تونی فرگوسن متولد ۱۲ فوریه ۱۹۸۴ است. یک رزمی کار ترکیبی حرفه ای آمریکایی است. او در حال حاضر در بخش سبک وزن برای مسابقات قهرمانی نهایی مبارزه (UFC) (ufc چیست) مبارزه می کند. او در سال ۲۰۰۸ اولین بازی خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۱ قهرمان UFC بوده است. او در کشتی آزاد، بوکس، جیو جیتسو، و وینگ چون مبارزه می کند.. از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱، در رده بندی سبک وزن UFC قرار گرفته است.

 • به راحتی و تنها با یک کلیک ساده بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید به بهترین سایت شرط بندی ufc هدایت شوید.
تونی فرگوسن کیست؟

تونی فرگوسن کیست؟

فرگوسن متولد ۱۲ فوریه ۱۹۸۴ یک رزمی کار ترکیبی حرفه ای آمریکایی است. او در حال حاضر در بخش سبک وزن برای مسابقات قهرمانی (UFC) شرکت می کند. در این مقاله به بیوگرافی فرگوسن می پردازیم.

عکس های تونی فرگوسن را در کجا ببینیم؟

عکس های تونی فرگوسن را می توانید از گوگل، سایت های خارجی، اینستاگرام و کانال های تلگرام پیدا و دنبال کنید. ناگفته نماند که این بازیکن در ایران و خارج از کشور طرفداران بسیار زیادی دارد حتی الان در آمریکا توانسته است که بسیاری از مخاطبان را به خود جذب کند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

پیج اینستا این ورزشکار را می توانید از سایت ها و یا از کانال های مختلف تلگرام پیدا کنید و این ورزشکار را دنبال کنید. البته او گفته است که خیلی اهل شبکه های مجازی نیستند. تونی فرگوسن اینستا خود را برای طرفدارانش باز گذاشته است تا هرکسی که دوست دارد این ورزشکار حرفه ای را دنبال کند.

تونی فرگوسن چه افتخاراتی به دست آورده است؟

او در سال ۲۰۰۸ اولین بازی خود را شروع کرده است و از زمانی که در سال ۲۰۱۱ قهرمان UFC شد. این ورزشکار تا الان افتخارات خیلی زیادی را از آن خود کرده است. حتی خانواده در این باره گفته اند که بسیاری از باشگاه ها به او پیشنهاد های خیلی خوبی داده اند اما در حال حاضر این ورزشکار هنوز تصمیمی برای ادامه فعالیت نگرفته است.

تونی فرگوسن در چه رشته ای فعالیت دارد؟

او در کشتی آزاد، بوکس، جیو جیتسو فعالیت می کند و تا الان توانسته است مقام های خیلی خوبی را از آن خود کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این ورزشکار را می توانید در سایت ها و در یوتیوب ببینید و همچنین در بعضی از کانال های تلگرام ورزشی مسابقات او را به اشتراک می گذارند.

رقیب تونی فرگوسن کیست؟
JACKSONVILLE, FL – MAY 09: Tony Ferguson of the United States looks on in the Interim lightweight title fight against Justin Gaethje (not pictured) of the United States during UFC 249 at VyStar Veterans Memorial Arena on May 9, 2020 in Jacksonville, Florida. (Photo by Douglas P. DeFelice/Getty Images)

رقیب تونی فرگوسن کیست؟

رقیب این بازیکن دمیتریوس جانسن می باشد و تا الان در بسیاری از مسابقات با هم مبارزه کرده اند.

تونی فرگوسن در کدام رده وزنی قرار دارد؟

این مبارز تا الان مسابقات خیلی زیادی را انجام داده است و از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱، در رده بندی سبک وزن UFC قرار گرفته است.

سوالات متداول

 1. تونی فرگوسن تا الان چند مسابقه داشته است؟

  این ورزشکار مسابقات خیلی زیادی داشته است و می توان گفت که تعداد آن از دست در رفته است.

 2. قد تونی فرگوسن چقدر است؟

  قد فرگوسن ۱.۸۳ متر می باشد.

 3. آیا فرگوسن ازدواج کرده است؟

  این ورزشکار در مورد مسائل شخصی خود صحبت نمی کنند.

 4. وزن فرگوسن چقدر است؟

  وزن این ورزشکار ۷۰ کیلو گرم دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]