در این مقاله می خواهیم راجع به تیم وردربرمن صحبت کنیم. در قرن بیست و یکم ورزشی وجود دارد که از همه ورزش ها اهمیت والاتری دارد و طرفداران بیش تری دارد پس ما در این مقاله می خواهیم در رابطه با یکی از تیم های ورزشی یعنی وردربرمن صحبت کنیم که در بوندسلیگا آلمان مشغول بازی می باشد و یک تیم حرفه ای است اما طرفداران تقریبا کم تری در سرتاسر جهان نسبت به دیگر غول های فوتبال دارد.

در این مورد اگر به پیش بینی مسابقات بوندسلیگا ۲۰۲۱ علاقه داشته باشید می توانید با اطلاعات ایت مقاله سود های بیشتری از شرط بندی روی وردربرمن داشته باشید.

تاریخچه وردربرمن

تاریخچه وردربرمن چه بوده است؟

تیم وردربرمن تیم است که در آلمان و بوندسلیگا است و اسم کامل این تیم اس فا وردربرمن می باشد و در تاریخ ۴ فوریه ۱۸۹۹ تاسیس شده است. وردربرمن در ورزشگاهی به نام وزراشتاین توپ می زند ورزشگاهی که هواداران پر شور در آن به تماشای بازی های این تیم می پردازند و این ورزشگاه حدود چهل و سه هزار نفر را در خود جا می دهد.

تیم وردربرمن تیمی است که متوسط رو به پایین می باشد و در حال حاضر برای بقا و ماندن در بوندسلیگا می جنگد در فصل گذشته یعنی فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ تیم وردربرمن۱۶ شد و بعد از بردن در بازی پلی آف توانست در بوندسلیگا این فصل بماند.

در واقع اگر بخواهیم در باره بهترین دوران وردربرمن صحبت کنیم باید از سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ با شما صحبت کنیم جایی که وردربرمن قدرت بسیار خوبی داشت و توانسته بود در این دوران باشکوه دو بار بوندسلیگا را کسب کنند و همچنین یک بار نایب قهرمان مسابقات بزرگ اروپایی یعنی لیگ اروپا شدند هرچند که مسابقات لیگ قهرمانان اروپا مهم تر می باشد اما لیگ اروپا هم برای تیم های درجه دو اروپا حائز اهمیت است.

افتخارات باشگاه وردربرمن

مطمئنا افتخارت زیادی را نمی توانیم نام ببریم چون وردربرمن تیم پر آوازه ای نبوده است ولی خوب شما همراه ما باشید چون قرار است در رابطه با مقام های خوب این تیم در طی سالهای متمادی صحبت کنیم.

تیم وردربرمن در زمینه بوندسلیگا توانسته است چهار بار به مقام قهرمانی برسد و همچنین هفت بار این تیم مقام دومی یا نایب قهرمانی را کسب کرده است. آن ها آخرین باری که قهرمان این رقابت ها شدند مربوط به سال ۲۰۰۴-۲۰۰۳ می باشد.

همچنین آخرین نایب قهرمانی آن ها هم مربوط به سال ۲۰۰۸-۲۰۰۷ می باشد آن ها در دو فصل پیاپی عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده اند که این دو فصل مربوط به فصول ۱۹۸۵-۱۹۸۴ و ۱۹۸۶-۱۹۸۵ می باشد که این تیم هر دو فصل را پشت سر هم نایب قهرمان شد و دستش از رسیدن به جام کوتاه مانده است.

آن ها در بوندسلیگا دو هم یک بار سابقه قهرمانی داشته اند که مربوط به فصل ۱۹۸۱-۱۹۸۰ می باشد تیم وردربرمن در زمینه جام حذفی هم عملکرد نسبتا خوبی داشته است آن ها شش بار در جام حذفی جام را بالای سر برده اند.

آخرین باری که جام حذفی را بالا سر بردند به سال ۲۰۰۹ باز می گردد که سال بعدش یعنی سال ۲۰۱۰ بازهم به فینال رسیدند اما نایب قهرمان این رقابت ها شدند حال که از نایب قهرمانی صحبت کردیم بهتر است بدانید این تیم بدشانس ما وردربرمن چهار بار هم مقام نایب قهرمانی را کسب کرده است وردربرمن به نوعی نایب قهرمانی های زیادی داشته است که اگر کمی خوش شانس می بود و بیش تر این نایب قهرمانی ها به قهرمانی تبدیل می شد الان وضع چیز دیگری بود.

آن ها در لیگا پوکال یک بار قهرمان شدند که سال ۲۰۰۶ این جام را بالای سر بردند و دو بار هم نایب قهرمان شدند در سال های ۱۹۹۹ و ۲۰۰۴ آن ها به مقام دومی رسیدند.

آن ها در دیگر جام آلمان یعنی سوپر جام آلمان توانستند سه بار قهرمان شوند که مربوط به سال ۱۹۹۳و۱۹۹۴و۱۹۹۸ می شود و یک بار هم به در سال ۲۰۰۹ آن ها را به عنوان قهرمان غیر رسمی شناختند که در آن سال توانست به عنوان نماینده دی اف بی پوکال وولفسبورگ را ببرد و قهرمان سوپر جام غیر رسمی شود در سال ۱۹۹۴ این تیم بازهم به عنوان نماینده دی اف بی پوکال توانست بایرن مونیخ را نماینده بوندسلیگا را سه بر یک شکست دهد و قهرمان رسمی رقابت ها باشد.

آنالیز نتایج وردربرمن

آنالیز نتایج وردربرمن

این تیم وردربرمن که در بوندسلیگا و لیگ های آلمان و جام های آلمان حضور دارد تا کنون نتوانسته چندان نتایج خوب و عالی را در این فصل به بار بیاورد.

آن ها در فصل فعلی که ۲۰۲۱-۲۰۲۰ باشد در رده ۱۳ جدول می باشند آن ها از هیجده بازی این فصل یعنی بعد از انجام شدن نیم فصل در رده سیزدهم می باشند با بیست و یک امتیاز و بیست و سه گل زده و بیست و شش گل خورده است.

تیم های پست سر او هرتابرلین کلن و ماینتس و از همه جالب تر این است که شالکه ۰۴ تیم پشت سر این تیم است شالکه ۰۴ از قدرت های چند سال پیش همین الان فعلا در رده آخر جدول است واقعا جای تعجب دارد.

خلاصه که این تیم در فصل قبلی هم تیم شانزدهم شد و به لطف پلی آف در بوندسلیگا ماندنی شد آن ها در فصل قبل فقط ۸ برد از ۳۴ بازی ممکن داشتند و ۱۷ بار طعم شکست را چشیدند این یک آمار واقعا نا امید کننده است این تیم در حال حاضر نتایج نا امید کننده ای دارد و شبیه ورد برمن سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ نیست و فعلا فقط و فقط نتایجی که می گیرد برای بقا و ماندن در بوندسلیگا است.

۵ بازیکن برتر وردربرمن چه کسانی هستند؟

لئوناردو بتنکورت

شماره ده حال حاضر وردربرمن می باشد که توانسته ثبات خوبی از خود در این تیم نشان دهد یک هافبک راست پا می باشد که قد او ۱۷۱ است ۲۷ سال سن دارد.

دیوی کلاسن

بازیکنی که رکورد نقل و انتقالات این تیم را شکست و از لیگ برتر از اورتون به این تیم آمد و یک مهاجم قدرتمند و تنومند و هجومی بود.

نوری شاهین

هافبک خوش تکنیک و حال حاضر وردربرمن با ۳۲ سال سن و ۱۸۰ سانتی متر قد دارد و او همچنین در تیم هایی همچون دورتموند و لیورپول نیز بازی کرده است.

پر مرته ساکر

یک مدافع قد بلند و تنومند آلمانی می باشد که ۱۹۸ سانتی متر قد داشت و همچنین در آرسنال نیز بازی کرده است و در تیم ملی آلمان هم بازی کرده است.

کوین دبروینه

یک هافبک خوش تکنیک و پاسور عالی که در حال زیر نظر آقای تیکی تاکا است و در منچستر سیتی آمار خوبی از خود به جای گذاشته و در وردربرمن هم در همان چند بازی که به صورت قرضی بوده آمار خوبی از خود به جای گذاشته است.

مربی وردربرمن

مربی وردربرمن کیست؟

در این جا می خواهیم از الکساندر نوری مربی ایرانی خودمان صحبت کنیم که بازیکن وردربرمن هم بودن است هرچند که بازی هم تا به حال برای این تیم نکرده است.

الکساندر نوری سرمربی جوان و آینده داری است که ۴۱ ساله است و هنوز می تواند امید داشته باشد به این که یک روزی هدایت تیم های غول اروپا مانند رئال مادرید و بایرن مونیخ و دورتموند یا غیره و غیره را بر عهده بگیرد.

الکساندر نوری در تیم های وردربرمن دو و وردربرمن اصلی و در اولدنبورگ هم سابقه سرمربی گری دارد که که بهترین آمار او مربوط به همین تیم است که بیست و سه بازی را برده است و یازده بازی مساوی و یازده بازی را باخته است او در تیم اینگلوشتات هم سابقه سرمربی گری داد و در حال حاضر تیم هرتابرلین را به دست گرفته است و ۴ بازی کرده است که یک بازی را برده است است و یک بازی را باخته است و دو بازی را مساوی کرده است.

گران قیمت ترین بازیکن وردربرمن کیست؟

این بازیکن که چندی پیش بالاتر هم در رابطه با آن صحبت کردیم دیوی کلاسن است که رکورد نقل و انتقالاتی این تیم را شکسته است. این بازیکن از لیگ برتر انگلیس از لیگی با کلاس بالا به وردربرمن امد از تیم آبی پوشان بندر مرسی ساید یعنی اورتون به این تیم آمده است.

این بازیکن قرار بود جایگزین توماس دلینی هافبک هجومی این تیم شود که به بورسیا دورتمند رفت این توماس کلاسن با مبلغی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به وردربرمن آمد و قردادی چهارساله پیوست.

لقب تیم وردربرمن سفید و سبز هاست؟

این تیم آلمانی به ساکنین رودخانه و سبز و سفید ها معروف هستند لقب سبز و سفید ها برگرفته شده از لباس اصلی آنها که بیش تر سبز و سفید دارد به همین دلیل به سبز و سفید ها معروف شده اند اکثر تیم های فوتبالی القابی که دارند را براساس رنگ لباس اصلی خود دارند و این تیم وردربرمن از این قاعده مستثنی نیست.

لباس اول آنها بدین صورت است که لباسشان سبز است با کمی خط های سفید و شورت آنها سفید است با خط های سبز و جوراب های آن ها سبز است با خط های سفید اینگونه است که لقب آنها سبز و سفید ها شده است.

تیم وردربرمن در لیگ

تیم وردربرمن در لیگ چه جایگاهی به خود اختصاص داده است؟

این تیم که در بوندسلیگا حضور دارد و توانسته است تا بحال قهرمانی هایی هم در این رقابت ها بدست آوردند و تا بحال چهار بار به مقام قهرمانی برسد که آخرین بار آن در سال ۲۰۰۴ بوده است از آن موقع تا به الان چندان آمار خوبی این تیم نداشته است.

در فصل پیش که فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ بوده است این تیم در جایگاه شانزدهم کار خود را به پایان رساند و به لطف پلی آف در بوندسلیگا ماند و در آن فصل آمار اصلا خوبی را به جا نذاشت از خود چون ۸ بازی را فقط از آن فصل برده اند.

آن ها فعلا در این فصل هم امتیاز چندان خوبی را نگرفتند و در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارند آن ها فقط ۲۱ امتیاز از هیجده بازی گرفته اند و تفاضل گل آنها منفی سه است.

وضعیت جالبی که در این لیگ حاکم است این است که شالکه ۰۴ تیم قدرتمند آلمانی در رده آخر و رده هجدهم جدول جای گرفته است و این یک اتفاق بسیار عجیب است.

پیش بینی روی وردربرمن سود آور می باشد؟

پیش بینی روی وردربرمن با توجه به شرایط فعلی این تیم اصلا توصیه نمی شود ولی باید این را بدانید که اگر از فرم پیش بینی فوتبال فوق العاده استفاده کنید و شرط های خود را در سایت های معتبری مثل تاینی بت برقرار کنید سود هایی به مراتب بالا تر را شاهد خواهید بودو

عملکرد وردربرمن در دی اف بی پوکال چگونه بوده است؟

وردربرمن در زمینه جام حذفی همینطور که بالاتر در این باره صحبت کردیم عملکرد تقریبا خوبی در طی این سالها داشته است و شش بار هم به مقام قهرمانی رسیده است و چهار بار هم به مقام نایب قهرمانی رسیده است آخرین باری که آنها این جام را بالای سر بردند مربوط به سال ۲۰۰۹ است.

آن ها توانستند در همان سال هم سوپر جام آلمان را به صورت سوپر جام غیر رسمی از وولفسبورگ ببرند و آن ها دقیقا سال بعد دوباره به فینال رسیدند ولی در فینال آنها در مقابل تیم قدرتمند بایرن مونیخ قافیه را باختند و به پیروزی نرسیدند و نتوانستند جام را بالای سر ببرند.

وردربرمن در دی اف بی پوکال امسال هم حضور دارد و در دی اف بی پوکال امسال یک اتفاق عجیبی که رخ داد این بود که غول فوتبال آلمان از این جام حذف شد.

باوارایی ها در مقابل هولشتاین کیل نیتجه را در پنالتی ها واگذار کردند و شوک بزرگی به این تیم آلمانی وارد شد و خبر خوشی برای همه تیم های دیگر آلمان بود تا با نبود بایرن مونیخ بتوانند قهرمان این دوره از رقابت ها شوند.

وردربرمن در این دوره از دی اف بی پوکال در دور اول کارل زیس جنا را توانست دو بر صفر ببرد و در دور دوم با تیم گروتر فروث افتادند که دور قبل تیم حریف خود را ۶ بر ۱ برده بود. این بازی قرار است در روز ۱۴ بهمن امسال برگزار شود تا تکلیف هشت تیم نهایی مشخص شود.

دربی هامبورگ و وردربرمن

بررسی دقیق دربی هامبورگ و وردربرمن

دو تیم در شمال آلمان در شهر هامبورگ هستند که با هم دربی جذابی دارند و هر دو آنها در بوندسلیگا هستند و جز تیم های حرفه ای و کشوری می باشند که یکی از آنها وردربرمن است و دیگری هامبورگ است که وردربرمن را به سبز و سفید ها یا ساکنین رودخانه می شناسند و هامبورگ را به دایناسور یا قرمز کوتاه می شناسند همچنین هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان می باشد.

عملکرد وردربرمن در لیگ قهرمانان چطور بوده است؟

از آنجایی که وردربرمن یک تیم متوسط رو به پایین است و الان دارد فقط برای بقا در بوندسلیگا می جنگد نباید انتظار زیادی از این تیم داشت آن هم در زمینه لیگ قهرمانان که بزرگ ترین جام و معتبرترین جام هر ساله فوتبال هست که بهترین ها دور هم جمع می شوند و به رقابت می پردازند.

وردربرمن در گذشته هم که تقریبا وضعیت بهتری داشته است بازهم چنگی به دل نمی زد در لیگ قهرمانان اروپا و کار سختی را به همراه داشته است.

در واقع در لیگ قهرمانان تیم های موفق هستند که انسجام داشته باشند و دارای وحدت تیمی خوبی باشند تا بتوانند تا حدودی بالا بیایند به مانند آژاکس و لیون و لایپزیگ تیم هایی که کسی فکرش را نمی کرد به نیمه نهایی برسند اما رسیدند اما وحدت و انسجام تا حدودی کارآمد است از یک جایی به بعد تیم باید بازیکنان بزرگ و همچنین تجربه کافی داشته باشد.

سبک بازی وردربرمن چیست؟

وردربرمن تیمی است که برای بقا می جنگد و این گونه تیم ها سبک خاصی ندارند. در لیگی که بازی می کنند و فقط باید گل نخورند تیم های ضعیف در یک لیگ باید دفاع کنند و ضد حمله بزنند یا از مهاجمان سرعتی یا قد بلند استفاده کنند که در روی ضربات شروع مجدد به مانند کرنر و ضربات ایستگاهی ضربه سر بزنند و برگه برنده این تیم ها باشند.

تیم وردربرمن همانطور که گفتیم برای بقا می جنگد و در حال حاضر تفاضل گلش هم منفی است پس سبک بازی این تیم مشخص است که می خواهند گل نخورند و با ضد حمله گل بزنند.

سوالات متداول

سرمربی ایرانی وردربرمن چه کسی بوده است؟

سرمربی ایرانی این تیم الکساندر نوری بوده است.

وردربرمن چه سالی نایب قهرمان لیگ اروپا شده است؟

وردربرمن در سال ۲۰۰۹ توانست به مقام نایب قهرمانی برسد.

آخرین باری که وردربرمن قهرمان بوندسلیگا شد چه سالی بود؟

وردربرمن آخرین بار در سال ۲۰۰۴ این جام را بالای سر برده است.

فصل پیش وردربرمن در چه جایگاهی از جدول بوده است؟

این تیم فصل پیش در رده شانزدهم جدول کار را تمام کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]