی دارد اما با این حال هنوز نتوانسته در لیست زنان زیبا هالیوودی قرار بگیرد.

نیا واردالوس در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا

به گفته این بازیگر کانادایی، او تمام گفته ها پیرامون ظاهر زشتش را تحمل کرده است تا به این جایگاه دست یابد. او زاده ۲۴ام سپتامبر سال ۱۹۶۲ است و زاده کشور کانادا می باشد. این بازیگر هم اکنون ساکن شهر وینیپینگ کانادا می باشد. همسر او ایان گومز است و هم اکنون صاحب یک فرزند می باشند. او از سال ۱۹۹۶ تا به کنون در حرفه بازیگری فعالیت داشته است و در فیلم های تیم نایت رایدر، کارلی و کارلا، عروسی یونانی پر ریخت و پاش و بزرگ من نقش آفرینی کرده است.

نیا واردالوس در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا
BEVERLY HILLS, CA – MARCH 09: CFC Founder Norman Jewison, actress Nia Vardalos and actor Eugene Levy attend The Canadian Film Centre cocktail reception celebrating the Telefilm Canada Features Comedy Lab held at Avalon Hotel on March 9, 2011 in Beverly Hills, California. (Photo by Jesse Grant/WireImage) *** Local Caption *** Norman Jewison; Nia Vardalos; Eugene Levy

توری اسپلینگ

این بازیگر به گفته مردم باید در لیست زشت ترین زنان هالیوودی قرار بگیرد. او نیز با این موضوع مخالفتی نداشته است. این بازیگر زاده ۱۶ام ماه مه سال ۱۹۷۳ در ایالت متحده امریکا است و از سال ۱۹۸۱ تا به کنون در حرفه بازیگری فعالیت داشته است. او در فیلم های زیادی از جمله بورلی هیلز و عروس را ببوس و داستان نا گفته و جیغ نقش آفرینی داشته است.

تیلدا سوئیتن

او از زنان زشت و در عین حال پر درامد هالیوودی است. او چهره بی روحی دارد و شاید به این دلیل است که نمی توان عنوان زیبایی را به او نسبت داد. این بازیگر در کارنامه هنری خود جوایز متعدد و با ارزشی را کسب نموده است و می توان او را یکی از قدر ترین افراد در زمینه بازیگری دانست. او زاده پنجم نوامبر سال ۱۹۶۰ است و از سال ۱۹۸۴ تا کنون در حرفه بازیگری فعال بوده است‌. او تا کنون دو بار ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد. او در فیلم های مردگان نمی میرند، انتقام جویان و هتل بزرگ بوداپست و برف شکن و فقط عاشقان زنده می مانند نقش آفرینی کرده است.

گابوری سیدیب

هواداران این بازیگر تا کنون چندین بار او را با عنوان زشت ترین سلبریتی دنیا خطاب نموده اند و او نیز با این موضوع مخالفتی نداشته است. سیده گبورا ایبه هنرپیشه معروف ایالت متحده امریکا است و متولد ۶ام ماه مه ۱۹۸۳ است و هم اکنون در شهر بروکلین آمریکا ساکن است‌. او از سال ۲۰۰۹ در حرفه بازیگری فعالیت داشته است و در فیلم های گرانبها و سرقت از برج و پنج تای برتر و هفت روانی و مجموعه تلوزیونی داستان ترسناک نقش آفرینی کرده است.

ووپی گلدبرگ در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا

بازیگر آمریکایی و کمدی است که تا مقطع دکترا تحصیل نموده و مدرک خود را در زمینه ادبیات اخذ نموده است. او چهره زیبایی ندارد و نامش در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا دیده می شود. این بازیگر زاده ۱۳ام نوامبر سال ۱۹۵۵ است و در نیویورک سیتی ایالت متحده آمریکا متولد شده است. او از سال ۱۹۸۱ در حرفه بازیگری فعالیت کرده است و یکی از کمدین های خوب و محبوب امریکایی می باشد. او در فیلم روح برنده جایزه های اسکار و بفتا و گلدن گلول شده است. همچنین در فیلم های رنگ ارغوانی و مرگبار ایفای نقش کرده است‌.

ملانی گریفیث

این بازیگر نیز با گذشت زمان و به مرور و قدم گذاشتن به سن پیری چهره زشتی پیدا کرده است. این بازیگر زاده ۹ام اوت ۱۹۵۷ است و در شهر نویویرک ساکن می باشد. این بازیگر از سال ۱۹۶۹ وارد حرفه بازیگری شده است و با دان جانسون، استیون باوئر و آنتونیو باندراس ازدواج کرده و از هر سه جدا شده است و هم اکنون صاحب ۳ فرزند است که هر سه از داکوتا جانسون است. او در فیلم شهرت و دختر شاغل که به ترتیب به کارگردانی وودی آلن و مایک نیکولز بوده است، ایفای نقش کرده است. او برنده جایزه بفتا برای ایفای نقش مکمل زن در سال ۱۹۸۹ نیز بوده است.

مگی جیلنهال

هنگامی که عکس های این سلبریتی را مشاهده نمایید متوجه خواهید شد که او بسیار با نمک است و چهره نازی دارد اما با این حال در کمال نا باوری نام او در لیست زشت ترین بازیگران امریکایی ذکر شده است. مگی جیلنهال در تاریخ ۱۶ام نوامبر سال ۱۹۷۷ متولد شده است و هر چه به پیری نزدیک شده است، چهره زیبا خود را از دست داده است. او در سال ۲۰۱۷، در ۶۷امین جشنواره بین المللی برلین برنده جایزه شده است و در سال ۲۰۰۹ نیز برای ایفای نقش در فیلم دل دیوانه برنده جایزه اسکار شده است. همسر او پیتر سارسگارد است و با او در سال ۲۰۰۹ ازدواج کرده است.

زشت ترین سلبریتی های دنیا در چه شاخه ای فعالیت می کنند

زشت ترین سلبریتی های دنیا در چه شاخه ای فعالیت می کنند؟

زشت ترین سلبریتی ها تنها در زمینه بازیگری فعالیت ندارتد و در زمینه های دیگری نیز مانند خوانندگی و طراحی لباس و مد و فشن و مجری تلوزیون نیز فعالیت می کنند. در این قسمت قصد داریم به معرفی چند شاخه که سلبریتی ها در آن فعال می باشند بپردازیم.

خوانندگی

مرلین منسون از خوانندگان با استعداد آمریکایی است که ظاهر بسیار عجیب و زشتی دارد و بیش از ان که این زشتی ذاتی باشد، خود تلاش می کند که این چنین به نظر برسد. نام واقعی این خواننده برایان هیو وارنر است و متولد پنجم ژانویه در سال ۱۹۶۹ است و هم اکنون ۵۳ ساله است. او از سال ۱۹۸۹ وارد این عرصه شد.

بازیگری

میک جگر و ران پرلمن و فلیور فلاو و مایکل بریمن و مارتی فلدمن از جمله بازیگران معروف آمریکایی اند که به عنوان زشت ترین سلبریتی های دنیا شناخته شده اند. این بازیگران با وجود استعداد بالایی که دارند نتوانسته اند به عنوان بازیگران زیبا شناخته شوند‌‌.

خبرنگاری

میک جگر نام خبرنگار معروف آمریکایی است که در زمینه های تهیه کنندگی و موسیقی و بازیگری نیز فعال بوده است. او از جمله خبرنگارانی است که نامش در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا دیده می شود.

مجری تلویزیون

جیمی سویل از مجری های مطرح تلویزیون بوده است که بعد از مدت زمانی که از شهرت او گذشت، خبر هایی مبنی بر آن که این مجری زنان زیادی را مورد اذیت و آزار خود قرار داده منتشر شد و شغل خود را از دست داد. این مجری تلویزیون دچار اختلال روان پریشی بود.

طراحی لباس

طراحی لباس و فشنینگ و مدلینگ از جمله زمینه هایی است که می توان زشت ترین سلبریتی های دنیا را در لیست فعالان این زمینه بیابیم. دناتلا ورساچه از جمله فعالان طراحی لباس است که متاسفانه نه تنها از زیبایی کافی برخوردار نیست بلکه نام او را در لیست زشت ترین سلبریتی های جهان دیده می شود.

زشت ترین سلبریتی های ایران

زشت ترین سلبریتی های ایران

همانطور که بسیاری از افراد گمان می کنند سینما هالیوود تنها جای بازیگران زیبا است، افراد بسیاری نیز گمان می کنند سینما ایران نیز جای بازیگران زیبا است. اما با این حال باید بگوییم سینما ایران نیز تا کنون مانند سینما هالیوود بازیگران زشت و بدون جذابیت کافی داشته است و سلبریتی های زشت ایرانی مانند زشت ترین سلبریتی های هالیوود که در فیلم های ترسناک نقش آفرینی داشته اند، در نقش هایی متناسب با چهره شان به نقش آفرینی پرداخته اند.

بسیاری از بازیگران ایرانی نیز مانند بازیگران هالیوودی به خاطر استعداد و توانایی که داشته اند در این حرفه وارد شده اند و معروف شده اند و نداشتن زیبایی کافی چهره شان مانع پیشرفت آن ها نشده بلکه بسیار پیشرفت کرده اند.

سوسن پرور در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا

سوسن پرور از جمله بازیگران زن ایرانی است که تاکنون نتوانسته در لیست زیباترین سلبریتی زن ایرانی قرار بگیرد. او زاده ۱۳۵۴ در شهر اراک است و اغلب به او لقب بازیگر خانم زشت سینما ایران داده شده تنها به این دلیل که از زیبایی دیگر بازیگران برخوردار نبوده است. سوسن پرور در مجموعه تلوزیونی های بزنگاه و دزد و پلیس و کلبه عمو پورنگ و یار مهربان نقش افرینی کرده است. او از سال ۱۳۷۲ وارد عرصه تئاتر شد و توانست در سال ۸۷ با بازی در سریال بسیار موفق بزنگاه به شهرت برسد. او هم اکنون مجرد است و خبری مبنی بر ازدواج این هنرمند به گوشمان نرسیده است.

امین حیایی

امین حیایی در عین خوشتیپ بودن نتوانسته در لیست زیباترین سلبریتی مرد ایرانی قرار بگیرد. او در بیشتر نقش آفرینی های خود در نقش های طنز و کمدی حضور پیدا کرده است. او متولد ۱۹ام خرداد ماه سال ۱۳۴۹ می باشد و زاده شهر تهران است. همسران امین حیایی مونا بانکی پور و نیلوفر خوش خلق است که از هر دو طلاق گرفته است. فرزند او نیز دارا حیایی است. او در فیلم های سینمایی در چشم باد و اخراجی ها و بوی بهشت و گارد ویژه و دو روی سکه و حامی و مزاحم ایفای نقش نموده است که این گوشه کوچکی از کارنانه درخشان این بازیگر می باشد.

یوسف صیادی

یوسف صیادی از بازیگران قدیمی و فعال در زمینه کمدی سینما ایران می باشد. این بازیگر از بازی در فیلم دلداده و اخراجی ها و بازگشت به آینده نقش آفرینی داشته است. او به نسبت بازیگران دیگر از زیبایی کمتری برخوردار بوده است‌. این بازیگر متولد پنجم اسفند ماه سال ۱۳۴۸ می باشد و زاده شهر تهران است. همسر این بازیگر مریم فلاح است که حاصل ازدواج او با خانم فلاح دو فرزند با نام های رها و پندار می باشد. او در فیلم های شیر و عسل و دلداده و پسر تهرونی و دختر شیرینی فروش و زندگی شیرین و صندلی خالی ایفای نقش نموده است.

زشت ترین سلبریتی های بازیگر دنیا

بازی های بسیار قوی از بازیگران هالیوودی و چهره زیبا و جذاب آنها فاکتور اصلی انتخاب آنها برای نقش های مهم بوده است ولی با دقت به تمام چهره های آنها به چند چهره ترسناک و زشت می رسیم که دلیل انتخاب آنها برای بسیاری از نقش ها همین بوده است که به معرفی و توضیح سه چهره از آنها خواهیم پرداخت.

زشت ترین سلبریتی های بازیگر دنیا

مایکل بریمن

این بازیگر مشهور تاکنون به خاطر چهره مادرزادی و عجیب و غریب او در راه رسیدن به نقش های خوب و مهم سختی هایی را طی نموده اما در نهایت امروزه او را به عنوان یکی از بهترین بازیگران هالیوودی می شناسیم. او همواره در نقش هایی با تیپیکال ترسناک و بدجنس و منفی بازی کرده است و با گریم ترسناک و زشت در نقش های منفی و شرور نقش آفرینی کرده است. این بازیگر متولد ۴ام سپتامبر سال ۱۹۴۸ است و اکنون ۷۲ ساله است. او فعالیت خود در حرفه بازیگری را از سال ۱۹۷۲ آغاز نموده و در فیلم های دیوانه به قفس پرید و کلاغ و ضد جاسوسی ایفای نقش نموده است.

مارتی فلدمن در لیست زشت ترین سلبریتی های دنیا

این بازیگر مشهور در زمینه کمدی فعال بود و به خاطر چهره ترسناک و در عین حال خنده دارش توانست نقش های متفاوتی به دست آورد. نام او در لیست زشت ترین بازیگران و سلبریتی های دنیا قرار گرفته است. این بازیگر و کمدین آمریکایی در تاریخ ۸ام ژوئیه ۱۹۳۴ متولد شده است و در سن ۴۸ سالی در تاریخ دوم دسامبر سال ۱۹۸۲ درگذشت. با اینکه عمر بازیگری او طولی نکشید اما به خاطر محبوبیتی که داشت، توانست نام خود را تا کنون بعد از مرگش نیز زنده نگه دارد.

ران پرلمن

ران پرلمن از بهترین و با استعداد ترین بازیگران هالیوودی است که توانسته در بسیاری از فیلم های موفق نقش آفرینی داشته باشد. به علاوه او هیچ گاه در لیست جذاب ترین مرد های هالیوودی قرار نگرفته و همواره نقش های ترسناک به او سپرده شده است. او در فیلم سینمایی پسر جهنمی حضور پیدا کرده است و در فیلم حاشیه اقیانوس آرام و جانوران شگفت انگیز نیز نقش آفرینی داشته است. او نه تنها در فیلم های سینمایی بلکه در سریال های تلویزیونی معروف و موفق مانند فرزندان هرج و مرج نیز نقش آفرینی کرده است. ران پرلمن در تاریخ ۱۳ام آوریل ۱۹۵۰ متولد شده و هم اکنون ساکن نیویورک می باشد. همسر او اوپان پرلمن است که در سال ۱۹۸۱ با هم ازدواج کرده اند.

زشت ترین سلبریتی های ترک

در این قسمت به زشت ترین سلبریتی های کشور ترک می پردازیم. بازیگران این کشور بسیار زیبا اند و می توان آنها را از زیباترین بازیگران جهان دانست. با این حال در میان آنها سلبریتی هایی نیز هستند که از زیبایی کمتری برخوردار می باشند که ما آنها را در قسمت زشت ترین بازیگران ترکی آورده ایم.

سلن سویدر

سلن سویدر در تاریخ ۲۶ام دسامبر سال ۱۹۸۶ متولد شده است. او هم در زمینه بازیگری فعالیت دارد و هم به عنوان مدل شناخته شده است. اونزدیک به ۱۸۰ سانتی متر قد دارد و ۵۴ کیلو گرم می باشد. او در میان بازیگران ترکی از زیبایی کمتری برخوردار می باشد و محبوبیت کمتری دارا است. او در سال ۲۰۰۷، جایزه دختر شایسته ترکیه را کسب نموده است. سلن سویدر علاوه بر فعالیت در زمینه بازیگری، در عرصه مدلینگ نیز حضور دارد و از مدل های خوب ترکی به شمار می رود. همسر او نیز اورن فرانسز است.

برگوزار کورل

این بازیگر در شهر بشیکتاش نزدیک شهر استانبول متولد شده است و بزرگ شده این شهر بوده است. او با فیلم آشیانه گرگ ها شهرت به دست آورد و در میان بازیگران ترکی از زیبایی کمتری برخوردار می باشد. او در فیلم حریم سلطان نیز حضور داشته است و با نقش آفرینی در این فیلم محبوبیت او چند برابر شد. برگوزار کورول متولد تاریخ ۲۷ام اوت ۱۹۸۲ است و هم اکنون ۳۸ سال سن دارد. خالد ارگنچ همسر او است که از سال ۲۰۰۹ تا کنون در کنار هم زندگی می کنند و در فیلم هزار و یک شب در مقابل هم بازی کردند که اشنایی ان دو در این سریال به ازدواج آن ها ختم شد. علی و هان ارگنچ نیز نام فرزندان او می باشد.

طوبا بویوک اوستون

این بازیگر متولد سال ۱۹۸۲ در شهر استانبول می باشد. او تحصیلات خود را در این شهر گذراند و بعد از آن که تحصیلات خود را در دانشگاه در رشته هنر های زیبایی معماری گذراند وارد حرفه بازیگری شد. او همچنین در زمینه بازیگری نیز وارد شده است و از استعداد بالایی برخوردار است. او هم اکنون صاحب یک خانواده است و دو فرزند دختر نیز دارد. کارنامه هنری و بازیگری این بازیگر بسیار درخشان است. به طوری که هنگامی که به کارنامه کاری او را نگاهی بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که او در چندین نقش درخشان ایفای نقش کرده است و از فیلم های او می توان به امتحان، سریال عاصی و فیلم از قلبت بپرس اشاره نمود. او در میان بازیگران ترکی چهره ناز و زیبایی دارد اما به دلیل این که بازیگران زیبا تر از او نیز در ترکیه ساکن اند، نام او در این لیست وارد شده است.

سوالات متداول زشت ترین سلبریتی های دنیا

زشت ترین سلبریتی های دنیا در چه زمینه ای شناخته شده اند؟

در زمینه های بازیگری خوانندگی و نویسندگی و طراحی لباس، نام زشت سلبریتی های دنیا دیده می شوند.

معیار انتخاب زشت ترین سلبریتی های دنیا چه بوده است؟

معیار انتخاب مقایسه آنها با زیباترین بازیگران و سلبریتی های دنیا بوده است.

زشت ترین سلبریتی های هالیوودی چه کسانی اند؟

ران پرلمن و ووپی گلدبرگ از جمله سلبریتی های هالیوودی اند که نامشان در لیست زشت ترین بازیگران هالیوودی قرار دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]