بازیگران ترکی بهمن ماهی هم اکنون در این کشور در عرصه ایفا نقش در سریال های ترکی، به فعالیت پرداخته اند و به خاطر میزان محبوبیتشان در این عرصه، افراد زیادی مایل اند از جزئیات فعالیت هایشان در زندگی آن ها با خبر شوند و این چنین از بازیگران مورد علاقه شان اطلاعات بیشتری به دست آورند. به همین خاطر است که می خواهند بدانند بازیگران مورد علاقه شان در چه تاریخی متولد شده اند و یا در چه ماهی به دنیا آمده اند.

لیست عناوین محتوا پنهان
بازیگران ترکی بهمن ماهی چه کسانی می باشند؟

بازیگران ترکی بهمن ماهی چه کسانی می باشند؟

امروزه محبوبیت بازیگران ترکی به اندازه ای زیاد است که علاقه مندان بسیاری در سراسر جهان مایل به دانستن تاریخ تولد این چهره ها هستند. بازیگران ترکی متولد بهمن ماه، در فیلم های متعددی به ایفا نقش پرداخته اند و توانسته اند به شهرت برسند. از این جهت این سلبریتی ها محبوبیت بی شماری به دست آورده اند و جایگاه ویژه ای در دنیا هنر کشور ترکیه دارند.

ابراهیم چلیک کول

یکی از شناخته شده ترین بازیگران ترکی مرد که در بهمن ماه متولد شده است را می توان ابرهیم چلیک کول دانست. این چهره یکی از مشهور ترین و حرفه ای ترین بازیکنان بسکتبال کشور ترکیه نیز می باشد. تاریخ تولد او به میلادی برابر با روز چهاردهم فوریه سال ۱۹۸۲ می باشد. وی در شهر ازمیت کشور ترکیه زاده شده و فعالیت های خود را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرد. این چهره با ایفا نقش در سریال عشق و سیاه و سفید در اوج شهرت خود قرار گرفت و محبوبیت بی نظیری را در بین ایرانیان به دست آورد.

سونگول اودن

سونگول اودن را می توان یکی از بازیگران زن ترکی بهمن ماهی دانست که در بیست و هشتمین روز بهمن ماه ۱۳۵۷متولد شد. باید بدانید که تاریخ تولد این چهره به میلادی برابر با هفدهمین روز ماه فوریه ۱۹۷۹ می باشد. وی در دیاربکر متولد شده و تحصیلات دانشگاهی خود را در آنکارا ادامه داده است. این چهره از سال ۱۹۹۳ وارد دنیا تلویزیون شد و در مجموعه تلویزیونی “نور” به ایفا نقش پرداخته است.

هازال فیلیز

هازال فیلیز کوچوک، در نهمین روز فوریه سال ۱۹۸۸ در شهر مرسین دیده به جهان گشوده است. تاریخ تولد شمسی این بازیگر شناخته شده معادل بیستمین روز بهمن ماه سال ۱۳۶۶ می باشد و در حال حاضر در ۱۰ سریال تلویزیونی به ایفا نقش پرداخته است. این چهره از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ با حضور در سریال پربیننده عشق بی پایان، که با نام اُکیا از شبکه های ماهواره پخش شد، در کاراکتر زینب سویدره شناخته شد و در حال حاضر سریال زمستان سخت، جدید ترین پروژه کاری این چهره مشهور می باشد.

اوزگه گورال

یکی دیگر از بازیگران ترکی بهمن ماهی، اوزگه گورال می باشد. او متولد ۱۶ بهمن ماه سال ۱۳۶۵ در شهر استانبول کشور ترکیه می باشد و فعالیت های حرفه ای خود در صنعت سینما و تلویزیون این کشور را از سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. این بازیگر برای نخستین بار در سریالی به نام دخترم کجاست به ایفا نقش در کاراکتر اصلی این مجموعه تلویزیونی، به نام زینب، پرداخت و توانست استعداد خود را به جامعه هنری در آن سال ثابت کند. گفته می شود که او در سریال پرطرفدار و بسیار مشهور حریم سلطان نیز به هنر آفرینی پرداخته است. او از سال ۲۰۱۴ تا کنون با یکی از چهره فعال فعال در صنعت مدلینگ کشور ترکیه به نام سرکان چای اوغلو به صورت رسمی نامزد کرد و با او در سریال فصل گیلاس به ایفا نقش پرداخته است.

ایرم حلواجی اوغلو

در حال حاضر ایرم حاجی اوغلو یکی از شناخته شده ترین چهره هایی است که در بهمن ماه متولد شده است. با این که این چهره اصالتی ترکی دارد، اما در کشور آلمان متولد شده و بیشتر فعالیت های خود را در آلمان به انجام رسانده است. باید بدانید که او علاوه بر فعالیت های گسترده بازیگری، در صنعت مدلینگ نیز حضور دارد و یکی از بهترین چهره های مدل ترکی به حساب می آید. او سابقه حضور در سریال های معروفی همچون دختران آفتاب و حریم سلطان را دارد و از سال ۲۰۱۲ تا کنون به فعالیت پرداخته است.

عکس های بازیگران ترکی بهمن ماهی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های بازیگران ترکی بهمن ماهی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های بازیگران ترکی پیشنهاد می کنیم که به اینستاگرام آن ها مراجعه نمایید. زمانی که نام آن ها را در گوگل جستجو کنید، برایتان پیج اینستاگرامی تمامی آن ها به نمایش در خواهد آمد تا با مراجعه به صفحه مجازی آن ها بتوانید مجموعه کاملی از عکس هایشان را در اینستاگرام مشاهده نمایید. آن ها آلبوم کاملی از عکس هایشان را در اختیارتان قرار خواهند داد تا از این طریق با دنبال کنندگان و طرفدارانشان به ارتباط بپردازند و با این اقدام آن ها دیگر نیازی نباشد که شما به دنبال منابع دیگری برای مشاهده عکس های آنان باشید.

چه حاشیه هایی برای بازیگران ترکی بهمن ماهی به وجود آمد؟

از پرحاشیه ترین بازیگران ترکی بهمن ماهی زن می توان به دیلان چیچک دنیز اشاره نمود که متولد ۲۸ ام فوریه در سال ۱۹۹۵ می باشد و تنها ۲۷ سال سن دارد و زیبایی او بسیار چشمگیر می باشد. دیلان چیچک دنیز در رشته ادبیات تحصیلات خود را به پایان رسانده است و مدرک تحصیلی خود را نیز در این مقطع کسب نموده است. او با حضور در مسابقات زیبایی شهرت و محبوبیت زیادی به دست آورد و بعد از آن وارد عرصه ایفا نقش در سریال ها و فیلم های سینمایی ترکی شد.

اخبار مربوط به خانواده او نیز یکی از این حواشی است که درباره ا‌و مورد توجه قرار گرفته است. او که در خانواده ای بسیار کم جمعیت متولد شده است، تنها فرزند خانواده خود به شمار می آید ولی همیشه از صمیمیت خانواده خود در مصاحبه ها صحبت کرده است. پدر او اورهان چیچک نام دارد و مادر او نیز هاله تمیز یورک نام دارد. والدین او هر دو معلم اند ولی او تا ۸ سالگی در کنار آن ها زندگی کرد. زیرا که بعد از آن، تنها با مادرش زندگی کرد و در آن زمان والدین او از هم جدا شدند.

دیلان چیچک در سال ۲۰۰۲، یعنی یک سال بعد از جدایی پدر و مادرش تصمیم گرفت که در کلاس های شعر سرایی به فعالیت بپردازد و در این زمینه استعداد خود را محک بزند. حواشی فعالیت او در شعر سرایی به تازگی باعث شد که به او پیشنهاد شود باز هم در این عرصه به فعالیت بپردازد. اما او اعلام کرد که این ماجرا مربوط به سن ۹ سالگی او می باشد.

او اما بعد از آن که به زیبایی چهره خود پی برد، تصمیم خود را گرفت که فعالیتش را در عرصه بازیگری آغاز نماید و همین امر شروع حواشی و اخبار مربوط به او می شد. این اخبار، همه به کسب شهرت او به یکباره کمک نمود و او نیز در مسیر هموار بازیگری در کشور ترکیه قدم گذاشت و اقدام او برای شرکت در مسابقات زیبایی، شروعی برای فعالیت های او در عرصه بازیگری محسوب می شد.

ورود به مسابقات زیبایی یکی دیگر از حواشی است که همه ساله برای بازیگران ترکی بهمن ماهی به وجود می آید و اخبار مربوط به آن نیز بسیار مورد توجه و استقبال مردم ترکی و دیگر طرفداران این بازیگران در سایر کشور های مختلف سراسر جهان قرار می گیرد. در سال ۲۰۱۴ یکی از بازیگران بسیار مطرح ترکی متولد بهمن ماه به نام دیلان چیچک دنیز در این مسابقه شرکت نمود. او در آن زمان تنها ۱۹ سال سن داشت و موفق به کسب مقام دوم در این مسابقه شد. او بعد از آن به مسابقات سطح بالاتری نیز ورود پیدا کرد و به مسابقاتی مانند میس ورلد اعزام شد اما مقامی به دست نیاورد.

آدرس پیج اینستاگرام بازیگران ترکی بهمن ماهی چیست؟

دیلان چیچک دنیز با آدرس اینستاگرامی dilandeniz در شبکه مجازی اینستاگرام در حال فعالیت می باشد و همه تلاش خود را انجام داده است که با انتشار عکس و کلیپ هایی از فعالیت های خود در حوزه مدلینگ و بازیگری به ارتباط با مخاطبانش بپردازد و تمامی آن ها را در جریان جزئیات کار هایش قرار دهد. این بازیگر فعالیت‌ های بسیار گسترده ای در زمینه اینستاگرام انجام می دهد و اگر شما نیز به پیج اینستاگرام او مراجعه کنید، متوجه خواهید شد که از او عکس ها و کلیپ های زیادی پست و استوری شده است.

به هر حال این بازیگر یکی از فعالان این شبکه مجازی است که هم اکنون بیش از ۴ میلیون دنبال‌ کننده و فالوور در این شبکه مجازی او را دنبال می‌ کنند و به حمایت از او پرداخته اند. به هر حال پیگیری فعالیت‌ های او در این شبکه مجازی توسط طرفداران و هوادارانش امر بسیار عادی تلقی می‌ شود. زیرا فن پیج های زیادی برای او در شبکه اینستاگرام ساخته شده اند که او را دنبال می کنند و فعالیت های او را نیز پیگیری می‌ کنند و برای این بازیگر کلیپ های زیادی ساخته اند.

کلاب هاوس و یوتیوب بازیگران ترکی بهمن ماهی

کلاب هاوس بازیگران ترکی بهمن ماهی و یوتیوب این افراد، از جمله راه‌ هایی است که طرفداران و دنبال کنندگان آن ها سعی در برقراری ارتباط با این بازیگران از این طریق داشته اند و می‌ خواستند این چنین با بازیگران مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. اما لازم است بدانید که اصولا بازیگران‌ فعال در کشور ترکیه فعالیت‌ های خود را در اینستاگرام ارائه می‌ دهند و شما نمی‌ توانید که در یوتیوب و در کلاب هاوس به دنبال کردن این افراد بپردازید.

لازم است بدانید که اصولا این افراد وقت چندان زیادی ندارند که بتوانند تمامی دنبال کنندگان و هوادارانشان را در تمامی شبکه های مجازی مدیریت کنند و شاید فقط وقت پیدا می کنند که در اینستاگرام به فعالیت بپردازند. به هر حال مشاهده می کنید که هم اکنون نیز تعداد دنبال کنندگان آن ها در شبکه مجازی اینستاگرام بسیار بیشتر از یوتیوب می‌ باشد. البته یوتیوب به خاطر آن که منبع درآمد خوبی برای این بازیگران به شمار می‌ آید، نیز مورد توجه قرار گرفته است و اگر این بازیگران بخواهند که در شبکه مجازی دیگری به غیر از اینستاگرام به فعالیت بپردازند، انتخابشان یوتیوب می باشد.

دلیل انتخاب یوتیوب توسط آن ها این است که به ازای فعالیت های بیشتر در این شبکه مجازی به آن ها درآمد بیشتری نیز تعلق پیدا می کند. بنابراین اگر مایلید که از طریق شبکه اجتماعی یوتیوب این بازیگران را دنبال نمایید، نام آن ها را در اینترنت جستجو کنید و فعالیت‌ های آنان را زیر نظر داشته باشید. یوتیوب آن ها شامل تمامی فعالیت‌ های این بازیگران در حوزه بازیگری و مدلینگ می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بازدید بسیار زیادی نیز پیدا کرده است.

بازیگران ترکی بهمن ماهی در کدام فیلم های معروف بازی کرده اند؟

بازیگران ترکی بهمن ماهی در کدام فیلم های معروف بازی کرده اند؟

موفقیت بازیگران ترکی بهمن ماهی آن قدر چشمگیر است که این چهره ها در بسیاری از فیلم های سینمایی و سریال های مهم و پرقدرت ترکیه ای حضور داشته اند. در حال حاضر می توان گفت که این چهره در اکثر مجموعه های تلویزیونی به هنر آفرینی پرداخته اند و توانسته اند با حضور خود، جوایز بی نظیری را در کارنامه هنری خود به ثبت برساند.

سریال تو بگو دریای سیاه

تو بگو دریای سیاه نام یکی از بهترین و پرافتخار ترین سریال های کشور ترکیه می باشد که کاراکتر اصلی آن، یکی از بازیگران متولد بهمن می باشد. ایرم حلواجی اوغلو از بازیگران محبوب و مشهور بهمن ماهی است که در سال ۲۰۱۸ در این سریال حضور پیدا کرد. این چهره در این سریال با استعداد بی نظیر خود توانست کاراکتری به نام نفس را به یک کاراکتر ماندگار تبدیل نماید.

سریال عشق سیاه و سفید

از دیگر سریال های پرطرفدار و شناخته شده ترکی که یکی از کاراکتر های اصلی آن از بازیگران بهمن ماهی بود، سریال عشق سیاه و سفید می باشد. این سریال در سال ۲۰۱۷ از کانال D کشور ترکیه پخش شد و پخش آن تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت. ابراهیم چلیک کول، بازیگر کاراکتر فرهاد، به همراه بیرجه آکالای، بازیگر کاراکتر آسلی، با همکاری یکدیگر توانستند یک سریال محبوب در ژانر عاشقانه و درام را خلق نمایند. این سریال تنها در یک فصل و ۳۲ قسمت ساخته شد و داستان منحصر به فرد و عاشقانه آرام آن، توانست توجه علاقه مندان متعددی را به خود جلب نماید.

سریال عشق بی پایان

از مشهور ترین سریال های ترکی، سریال عشق بی پایان می باشد. البته باید توجه داشته باشید که این سریال در شبکه های ماهواره ای Gem، با نام سریال اُکیا شناخته می شود و روایتگر یک داستان عاشقانه می باشد. هازال فیلیز در این سریال ایفاگر نقش زینب بود که ارتباط نزدیک او با کاراکتر های اصلی این سریال، موجب محبوبیتش شد. این سریال به طور کلی در ۷۴ قسمت منتشر شد و پخش آن از ماه اکتبر سال ۲۰۱۵ آغاز گردید و در نهایت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ به پایان رسید.

بازیگران ترکی بهمن ماهی چه خصوصیات اخلاقی دارند؟

بازیگران ترکی بهمن ماهی چه خصوصیات اخلاقی دارند؟

بازیگران ترکی استانبولی متولد بهمن چهره بسیار زیبایی دارند و اصلا می توان گفت علت شهرت اکثریت آنان، چهره و اندام بسیار ایده آل آن ها می باشد. البته باید بدانید که آن ها از خصوصیات اخلاقی بسیار خوبی نیز برخوردار می باشند. برای مثال بسیار خوش اخلاق و مهربان و متواضع نیز می باشند و ارتباط با آن ها بسیار لذت بخش خواهد بود.

کدام یک از بازیگران ترکی بهمن ماهی با هم ازدواج کرده اند؟

تا کنون اطلاعات دقیقی از این که کدام یک از بازیگران بهمن ماهی در کشور ترکیه با هم ازدواج کرده اند در اختیارمان قرار نگرفته است و گمان می‌ کنیم که اکثر بازیگران ترکی، با ماه های متفاوت و تاریخ تولد های غیر یکسان با یکدیگر ازدواج کرده اند. از این جهت اطلاعات چندان دقیقی را نمی توان در این زمینه ارائه داد.

در هر حال این بازیگران به آن که با ماه تولد یکسان با یکدیگر ازدواج کنند، اعتقاد نداشته اند و اگر به تاریخ تولد آن ها دقت کنید به این موضوع پی خواهید برد. اکثر بازیگران زن و مرد ساکن کشور ترکیه مجرد هستند و کم پیش می آید که مشاهده کرده باشیم که آن ها با یکدیگر ازدواج کرده اند. اما اگر مایلید که تمامی این بازیگران را با تاریخ تولدشان بیشتر بشناسید، بهتر است که به بیوگرافی آن ها در سایت های معتبری مانند ویکی پدیا مراجعه کنید و با توجه به تاریخ تولدشان، ببینید که کدام یک از آن ها با ماه تولد یکسان با همدیگر ازدواج کرده اند.

کدام بازیگران ترک در بهمن جشن تولد لاکچری برگزار کردند؟

بازیگران ترکی بهمن ماهی اینستا بسیار فعالی دارند و شاید بتوان به جرعت گفت که تنها راه ارتباطی با این افراد این است که آن ها در اینستاگرام به فعالیت می پردازند که می توان از این طریق آن ها را دنبال نمود و فعالیت های آنان را پیگیری نمود. تمامی سلبریتی های بهمن ماهی در کشور ترکیه تمام فعالیت‌ های خصوصی و عمومی خودشان را با مخاطبینشان در شبکه مجازی اینستاگرام به نمایش می‌ گذارند. آن ها جشن های تولد بسیار لاکچری برای مراسم تولد خود برگزار می‌ کنند و از این طریق تمام عکس ها و کلیپ های مراسم تولد خود را با دنبال کنندگان و فالوورشان به اشتراک می‌ گذارند.

به همین خاطر است که اینستاگرام آن ها توسط طرفدارانشان بسیار دنبال می‌ شود تا از طریق این شبکه مجازی، تمام فعالیت‌ های بازیگران بهمن ماهی ترکی را زیر نظر قرار دهند و تمام جزئیات زندگیشان مانند کلیپ ها و عکس های آن ها را که در مراسم تولدشان منتشر شده است را مشاهده کنند. البته آن ها در مراسم تولدشان افراد زیادی را دعوت نمی‌ کنند و تنها به صورت خانوادگی مراسم تولد لاکچری خود را برگزار می‌ کنند.

از جمله افراد مشهور متولد بهمن این کشور، می توان به دیلان چیچک دنیز اشاره نمود که تا کنون مراسم تولد بسیار با شکوه و لاکچری را برگزار کرده است. عکس های مراسم تولد او به قدری شیک و لاکچری بوده که در اینستاگرام بازدید بسیار زیادی پبدا کرده است و هم اکنون لایک و کامنت و بازنشر زیادی پیدا کرده است و شما می توانید این عکس ها را نیز در اینستاگرام دنبال نمایید. هنرمندان متولد بهمن در کشور ترکیه بسیار زیاد اند و اگر بخواهیم عکس مراسم تولد همه آن ها را دنبال نماییم، می توانیم در روز تولدشان اینستاگرام آن ها را جستجو کنیم و به مشاهده این عکس ها بپردازیم.

کان ییلدیریم یکی از بازیگران مطرح در کشور ترکیه می باشد که عکس های جشن تولد بسیار لاکچری او در فضای مجازی توجه همه را جلب نمود و هم اکنون نیز بازیگران و خوانندگان ترکی نیز به تقلید او عکس هایی را از خود در مراسم تولدشان منتشر نموده اند. اگر بخواهید که این عکس ها را مشاهده کنید، پیشنهاد ما این است که در صفحه مجازی این چهره در اینستاگرام عضو شوید و تمام فعالیت های او را زیر نظر قرار دهید.

استعداد بازیگران بهمن ماهی ترکی

از جمله خواننده های ترک بهمن ماهی و بازیگران بهمن ماهی خارجی می توان به کان ییلدیریم اشاره نمود که از بازیگران خوب و مطرح ترکی است که در زمینه بازیگری استعداد خود را به اثبات همه رسانده است. استعداد متولدین بهمن به قدری در زمینه بازیگری زیاد بوده است که تا کنون چندین بار به آن ها پیشنهادات بسیار خوبی در زمینه بازیگری داده شده است و آن ها این اطمینان را به همه داده اند که به راحتی از پس تمامی این نقش ها بر خواهند آمد. بازیگران زن متولد بهمن ماه نیز مانند مردان متولد بهمن در این عرصه نقش های سخت و دشواری بر عهده گرفته اند و همچنان نیز پا به پا خواننده های بهمن ماهی در کشور ترکیه در حال کسب درآمد می باشند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. برای دسترسی به اینستاگرام بازیگران ترکی بهمن ماهی چه باید کرد؟

  می توان نام اصلی این بازیگر ها را در قسمت سرچ اینستاگرام به صورت لاتین جست و جو نمود.

 2. شناخته شده ترین بازیگر مرد ترکی متولد بهمن کیست؟

  ابراهیم چلیک کول، از محبوب ترین بازیگران مرد بهمن ماهی می باشد.

 3. کدام یک از بازیگران سریال عشق بی پایان، بهمن ماهی می باشد؟

  کاراکتر زینب سویدره که هازال فیلیز به نقش آفرینی آن پرداخت، متولد بهمن می باشد.

 4. بازیگران شناخته شده زن ترکی که در بهمن متولد شده اند، کدام اند؟

  هازال فیلیز، ایرم حلاجی اوغلو، اوزگه گورال و سونگول اودن از شناخته شده ترین بازیگران زن ترکی هستند که در بهمن متولد شده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]