علی کوچولو یکی از شاخ های مجازی اینستاگرام است که امروزه به عنوان واینر فعالیت گسترده‌ ای در این شبکه انجام می‌ دهد. او توانسته طرفداران و فالووران زیادی را نیز به دست آورد.

لیست عناوین محتوا پنهان
علی کوچولو کیست؟

علی کوچولو کیست؟

امروزه نام علی کوچولو در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام بر سر زبان‌ ها افتاده است و کلیپ های متعددی از او منتشر شده است. به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا در مورد بیوگرافی علی کوچولو بیشتر بدانند، تا به این گونه بیشتر با این چهره معروف آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که علی کوچولو یکی از ورزشکاران حرفه‌ ای ایرانی است که با توجه به اندام درشت و ورزیده اش به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است.

در مورد تحصیلات علی کوچولو باید بگوییم که او دارای مدرک جهانی بادیگاردی است و تا به اکنون بادیگارد خیلی از افراد مشهور و سرشناس ایرانی و هم چنین بازیگران و خوانندگان بوده است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا برای کسب اطلاعات بیشتر علی کوچولو ویکی پدیا را مشاهده کنند. اما در این باره باید بگوییم که تا به اکنون برای این چهره معروف ویکی پدیا ساخته نشده است.

جالب است که بدانید علی کوچولو بدون هیچ گونه هنر و مهارتی به یک باره در اینستاگرام به شهرت و معروفیت زیادی رسید تا جایی که توانست کاربران زیادی را نیز به دست آورد. او یکی از کاربران اینستاگرامی ایرانی است که در سریال اینستاگرامی زنگ آخر نیز حضور دارد. علی دارای گفتار و رفتار خاصی است و استایل خاصی نیز دارد و در اکثر مواقع از رنگ‌ های مشکی استفاده می‌ کند؛ که این موضوع باعث شده است طرفداران زیادی به دست آورد. کارت بادیگارد بین المللی این شخصیت معروف در سال ۲۰۱۹ میلادی اخذ شد. علی کوچولو نام هنری این واینر معروف اینستاگرامی است که در اینستاگرام به عنوان کمدین، بازیگر، ورزشکار و مدل فعالیت گسترده ای انجام می دهد.

 • از دوستان او می توان به حامد تبریزی اشاره کرد که با هم در اینستاگرام تولید محتوا می کنند.

شهرت و معروفیت این چهره اینستاگرامی

به طور معمول می توان این گونه بیان کرد که او به دلیل شخصیت و رفتار خاصی که دارد، مانند خیلی از چهره های معروف دیگر در اینستاگرام به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است. او کانون توجه خیلی از کاربران شبکه های اجتماعی واقع شده است. او به واسطه قدرت هشتگ، لایک و کامنت توانسته مخاطبان زیادی را به دست آورد؛ او امروزه از او به عنوان یکی از واینرهای اینستاگرام یاد می‌ شود که کلیپ های متعددی در کنار سایر واینرها ساخته و منتشر کرده است.

علی کوچولو کجا زندگی می کند؟

علی کوچولو کجا زندگی می کند؟

چندی قبل شایعاتی در رابطه با این که این بلاگر مشهور ایرانی به خارج از کشور مهاجرت کرده است در فضای مجازی منتشر شد. اما با این حال بهتر است بدانید که وی در حال حاضر ساکن ایران و شهر تهران است و در تهران به فعالیت‌ های خود می پردازد. هم چنین ناگفته نماند که به نظر نمی‌ رسد این بلاگر تمایلی به مهاجرت به خارج از کشور را داشته باشد. چرا که طبق گفته‌ هایش وابستگی شدیدی به خانواده و دوستانش دارد.

دسترسی به اینستاگرام علی کوچولو چگونه است؟

در رابطه با اینستاگرام باید بگوییم که یکی از شبکه‌ های محبوبی است که امروزه خیلی از افراد در این شبکه فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند. جالب است که بدانید برخی از کاربران اینستاگرام با توجه به فعالیتی که در این شبکه انجام می‌ دهند و مطالب و هم چنین کلیپ ها و عکس هایی که از خود منتشر می‌ کنند؛ توانسته اند به شهرت و معروفیت زیادی برسند که یکی از این افراد علی کوچولو می باشد. علی مدت‌ ها قبل در این شبکه برای خود یک صفحه کاربری راه اندازی کرد؛ از آن جایی که استایل خاصی دارد و کلیپ های متعددی را منتشر می‌ کند، امروزه توانسته مخاطبان و فالووران بسیار زیادی در اینستاگرام به دست آورد. می‌ توان این گونه بیان کرد که علی کوچولو اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و این شبکه را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و فالوورانش تبدیل کرده است.

اگر به اینستاگرام علی کوچولو معروف مراجعه نمایید، می توانید کلیپ های متعددی از او را در کنار سایر دوستان و واینر دیگر مشاهده کنید. هم چنین علی عکس‌ های متعددی از خود را برای مخاطبانش نیز در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. برای پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این چهره معروف اینستاگرامی کافی است تا نام علی کوچولو را در قسمت سرچ اینستاگرام به انگلیسی جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. این موضوع را هم باید افزود که مدتی قبل برخی از کاربران بیان کردند که علی علاوه بر اینستاگرام در شبکه کلاب هاوس نیز عضو شده است. حال برای پیدا کردن آدرس کلاب هاوس علی کوچولو می توانید به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید.

علی کوچولو کرونا گرفت؟

علی کوچولو کرونا گرفت؟

مدتی قبل چندین واینر معروف اینستاگرام کرونا گرفتند و به همین دلیل نتوانستند به صورت روزمره در اینستاگرام فعالیت کنند که یکی از این واینر ها دوست صمیمی علی بوده است. به همین دلیل اخباری بر این مبنا که علی کوچولو نیز کرونا گرفته است و در بستر بیماری است منتشر شد. البته این موضوع را هم باید افزود که علی به این اخبار واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

یوتیوب علی کوچولو فعال است؟

جالب است که بدانید امروزه اکثر چهره های معروف و مشهور اینستاگرام که توانسته اند در این شبکه فالووران و مخاطبان زیادی را به دست آورند؛ آن ها در یوتیوب نیز فعالیت خود را آغاز کرده اند. این موضوع شامل علی کوچولو نیز می باشد. در رابطه با یوتیوب باید بگوییم که یکی از برنامه‌ های کاربردی است که خیلی از افراد در این شبکه فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند و با توجه به فعالیتی که انجام می دهند، توانسته اند از طریق یوتیوب برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

از آن جایی که علی فالووران و مخاطبان زیادی در اینستاگرام به دست آورده است، مدتی است که در یوتیوب نیز فعالیت خود را آغاز کرده است. از مخاطبان و طرفداران خود درخواست کرده است تا در یوتیوب هم او را دنبال کنند، چرا که برخی از ویدیو هایش را فقط در یوتیوب منتشر می‌ کند.

اگر به چنل یوتیوب این چهره معروف مراجعه نمایید، می توانید کلیپ های او را با کیفیت بالا مشاهده نمایید. بهتر است که بدانید علی لینک آدرس چنل یوتیوب خود را در صفحه اینستاگرامش در یکی از استوری هایش ذخیره کرده است تا به این گونه علاقه‌ مندان بتوانند به راحتی چنل یوتیوب او را دنبال کنند. شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب این چهره معروف و فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او در چنل خود پستی را منتشر کرد آن را به راحتی مشاهده نمایید.

لایوهای علی کوچولو درباره چیست؟

لایو یکی از آپشن های اینستاگرام است که امروزه مورد استفاده خیلی از کاربران اینستاگرام قرار گرفته است. جالب است که بدانید به طور معمول خیلی از چهره‌ های معروف و مشهور اینستاگرام، بلاگر ها، واینر ها و اینفلوئنسر ها هر از گاهی برای مخاطبان و کاربران خود لایو برگزار می‌ کنند و از طریق لایو به گفتگو مستقیم با آن ها می‌ پردازند که این موضوع شامل علی کوچولو نیز می‌ باشد. علی کوچولو هر از گاهی لایو برگزار می‌ کند و به این گونه با مخاطبان و فالووران خود به صورت مستقیم ارتباط برقرار می‌ کند و به گفتگو با آن ها می‌ پردازد.

به طور معمول از آن جایی که علی کوچولو در مورد موضوعات جالبی در لایو های خود صحبت می‌ کند. همچنین سایر واینر ها و دوستانش را نیز دعوت می‌ کند تا در لایوش حضور پیدا کنند تا به گفتگو با آن ها بپردازد؛ به همین دلیل اکثر لایوهای علی از بازدید بسیار بالایی برخوردار هستند. حال اگر تمایل به مشاهده لایو های این واینر معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که اینستاگرام او را دنبال کنید تا هر زمانی که علی لایوی را برگزار کرد، بتوانید در لایو او حضور پیدا کنید. این موضوع را هم باید افزود که برخی از لایوهای جذاب و جنجالی این واینر معروف در پلتفرم های ویدیویی برای مخاطبان و کاربران منتشر شده است.

قیمت تبلیغات این شخص چقدر است؟

درآمد علی کوچولو چقدر است؟

امروزه از علی کوچولو به عنوان یکی از چهره های معروف و واینر های مشهور اینستاگرام یاد می‌ شود که توانسته فالووران و مخاطبان بسیار زیادی را بدست آورد. حال برای برخی از مخاطبان او سوالات متداولی به وجود می‌ آید که یکی از این سوالات در مورد منبع درآمد این واینر معروف است. آن ها تمایل دارند تا بدانند که درآمد علی چقدر است و چگونه درآمدزایی می‌ کند؟ در ابتدا باید بگوییم از آن جایی که علی در مورد میزان درآمدش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در اینترنت موجود نمی باشد.

حال این موضوع را باید افزود که از آن جایی که علی به صورت روتین و روزمره فعالیت گسترده ای در اینستاگرام انجام می دهد و توانسته فالووران زیادی را به دست آورد، به همین دلیل منبع اصلی درآمد این چهره معروف اینستاگرام می باشد.

علی با توجه به تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرامش برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است و درآمدزایی می‌ کند. برخی از منابع بیان کرده اند که علی برای هر تبلیغی که در پست و یا استوری خود قرار می‌ دهد مبالغ زیادی را دریافت می‌ کند که این موضوع باعث شده است که او از طریق اینستاگرام یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورد. حال این موضوع را هم باید افزود که علی علاوه بر اینستاگرام، کارهای دیگری نیز انجام می دهد.

می توان این گونه بیان کرد که او بادیگارد است و تا به اکنون بادیگارد خیلی از چهره های معروف بوده است که از طریق این کار نیز توانسته برای خود درآمدزایی کند. هم چنین از آن جایی که علی بدلکار است و هم چنین بازیگر فرعی برخی از فیلم‌ ها و سریال‌ ها نیز می‌ باشد به این گونه نیز برای خود درآمدزایی می‌ کند. با توجه به فعالیت های گسترده ای که علی در شبکه‌ های مجازی و خارج از شبکه های مجازی انجام می دهد، توانسته برای خود یک منبع درآمد خوب به وجود آورد و درآمدزایی کند.

قیمت تبلیغات این شخص چقدر است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بخش عمده‌ ای از درآمد این واینر معروف از طریق تبلیغات گسترده ای که در اینستاگرام انجام می‌ دهد و هم چنین اسپانسرینگ اینستاگرام می باشد. از آن جایی که علی فالووران زیادی در اینستاگرام دارد و بازدید پیج او بسیار بالا است، به همین برای هر تبلیغ در پست و یا استوری خود مبالغ هنگفتی را دریافت می کند. از آن جایی که علی در مورد قیمت تبلیغات خود با فالوورانش صحبتی نکرده است، به همین دلیل نمی توان در این باره در اینترنت اطلاعات دقیقی بدست آورد. جالب است که بدانید برخی از منابع بیان کردند که این واینر معروف ماهیانه میلیون‌ ها تومان از طریق اینستاگرام برای خود درآمدزایی می‌ کند.

علی کوچولو در فیلم سینمایی هم بازی کرده است؟

این روزها این بلاگر توانسته از طریق فضای مجازی به شهرت بسیار زیادی برسد. حال چندی قبل اخباری در رابطه با این که علی کوچولو به عنوان بازیگر فرعی در یکی از فیلم‌ های سینمایی ایران حضور پیدا کرده است در فضای مجازی منتشر شد. البته ناگفته نماند که این بلاگر مشهور تا به اکنون این اخبار تایید و یا تکذیب نکرده است.

علی کوچولو با کدام یک از واینر ها رابطه نزدیکی دارد؟

علی کوچولو با کدام یک از واینر ها رابطه نزدیکی دارد؟

بعد از این که علی در اینستاگرام فعالیت خود را به عنوان واینر آغاز کرد و کلیپ های متعددی را منتشر کرد توانست دوستان متعددی در این شبکه به دست آورد؛ آن ها نیز در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند و هم اکنون اکثر ویدیوهایی که علی در اینستاگرام خود منتشر می‌ کند با همکاری این واینرها ساخته است. امروزه اکثر واینرها با همکاری همدیگر کلیپ های متعددی را می سازند و منتشر می‌ کنند. این موضوع باعث شده است تا ویدیوهای آن ها از بازدید بسیار بالایی برخوردار شوند. حال از واینرهایی که علی کوچولو با آن ها رابطه نزدیک و صمیمی دارد می‌ توان به افرادی مانند: شاهرخ، ناصر کریم، رضا تایلندى، حسین مقدم و برخی از افراد دیگر اشاره کرد.

دوست دختر علی کوچولو کیست؟

یکی از سوالاتی که برای مخاطبان و فالووران علی کوچولو به وجود می‌ آید در مورد روابط شخصی او و دوست دخترش می باشد. در این باره باید بگوییم از زمانی که علی فعالیت خود را به عنوان واینر در اینستاگرام آغاز کرده است، زندگی خصوصی اش را از زندگی حرفه ای خود جدا نگه داشته است. به همین دلیل اطلاعات دقیقی در مورد روابط او و این که آیا متاهل و یا مجرد است در اینترنت موجود نمی باشد. البته برخی از منابع بیان کرده اند که علی هم اکنون مجرد است و ازدواج نکرده است. به هر حال نمی‌ توان این صحبت‌ ها را به طور قطعی تایید و یا تکذیب کرد.

خبر ازدواج این شخص حقیقت دارد؟

خبر ازدواج این شخص حقیقت دارد؟

اطلاعات دقیق و کاملی در مورد روابط شخصی این بلاگر مشهور در دسترس نمی‌ باشد. چرا که علی کوچولو تا به اکنون در هیچ کدام از گفتگوهای خود در مورد زندگی شخصی و یا پارتنرش صحبتی نکرده است. اما با این حال گفتنی است که برخی از منابع معتبر بیان کرده اند که او تا به اکنون ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می‌ باشد. به همین دلیل تمام اخباری که در مورد ازدواج این بلاگر در فضای مجازی منتشر شده دروغی بیش نمی باشد. هم چنین ناگفته نماند این بلاگر مشهور تا به اکنون بارها از مخاطبانش خواسته است تا حواشی که در پیرامون او منتشر می شود را باور نکنند.

به هر حال می‌ توانید با مراجعه به برخی از سایت‌ های مربوطه در اینترنت اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورید. هم چنین در این سایت‌ ها می‌ توانید اطلاعاتی در رابطه با علی کوچولو لات سراوان و علی کوچولو لات سیستان بدست آورید. هم چنین پست های وایرال شده این بلاگر همچون علی کوچولو لات دعوا و علی کوچولو لات بدون ریش را نیزجستجو کنید.

حاشیه های علی کوچولو درباره چه موضوعاتی است؟

امروزه برای اکثر واینرها، بلاگرها و اینفلوئنسرها در شبکه های مجازی حواشی و جنجال های زیادی به وجود می‌ آید که این موضوع شامل علی کوچولو نیز می‌ باشد. با همه گیر شدن شبکه‌ های مجازی و رسانه ها حواشی و جنجال هایی که برای این دسته از افراد به وجود می‌ آید به سرعت توسط کاربران منتشر می شود، البته باید افزود اکثر این حاشیه ها دروغی بیش نیستند.

با این حال از حاشیه هایی که تا به اکنون برای علی به وجود آمده است، می‌ توان به مواردی مانند درگیری و دعواهای او با سایر واینرها، خبر بازداشت شدنش، خبر فوت علی، مهاجرتش از ایران، خرید فالووران فیک و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

آیا تا کنون مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

آیا تا کنون مصاحبه ای با وی انجام شده است؟

علی کوچولو امروزه به یکی از واینرهای معروف و مشهور تبدیل شده است که در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و هم چنین بادیگارد و بازیگر نیز می باشد. به همین دلیل توانسته فالووران و طرفداران زیادی به دست آورد. حال از آن جایی که او مخاطبان زیادی دارد، تمام رفتار او زیر ذره بین مردم و رسانه‌ ها قرار گرفته است. باید افزود که هم اکنون مصاحبه رسمی با این واینر معروف انجام نشده است.

البته گفتگوهایی توسط شبکه‌ های مجازی با علی صورت گرفته است که در اکثر مواقع علی در این گفتگو ها در مورد حرفه‌ اش، فعالیت‌ هایی که در اینستاگرام انجام می‌ دهد، کلیپ هایی که می سازد، همکاری‌ هایی که با سایر واینرها دارد، جنجال ها و حواشی که برای او به وجود آمده است و برخی از موضوعات دیگر صحبت کرده است.

کلیپ های علی کوچولو را از کجا دانلود کنیم؟

علی با توجه به کلیپ هایی که منتشر کرده است، توانست به شهرت و معروفیت زیادی برسد. حال از آن جایی که اکثر کلیپ های او بسیار جالب و جنجالی هستند و در مورد موضوعات بحث برانگیزی کلیپ می سازد و منتشر می کند، اکثر کلیپ های او مخاطبان زیادی را بدست آورده اند.

حال خیلی از افراد تمایل به مشاهده کلیپ های این واینر معروف را دارند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده تمام کلیپ های علی می‌ توانید به صفحات مجازی او به ویژه اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین می توانید کلیپ علی کوچولو لات دعوا را نیز در اینستاگرام او مشاهده کنید. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر تمایل به دانلود برخی از کلیپ های این واینر معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید. به طور مثال اگر در اینترنت عباراتی مانند دانلود کلیپ های علی کوچولو و یا علی کوچولو آپارات را جستجو کنید با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و سایت های متعددی برای شما نمایش می یابد که می‌ توانید به راحتی کلیپ های مورد نظر خود از علی را جستجو و دانلود کنید و از مشاهده آن ها لذت ببرید.

کانال تلگرام علی کوچولو چه نام دارد؟

کانال تلگرام علی کوچولو چه نام دارد؟

می‌ توان این گونه بیان کرد که امروزه علی کوچولو در هر شبکه ای که محبوب و پرطرفدار باشد عضو است و فعالیت می‌ کند که این موضوع شامل تلگرام نیز می‌ باشد. در رابطه با تلگرام باید بگوییم که یکی از شبکه های پرکاربردی است که امروزه مورد توجه خیلی از مردم ایران قرار گرفته است و اکثر آن ها به صورت روزانه در این شبکه فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهند. در تلگرام کاربران می توانند به راحتی عکس، فیلم، فایل و موسیقی را برای مخاطبان و دوستانشان ارسال کنند. حال این موضوع را باید افزود که مدتی قبل علی در تلگرام برای خود یک کانال راه اندازی کرد و از مخاطبان و طرفداران خود درخواست کرد که در این کانال عضو شوند. چرا که اکثر کلیپ های خود را با کیفیت بالا برای مخاطبانش در کانال تلگرام منتشر می‌ کند و به این گونه آن ها می‌ توانند این کلیپ ها را مشاهده و یا دانلود کنند.

حال باید افزود که برای پیدا کردن آدرس کانال تلگرام این واینر معروف کافیست تا به صفحه اینستاگرام او مراجعه نمایید؛ چرا که علی آدرس کانال تلگرام خود را برای مخاطبانش در صفحه اینستاگرام خود قرار داده است.

دعوای علی کوچولو با مهدی مرادی

مدتی قبل دعوایی بین علی کوچولو با مهدی مرادی یکی از چهره های معروف به وجود آمد که این دعوا تا جایی ادامه پیدا کرد که حواشی و جنجال‌ های زیادی را به وجود آورد. تا مدت ها موضوع دعوا مهدی و علی در شبکه های مجازی توسط خیلی از مخاطبان و فالووران دست به دست شد و نام آن ها بر سر زبان ها افتاده بود. در این باره باید بگوییم که این دو چهره معروف با توجه به استوری هایی که برای همدیگر می گذاشتند دعوای خود را به شبکه‌ های مجازی نیز کشاندند.

برخی از افراد بر این باورند که آن ها برای این که بتوانند فالووران خود را افزایش دهند و بازدید پیج خود را بالا ببرند دعوای صوری را به وجود آورده‌ اند. می توانید قسمت هایی از دعوای آن ها را که در شبکه های مجازی و اینترنت منتشر شده است را جستجو و مشاهده نمایید.

ماجرای چک خوردن این فرد چه بوده است؟

با توجه به این که علی کوچولو لات به عنوان یکی از گردن کلفت‌ های اینستاگرام به شمار می رود. به همین دلیل چندی قبل ویدیو چک خوردن این فرد در فضای مجازی بسیار وایرال شد و خیلی از افراد انتظار این را نداشتند که او از فرد عادی چک بخورد. قضیه از این قرار است که علی کوچولو مدتی قبل به یک مغازه لوازم آرایشی رفت و به نظر می‌ رسید که او با صاحب مغازه بر سر مسئله ای به تفاهم نرسیدند. حال در عین ناباوری صاحب مغازه یک چک به او زد که این ویدیو بسیار وایرال شد.

البته با این حال خیلی از افراد بر این باورند که در پشت صحنه این دو فرد با یکدیگر تبانی کردند تا این ویدیو را به این گونه ضبط و منتشر کنند و از این طریق توجهات زیادی را به سمت خود جلب کنند.

سوالات متداول

 1. علی کوچولو کیست؟

  علی کوچولو ورزشکار، بادیگارد، بازیگر و یکی از واینر های مشهور و سرشناس ایرانی است که امروزه توانسته طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد.

 2. افراد چگونه می توانند کلیپ های علی کوچولو را مشاهده کنند؟

  برای مشاهده تمام کلیپ های این واینر معروف و سرشناس کافیست تا به صفحات مجازی او به ویژه اینستاگرام مراجعه نمایید. هم چنین در اینترنت نیز کلیپ های متعددی از او برای مخاطبان منتشر شده است.

 3. علی کوچولو چگونه به شهرت رسید؟

  علی کوچولو هیچ گونه استعداد و مهارتی در یک حوزه خاص ندارد و به دلیل سبک و استایلی که دارد و هم چنین انتشار کلیپ های متعددی از خود و به لطف هشتگ و لایک ها توانسته به شهرت و معروفیت زیادی برسد و فالووران زیادی را بدست آورد.

 4. چگونه می توان اینستاگرام علی کوچولو را پیدا کرد؟

  برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این واینر معروف کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]