فوتبالیست های استقلال موفقیت های بسیاری در لیگ برتر خلیج فارس و جام حذفی آسیا بدست آورده اند. این باشگاه بسیار معروف در سال ۱۹۴۵ با نام دوچرخه سواران تاسیس شده است و پس از آن بین سال های ۱۳۴۹ تا ۱۳۷۹ با نام باشگاه فوتبال تاج تهران بین علاقه مندان به فوتبال شناخته می شود. این باشگاه در تاریخ ۵ شهریور سال ۱۳۴۴ در خیابان فردوسی تاسیس شده است.

مدیریت این باشگاه ورزشی بسیار معروف با جناب آقای فرهاد مجیدی می باشد. مدیریت تیم استقلال فرهاد مجیدی تا کنون زحمات بسیار زیادی برای موفقیت و پیروزی مسابقات کشیده است و حتی به گفته خیلی از خبرنگاران هزینه های بسیار هنگفتی برای برد تیم خود متقبل شده است. روند مسابقات سال ۱۴۰۰ شمسی به این صورت می باشد که استقلال مسابقات خود را در مقابل تیم های ورزشی معروف از قبیل فولاد، پدیده مشهد، رفسنجانی و مسجد نفت سلیمان عنوان پیروزی را کسب کرده است. در ادامه شما دوستان عزیز می توانید با بیوگرافی بازیکنان قدیمی استقلال، بازیکنان دفاع استقلال و بازیکنان استقلال جدید آشنا شوید و از اخبار فوتبالیست های استقلال مطلع شوید.

در این مورد مطالعه لینک های زیر کمک فوق العاده ای به شما می کنند :

لیست عناوین محتوا پنهان
فوتبالیست های استقلال چه افرادی می باشند؟

فوتبالیست های استقلال چه افرادی می باشند؟

تیم حرفه ای استقلال تهران تا کنون بازیکنان بسیار موفقی پرورش داده است و در حال حاضر در لیست فوتبالیست های استقلال ۹۹ -۱۴۰۰ استقلال آقایان سبحان خاقانی، فردین رابط، امیر ارسلان مطهری، امیرعلی صادقی، بابک مرادی، آرمان رمضانی، محمد رضا آزادی، جعفر سلمانی، امین قاسمی نژاد، کوین یامگا، امیر حسین حسین زاده، زبیر نیک نفس، رضا آذری، سعید مهری، مهدی مهدی پور، روزبه چشمی، آرش رضا وند، محمد دانشگر، ابوالفضل جلالی، متین کریم زاده، عارف آغاسی، وریا غفوری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، رشید مظاهری، علیرضا رضایی و حسین حسینی می باشند و موفقیت های بسیاری بدست می آورند. در ادامه شما را با بیوگرافی ۱۰ نفر از بازیکنان مهم و فوق العاده تیم استقلال بیشتر آشنا می کنیم.

حسین حسینی

بازیکن معروف ایرانی حسین حسینی دروازه بان حرفه ای تیم ورزشگاهی استقلال، متولد ۲۹ ژوئن سال ۱۹۹۲ میلادی می باشد. حسین حسینی با ۱۸۹ سانتی متر قد و پای تخصصی راست به عنوان یکی از بهترین دروازه بان های استقلال شناخته می شود. او در آخرین بازی خود در تیم نفت سلیمان بسیار درخشید و باعث سرافرازی خانواده خود شده است.

سیاوش یزدانی

آقای سیاوش یزدی بازیکن حرفه ای فوتبال در پست مدافع با شماره پیراهن عدد چهار تا کنون در تیم استقلال بسیار درخشیده است. سیاوش یزدانی با قد یک متر و نود و یک سانتی متر و ملیت ایرانی یکی از بازیکنان بسیار عالی و توانمند در فوتبال ایران می باشد و در تمامی مسابقات خود خوش درخشیده است. سیاوش یزدی متولد ۲ مارس ۱۹۹۲ می باشد و در ایران بزرگ شده است.

عارف غلامی

آقای عارف غلامی فوتبالیست بسیار حرفه ای متولد ۱۹ آوریل ۱۹۹۷ در ایران می باشد. عارف غلامی با قد صد و هشتاد و یک سانتی متر در پست مدافع در باشگاه ورزشی حرفه ای استقلال بازی می کند و تا به حال موفقیت های بسیاری کسب کرده است. عارف غلامی با شماره پیراهن چهار و با پای تخصصی راست برای علاقه مندان به فوتبال بسیار محبوب و دوست داشتنی می باشد.

سعید مهری

سعید مهری بازیکن فوق العاده مهم و سرشناس در تیم و علاقه مندان به استقلال در پست هافبک بازی می کند و تا کنون در کار خود بسیار حرفه ای عمل کرده است. سعید مهری با قد صد و هشتاد و یک سانتی متر، پای تخصصی راست و شماره پیراهن هشت تا کنون موفقیت های بسیار زیادی برای باشگاهی استقلال کسب کند. او متولد ۱۶ سپتامبر ۱۹۹۵ میلادی می باشد و در ایران بزرگ شده است.

زبیر نیک نفس

زبیر نیک نفس یکی از فوتبالیست های استقلال بسیار حرفه ای متولد ۱۲ آوریل ۱۹۹۳ میلادی می باشد. او با قد صد و هشتاد و دو، شماره پیراهن چهارده و پای تخصصی راست در پست هافبک برای تیم ورزشگاهی استقلال خوش درخشیده است. زبیر نیک نفس تا کنون برای موفقیت زیادی برای تیم حرفه ای استقلال بدست آورده است.

رضا آذری

رضا آذری بازیکن با استعداد و بسیار خوب تیم ورزشگاهی استقلال با پای تخصصی راست و قد صد و هفتاد و هشت در پست اصلی هافبک تا کنون موقعیت های طلایی زیادی برای استقلال فراهم کرده است. رضا آذری متولد کشور ایران در تاریخ ۱۰ فوریه ۱۹۹۸ میلادی می باشد. او به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست های ایرانی شناخته می شود. رضا آذری با شماره پیراهن هفتاد و هفت تا کنون موفقیت های بسیار کسب کرده است.

امیر حسین حسین زاده

امیر حسین حسین زاده فوتبالیست درجه یک بسیار جوان ایرانی متولد ۳۰ اکتبر سال ۲۰۰۰ میلادی می باشد. امیر حسین حسین زاده توانست یا این سن کم و قد صد و هفتاد و هشت و همین طور پای تخصصی راست تبدیل یه یکی از ستاره های فوتبال ایران شود. او موفقیت های بسیار در پست اصلی خود یعنی هافبک کسب کرده است. او در این سن بسیار کم توانست نسبت به همکاران خود معروفیت و محبوبیت بیشتری بین علاقه مندان به فوتبال بدست بیاورد.

امین قاسمی نژاد

امین قاسمی نژاد فوتبالیست پر تلاش و فوق العاده تیم ورزشگاهی استقلال متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۸۶ می باشد و در ایران بزرگ شده است. امین قاسمی نژاد یکی از بازیکنان قدیمی استقلال با قد صد و هشتاد و هفت در پست اصلی مهاجم فعالیت می کند. او تا کنون گل های بسیاری را برای تیم خود به ثمر رسانده است و پیروزی های زیادی را جشن گرفته است. او با پای تخصصی راست در شماره پیراهن ۱۰ در ایران بازی می کند.

امیرارسلان مطهری

امیرارسلان مطهری بازیکن فوق العاده تیم ورزشی استقلال متولد ۱۰ مارس سال ۱۹۹۳ میلادی در ایران می باشد. او توانست با پیگیری استعداد خود در زمینه ورزش موفقیت های بسیاری برای تیم خود کسب کند. امیر ارسلان مطهری با شماره پیراهن هفتاد و دو در پست اصلی مهاجم موفقیت های بسیاری بدست آورده است‌. او با قد صد و هشتاد سانتی متر و پای تخصصی راست به عنوان یکی از بهترین بازیکنان استقلال شناخته می شود.

کوین یامگا

کوین یامگا بازیکن رشته ورزشی فوتبال و از فوتبالیست های استقلال متولد ۷ سپتامبر ۱۹۹۶ در کشور فرانسه می باشد. او با قد صد و هشتاد و هفت در پست مهاجم و در تیم ورزشی استقلال فعالیت می کند. او در شماره پیراهن ۱۱ در کشور ایران موفقیت های بسیاری برای تیم ورزشگاهی خود بدست آورده است.

بازیکنان خارجی استقلال چه کسانی هستند؟

بازیکنان خارجی استقلال چه کسانی هستند؟

تیم ورزشگاهی معروف استقلال تا کنون بازیکنان خارجی بسیار موثر و موفقی جذب کرده است. این بازیکنان خارجی تا بحال برای تیم پیروزی های زیادی کسب کردند و در ادامه به ۲ نفر از فوتبالیست های خارجی در تیم استقلال می پردازیم. فوتبالیست فوق العاده سریع و حرفه ای فرانسوی با نام آرتور یامگا متولد ۷ سپتامبر سال ۱۹۹۶ میلادی در پاریس می باشد و هم اکنون در پست اصلی مهاجم برای تیم استقلال بازی می کند. این بازیکن عالی فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ شروع کرده و تا سال ۲۰۱۵ در تیم جوانان کیه وو ورونا بازی کرده است.

بازیکنان استقلال و همسرانشان

همان طور که‌ می دانید فوتبالیست های استقلال از محبوبیت و معروفیت زیادی در سراسر ایران برخوردار هستند و همین امر موجب داشتن شرایط ایده آل برای ازدواج آن ها بوده است. اکثر بازیکنان استقلال که سن آن ها از بیست و پنج سالگی عبور کرده است تشکیل خانواده دادند و کسانی که سن آن ها کم تر می باشد مجرد هستند. شما دوستان عزیز علاقه مند به زندگی شخصی فوتبالیست های معروف می توانید از طریق دنبال کردن آن ها در شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام، یوتیوب و استفاده از جستجوگر گوگل از بیوگرافی آن ها مطلع شوید و لذت ببرید. فوتبالیست های معروف ایرانی عکس های خود و همسرشان را در اکانت های مجازی خود با کاربران و دنبال کننده های خود به اشتراک می گذارند.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال بهترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

کدام یک از فوتبالیست های استقلال بهترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

از ابتدای شروع فعالیت تیم استقلال تا اکنون فوتبالیست های فوق العاده پرورش داده است که می توانیم از بهترین آن ها آقای فرهاد مجیدی را نام ببریم. او توانست با استفاده از استعداد خود در این بازی و تلاش بسیار به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ استقلال شناخته شود. افتخارات فرهاد مجیدی عبارتند از کسب عنوان دومین گل زن تاریخ فوتبال استقلال بعد از آرش برهانی، با به ثمر رساندن ۲۳ گل عنوان بهترین گل زن در مسابقات باشگاهی آسیا، تنها بازیکن ایرانی دارای عنوان قهرمانی در مسابقات آسیا ۲۰۰۲، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن در سال ۲۰۱۰، قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران سال ۲۰۰۸ و قهرمانی در لیگ امارات.

یکی دیگر از بازیکنان فوق العاده استثنایی در تیم استقلال جناب آقای جواد زرینچه می باشد که افتخارات بسیار زیادی در فوتبال ایران مانند عنوان قهرمانی در جام باشگاه های آسیا در سال ۷۰ شمسی همراه تیم استقلال، عنوان قهرمانی در لیگ آزادگان در فصل ۶۹، کسب عنوان قهرمانی در لیگ جام حذفی در فصل ۷۹، نایت قهرمانی جام باشگاه های آسیا در فصل ۲۰۰۱/ ۲۰۰۲ و قهرمانی در لیگ آزادگان همراه تیم استقلال در فصل ۷۶ را کسب کرده است. یکی دیگر از نام آوران ایران آقای امیر قلعه نویی بازیکن و سرمربی تیم استقلال می باشد که افتخارات بسیار زیادی برای این باشگاه مانند عنوان قهرمانی در لیگ برتر جام حذفی فصل ۸۱/۸۲ یه همراه تیم استقلال، عنوان برتری در لیگ برتر فصل ۸۵ به همراه تیم استقلال، عنوان نایت قهرمانی در فصل ۸۳ به همراه تیم و عنوان ناین قهرمانی در جام حذفی در فصل ۸۳ را بدست آورده است.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال ضعیف ترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

کدام یک از فوتبالیست های استقلال ضعیف ترین عملکرد را در این تیم داشته اند؟

تیم فوتبال استقلال جز تیم های برتر ایران می باشد ولی همواره تمام بازیکنان آن ها عالی نبودند و انتخاب ها و خرید های افتضاحی هم داشتند، به طور مثال سرمربی قبلی این باشگاه با چندتا از بازیکنان بی‌ کفایت قرار داد امضا کرده بود که خیلی از آن ها حتی در مجموع پنج بار هم برای تیم موثر واقع نشدند و بعد از نشان دادن بی استعدادی خود گروه را برای همیشه ترک کردند. فرهاد مجیدی مدیریت کنونی باشگاه استقلال تهران از شروع فعالیت خود تا امروز، هیچ بازیکن بی کفایتی را به تیم راه نداده است و برای تیم خود از صمیم قلب دلسوزی می کند.

عکس فوتبالیست های استقلال

همان طور که می دانید امروزه روش های بسیار زیادی برای دیدن و دانلود عکس فوتبالیست ها وجود دارد که به عنوان یکی از راحت ترین و در دسترس ترین روش ها می توانیم استفاده از جستجوگر گوگل را مثال بزنیم. شما عزیزان می توانید با سرچ کردن عنوان مورد نظر از دانلود عکس های او و لذت ببرید و همینطور از بیوگرافی او مطلع شوید‌. امروزه استفاده از شبکه های مجازی پیشرفت چشم گیری در سرتاسر دنیا داشته است و اکثر شخصیت های معروف عضو برنامه مجازی اینستاگرام می باشند. فوتبالیست های تیم استقلال از شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود با طرفداران و علاقه مندان به فوتبال به استفاده می کنند. شما دوستان عزیز می توانید با سرچ کردن عنوان پیج اینستاگرام فوتبالیست مورد نظر و دنبال کردن او علاوه بر دیدن عکس ها می توانید از اخبار و اقدامات روزمره او مطلع شوید.

کدام یک از فوتبالیست های استقلال پر حاشیه ترند؟

کدام یک از فوتبالیست های استقلال پر حاشیه ترند؟

از گذشته تا اکنون اشخاص معروف و برجسته کشور همیشه حاشیه های بسیار به همراه داشتند که فوتبالیست های ایرانی در صدر شخصیت های خبر ساز جایگاه ویژه دارند. فوتبالیست های استقلال در مصاحبه های خود حرف های جنجالی و مهمی از کمبود امکانات و کمبود بودجه صحبت کردند و این گفت و گو با رسانه ها حواشی بسیار زیادی برای مسئولین به همراه داشته است. در ادامه این حواشی برنامه پر طرفدار و پربازدید فوتبال شبکه سه با سوال از مسئولین درباره این مشکلات توضیح خواستند.

آخرین خرید تیم استقلال چه کسانی بودند؟

آخرین خرید اعضا برای تیم استقلال شامل بازیکن مهاجم سی و سه ساله فرانسوی آقای رودی ژستد سرانجام پس انجام مذاکرات گسترده درباره مبلغ قرار داد خود با تیم استقلال، چند روز پیش جهت اخذ قرارداد با مدیریت در باشگاه حضور پیدا کرد. این بازیکن فوق العاده سریع و خرفه ای در کارنامه کاری خود سوابق درخشانی مانند بازی در تیم های بلکبرن، میدلزبورو و استون ویلا را دارد. یکی دیگر از خرید های این تیم اخذ قرار داد با بازیکن عالی فرانسوی آقای کوین یاگما می باشد. او پس از جدایی از تیم سابق خود یعنی وایله بولد کلاب دانمارک به ایران برای بستن قرارداد ۲ ساله با استقلال آمد و هم اکنون در این تیم فعالیت بسیار موثر دارد.

یکی دیگر از عضویت های جدید استقلال که اتفاقا قدیمی در این باشگاه می باشد آقای روزبه چشمی می باشد که پس از جدایی از باشگاه استقلال با لیگ قطر به مدت یک سال قرارداد امضا کرد و پس از اتمام قرار داد دوباره به باشگاه استقلال پیوست. تا به امروز کسانی که با تیم باشگاهی استقلال تهران قرارداد امضا کردند آقایان زبیر نیک نفس در پست اصلی هافبک دفاعی، امیر حسین حسین زاده در پست اصلی هافبک تهاجمی، رودی ژستد، آرتور کوین یامگا، محمد حسین مراد مند در پست اصلی مدافع، علیرضا رضایی در پست اصلی دروازبان، روزبه چشمی در پست اصلی مدافع، امیر علی صادقی در پست اصلی مهاجم، ابوالفضل جلالی می باشند.

مبلغ قرارداد فوتبالیست های استقلال بالاست؟

مبلغ قرارداد فوتبالیست های استقلال بالاست؟

باشگاه ورزشی فوق العاده و قدیمی استقلال برای مبلغ قرارداد بازیکنان خود از شروع فعالیت تا امروز مبلغ نسبتا چشمگیری در نظر گرفته است. استقلال به عنوان یکی از باشگاه های موفق و سرمایه دار در ایران محسوب می شود و در حال حاظر حدودا مبلغ ۱ میلیارد تومان تا ۲ میلیارد تومان برای هر قرار داد با بازیکنان خود در نظر می گیرد. فوتبالیست های تیم استقلال هر چه قدر فعالیت خود را در این رشته بیشتر کنند و موفقیت های بیشتری برای خود و تیم کسب کند هزینه بیشتری برای اخذ قرار داد از مدیریت باشگاه دریافت می کند. مدت زمان بازی برای هر بازیکن در قرار داد حداقل از یک سال شروع می شود و مبلغ دریافتی ارتباط مستقیم با مدت زمان قرار داد هم دارد.

ماشین فوتبالیست های استقلال

همان طور که می دانید فوتبال در سراسر دنیا به عنوان یکی از مشاغل و بازی های فوق العاده پول ساز معروف می باشد. فوتبالیست ها با استفاده از قدرت بدنی و ذهنی خود هر چقدر در این رشته ورزشی موفق تر باشند درآمد بیشتری دارند و برای اخذ قرارداد مبلغ بیشتری دریافت می کنند. بازیکنان تیم ورزشگاهی بسیار حرفه ای استقلال درآمد نسبتا خوبی دارند. آن ها اکثرا ماشین های لوکس و لاکچری را می پسندند و دارای ماشین های لکسوز، بی ام دبلیو، بنز و پورشه می باشند. آن ها به دلیل داشتن وضعیت مالی خوب دارای ماشین های زیادی می باشند. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با سرچ کردن نام بازیکن مورد نظر مانند حسین حسینی، علاوه بر مطلع شدن از مدل ماشین او از بیوگرافی و اقدامات بازیکن با خبر شوید و لذت ببرید.

سوالات متداول

 1. بازیکن جدید خارجی تیم ورزشی استقلال چه کسی می باشد؟

  بازیکن جدید خارجی تیم ورزشی استقلال آرتور کوین یامگا متولد ۷ سپتامبر سال ۱۹۹۶ در کشور فرانسه، پاریس می باشد. او فوتبالیست بسیار حرفه ای در پست مدافع راست می باشد که به تازگی با مدیریت استقلال آقای فرهاد مجیدی قرارداد بسته است. او با قد یک متر و هشتاد و هفت سانتی متر در پست اصلی دفاع راست فعالیت ویژه ای دارد و تا کنون برای استقلال موفقیت های بسیاری کسب کرده است.

 2. چگونه از تاریخ و ساعت مسابقات فوتبالیست های استقلال مطلع شویم؟

  امروزه روش های بسیاری برای دیدن بازی فوتبال به صورت آنلاین و آفلاین وجود دارد. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با دنبال کردن اکانت فوتبالیست مورد علاقه خود در شبکه های اجتماعی علاوه بر اطلاع از تاریخ و زمان پخش مسابقات فوتبال در شبکه ورزش یا شبکه سه سیما، از دیدن عکس ها و کلیپ های او لذت ببرید.

 3. باشگاه ورزشی تیم استقلال تهران در چه مکانی تاسیس شده است؟

  باشگاه ورزشی فوق العاده معروف و محبوب استقلال در سال ۱۹۴۵ با نام دوچرخه سواران در شهر تهران تاسیس شده است و پس از آن بین سال های ۱۳۴۹ تا ۱۳۷۹ با نام باشگاه فوتبال تاج تهران بین علاقه مندان به فوتبال شناخته می شود. این باشگاه در تاریخ ۵ شهریور سال ۱۳۴۴ در خیابان فردوسی تاسیس شده است.

 4. فوتبالیست های استقلال در حال حاضر چه کسانی هستند؟

  بازیکنانی که در حال حاضر با تیم حرفه ای استقلال قرار داد امضا کردند؛ آقایان امیر حسین حسین زاده در پست اصلی هافبک تهاجمی، رودی ژستد، آرتور کوین یامگا، محمد حسین مراد مند در پست اصلی مدافع، امیر علی صادقی در پست اصلی مهاجم، ابوالفضل جلالی زبیر نیک نفس در پست اصلی هافبک دفاعی، روزبه چشمی در پست اصلی مدافع و علیرضا رضایی در پست اصلی دروازبان هستند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]