اوتام کومار نام یکی از بازیگران هندی فیلم های سینمایی بالیوود می باشد که تا کنون در فیلم های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. در این مطلب به معرفی کامل این بازیگر و همچنین معرفی فیلم هایی که این بازیگر در آنها حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است می‌ پردازیم و همچنین مسائل و حواشی پیرامون این بازیگر را به طور کامل عنوان می‌ کنیم.

اوتام کومار کیست؟

اوتام کومار کیست؟

همان طور که احتمالا می دانید سینمای هند یکی از فعال‌ ترین سینماها در جهان می باشد. سینمای هند به بالیوود شهرت دارد و تا کنون فیلم های سینمایی بسیاری در این سینما ساخته شده است و طرفداران و علاقه مندان بسیاری نیز دارد. در این فضا بازیگران هندی مرد متعددی نیز حضور دارند که اوتام کومار یکی از این بازیگران مطرح می باشد. اوتام کومار از بازیگران بالیوود می باشد که تا کنون در فیلم های سینمایی متعددی حضور داشته است. این بازیگر بالیوودی در تاریخ ۳ سپتامبر ۱۹۲۶ در کلکته کشور هندوستان متولد شده است. این شخص از سال ۱۹۴۱ فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرده است و تا سال ۱۹۸۰ در چندین فیلم سینمایی حضور پیدا کرده است.

اوتام کومار در سال ۱۹۸۰ و در تاریخ ۲۴ ژوئیه در سن پنجاه و چهار سالگی فوت کرده است. همان طور که عنوان شد این بازیگر در فیلم های متعددی در سینمای بالیوود ایفای نقش داشته است که در ادامه مطلب به مطرح ترین این فیلم ها خواهیم پرداخت و نام آن ها را عنوان خواهیم کرد. اوتام اولین کار حرفه ای و جدی خود در زمینه بازیگری را در سال ۱۹۴۸ انجام داده است که نام این اثر سینمایی درشتیدان می باشد. این بازیگر در زمان فعالیت خود در عرصه بازیگری در دسته بازیگران محبوب و مورد علاقه مردم قرار داشت که علاقه مندان بسیاری را دارا بود.

معروف ترین فیلم های اوتام کومار کدامند؟

سایت های مختلفی در خصوص کارنامه هنری اوتام کومار عنوان کرده اند که این بازیگر در بیشتر از ۲۰۰ فیلم سینمایی ایفای نقش داشته است که در این قسمت نام برخی از مطرح ترین این فیلم و سریال ها را عنوان می کنیم.

قهرمان

از جمله فیلم های سینمایی می باشد که این بازیگر در آن به ایفای نقش پرداخته است.

باغ وحش

از جمله آثار موجود در کارنامه هنری اوتام کومار می باشد که وی در آن حضور داشته است.

میهن پرست

میهن پرست از جمله آثاری می باشد که کومار در آن حضور داشته است.

غیر انسانی

غیر انسانی از جمله فیلم های بالیوود می باشد که این بازیگر در آن حضور داشته است.

کرم من دین من

این اثر سینمایی نیز از جمله آثار هنری کارنامه این بازیگر می باشد که اسم خاصی را دارا می باشد.

عکس اوتام کومار را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس اوتام کومار را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت تماشای عکس های این بازیگر هندی گزینه‌ های متعددی مطرح می باشد که در ادامه مطلب این قسمت به معرفی این گزینه ها خواهیم پرداخت. در گذشته ای نه چندان دور که فضای مجازی به صورت امروزی گسترده نبود جهت تماشای عکس های هنرمندان و ورزشکاران محبوب خود راه های متفاوتی با امروز مطرح بود. در گذشته عمدتا پوستر های بسیاری از هنرمندان و سلبریتی های محبوب تولید می شد که علاقه مندان می توانستند این پوستر ها را از فروشگاه های مرتبط تهیه کنند و همان طور که احتمالا می دانید در دیوار اتاق و منزل و هم چنین نمای داخل ماشین های سنگین برخی از افراد این پوستر ها قرار داشت.

اما امروزه برای تماشای عکس های هنرمندان محبوب خود گزینه های کاملاً متفاوتی با گذشته مطرح می باشد که از جمله این گزینه‌ ها می‌ توان به موتور جستجوی گوگل اشاره کرد که با مراجعه به این موتور جستجو می توان در کسری از ثانیه تعداد زیادی عکس از هنرمند محبوب خود را تماشا کنید. همچنین امروزه اپلیکیشن های بسیاری گسترش یافته اند که افراد مطرح و سلبریتی با فعالیت در این اپلیکیشن ها و با به اشتراک گذاری عکس هایی از خودشان می توانند با علاقه مندان خود ارتباط برقرار کنند. با مراجعه به این اپلیکیشن ها که از جمله مطرح ترین آن ها می توان به اینستاگرام اشاره کرد عکس های متعددی از فرد مد نظر خود تماشا کنید.

البته اوتام کومار پیش از گسترش بسیار زیاد اینترنت به صورت امروزی فوت کرده است و در اینستاگرام دارای صفحه رسمی نمی باشد و صفحه ای تحت نظر این بازیگر هندی در اپلیکیشن اینستاگرام فعالیت ندارد. بنابراین برای مشاهده عکس هایش می توان به مرورگر گوگل مراجعه کنید.

اوتام کومار در چه سالی فوت کرد؟

این بازیگر مطرح از زیبا ترین بازیگران هندی بوده است؛ که در سال ۱۹۸۰ یعنی حدود ۴۲ سال پیش فوت کرده است. اوتام کومار در زمینه بازیگری حدود ۴۰ سال فعالیت داشته است و فعالیتش با مرگ خاتمه یافته است.

ثروت اوتام کومار چقدر بوده است؟

ثروت اوتام کومار چقدر بوده است؟

مبلغ دقیقی از میزان ثروت این بازیگر در گذشته هندی موجود نمی باشد. اما طبق اعلام رسانه های مختلف اوتام کومار در زمان حیات خود در فیلم های سینمایی بسیاری حضور داشته است و از این طریق کسب درآمد می کرده است.

مهم ترین افتخارات اوتام کومار کدامند؟

این بازیگر سال های زیادی در عرصه بازیگری فعالیت داشته است اما برخی از آثاری که اوتام کومار در آن ها حضور داشته است پس از فوت او اکران شده اند و همین مسئله سبب شده است که این بازیگر و هنر او در زمان حیات زیاد دیده نشود و مورد توجه قرار نگیرد. بنابراین و با توجه به این مسائل این بازیگر در طول زندگی و فعالیت خود آن طور که باید و شاید دیده نشده است و همین مسئله سبب شده است که جای جوایز متعدد در ویترین افتخارات کومار خالی باشد.

همسر اوتام کومار کیست؟

این بازیگر در طول حیات خود ازدواج کرده است و دارای یک فرزند نیز می‌ باشد. همسر وی گوری چاترچی نام دارد که این زوج دارای یک فرزند می باشند. این زوج مدت زمان طولانی را با یکدیگر زندگی نکردند و اوتام کومار در ۵۴ سالگی فوت کرده است.

اوتام کومار در دوران بازیگری چه حاشیه هایی داشته است؟

به صورت کلی هر فردی در برخی از برهه و دوره های زندگی خود گاهی حواشی مختلفی را پیرامون خودش تجربه می کند که اوتام کومار میز از این قاعده مستثنی نبوده است و حواشی متعددی را تجربه کرده است که در این قسمت به معرفی برخی از این حواشی خواهیم پرداخت. اوتام کومار همان گونه مطرح کردیم در فیلم های بسیاری حضور داشته است و این شخص را می توان از بازیگران پرکار در سینمای هند دانست. همین حضور در فیلم های بسیار می تواند خود منبع حاشیه های مختلف باشد. علاوه بر این ها خبر فوت این بازیگر در اوج محبوبیت و شهرت نیز باعث ایجاد حواشی مختلفی شد.

علت مرگ اوتام کومار چه بود؟

علت مرگ اوتام کومار چه بود؟

تا کنون هیچ رسانه و سایتی در خصوص علت مرگ و درگذشت این بازیگر مطرح و محبوب هندی صحبت و مطلبی را ارائه نکرده است و اطلاعات دقیقی از علت فوت اوتام کومار در دست نیست. همان طور که در بین مطالب مطالعه کردید این بازیگر در سن ۵۴ سالگی درگذشته است.

اوتام کومار فعالیت بازیگری خود را از چه سالی آغاز کرد؟

این بازیگر فعالیت حرفه‌ ای و جدی خود را از سال ۱۹۴۱ در عرصه بازیگری آغاز کرده است و در طول فعالیت ۳۹ ساله خود در این عرصه در فیلم‌ های سینمایی متعددی حضور پیدا کرده است و ایفای نقش داشته است. فعالیت این شخص در عرصه بازیگری با مرگ این بازیگر خاتمه پیدا کرده است.

اولین فیلم اوتام کومار چه نام داشت؟

اوتام کومار طبق اعلام سایت های مختلف خبری تا کنون در بیش از ۲۰۰ فیلم سینمایی حضور داشته است و در اولین تجربه خود در عرصه بازیگری در فیلم درشتیدان حضور پیدا کرده است.

آخرین فیلم اوتام کومار کدام بود؟

نام آخرین اثر کارنامه هنری این بازیگر مشخص نمی باشد زیرا بسیاری از فیلم هایی که این بازیگر در آنها ایفای نقش داشته است پس از فوت او اکران شده اند و نمی توان نام یک اثر را به عنوان آخرین اثر او نام برد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. اوتام کومار کیست؟

  از جمله بازیگران مطرح و محبوب هندی می‌ باشد که علاقه مندان فراوانی دارد و حدود ۴۲ سال است که فوت کرده است.

 2. اوتام کومار از چه سالی فعالیت خود در زمینه بازیگری را آغاز کرده است؟

  این بازیگر از سال ۱۹۴۱ فعالیت خود در عرصه بازیگری را آغاز کرده است و تا سال ۱۹۸۰ در این حوزه فعالیت داشته است. اوتام ۳۹ سال در این حوزه فعالیت داشته است و در طول این مدت فعالیت خود کارنامه هنری پر کاری را از خود به نمایش گذاشته است.

 3. اوتام کومار در چه سالی متولد و در چه سالی فوت کرده است؟

  این بازیگر محبوب در تاریخ ۳ سپتامبر ۱۹۲۶ در کشور هندوستان و در کلکته متولد شده است و در سال ۱۹۸۰ نیز در سن ۵۴ سالگی فوت کرده است.

 4. مطرح ترین آثار سینمایی کارنامه اوتام کومار چه فیلم هایی می باشد؟

  این بازیگر در فیلم‌های سینمایی متعددی حضور داشته است که از جمله مطرح ترین آن ها می‌ توان به فیلم قهرمان، باغ وحش، کرم من دین من و همچنین میهن پرست و غیر انسانی اشاره کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]