در این نوشته قصد داریم به همراه شما به سراغ یکی از مدل های بسیار جنجالی ایرانی یعنی نهال سلطانی برویم. این روز ها دختران زیادی به دنبال معروفیت و کسب درامد در فضای مجازی هستند ، و هرکاری را انجام می دهند اما نهال یک قدم جلوتر بود.

او یک دختر جذاب و زیبای تهرانی بود که فعالیت مدلینگ خود را از همان دوره نوجوانی اغاز کرد و در سن ۱۴ سالگی به اوج خودش رسید به طوری که با چند شرکت معروف در این زمینه وارد همکاری شد.

مرداد ماهی ها خصوصیاتی دارند مانند عاشق شهرت، ثابت قدم بودن ، بسیار مغرور ، قوی و با اراده و خودخواه و جاه طلب که همین ویژگی ها کافیست که شما منوجه این موضوع بشوید که نهال سلطانی ژن این کار یعنی مدلینگ شدن را در خود دارد.

نهال سلطانی کیست

نهال سلطانی اینستا

نهال در پیج اینستاگرام خود عکس های مختلفی از خود انتشار کرد و این موضوع باعث معروفیت و محبوبیت او شد. او یک مدل جذاب و جوان بود که به دل هرکسی می نشست. نهال خیلی زود به محبوبیت و زیاد شدن فالوور های خود در پیج اینستاگرامی خود رسید.

نهال همکاری هایی با چند خواننده معروف داشت که این امر در میزان معروفیت او نقش به سزایی داشت. این روز ها در عرصه مدلینگ هم رقابت زیادی برقرار است و هرکسی نمی تواند پا به این عرصه بگذارد.

جدای از این که مدلینگ شدن معیار های خاص خود را دارد و هرکسی نمی تواند به ان وارد شود ، دربین مدلینگ ها هم همه ان ها نمی توانند آوازه ای که می خواهند بدست آورند و به ارزو های خود برسند.

نهال سلطانی کسی بود که این کار را انجام داد ، او با مهارت و تخصص خود در امر مدلینگ ، کاری که از دوران نوجوانی در آن حرفه ای شده بود توانست در صدر مدلینگ های ایران قرار بگیرد.

نهال سلطانی و ساسی مانکن

نهال سلطانی و ساسی مانکن

نهال که حال یک مدلینگ سر شناس بود در موزیک ویدیویی با خواننده معروف رپ فارسی ساسی مانکن همکاری کرد. و این موضوع کمک زیادی در سرشناسی هرچه بیشتر او داشت ، او حتی با حمید صفت مدیر سایت شرط بندی بت برو هم کار کرد و تبدیل شد به مدلی که هر خواننده ای علاقه به داشتن او در اهنگش داشت.

بسیاری بر این باورند که نهال سلطانی قبل عمل هم بسیار زیبا بوده است و عمل تنها کمی او را جذاب تر مپکرده و شهرت نهال تنها به واسطه این چهره جذاب بدست نیامده است.

عکس های نهال سلطانی

عکس های نهال خیلی زود در همه جا پخش شد و دست به دست چرخید به طوری که سایت های مختلف شروع به گذاشتن عکس او در صفحات خود کردند و حتی ناگفته نماند که چند سایت خارجی معروف هم عکس های او را به اشتراک گذاشتند.

نهال هم اکنون در خارج از ایران فغالیت مدلینگ می کند و به تعداد بار های مکرر از او دعوت به مصاحبه شده که یکی از معروف ترین آن ها حضور او در برنامه سینا ولی الله بود. نهال سلطانی ویکی پدیا به یکی از پرسرچ ترین ها در اینترنت تبدیل شد.

نهال سلطانی بدون ارایش هم زیبا بود و این امر تاثیر خیلی زیادی در معروفیت و محبوبیت او داشت زیرا بیشتر مدلینگ ها از ارایش های غلیظ بهره می بردند که گاه قیافه ان هارا به کلی تغییر می داد. نهال از این امر مستثنی بود.

نهال سلطانی و حمید صفت

نهال و شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در گسترش و پخش اطلاعات در سراسر جهان دارند و نهال هم از این قاعده بهره کافی را برد ، او با انتشار عکس های متنوع خود توانست خود را مطرح کند.

نهال سلطانی در امور دیگری چون بازیگری ، خوانندگی ، نقاشی و عکاسی حرفه ای است و این ها اورا به درجه بالایی از هنر رسانده اند که تاثیر زیادی هم در مطرح شدن او به عنوان یک مدل جذاب ، حرفه ای و هنرمند داشته است.

نهال سلطانی اینستا خود را همانطور که در بالا گفته شد پر از عکس های جذاب خود کرده است اما این عکس ها تفاوت عمده ای با دیگر عکس های هنرمندان و بازیگران و دیگر چهره های معروف اینستا دارد برای مثال عکس های نهال سلطانی یا حجاب نیز بسیار دیده می شود. توجه داشته باشید که برای دنبال کردن اینستاگرام نهال سلطانی می توانید از این طریق اقدام کنید.

این تفاوت عمده هنر عکاسی است که نهال خود به تنهایی در آن استاد است و عکس های خود را هنرمندانه و با تمام جزییات می گیرد و عده زیادی از طرفدارانش از این عکس های تخصصی لذت می برند.

به راستی نهال سلطانی کیست

نهال به عنوان یک مدل ایرانی در خارج از کشور فعالیت زیاد و موفقی دارد و این خود نشان دهنده استعداد و پشت کار بسیار بالای اوست زیرا در خارج از کشور و دنیای غرب مدلینگ یک کار بسیار سخت، تخصصی و رقابتی است و بسیار فشرده و داغ و این کار هیچ رحمی به افراد مبتدی و ناوارد نمی کند.

نهال الگویی بسیار خوب و عالی برای تلاش و امید داشتن است ، نهال به کاری که علاقه داشت پرداخت و با تمام همه محدودیت ها توانست بهترین جایگاه را در این کار به خود اختصاص دهد ، نهال سلطانی که در یک خانواده ۵ نفره به دنیا اومد عکاسی و مدلینگ را به عنوان شغل و اینده خود انتخاب کرد.

نهال سلطانی قبل عمل

مدل و عکاس حرفه ای

نهال که کوچکترین عضو خانواده بود همانطور که گفته شد در عرصه های مختلفی فعالیت کرده بود مانند رقص و ایروبیک و حرکات موزون اما او درنهایت مدلینگ و عکاسی را انتخاب کرد.

ابتدا نهال در مدلینگ تاخت و پس از مدتی متوجه علاقه خود به هنر عکاسی شد و فهمید که عکاسی را بیش از رقص و حرکات موزون دوست دارد و این حرفه راهم که به شغل اصلی او یعنی مدلینگ ارتباط زیادی داشت پی گرفت و به طور تخصصی آموخت.

حال او یک مدلینگ و عکاس حرفه ای است که به تمام ارزو های خود رسیده است. نهال هم اکنون در پایتخت کانادا ساکن است و به زندگی خود ادامه می دهد او با شرکت های معروف مدلینگ کار می کند و یک مدل درجه یک محسوب می شود.

نهال سلطانی و حمید صفت نیز با یکدیگر در راستای یک کلیپ فعالیت داشته اند و بر خلاف بسیاری از گفته ها در خصوص این ۲ هیچ رابطه ای تا به امروز دیده نشده است.

نهال مجرد استو این را اولین بار در برنامه چند شنبه با سینا که نهال سلطانی و سینا ولی الله در آن حضور داشتند بیان نمود. بله شاید تعجب کنید! اما او ازدواج نکرده و به عنوان یک زن ایرانی مستقل و موفق در خارج از کشور به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده و این موفقیت هم فقط به دلیل تلاش و پشت کار و زحمت فراوانی بوده که در این راه کشیده، او به تنهایی توانست سرنوشت شیرین خود را بسازد و نشان دهد اگر قدر وقت خود را بدانیم و از ان درست استفاده کنیم و نا امید نشیم به هیچ کس برای تعیین سرنوشت خود احتیاج نداریم.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]