در این مقاله می خواهیم پیرامون معرفی یکی از واینر های محبوب در اینستاگرام (معنی واینر) صحبت نماییم و اطلاعاتی درباره زندگی شخصی و هنری او در اختیارتان قرار دهیم. علی صبوری از جمله واینر های موفق در اینستاگرام است که مدت های طولانی است در این شبکه مجازی در حال فعالیت می باشد. او در حدود سال ۱۳۹۶ وارد عرصه کمدی و طنز در تلویزیون شد و بعد از آن برای کسب شهرت و درآمد بیشتر شروع به کلیپ سازی حرفه ای در زمینه طنز نمود. اگر شما نیز یکی از طرفداران این واینر موفق می باشید، بهتر است که در ادامه همراه ما باشید تا با او بیشتر از قبل آشنایی کسب کنید.

علی صبوری کیست؟

علی صبوری کیست؟

بیوگرافی علی صبوری از جمله مواردی است که توسط طرفداران علی صبوری در اینترنت جستجو می شود و با توجه به میزان شهرت او ویکی پدیا و دیگر منابع معتبر، از او اطلاعات معتبری را منتشر نموده اند که شما می توانید با مراجعه به این گونه منابع اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید. علی صبوری اینستا را محلی برای کسب شهرت قرار داده است و توانسته در این شبکه مجازی فعالیت خوب و حرفه ای از خود به نمایش بگذارد. با توجه به میزان تلاش او در ساخت کلیپ های طنز می توان گفت که او تا حدود بسیار زیادی توانسته در این زمینه موفق عمل نماید.

علی صبوری بازیگر تلویزیون و البته یکی از سلبریتی های اینستاگرام می باشد که همراه با همسرش شقایق در اینستاگرام به ساخت کلیپ های طنز مشغول می‌ باشد. او بعد از این که در در برنامه خنداننده شو در خندوانه توانست شهرت بالایی کسب نماید، متوجه میزان تاثیرگذاری اش بر روی مخاطبان ایرانی شد و تصمیم گرفت که فعالیت‌ هایش را در اینستاگرام ارتقا بدهد و در این زمینه بیشتر از قبل فعالیت نماید. او پیش از آن شهرت زیادی نداشت و حتی در اینستاگرام نیز دیده نمی‌ شد اما خندوانه برای او پلی به سمت موفقیت شد که توانست باعث دیده شدن او در شبکه های مجازی نیز بشود.

باید بگوییم که طرفداران علی صبوری مهم ترین عامل موفقیت و کسب شهرت برای این واینر موفق در اینستاگرام بوده اند. علی صبوری بعد از آن که توانست در اینستاگرام شهرت خود را به دست آورد، سعی نمود تا به عنوان بازیگر خوبی نیز در تلویزیون شناخته شود. اما متاسفانه بازیگری او چندان مورد قبول مردم قرار نگرفت. به خاطر اینکه جایگاه او در تلویزیون چیزی نبود که مردم از او توقع داشتند و می‌ خواستند که او تمرکزش را بر روی بازی در کلیپ هایش صرف نماید. او نیز بعد از این که در تلویزیون مدتی وقت خود را صرف نمود، متوجه شد که خواسته مردم از او چه می باشد و بعد از آن ادامه فعالیت‌ هایش را در همان مسیر کلیپ سازی ادامه داد.

علی صبوری واینر موفق اینستاگرام در تاریخ سوم شهریور ماه سال ۱۳۷۷ متولد شده است. او زاده شهر مشهد می باشد و در همین شهر به موفقیت‌ های بالایی دست پیدا کرده است. او کمدین و بازیگر ایرانی است که مدت های زیادی است تمرکز خود را صرف پیشرفت در همین مسیر نموده است، ولی صبوری در رشته هوشبری تحصیل کرده و در ترم آخر بوده که از این رشته اخراج شد و بعد از آن فعالیت های خود را صرف پیشرفت در تئاتر نمود و بعد از آن که کمی در تئاتر به پیشرفت دست پیدا کرد، شروع کرد کلیپ های طنز ایرانی در اینستاگرام بسازد و مدت کوتاهی بعد در خندوانه شرکت نمود و به شهرت زیادی دست پیدا کرد.

بدون اغراق می‌ توان گفت که خانواده علی‌صبوری نقش بسیار بارزی در پیشرفت این سلبریتی داشته‌ اند. خانواده او در تمام تصمیماتش، او را حمایت می کردند و می خواستند که علی صبوری در جایگاه بسیار بهتری همیشه دیده بشود. پدر علی صبوری در هشت سالگی علی به ورشکستگی رسید و به همین خاطر مدتی را در کف خیابان به دست فروشی لباس می پرداخت و همین باعث شد که همیشه علی صبوری حس جنگجو آنه ای نسبت به خانواده اش داشته باشد، تا بتواند آنها را در وضعیت بهتری مشاهده نماید.

به همین خاطر بود که در ذهنش جرقه هایی ایجاد شد و تصمیم گرفت که در رشته پزشکی شروع به تحصیل نماید، تا با کسب ثروت در این رشته بتواند به خانواده‌ اش کمک نماید. اما متاسفانه او به این رشته دست پیدا نکرد و به جای آن در رشته هوشبری شروع به تحصیل نمود. اما در انتها باز هم نتوانست در این رشته تا انتها درس خود را به پایان برساند و مدرک تحصیلی اش را در این رشته دریافت نکرد. اما مدتی بعد تصمیم گرفت که شغل پدرش را تغییر بدهد و همراه با پدرش در زمینه فروش آهن آلات صنعتی فعالیت نماید. بعد از آن وضع مالی آنها بهتر شد و آنها شروع به پیشرفت نمودند. علی و برادر کوچکترش به نام آرمان توانستند در این شغل به پدرشان کمک نمایند.

علی صبوری در دبیرستان رشته تجربی را دنبال کرد و زمانی که سعی داشت در رشته پزشکی قبول بشود، تصمیم گرفت که هنر را نیز در کنار رشته اش دنبال نماید. اما بعد از آنکه در رشته پزشکی قبول شد، تحصیلاتش را در رشته هوشبری ادامه داد. اما در ترم آخر بود که به خاطر آنکه تصمیم گرفت در کلاس حضور پیدا نکند و در یک نمایش روی صحنه برود، از دانشگاه اخراج شد و دلیل آن این بود که با اساتید دانشگاه درباره این نمایش هماهنگی نکرده بود و در انتها مجبور شد که رشته هوشبری را بدون دریافت مدرک ترک نماید.

در دی ماه سال ۱۳۹۵، زمانی که تنها ۲۴ سال سن داشت، در اینستاگرام شروع به فعالیت نمود و تنها با ۳۲ فالوور سعی در شروع فعالیت هایش در زمینه هنر نمود. بعد از آن اتفاقی ویدیوی طنزی را در مورد عدم برگزاری کنسرت در شهر مشهد منتشر داد که همین باعث شد او به ۲۰۰ نفر فالوور دست پیدا کند و در ذهنش جرقه ای به وجود آمد که شاید بتواند با انتشار کلیپ های بیشتری تعداد فالوور خود را بیشتر از ۲۰۰ نفر نماید و توانست بعد از آن انگیزه ای پیدا کند تا کلیپ های یک دقیقه ای را در اینستاگرام منتشر نماید.

علی صبوری از جمله چهره های کمدی شبکه مجازی اینستاگرام است و زمانی که در سال ۱۳۹۶ وارد مسابقه خنداننده شد، در گروه فرهاد آئیش تا دو مرحله قبل از مرحله نیمه نهایی بالا آمد ولی به خاطر حضور افراد با استعداد دیگری از این مرحله به بعد حذف شد اما با حضورش در همان مرحله توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند.

او پیش از آنکه در خندوانه حضور پیدا کند ۴۰۰ هزار نفر دنبال کننده داشت و توانست با همان تعداد فالوور بالا و شهرتی که دارد در این برنامه حضور پیدا کند و پس از آن به حدود یک میلیون فالوور دست پیدا کند به خاطر همین محبوبیتش بود که ایده های بسیار جدید و خوبی را تبدیل به کلیپ و ویدیو می کرد و توانست به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کند تا چند ماه پیش سوار ماشین bmw می شد و بعد از آن که به ۳ میلیون فالوور دست پیدا کرد و توانست درآمد خود را بسیار بیشتر از گذشته نماید.

همچنین در مصاحبه هایی که شرکت نموده درباره خواننده های مورد علاقه اش نیز اظهار نظر نموده است و در میان بازیگران نیز احساسات خود را راجب دیگر بازیگران ابراز نموده است. برای مثال نظر او درباره امیر تتلو این است که او را آدمی آدم فروش و چاپلوس می‌ داند و از نظر او شراره رخام نیز بازیگری است که شخصیت جالبی ندارد و باعث شده تا او از این بازیگر بدش بیاید.

علی صبوری هدفش را از فعالیت در عرصه طنز، تنها شاد کردن مردم اعلام نمود و گفت که مرا با شخصیت معروفی مانند رضا عطاران مقایسه می‌ کنند و می‌ گویند که قصد دارم در جایگاهی مانند او بدرخشم. اما باید بگویم که من تاکنون خود را با رضا عطاران مقایسه نکردم و به نظرم او شخصیت تکرار نشدنی در سینمای ایران به شمار می آید. به همین دلیل است که هنگامی که افرادی مرا با او مقایسه می‌ کنند، بسیار تعجب می کنم. حتی زمانی که رضا عطاران را در محلی دیدم، از این موضوع تعجب کردم که چرا مرا با او یکی می‌ دانند اما به گفته خود رضا عطاران بهروز افخمی به او گفته بود که علی زبونی در آینده مانند تو خواهد شد.

اینستاگرام علی صبوری

اینستاگرام علی صبوری

آیدی اینستاگرام علی صبوری @saburi_ali می‌ باشد که در حدود ۴ سال است در این شبکه مجازی شروع به فعالیت نموده است. او بیش از ۳ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و تعداد ۳۶۹ پست را نیز در این شبکه مجازی با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است. علی صبوری ۷۳ نفر را در شبکه مجازی فالو نموده است و بیشتر این افراد سلبریتی های فعال در عرصه طنز می باشند. صبوری در اینستاگرام کلیپ های طنزی را که تولید می کند منتشر می نماید و در همین زمینه به جذب مخاطب می پردازد. صبوری مدت‌ های طولانی است که سعی کرده به تولید محتوا در زمینه کمدی و طنز بپردازد و همین باعث شده تا افراد زیادی در شبکه مجازی اینستاگرام او را دنبال نمایند و محتواهایی را که او در اینستاگرام می سازد حمایت کنند.

یوتیوب علی صبوری

کلاب هاوس علی صبوری و یوتیوب از جمله شبکه های مجازی هستند که علی صبوری از طریق آنها شهرت خود را بیشتر نموده است و از این طریق توانست به فعالیت‌هایش را ارتقا بدهد علی‌صبوری از جمله یوتیوبر های بسیار و مشهور بوده است که از همان ابتدا سعی نمود تا کلیپ هایش را در این شبکه مجازی انتشار دهد و از همین طریق توانست درامد خود را چندین برابر نماید و از طریق این شبکه مجازی کسب درآمد کند

کانال تلگرامی علی صبوری

علی صبوری در خندوانه راهی برای انجام تبلیغات نیاز داشت و به همین دلیل به فکر ایجاد یک کانال تلگرامی افتاد تا بتواند از همین طریق به تبلیغات بپردازد و تبلیغات خود را در کانال تلگرامی اش منتشر می نمود تا از این طریق با مخاطبان خود به ارتباط بپردازد.

علی صبوری در سریال های تلوزیونی

علی صبوری در سریال های تلوزیونی

علی صبوری زمانی که در اینستاگرام به کسب درآمد پرداخت، اعلام نمود که دوست دارد در سریال ها و سینما نیز فعالیت نماید و به همین دلیل بود که به او پیشنهادات متعددی از سوی کارگردانان بسیار مشهور و نامداری شد و او از میان پیشنهاداتی که به او می‌ شد، چند مورد سریال و فیلم سینمایی را قبول نمود که یکی از آنها نخستین سریالی بود که او در آن به ایفای نقش پرداخته و آخرخط نام داشت.

این سریال درباره یک پسر و خانواده‌ اش بود که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌ کنند و به کارگردانی علیرضا مسعودی تولید و ساخته شد که در این سریال نقش یک فرد شرور را بازی می کرد. این سریال در ۲۸ قسمت ساخته شد و به قدری نگارش و فیلمنامه این سریال را مورد توجه قرار گرفت که باعث تشدید این سریال بسیار بالا رفت و حضور علی صبوری در این سریال نقش بسیار عمده‌ای در دیده شدن این سریال داشت علی صبوری در سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت که این سریال هستند بسیار زیادی داشته و بتواند نقش‌های بیشتری نیز در ادامه آن دریافت نماید به گفته او تجربه اش در بازی و نقش آفرینی در تلویزیون به قدری به یاد ماندنی است که دوست دارد بارها و بارها این تجربه را تکرار نماید و اعلام امادگی نمود که اگر پیشنهاد خوب و درخوری کسب کند او نیز نظرش مثبت است که بار دیگر در تلویزیون حضور پیدا کند.

جالب است بدانید که این بازیگر بیشتر به خاطر واینرینگ بوده که توانسته پیشنهادات خوبی در زمینه بازیگری کسب نماید. زیرا زمانی که در تلویزیون به ایفای نقش پرداخت نتوانست بار دیگر نقش آفرینی خوبی داشته باشد و این حضور او در اینستاگرام است که او را مورد علاقه و محبوبیت مردم قرار داده است. اما به هر حال در سال ۹۵ در فیلم سینمایی سقف دودی که به کارگردانی پوران درخشنده ساخته شده بود نیز به نقش‌ آفرینی پرداخت اما تدوینگر او را از فیلم اخراج نمود و به خاطر بازی کیفیتش در این فیلم سینمایی نتوانست در این فیلم سینمایی باقی بماند.

قرارداد ۱۰ ساله این بازیگر با تلویزیون فعالیتش را در اینستاگرام کم کرد و قول داد که فعالیت خارج از عرف و شرع را از اینستاگرام کم نماید و سعی کند تمرکزش را در تلویزیون صرف کند. در آخر علی صبوری در اینستاگرام اعلام نمود که اولویت او کسب درامد نبوده و تنها سعیش بر این است که بتواند برای شاد کردن دل مردم تلاش نماید.

درامد علی صبوری چقدر است؟

ثروت علی صبوری از طرق مختلفی می باشد که اولین آن فعالیت در عرصه کسب درآمد از طریق تبلیغات در شبکه مجازی پرطرفدار اینستاگرام می باشد. زمانی که از راه واینرینگ در اینستاگرام فالوور های زیادی کسب نمود، تبلیغات بیشتری را در این شبکه مجازی به انجام رساند و از همین طریق توانست درآمد بالایی را به دست آورد. علی صبوری از طریق انجام نمایش ها در تئاتر و ایفای نقش در تلویزیون سینما نیز به کسب درآمد پرداخت و می توان گفت علی صبوری به صورت ماهیانه ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون درآمد کسب می‌ کند و از همین طریق درآمد خود را بیشتر از قبل می گرداند.

استندآپ علی صبوری

کلیپ های علی صبوری در یوتیوب و اینستاگرام باعث شد که کلیپ های خنده دار علی صبوری بازدید بسیار زیادی پیدا کند. به طوری که در ابتدای استند آپ های علی صبوری، در تلویزیون تنها در حدود ۴۰۰ هزار فالوور داشت و مدتی بعد تعداد فالوور او به حدود ۸۰۰ هزار برسد و بعد از آن که استند آپ های علی صبوری بازدید بیشتری پیدا کرد، تعداد فالوورش به حدود ۳ میلیون عدد نیز رسید. کلیپ های استند آپ کمدی علی صبوری به قدری مورد توجه واقع شد که همچنان بازدید آنها در اینستاگرام و یوتیوب بالا می رود.

عکس های این واینر را در کجا ببینیم؟

عکس های این واینر را در کجا ببینیم؟

طنز علی صبوری در اجرای استند آپ علی صبوری در خندوانه ان قدر مورد توجه قرار گرفت که طرفدارانش سعی در جستجو عناوینی مانند “علی صبوری و همسرش در کجا زندگی می کنند” و “عکس های این واینرینگ را از کجا می توان دید” در گوگل بسیار دیده می‌ شد. این واینر عکس های خود را در اینستاگرام منتشر می‌ کند و همسرش را نیز در اینستاگرام معرفی می‌ کند که در کلیپ هایش نیز حضور پیدا کرده و به ایفای نقش پرداخته است.

شهرت با اجرای استندآپ در خنداننده شو

این بازیگر از طریق ارسال ویدیو در خندوانه توانست در مسابقه بزرگ خنداننده شو حضور پیدا کند و به مرحله ای برسد که بتواند در گروه فرهاد آئیش قرار بگیرد و با کمک او استندآپ کمدی های شادی را اجرا نماید. اولین اجرای او نیز آنقدر مورد توجه قرار گرفت که مردان بسیاری به او رای دادند و او توانست در رای گیری به مرحله بعد برسد و به قدری توانست مردم را بخنداند که بعد از آن نیز در دنیای واقعی به او پیشنهاداتی جهت حضور در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی شد و همچنین در زمینه واینرینگ در اینستاگرام به شهرت دست پیدا کرد.

علی صبوری و همسرش شقایق

علی صبوری در بیمارستان استوری هایی را منتشر نمود که باعث شد بسیار مورد توجه قرار بگیرد و در این استوری ها اعلام کرد که حالش بسیار بد شده و فشار خونش بالا رفته است و زمانی که به بیمارستان مراجعه کرده و مراقبت بسیار کمی را از سوی پرسنل بیمارستان دریافت کرده، همین باعث شده است تا حالش بسیار بدتر از قبل شود و حتی کارش به دادسرا نیز بکشد. Ali Sabouri زمانی که این استوری ها را منتشر نمود، بازدید استوری هایش بسیار بالا رفت و مدتی بعد اعلام کرد که قرار است ازدواج بکند و با شقایق، دختری که به او علاقه‌ مند بود ازدواج کرد و کلیپ های علی صبوری آپارات و یوتیوب را بیشتر از قبل پر کرد و او در این کلیپ ها به همراه شقایق حضور پیدا کرد و به همین دلیل توانست ابتکار جدیدی در کلیپ هایش داشته باشد.

علی صبوری در بوتیمار حضور داشت؟

علی صبوری در بوتیمار حضور داشت؟

فیلم های علی صبوری در چند مورد تنها خلاصه می‌ شود که می‌ توان سریال بوتیمار را نام ببریم. علی صبوری به عنوان کمدینی که در خندوانه به شهرت رسید، توانست پیشنهادات خوبی را برای فعالیت در عرصه سینما و تلویزیون کسب نماید. او در نوروز سال ۱۴۰۰ در سریال بوتیمار به‌عنوان یک بازیگر نقش اصلی شرکت کرد. این سریال به تهیه‌ کنندگی مهران مهام و به کارگردانی آقای علیرضا نجف‌ زاده ساخته شد و سعید جلالی و آرمان صبوری و شهاب عباسی نویسندگی این سریال را بر عهده گرفتند. این بازیگر که متولد سوم شهریور ماه سال ۱۳۷۳ است و زاده شهر مشهد می باشد، در فضای مجازی توانست به سرعت در کار طنز فعالیت نماید و نقش آفرینی خوبی را نیز در سریال ها و فیلم های سینمایی به انجام برساند.

کلیپ این واینر در رابطه با فضای مجازی

این واینر در رابطه با فضای مجازی کلیپی را درباره فضای مجازی منتشر نمود که پیرامون سختی شناخت آدم ها در فضای مجازی بود و اعلام کرد که به سختی می‌ توان در فضای مجازی به کسی اعتماد کرد و حتی افرادی را که شما در این فضا می شناسید، ممکن است در دنیای حقیقی رفتارشان بسیار متفاوت‌ تر باشد. این کلیپ بازدید بسیار زیادی را پیدا کرد و به اشتراک گذاری این کلید نیز در تعداد بالا به انجام رسید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. علی صبوری کیست؟

  علی صبوری یکی از واینر های موفق اینستاگرام است که در حدود ۵ سال است که در این عرصه فعالیت می کند و از همین طریق به شهرت رسیده است.

 2. منابع درآمدی علی صبوری از چه طریقی می باشد؟

  منبع درآمدی علی صبوری از طریق بازیگری و نقش آفرینی در کلیپ های اینستاگرامی و سریال‌ های تلویزیونی و فیلم های سینمایی می باشد.

 3. علی صبوری در چه حرفه ای فعالیت می کند؟

  علی صبوری در حرفه های متفاوتی مانند انجام تبلیغات در اینستاگرام و ساخت کلیپ های طنز و یا بازیگری در سریال‌ های تلویزیونی فعالیت می کند.

 4. همسر علی صبوری کیست؟

  شقایق نام همسر علی صبوری است که در کلیپ هایی که او در اینستاگرام منتشر می‌ نماید به نقش آفرینی می‌پردازد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]