علیرضا امیرقاسمی یکی از مجری های توانمند است که در بیست و هشتم شهریور ماه سال هزار و سیصد و چهل و چهار در تهران به دنیا آمده است. او از رشته فیلم و سینما از دانشگاه آمریکا فارغ التحصیل شده است و به عنوان تهیه کننده آلبوم خود را شروع کرده و در حال حاضر بنیان گذار شبکه طپش می باشد. که به خاطر همین موضوع از او به عنوان یکی از سلبریتی های وطن فروش یاد می شود. در ادامه به بیوگرافی علیرضا امیرقاسمی می پردازیم.

 • برای شما کاربران محترم دسته ای از جنجالی ترین رازهای سلبریتی ها را آماده کرده ایم که می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.
علیرضا امیرقاسمی کیست؟

علیرضا امیرقاسمی کیست؟

علیرضا فرزند تیمسار امیر قاسمی از ارتشیان رژیم پهلوی است. او در سال هزار و سیصد و پنجاه و هفت یعنی زمانی که سیزده سال داشت به همراه خانواده اش از ایران خارج شد. او مدتی در انگلیس بود و بعد از آن به آمریکا مهاجرت کرد. وی در ۲۸ شهریور ماه سال ۱۳۴۴ به دنیا آمده است. زمانی که او هجده سال داشت این موقعیت را پیدا کرد تا کار های خود را با برنامه های ویدئویی آغاز کند. او علاقه بسیاری به نوشتن داشت به همین خطر در این حیطه قدم گذاشت و در مجله ای به سردبیری آقای فرهنگ فرهی در بخش فیلم مشغول به کار شد. او از سال هزار و سیصد و شصت و نه یعنی زمانی که نوزده سال داشت با تهیه کنندگی آلبوم همسایه ها به خوانندگی سیاوش شمس که پر فروش ترین آلبوم ان سال بود به این زمینه قدم گذاشت.

بعد ها به عنوان نخستین تهیه کننده وارد ساخت موزیک ویدئو برای خواننده ها و منتشر کردن آن ها روی سی دی کرد. علیرضا در سن سی و پنج سالگی و سال ۷۹ به همراه آقای جمالی و حمید شب خیز یک شبکه در ماهواره راه اندازی کرد ولی به یک سال نرسید که بین آن ها اختلاف ایجاد شد. در سال هشتاد با مسعود جمالی شبکه تپش را تاسیس کرد که خیلی سریع مورد استقبال هواداران قرار گرفت و بعد شبکه تی ۲ را راه اندازی کردند. او در مصاحبه ای گفته است که در تمام این سال ها دوست داشته که آرتیست باشد و کار های هنری انجام دهد ولی بخت و اقبال او را به سمت مدیر تلویزیون و تاجر کشاند. او در این سال ها مجری خوبی پیدا نکرد به همین خاطر خودش مجبور شد تا مجری گری کند. به گفته خودش یک مجری باید برخورد و نگاه تیزبینی داشته باشد. او اوقات فراغت خود را با دیدن فوتبال و بسکتبال می گذراند. او علاقه بسیاری به صدای داریوش دارد و از بین آهنگ هایش بیشتر آهنگ دستای تو را می پسندد.

همسر علیرضا امیرقاسمی کیست؟

او که محبوب ترین سلبریتی ایرانی خارج کشور می باشد؛ چند سال اخیر به دلیل مشکلاتی که با همسرش داشت از او جدا شده است. در بسیاری از رسانه ها منتشر شد که این تهیه کننده با شخصی به نام ویدا هروی ازدواج کرده است در صورتی که خودش و هیوا این خبر را تایید نکرده اند و اینطور که پیداست این دو نفر با هم ازدواج نکردند. ویدا هروی مجری شبکه طپش می باشد.

درآمد علیرضا امیرقاسمی

درآمد علیرضا امیرقاسمی

این مجری توانمند درآمد بسیار خوبی از مجری و تهیه کنندگی دارد و او برای رسیدن به این جایگاه تلاش بسیاری کرده است. او می گوید برای این که یک تلویزیون بتواند همه جا را پوشش دهد و خیلی خوب باشد میانگین صد و پنجه هزار دلار باید برای آن هزینه کند و جالب است که شبکه های تولیدی هزینه های بیشتری نیز دارند. شبکه طپش حدودا هفتاد درصد برنامه تولیدی را شامل می شود و در نهایت هر دو شبکه هزینه ای بین دویست و پنجاه تا سیصد دلار در ماه به همراه دارد.

عکس های جدید علیرضا امیرقاسمی را در کجا ببینیم؟

اگر شما علاقه مند هستید تا عکس این مجری را ببینید می توانید نام او را در مرور گر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد به عکس های او دست یابید. امروزه عکس افراد معروف در رسانه های متعددی همانند کانال های تلگرامی و فضاهایی نظیر اینستاگرام موجود می باشد. شما می توانید به پیج اینستاگرام این مجری مراجعه کنید و از این طریق به راحتی به عکس های او که در قالب پست و استوری برای هواداران منتشر شده است را مشاهده کنید. با او تا به اکنون مصاحبه های بسیاری شده است و عکس های او در مجله و روزنامه ها منتشر شده است.

آدرس پیج اینستاگرام علیرضا امیرقاسمی چیست؟

علیرضا امیر قاسمی اینستا فعالی دارد و روزانه پست های بسیاری را برای هواداران به اشتراک می گذارد. او در این پیج بیش از یک میلیون فالوور دارد که این عدد نشان می دهد هواداران او در این پیج کم نیستند. او در این شبکه اجتماعی فن پیج هایی نیز دارد که هوادارانش برای او ایجاد کرده اند. علیرضا پست ها و استوری های بسیاری که شامل کلیپ های کوتاه و همچنین عکس های او می شود که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده اند. شما می توانید نام این مجری را در قسمت جستجو گر این فضا وارد کنید و به راحتی به پیج او دست یابید.

این مجری دچار چه حواشی شد؟

این مجری تا به اکنون حاشیه های آن چنانی نداشته اما بی حاشیه ام نیست. او به همراه الهام چرخنده که بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است در دیسکو با هم بودند و این باعث شد تا حاشیه های بسیاری برای آن ها ایجاد شود. این دو نفر در برنامه ای که مجری اش رضا رشید پور بود حاضر شدند و رضا رشید پور سوالاتی در ارتباط با ماجرای دیسکو رفتن این دو نفر پرسید که الهام چرخنده در این رابطه پاسخ داد من به همراه آقای امیرقاسمی تنها جلسه نداشتیم و آقای نوابی هم در این جلسه حضور داشتند و من حجابم کامل رعایت بود.

او در ادامه صحبت هایش گفت که اصلا پایش را در دیسکو نگذاشته است و رشید پر در پاسخ گفته است البته محیط کنسرت در خارج از کشور تفاوتی با دیسکو ندارد ما شنیدیم و شما خودتان حضور داشتید و دیده اید. امیر قاسمی بعد از آن به ماجرای دیسکو رفتن با الهام چرخنده گفت که من خیلی ها جلسه می روم و ناگفته نماند که در این جلسه فرشید نوابی همسر خانم چرخنده هم حضور داشتند.

علیرضا امیرقاسمی مجری کدام برنامه ها بوده است؟

این مجری یکی از تهیه کننده و مجری های توانمند است که تهیه کننده کنسرت های خوانندگان ایرانی نیز می باشد. در ادامه به برنامه هایی که او مجری گری می پردازیم.

He Said,She Said

He Said,She Said

او در این برنامه که از شبکه طپش پخش می شود توانسته به خوبی بدرخشد و افراد را به سمت خود بکشاند. شما می توانید نام این برنامه را در گوگل وارد کنید و به راحتی از طریق سرویس هایی نظیر یوتیوب و آپارات ان ها را مشاهده کنید.

Uncut

یکی دیگر از برنامه های این مجری Uncut نام دارد که او توانسته با اجرای این برنامه در اوج قرار گیرد و هواداران بسیاری را به خود جذب کند.

ویژه برنامه های مخصوص عید نوروز

اکثر مجری ها معمولا ویزه برنامه هایی نوروزی نیز دارند که شما می توانید این ویژه برنامه ها را از طریق سایت های متعدد مشاهده کنید. می توان گفت این مجری با اجرا کردن این ویژه برنامه ها توانسته به شهرت و محبوبیت برسد.

فساد علیرضا امیرقاسمی واقعیت دارد؟

فساد علیرضا امیرقاسمی واقعیت دارد؟

اردشیر احمدی در یک مجموعه مستند چند قسمتی از کلاه بردار های بزرگ لس آنجلسی صحبت کرد. در آخرین سوایی ویدا هروی که به همراه علیرضا امیرقاسمی مجری شبکه طپش است صحبت از طراز اخلاقی در آمریکا زد و در برنامه هایش از ازادی در آمریکا و تعریف از این کشور پرداخت. او در شهر فرشتگان به یک سال و نیم زندان محکوم شد. بعد از آن در سایت های متعددی تیتر شد که ویدا هروی به همراه علیرضا امیرقاسمی به زندان رفتند.

علیرضا امیرقاسمی مدیر کدام شبکه ماهواره ای است؟

علیرضا امیرقاسمی مجری و تهیه کننده شبکه طپش می باشد. او زمانی که مدیریت این شبکه را برعهده گرفت قصد نداشت مجری گری کند اما به گفته خودش چون مجری خوب نبود او مجبور به مجری گری شد. حال او موسس شبکه طپش می باشد. او در این شبکه برنامه های متعددی را اجرا می کند که یکی از آن ها ویژه برنامه عید نوروز است که هوادار بسیاری را به خود اختصاص داده است.

سوالات متداول

 1. علیرضا امیرقاسمی کیست؟

  علیرضا امیرقاسمی یکی از مجری های توانمند است که در بیست و هشتم شهریور ماه سال هزار و سیصد و چهل و چهار در تهران به دنیا آمده است.

 2. او چه زمانی از ایران مهاجرت کرده است؟

  او در سال هزار و سیصد و پنجاه و هفت یعنی زمانی که سیزده سال داشت به همراه خانواده اش از ایران خارج شد. او مدتی در انگلیس بود و بعد از آن به آمریکا مهاجرت کرد.

 3. چگونه به عکس ها این مجری دست یابیم؟

  می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید وبه راحتی از طریق سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. عکس های این مجری همچنین روی مجله های متعددی قرار دارد که شما می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.

 4. این مجری با چه کسی ازدواج کرده است؟

  او چند سال اخیر به دلیل مشکلاتی که با همسرش داشت از او جدا شده است. در بسیاری از رسانه ها منتشر شد که این تهیه کننده با شخصی به نام ویدا هروی ازدواج کرده است در صورتی که خودش و هیوا این خبر را تایید نکرده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]