الهیار صیادمنش یکی از محبوب ترین فوتبالیست های استقلال می باشد که با پیراهن شماره شانزده در این تیم محبوب و پر طرفدار بازی می کرد. وی تاکنون توانسته است در مدت زمان حضور خود در این تیم محبوب گل های زیادی را برای این تیم به ثمر برساند. در این مقاله قصد داریم که شما را با این شخص به صورت کامل آشنا کنیم و اطلاعاتی را در رابطه با زندگی شخصی او به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

 • در صورتی که تمایل به شرط بندی بازی استقلال دارید؛ می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
بیوگرافی الهیار صیادمنش

بیوگرافی الهیار صیادمنش

از پر افتخار ترین بازیکنان ایرانی که در تیم پر افتخار و مشهور استقلال بازی می کند و شماره پیراهن او نیز در این تیم ۱۶ می باشد. از نظر بسیاری او یکی از اسطوره های استقلال است. این بازیکن و فوتبالیست معروف در تاریخ ۸ تیر ماه سال هزار و سیصد و هشتاد به دنیا آمده است و اکنون بیست ساله می باشد. جالب است بدانید که او از بازیکنان شمالی می باشد و در شهر آمل استان مازندران متولد شده است. نکته مهم و قابل ذکر این است که وی در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی توانست از ۵۰ بازیکن برتر در جهان قرار بگیرد و افتخاری بزرگ برای تیم خود به دست آورد. صیادمنش توانسته است سابقه حضور در تیم ملی امید، نوجوانان و همچنین تیم ملی بزرگسالان را داشته باشد و افتخارات زیادی را برای کشور خود از این طریق به دست آورد. الهیار صیادمنش در سال نود و هشت توانست در بازی مقابل سوریه تنها با ۱۷ سال سن، گلی زیبا را برای تیم خود به ثمر برساند. همچنین او در سال ۲۰۱۸ به تیم پر طرفدار استقلال پیوست و توانسته است در مدت زمان حضور خود در این تیم ۲ گل را به ثمر برساند. از دیگر تیم هایی که او در آن بازی کرده است استانبول اسپور و فنرباغچه می باشد که در مجموع ۲ گل را برای آن ها توانسته است به ثمر برساند.

درآمد الهیار صیادمنش چقدر است؟

برخی از افراد دوست دارند بدانند که درآمد افراد معروف مانند بازیکنان و بازیگران از چه طریقی می باشد و آن ها چه مقدار درآمد را به خود اختصاص می دهند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که صیادمنش توانسته است با بستن قرارداد هایی برای تیم های مختلف مانند استقلال و همچنین بازی کردن برای آن ها مبلغ بسیار زیادی رابه خود اختصاص بدهد. البته او از افرادی می باشد که در فضای اینستاگرام نیز فعالیت می کند و با جذب دنبال کننده های زیاد و منتشر کردن استوری های تبلیغاتی درآمد زیادی را از آن خود نماید. جالب است بدانید که الهیار صیادمنش با انتشار کلیپ های خود در فضای یوتیوب و به ازای لایک ها و بازدید های مخاطبان از کلیپ هایش به صورت ماهیانه مبلغی را به عنوان حقوق از این برنامه دریافت می کند. مقدار دقیق درآمد این فرد مشخص نمی باشد اما می دانیم که از درآمد کمی هم بهره مند نمی باشد.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

شاید از خود این سوال را بپرسید که آقای الهیار صیادمنش که از بازیکنان مشهور و محبوب تیم استقلال بوده است اکنون در چه تیمی مشغول به فعالیت می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این شخص در سال ۲۰۱۸ به استقلال پیوسته است و توانسته است در مجموع ۲ گل را برای این تیم به ثمر برساند. از دیگر تیم هایی که این شخص در آن ها سابقه حضور را داشته است می توان به تیم استانبول اسپور اشاره کرد که در سال ۲۰۱۹ به آن پیوسته است و به مدت ۱ سال نیز برای این تیم به میدان رفته است. این بازیکن جوان یعنی آقای صیادمنش در سال ۲۰۱۸ به تیم ملی پیوسته است و گل هایی را نیز برای کشورش به ثمر رسانده است. مهم است بدانید که صیادمنش در تیم ملی امید، نوجوانان و همچنین بزرگسالان نیز سابقه بازی و درخشش داشته است و گل های زیادی را نیز برای آن ها زده است.

جوایز و افتخارات الهیار صیادمنش

یکی از پر افتخار ترین بازیکنان تیم ملی که در سال هزار و سیصد و هشتاد به دنیا آمده است آقای الهیار صیادمنش می باشد که افتخارات زیادی را به دست آورده است. او از سال ۲۰۱۸ در تیم ملی سابقه حضور داشته است و گل های زیادی را نیز برای آن ها به ثمر رسانده است. وی از محبوب ترین بازیکنان استقلالی نیز بوده است که نزدیک به ۲ گل را در طی حضورش در این تیم به ثمر رسانده است و توانست بسیار مورد توجه دوست داران این تیم قرار بگیرد. جالب است بدانید که این فرد در تیم سایپا نیز حضور داشته است و گل هایی را برای این تیم زده است. او در سال ۲۰۱۸ توانست در میان ۵۰ بازیکن برتر جهان قرار بگیرد و از بزرگ ترین افتخارات کشور ایران محسوب شود. همچنین او در سال ۲۰۱۹ نیز در میان ۶۰ استعداد برتر دنیا توانست نام خود را ثبت کند.

اینستاگرام الهیار صیادمنش چیست؟

آیدی اینستاگرام الهیار صیادمنش چیست؟

برخی از افراد معروف و بازیکنان فوتبالی سعی می کنند که از طریق پلتفرم اینستاگرام با طرفداران خود ارتباط داشته باشند و از همین فضا نیز دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کنند. یکی از این افراد نیز آقای الهیار صیادمنش می باشد که از بازیکنان استقلالی محسوب می شود. او توانسته است تا به حال با منتشر کردن شصت و هفت پست نزدیک به یک میلیون دنبال کننده را به خود جذب کند. این در حالی می باشد که الهیار صیادمنش در این صفحه تنها صد و هشتاد و شش نفر را دنبال کرده است. او در این صفحه پست های زیادی را از خود منتشر کرده است و همچنین لایو های زیادی را با طرفداران و دوست داران خود برگزار می کند و به سوالات آن ها پاسخ می دهد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده این پیج را در اینستاگرام پیدا کنید و در صورت تمایل آن را دنبال کنید.

مصاحبه با این فوتبالیست

مصاحبه با این فوتبالیست

آقای الهیار صیادمنش یکی از معروف ترین بازیکنان و ورزشکاران تیم ملی می باشد تا به حال مصاحبه ها و گفت و گو های جالب و جذاب بسیاری را با فضا های مختلف برگزار کرده است. یکی از مصاحبه های این شخص با برنامه آنتن بود که در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال نود و هشت از تلویزیون و شبکه سه سیما پخش شد. مدت زمان پخش این برنامه سی و هفت دقیقه بود و بازدید کنندگان زیادی را نیز به خود اختصاص داد. همچنین او در تاریخ ۷ آبان ماه سال هزار و چهارصد در برنامه شب های فوتبالی حضور پیدا کرد و با این برنامه به گفت و گو نشست. شما می توانید این برنامه را در سایت ها و صفحات مختلف اینترنتی با یک جست و جوی ساده پیدا کنید و در صورت تمایل آن را دانلود کنید. همچنین شما می توانید در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز این برنامه را پیدا کرده و آن ها را مشاهده نمایید.

جدید ترین اخبار از الهیار صیادمنش

برای دنبال کردن خبر های آقای الهیار صیادمنش شما می توانید سایت های مختلف فوتبالی مراجعه کنید و همچنین این خبر ها را مشاهده کنید. از دیگر مکان هایی که می توانید خبر های جدید این فرد را در آن دنبال کنید پیج رسمی و شخصی او در اینستاگرام می باشد که خبر های زیادی از او در آن وجود دارد. در حال حاضر جدید ترین خبر مربوط به این فرد مربوط به جدایی اش از تیم استقلال و به پیوستنش به تیم استانبول اسپور می باشد.

الهیار صیادمنش اهل کجاست؟

الهیار صیادمنش اهل کجاست؟

برخی از افراد این سوال را می پرسند که آقای الهیار صیادمنش که از محبوب ترین بازیکنان استقلالی می باشد در چه شهری به دنیا آمده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این فرد در تاریخ ۸ تیر ماه سال هزار و سیصد و هشتاد و در شهر آمل که در استان مازندران واقع شده است به دنیا آمده است. گفته می شود که صیادمنش با آقای مهدی قائدی از دوستان نزدیک و صمیمی یک دیگر می باشند. جالب است بدانید که این شخص در یکی از بازی هایش که در سال ۱۳۹۸ برگزار شده بود به تیم رئال مادرید گل زد.

سوالات متداول

 1. آقای الهیار صیادمنش که از بازیکنان معروف استقلالی می باشد در چه تاریخی و چه شهری به دنیا آمده است؟

  این شخص در تاریخ ۸ تیر ماه سال ۱۳۸۰ و در شهر آمل استان مازندران به دنیا آمده است.

 2. از مهم ترین عناوین و افتخارات این بازیکن چه می باشد؟

  این بازیکن و ورزشکار معروف در سال ۹۸ توانست در میان ۵۰ استعداد برتر در جهان به حساب آید.

 3. این شخص در چه برنامه هایی مصاحبه کرده است و به سوالات طرفدارانش پاسخ داده است؟

  وی در برنامه هایی مانند آنتن و شب های فوتبالی حاضر شده است و با این برنامه ها به مصاحبه پرداخته است.

 4. آقای الهیار صیادمنش، ستاره معروف تیم ملی در اینستاگرام چند دنبال کننده دارد؟

  این فرد در فضای پر طرفدار اینستاگرام نزدیک به ۱ میلیون دنبال کننده را به خود جذب کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]