طبق بررسی معنی سلبریتی باید بگوییم که سلبریتی ها در ایران زندگی پر فراز و نشیبی دارند و با موافقان و مخالفان بسیار زیادی مواجه می شوند و کامنت های زیادی روانه پست های آن ها می شود. در ایران مردم خیلی زیاد در فضای مجازی وقت سپری می کنند و طبق آمار حدود ۴۵ میلیون ایرانی داخل کشور عضو شیکه های مجازی هستند که این خود نشان می دهد که در ایران مردم خیلی زیاد در این عرصه فعالیت می کنند و تعجبی ندارد که بیشتر وقت خود را در این شبکه ها صرف سلبریتی ها بکنند، در ادامه به محبوب ترین سلبریتی ایرانی می پردازیم.

محبوب ترین سلبریتی ایرانی چه کسی است

محبوب ترین سلبریتی ایرانی چه کسی است؟

در ایران چندین سلبریتی معروف و پر مخاطب داریم که موفق شده اند مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کنند. مهناز افشار بازیگر زن سینمای ایران موفق شده است بیشترین فالوور ممکن را نسبت به بقیه بازیگران داشته باشد و سال ها است یکه تاز جدول پر فالوور ترین بازیگر سینما است، این دست آورد برای مهناز به عنوان یک بازیگر زن در ایران بسیار افتخار آمیز است.

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری تلوزیون است که بعد از مهناز افشار در بین سلبریتی ها بیشترین مخاطب را دارد. رامبد مردی شاد و خوشحال است و بابرنامه معروف خود یعنی خندوانه عده زیادی را شاد کرد و بسیار محبوب شد اما خودش زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و چندین بار کارش در زندگی مشترک با همسران خود به طلاق کشید که البته این مورد شاید در بین سلبریتی ها زیاد دور از انتظار نباشد، در ادامه به عده ای دیگر از سلبریتی های محبوب می پردازیم.

محبوب ترین سلبریتی ایرانی اینستاگرام چه کسانی هستند؟

سلبریتی های محبوب که با فالوور های زیاد خود موفق شده اند ماهانه درآمد خوبی به جیب بزنند این درآمد را مدیون فالوور های خود هستند اما باید اعتراف کرد که خود آن ها هم برای به این جا رسیدن و جذب این طرفدار ها زحمت کشیده اند، قطعا اگر معروف نمی شدند و هنری را از خود ارائه نمی داند این تعداد از فالوور را نداشتند.

محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار را همه به عنوان یکی از  جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی می شناسند او با ۱۰ میلیون فالوور در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین بازیگران ایرانی است و خیلی ها او را دنبال می کنند، گلزار در بین مردم و جوانان به خوشتیپی معروف است و بازیگری خوش استایل و تحصیل کرده است که کار خود را با نوازندگی در گروه آریان شروع کرد.

سحر قریشی

سحر قریشی نیز با ۸.۷ میلیون فالوور از پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی است که تو این چند ساله حاشیه های زیادی پیرامون او رخ داده است اما در عرصه بازیگری خیلی ها او را قبول دارند و معتقد هستند که بازیگر توانمندی است.

محبوب ترین مدل سلبریتی ایرانی

محبوب ترین مدل سلبریتی ایرانی

مدل های ایرانی بسیار زیاد هستند و ایرانی ها اتفاقا در این زمینه بسیار موفق هستند فقط به خاطر مشکلات قانونی در کشور ایران مدل ها نمی توانند فعالیت کنند برای همین خیلی از آن ها به خارج از کشور رفته اند و فعالیت خود را در کشور های خارجی انجامی می دهند.

نهال سلطانی

این دختر ۲۶ ساله تهرانی در حال حاضر یکی از معروف ترین مدل های ایرانی است که در چندین موزیک ویدیو هم نقش آفرینی کرده است. نهال سلطانی از سن نوجوانی و در ۱۴ سالگی کار خود را شروع کرد و زیبایی خدادادی او در این راه به او کمک بسیار زیادی کرد.

دنیا جهانبخت

دنیا را کمتر کسی است که نشناسد دنیا در حال حاضر ۱۰ میلیون فالوور دارد که این تعداد فالوور برای یک دختر مدل بسیار رقم بالایی است البته دنیا با ترفند ها و حاشیه هایی موفق شد فالوور های زیادی را به سمت خود جذب کند و خیلی ها معتقد هستند اگر حاشیه هایش نبود الان هیچ کس او را نمی شناخت.

صدف طاهریان

این مدل ایرانی که ابتدا بازیگری را برگزیده بود اما بعد به دنیای مدلینگ روی آورد بعد از مهاجرت به ترکیه عکس هایی را از خود منتشر می کرد و کم کم خیلی مورد توجه قرار گرفت و اسمش بر سر زبان ها افتاد، صدف طاهریان در حال حاضر حدود ۳ میلیون نفر فالوور دارد.

محبوب ترین سلبریتی بازیگر ایرانی

محبوب ترین سلبریتی بازیگر ایرانی

بازیگر ها در ایران از بیشترین تعداد فالوور بر خوردار هستند و نسبت به بازیکنان فوتبال و حتی خواننده ها طرفداران بیشتری دارند حالا در ادامه به چند تن از بازیگران معروف و پرطرفدار می پردازیم.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در لیست پر فالوور ترین محبوب ترین سلبریتی ایرانی قرار دارد البته او چندین سال است که کم کار شده است و بیشتر تمرکز خود را بر روی کار های متفرقه مثل تبلیغات مجازی و حضوری گذاشته است. بهنوش بختیاری این روز ها بیشتر در افتتاح بازار ها و مغازه های جدید حضور دارد تا در فیلم های سینمایی اما هنوز یکی از بازیگران مطرح ایرانی است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگری بسیار توانمند است و در کنار بازیگری خود به فعالیت های اجتماعی مثل کمک کردن به دیگران نیز می پردازد. ترانه با ۶.۷ میلیون طرفدار در اینستاگرام در حال حاضر از پرطرفدارترین بازیگران زن در ایران است.

شهاب حسینی

شهاب حسینی که این روز ها با برنامه هم رفیق خیلی بر سر زبان ها افتاده است و برنامه اش حسابی پرطرفدار شده است یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین بازیگران سینمای ایران بود که در چندین سال اخیر با حاشیه هایی که خودش برای خودش به وجود آورد از چشم خیلی ها افتاد و در نهایت از اینستاگرام نیز خداحافظی کرد.

بهرام رادان

بهرام رادان را به جرئت می توان بی حاشیه ترین مرد سینمای ایران دانست، بهرام بسیار خوشتیپ و جذاب است و فیلم های پر فروشی را بازی کرده و بسیار جنتلمن و خوش رو است، رادان با ۶ میلیون فالوور در اینستاگرام فعال است و پیجش تیک آبی گرفته است.

عکس های محبوب ترین سلبریتی ایرانی

وقتی مهناز افشار از ایران رفت کسی باورش نمی شد اما او به یک باره به دلیل مشکلاتی که برایش به وجود آمد تصمیم گرفت از ایران برود، حالا او یکی از داروان برنامه پرشین گات تلنت است که از شبکه تی وی پرشیا پخش می شود، او در کنار هنرمندانی همچون ابی و آرش در این برنامه داور است. شما می توانید با مراجعه به پیج مهناز تمامی عکس های جذاب او را تماشا کنید.

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی بر اساس تعداد فالوور

محبوب ترین سلبریتی های ایرانی بر اساس تعداد فالوور کیست؟

در بالا پرطرفدارترین سلبریتی های ایرانی را به شما معرفی کردیم حالا ۳ نفر از آن ها را که بیشترین فالوور را دارند به شما معرفی می کنیم.

حسن ریوندی

حسن ریوندی با حدود ۱۶ میلیون فالوور در صدر پر طرفدارترین سلبریتی های ایران است و درآمد بسیار خوبی هم از اینستاگرام خود دارد. تعداد دنبال کننده های محبوب ترین سلبریتی ایرانی باعث شده اند که او حدودا ماهی ۳ میلیارد تومان از اینستاگرام خود درآمد داشته باشد.

مهناز افشار

مهناز افشار هم با حدود ۱۳ میلیون فالوور بعد از حسن ریوندی بیشترین فالوور را به عنوان یک سلبریتی دارد البته او همانطور که گفته شد در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند، مهناز در امریکا اقامت دارد و هم اکنون برای برنامه پرشین گات تلنت در استکهلم سوئد است که این برنامه بسیار پر بیننده است و قطعا در مسیر موفقیت مهناز افشار تاثیر زیادی خواهید داشت.

رامبد جوان

درباره رامبد در بالا به طور مفصل صحبت کردیم او با نگار جواهریان ازدواج کرد و در حال حاضر با هم زندگی خوب و خوشی دارند البته رامبد در زندگی مشترک آدم موفقی نشان نداده است و سابقه خرابی دارد.

استایل محبوب ترین سلبریتی ایرانی

اسامی محبوب ترین سلبریتی ایرانی در این مقاله مطرح شد، حسن ریوندی یک طنز پرداز و کمدین است و استایل خاص خودش را دارد او همیشه حس شوخ طبعی خود را دارد و در هر برنامه ای این را نشان می دهد به گفته خودش در زندگی شخصی خود نیز همینطور است.

پر لایک ترین محبوب ترین سلبریتی ایرانی چه فردی است؟

حسن ریوندی و مهناز افشار در بین سلبریتی های ایرانی بیشترین فالوور را دارند پس تعجبی ندارد که پست هایشان نیز بیشترین لایک را می خورد اما اکثر پست های حسن ریوندی به صورت میلیونی لایک می خورد زیرا مردم استقبال بسیار زیادی از شادی و خنده می کنند.

سوالات متداول

حسن ریوندی چند میلیون فالوور دارد و چه کاری انجام می دهد؟

حسن ریوندی ۱۶ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و بهترین استند آپ کمدی ایران است.

محبوب ترین سلبریتی ایرانی چه کسی است؟

اگر محبوبیت بیشتر را بر اساس تعداد دنبال کننده بخواهیم بگوییم حسن ریوندی از محبوبیت بیشتری نسبت به سلبریتی های دیگر برخوردار است.

پرطرفدارترین بازیگر زن سینمای ایران چه کشی است و در حال حاضر در کدام کشور است؟

مهناز افشار پرطرفدارترین بازیگر زن ایرانی است که در حال حاضر در امریکا زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]