بازیگران ترکی که از هم متنفرند تعدادشان زیاد است چون به دلایلی مثل رقابت و یا موفقیتی که دیگری به دست آورده است و یا علاقه ای که انتهایش با حس نفرت و تنفر به پایان رسیده است. در ادامه به زندگی بازیگران ترکی که از هم متنفرند می پردازیم.

لیست عناوین محتوا پنهان
کدام یک از بازیگران ترکی از هم متنفرند؟

کدام یک از بازیگران ترکی از هم متنفرند؟

بعضی از بازیگران کشور ترکیه به دلایلی مختلفی به طور ناخودآگاه از هم متنفر می شوند البته در خانم ها که اول این حس تنفر از حسادت شروع می شود و بعد که خود را پایین تر از آن شخص می بینند و هر چه تلاش می کنند نمی توانند به آن برسند حس دشمنی و نفرت پیدا می کنند. در ادامه نام بازیگران ترکی که از هم متنفرند را شرح می دهیم.

نورگل یشیل‌ چای و هانده ارچل

نورگل یشیل چای یکی از بازیگران حرفه ای در ترکیه می باشد که در زمینه مدلینگ نیز فعالیت می کنند. نورگل یشیلچای یکی از بازیگران ترکی مرد در بیست و ششم مارس سال ۱۹۷۶ به دنیا آمد. این بازیگر ترکی یکی از زیبا ترین بازیگر های ترکیه می باشد که در فیلم های بسیاری ایفا نقش کرده است و جالب است که نسبت به هانده ارچل حس خوبی ندارد و به گونه ای از او متنفر است. نورگل یشیلچای شهرت خود را بازی در سریال عشق و جزا به دست آورد. او در سریال های مانند سلطان و گوزل نیز به ایفا نقش پرداخت.

او در جدید ترین سریال در سال ۲۰۱۷ که سریال ماه پیکر بود به جای میانسالی برن سات بازی کرد. نورگل همیشه مقابل هانده ارچل قرار داشت چون هانده ارچل بسیار زیبا بود و شهرت بیشتری نسبت به نورگل داشت از این جهت اکثر کارگردان ها اول به هانده ارچل پیشنهاد بازی می دادند و اگر این بازیگر قبول نمی کرد سراغ هانده ارچل می رفتند. هانده ارچل در فیلم های بسیاری درخشید که یکی از فیلم هایی که بازی کرد دختران آفتاب نام داشت و جالب است بدانید این فیلم اولین فیلمی بود که هانده در آن بازی کرد و به شهرت دو چندانی رسید.

هانده ارچل در بیست و چهارم نوامبر ۱۹۹۳ در ترکیه به دنیا آمد. او فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی از دانشگاه معماری سینان است که به خاطر زیبایی که داشت در عرصه مدلینگ پا گذاشت و در این حیطه بسیار موفق شد. هانده ارچل به علت زیبایی که داشت افرادی که از او متنفر بودند می گفتند او عمل زیبایی انجام داده است؛ در صورتی که هانده ارچل عکسی از کودکی خود گذاشت که در آن عکس به همه گان اثبات شد که او هیچ گونه عملی انجام نداده است.

دنیز بایسال و بیرجه آکالای

دنیز بایسال یکی از بازیگران معروف ترکیه است که شهرت بسیاری دارد و در فیلم های بسیاری نیز بازی کرده است. این بازیگر در پنجم آوریل سال ۱۹۹۱ در ترکیه به دنیا آمد. پدر و مادر دنیز زمانی که او کودک بود از هم جدا شده اند و وی با مادر بزرگش زندگی می کرد. این بازیگر به شدت از بیرجه آکالای (یکی از بازیگران زن ترکی) متنفر بود شاید شما هم کنجکاو باشید که علت این تنفر چیست باید بگوییم بیرجه آکالای با مورات اونالمیش در رابطه ای عاشقانه بود و به شدت همدیگر را دوست داشتند.

دنیز بایسال نیز علاقه شدیدی به مورات اونالمیش داشت و وقتی می دید که مورات با بیرجه آکالای در ارتباط است و به او عشق می ورزد از بیرجه آکالای متنفر شد و سعی می کرد تا ضربه ای به او بزند. در نهایت بیرجه آکالای به مورات خیانت کرد و از مورات جدا شد و این باعث خوشحالی دنیز بایسال شد اما از حس تنفر او نسبت به بیرجه آکالای کم نشد. بیرجه آکالای و دنیز بایسال در فیلم های بسیاری بازی کردند و در همه آن ها درخشیدند.

دنیز بایسال زمانی که نه سال داشت وارد مرکز آموزشی تئاتر شهرداری کاراشیا شد و ده سال به یادگیری بازیگری به صورت تئوری و عملی پرداخت. دنیز بایسال کارشناسی خود را از دانشگاه جلال بایار ترکیه گرفته است و در این دانشگاه تحصیل کرده است. در حال حاضر او فعالیت هنری و بازیگری خود را آغاز کرده است و در سینما و تلویزیون به ایفا نقش پرداخته است.

جان مایان و دمت اوزدمیر

جان مایان و دمت اوزدمیر

جان مایان و دمت اوزد میر دو نفر از بازیگران ترکی اند که از هم متنفرند. این دو نفر ابتدا با هم در رابطه ای عاشقانه بودند و همدیگر را بسیار داشتند در حدی که قرار بود با هم ازدواج کنند. این دو شخص با هم در یک فیلم بازی کرده بودند و بعد از آن فیلم به هم علاقه مند شدند و با هم روز های خوبی را می گذراندند. این دو شخص رابطه خوبی با هم داشتند تا این که در فیلم پرنده سحر خیز که این دو نفر نقش مقابل هم بودند که دمت اوزدمیر به کارگردان این فیلم گفت دوست ندارد نقش مقابل جان مایان باشد. همین حرف دمت اوزدمیر باعث شد تا جان مایان از او متنفر شود و ارتباط خوبشان تبدیل به دشمنی شده و از هم متنفر شوند. جالب است که این دو نفر حتی با هم در یک فیلم ایفا نقش کرده اند.

جان مایان در هشتم نوامبر سال ۱۹۸۹ در استانبول به دنیا آمده است. او اولین بار در سن بیست و پنج سالگی بازیگری را شروع کرد و در سال ۲۰۱۹ یکی از بهترین بازیگر های ترکیه شد. جان مایان در سال ۲۰۱۴ یعمی زمانی که بیست و پنج ساله بود با حمایت هایی که شد در سریال قلب بازی کرد و در نقش بدیر در این سریال به ایفا نقش پرداخت. جان مایان در سال ۲۰۱۸ با دمت اوزدمیر در سریال پرنده سحر خیز نقش صنم را بازی کرده است و در سال ۲۰۱۹ عاشق هم شدند و با هم رابطه داشتند که این رابطه عمری طولانی نداشت.

بیرجه آکالای و مورات آنالمیش

بیرجه آکالای و مورات آنالمیش دو نفر از بازیگران ترکی معروف می باشند که با هم در یک فیلم بازی کردند و عاشق هم شدند. این دو بازیگر معروف در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند و زندگی بسیار خوبی داشتند تا این که به بیرجه آکالای پیشنهاد شد تا در یک فیلم بازی کند و همین ایفا نقش در این فیلم باعث شد تا به زندگی اش را مورات آنالمیش پایان دهد. بیرجه آکالای با شخصی به نام سرپ لونداغلو هم بازی شد و نقش عاشقانه ای با هم داشتند تا این که این بازی به بیرون از فیلم هم کشید و آن ها بعد از فیلم تفریح می رفتند. این خیانت بیرجه آکالای به مورات گران تمام شد و باعث شد مورات آنالمیش به شدت از بیرجه آکالای متنفر شود.

خیانت بیرجه آکالای در رسانه های بسیاری منتشر شد به طوری که وقتی بیرجه متوجه شد این خبر همه جا پیچیده است بسیار شوکه شد و از خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده گفت باید عذر خواهی کند. جالب است که سرپ لوندالو شخصی است که بسیار خوش گذران است و با افراد بسیاری در رابطه بوده است.

سرنای ساریکایا و هانده ارچل

سرنای ساریکایا و هانده ارچل جزء بازیگران ترکی که از هم متنفرند می باشند. این دو نفر شهرت بسیاری در کشور ترکیه دارند و علت تنفر این دو نفر به خاطر فردی به نام کرم بورسین بود چون هانده ارچل و سرنای ساریکایا به کرم علاقه داشتند و حتی هانده ارچل مدتی با کرم در رابطه بود. کرم بورسین بعد از مدتی که به رابطه خود با هانده ارچل پایان داد با شخصی به نام سرنای ساریکایا دوست شد و را این دو نفر رابطه عاشقانه ای با هم داشتند. کرم و ساریکایا قرار ازدواج گذاشته بودند اما به علت شرطی که سرنای ساریکایا گذاشت کرم از ازدواج با او پشیمان شد و ازدواجشان کلا منتفی شد. هانده ارچل و سرنای ساریکایا چون با هم یک نفر را دوست داشتند و به نوعی رقیب عشقی هم بودند باعث شد تا کم کم از هم متنفر شوند.

فخریه اوجن و بوراک اوزچیویت

فخریه اوجن و بوراک اوزچیویت

فخریه اوجن در هفتم ژوئن سال ۱۹۷۶ به دنیا آمده است و در سریال چکاوک به ایفا نقش پرداخته است. فخریه اوجن انسانی است که به سفر علاقه بسیاری دارد و همیشه در حال سفر کردن می باشد. فخریه در آلمان به دنیا آمده است و پدرش ترک می باشد. فخریه سه خواهر به اسم دمت، عایشه و نشه دارد که رابطه بسیار خوبی با آن ها دارد. او از سال ۲۰۰۵ یعنی زمانی که ۱۹ سال داشت با سریال هرگز فراموش نکن برای نخستین بار جلوی دوربین رفت و بعد از آن در سال ۲۰۰۶ در فیلم آسمان ایفا نقش کرد.

فخریه اوجن و بوراک اوزچیت دو نفر از بازیگرانی بودند که شهرت بسیاری در کشور ترکیه داشتند این دو نفر اول با هم دوست بودند تا این که باهم ازدواج کردند و به مدت چهار سال زندگی را به خوبی با هم سپری می کردند تا این که فخریه اوجن به بوراک اوزچیویت خیانت کرد و باعث شد تا بوراک از فخریه اوجن متنفر شود و به رابطه شان نیز پایان دهد. بوراک اوزچیویت در بیست و چهارم دسامبر سال ۱۹۸۴ در ترکیه به دنیا آمده است. بوراک در رشته عکاسی تحصیل کرده و در سال ۲۰۰۳ توانسته به عنوان بهترین مدل ترکیه انتخاب شده است. او کار خود را با آژانس مدلینگ بسیار مشهوری آغاز کرده است.

عکس بازیگران ترکی که از هم متنفرند

برای دیدن عکس های بازیگران ترکی که از هم متنفرند می توانید اسم آن ها را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از سایت های متعدد تصاویر این افراد را مشاهده کنید. یکی دیگر از راه هایی که می توان عکس این افراد را مشاهده کرد از طریق پیج اینستاگرام ان ها می باشد که شما می توانید در قسمت جستجوگر اسم آن ها وارد کنید و وارد پیج آن ها شوید و عکس هایی که در قالب پست و استوری قرار داده شده را مشاهده کنید. معمولا عکس های این افراد در فضاهایی مانند اینستاگرام و یوتیوب لایک و کامنت بسیاری از آن خود می کنند. عکس بازیگران و سلبریتی ها در فضا های مجازی بسیاری مثل کانال های تلگرامی و فضا هایی نظیر آن ها یافت می شود.

آدرس پیج اینستاگرام بازیگران ترکی که از هم متنفرند چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام بازیگران ترکی که از هم متنفرند چیست؟

از آن جایی که امرروزه همه افراد در فضای مجازی اینستاگرام برای خود صفحه ای دارند که در این صفحه عکس های خود و فعالیت های روزانه ای که انجام می دهند را در آن در قالب پست و استوری می گذارند. اگر شما تمایل دارید تا عکس های آن ها را با خانواده و دوستانشان در این فضای مجازی دنبال کنید می توانید اسم آن ها را به لاتین در این جستجوگر وارد کنید و وارد پیج آن ها شوید تا پست های آن ها را مشاهده کنید. هر یکی از این افراد معمولا فالووری بیش از یک میلیون نفر دارند که این عدد نشان می دهد هواداران بسیاری را از آن خود کرده اند.

آدرس پیج یکی از این بازیگران به نام فخریه اوجن به آیدی evcenf می باشد که او در این صفحه حدودا ۱۲ میلیون فالوور دارد و ۷۶۷ پست در این پیج قرار داده که هر کدام لایک و بازدید بسیاری دریافت کرده است. فخریه در هایلایت های استوری اش عکس هایی از سفر های خود و فرزندش به نام پریما قرار داده است. شما با وارد کردن این آیدی در قسمت جستجوگر اینستاگرام می توانید وارد پیج او شوید و او را فالو کنید.

لایو های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

بازیگران ترکی که ازهم متنفرند لایو های بسیاری در اینستاگرام برگزار می کنند و بعضی از آن ها به طور مستقیم نام می برند که از چه کسی متنفر هستند ولی بعضی از این بازیگران بسیار زرنگند و اصلا در لایو های خود از همکارانشان بد نمی گویند. اگر شما علاقه مند هستید لایو های این افراد را مشاهده کنید می توانید اسم آن ها به صورت لاتین در جستجوگر اینستاگرام وارد کنید و یا در قسمت سرچ گوگل اینستا فخریه اوجن را وارد کنید تا پیج او را به راحتی پیدا کنید و لایو هایش را تماشا کنید. شما حتی می توانید در گوگل لایو های آن ها را سرچ کنید تا در آپارات و یا سرویس های این چنینی لایو آن ها را مشاهده کنید.

آیا این بازیگران در سرویس یوتیوب فعالی دارند؟

بازیگران ترکی که از هم متنفر هستند در پیام رسان های مختلفی فعالیت می کنند که یکی از آن ها سرویس یوتیوب است. آن ها در این سرویس فیلم ها و عکس های متعددی قرار می دهند و معمولا لایک و کامنت بسیاری را از آن خود می کنند. این افراد لینک یوتیوب خود را در استوری اینستاگرام خود می گذارند و از هواداران می خواهند تا در این فضا هم آن ها را دنبال کنند. سرویس یوتیوب قابلیت جالبی دارد که برای افرادی که در این سرویس فعالیت بسیاری می کنند و روزانه پست های بسیاری در آن قرار می دهند به ازای لایک و کامنتی که پست هایشان دریافت کند مبلغی به دلار برای آن ها واریز می کند. اگر شما علاقه مند هستید تا در سرویس یوتویوب این بازیگران را دنبال کنید ابتدا باید فیلتر شکن خود را روشن کنید و اسم این افراد را در این سرویس وارد کنید و یا با لینکی که در استوری اینستاگرام قرار داده اند وارد صفحه آن ها شوید.

حاشیه های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

حاشیه های بازیگران ترکی که از هم متنفرند

این بازیگران حاشیه های بسیاری دارند مثلا هانده ارچل که با کرم بورسین در رابطه بود و همه می گفتند او با شخص دیگری در رابطه است در صورتی که این گونه نبود. یکی دیگر از حاشیه این شخص این بود که در همه رسانه ها نوشته بودند هانده ارچل عمل زیبایی انجام داد در صورتی که اصلا این گونه نبود و او از کودکی چهره ای زیبا داشت البته ناگفته نماند تمام این حواشی برای هانده به خاطر این بود که عده ای از او متنفر بودند و به همین علت در تلاش بودند تا جایگاه او را خراب کنند و او را از چشم همه بیاندازند. یکی دیگر از حواشی مربوط به سرنای ساریکایا بود که با کرم بورسین در رابطه بود و قرار بود با هم ازدواج کنند اما با شرطی که او برای ازدواج گذاشت و ازدواج را منحل کرد باعث تعجب همه گان شده و حواشی بسیاری برای او ایجاد شد. جالب است که حتی او توضیحی برای این همه حاشیه نداد و همه مردم را در هاله ای از ابهام قرار داد.

کدام بازیگران ترکی به هم فحاشی کردند؟

تا به اکنون خبری در رابطه با فحاشی کردن این بازیگران ترکی بهم در فضای مجازی منتشر نشده است. اگر دو بازیگر و چهره معروف در فضای مجازی به هم فحاشی کنند، زاویه دید هواداران نسبت به آن ها تغیییر می کند و به نوعی هواداران خود را از دست می دهند چون مردم اصلا دوست ندارد که دو بازیگر به همدیگر ناسزا بگویند. اگر شما به پیج اینستاگرام بازیگران ترکی بروید خواهید دید آن ها برخوردشان چگونه است و با هواداران و یا همکار هایشان چگونه رفتار می کنند. بعضی از بازیگران این گونه اند که وقتی عصبانی می شوند در لایو های خود فحاشی می کنند و اصلا به این توجه ندارند که هواداران خود را از دست می دهند.

کدام بازیگران ترکی با هم فیلم بازی نمی کنند؟

جان مایان و دمت اوزدمیر دو تن از بازیگرانی هستند که اصلا با هم فیلم بازی نمی کنند و فقط یک بار در فیلم پرنده سحر خیز با هم به ایفا نقش پرداختند که آن هم دمت اوزدمیر اعتراض کرده بود و به کارگردان گفته بود دوست ندارد با این شخصیت فیلم بازی کند.

هانده ارچل و نورگل یشیل‌ چای دو نفر از بازیگران زیبا هستند که با هم بسیار رقیب اند و البته بیشتر نورگل این طور است که دوست ندارد با هانده فیلم بازی کند و چون به جایگاهی که اکنون هانده ارچل دارد حسادت می کند و همیشه سعی دارد تا با هانده ارچل در یک فیلم نباشد.

بیرجه آکالای و مورات آنالمیش دو نفر از بازیگران ترکی که از هم متنفرند می باشند. این دو شخص با هم مدتی در ارتباط بودند و ازدواج کردند اما به علت خیانتی که بیرجه آکالای به مورات کرد مورات از بیرجه متنفر شد و حاضر نیست به هیچ عنوان با او در یک فیلم بازی کند.

مردم از کدام بازیگران ترک متنفرند؟

مردم معمولا از بیرجه آکالای زیاد خوششان نمی آید اما نه به طوری که نخواهند فیلم های او را ببینند فقط نسبت به دیگر بازیگران مهر آن چنانی ندارد. با این که بیرجه آکالای چهره زیبایی دارد اما در دل افراد جای ندارد. طبق آماری که از مردم گرفته شد دمت اوزدمیر یکی دیگر از بازیگرانی است که مردم از آن متنفر هستند و اصلا از او خوششان نمی آید. دنیز بایسال یکی از بازیگرانی است که مردم از او متنفرند و علت این تنفر ریشه در فیلم هایی که او بازی می کند و شاید نداشتن چهره ای جذاب باشد.

بازیگران ترکی که از هم متنفرند با هم فیلم بازی کرده اند؟

یکی از بازیگرانی که از هم متنفر هستند ولی در یک فیلم با هم بازی کردند جان مایان و دمت اوزدمیر هستند. این دو نفر با هم در فیلم پرنده سحر خیز به ایفا نقش پرداخته اند. بیرجه آکالای و مورات آنالمیش دو تن از بازیگرانی هستند که از هم متنفر هستند ولی با هم در فیلم شمیم عشق به ایفا نقش پرداخته اند و هر دو آن ها به خوبی در این فیلم درخشیده اند.

سوالات متداول

 1. آیا هانده ارچل از نورگل یشیل‌ چای متنفر است؟

  نورگل یشیل‌ چای نسبت به هانده ارچل می کند و از او متنفر است اما هانده ارچل هیچ حس تنفری نسبت به این بازیگر ندارد.

 2. چگونه می توان به لایو های این بازیگران دسترسی داشت؟

  در قسمت جستجوگر اینستاگرام به صورت لاتین اسم این افراد را وارد کنید و به لایو های آن ها دسترسی داشت.

 3. آیا جان مایان و دمت اوزد میر با هم در سریالی بازی کردند؟

  این دو نفر در یک سریال بی نظیر پرنده سحر خیز به ایفا نقش پرداختند.

 4. آیا فخریه اوجن و بوراک اوزچیویت جزء بازیگرانی هستند که از هم متنفرند؟

  این دو نفر با هم رابطه بسیار خوبی داشتند تا این که فخریه اوجن به بوراک اوزچیویت خیانت کرد و ارتباطشان خراب شد و با اتفاقاتی که بین آن ها پیش آمد از هم متنفر شدند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]