از بزرگ ترین رزمی کاران مبارزان یو اف سی ایرانی-خارجی امیر سعدالله می باشد. در این مقاله می خواهیم در رابطه با این شخص به شما اطلاعاتی را ارائه دهیم.

 • در صورتی که قصد ثبت بت در بهترین سایت شرط بندی ufc را دارید؛ می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
امیر علی سعدالله کیست؟

امیر علی سعدالله کیست؟

آقای امیر علی سعدالله یکی از رزمی کاران ایرانی و امریکایی است که بسیار شهرت خاص و محبوبیتی دارد و در ضمن رزمی کار بودنش در یکی از تکنسین های جراحی دانشگاه کامن ولت ویرجینیا فعالیت می کند. آقای امیر علی سعداالله در شهر بروکلین ایالت کشور نیویورک متولد شد. وی متولد ۲۷ ماه اوت و سال۱۹۸۰ می باشد.آقای امیر علی سعدالله یکی از اعضای Throwdown Training Center و Xtreme Couture می باشد که فعالیت بسیاری دارد. استایل مبارزه آقای امیر علی سعدالله ارتودوکس است. وی از سال ۲۰۰۸ شروع به فعالیت در رشته هنرهای رزمی کردند.

عکس های امیر علی سعدالله را در کجا ببینیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های این شخص معروف و مشهور در سایت های مختلف اینترنتی جست و جو کنید و تصاویری از او را مشاهده کنید. همچنین در پیج اینستاگرامی او نیز عکس هایی از این شخص وجود دارد.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

آدرس صفحه شخصی اینستای این رزمی کار amir.ali_gh@ می باشد. او در این فضا با انتشار ۲۵۶ پست توانسته است نزدیک به ۳۱۶ هزار دنبال کننده را به خود جذب کند.

امیر علی سعدالله چه افتخاراتی به دست آورده است؟

درباره افتخارات و رکورد زنی و رزمی کار معروف و مشهور آقای امیرعلی سعدالله مطلبی افزدوه کنیم که این رزمی کار معروف و شناخته شده در رشته های هنر رزمی کاری دارای افتخارات ملی و بین‌ المللی بسیار و متعددی شده است و دارای کمربند های سیاه در «سامبو» و کمربند بنفش در «جوجیتسو برزیلی» می باشد.

امیر علی سعدالله در چه رشته ای فعالیت دارد؟

هر فردی در کره خاکی، در هر زمینه و حرفه و مهارتی می تواند بر اساس علایق و استعداد هایش بهترین شود و کسب افتخارات کند و سبب شناخته شدن و مشهوریت او شود. آقای امیرعلی سعدالله در زمینه ورزش و رشته هنرهای رزمی کاری دارای مقام ها و مشهوریت های زیادی شده است و لقب دار است. استعداد و حرفه ای شدنش در رشته ورزش آماتور او را جزو رقیبان سرسخت مبارزین رشته هنرهای رزمی کاری کرده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

برای دیدن مسابقات این شخص شما می توانید به سایت های رسمی اینترنتی مراجعه کرده و این مسابقات را به صورت زنده تماشا کنید. همچنین شما می توانید در یوتیوب نیز این مسابقات را ببینید.

رقیب امیر علی سعدالله کیست؟

از معروف ترین و سرسخت ترین رقیبان امیر سعدالله بوکسور معروف سی بی دالاوی می باشد. آن ها در رنکینگ های مختلف تا به حال مسابقات زیادی را باهم برپا کرده اند.

امیر علی سعدالله در کدام رده وزنی قرار دارد؟

در این قسمت از مطالب در رابطه و در خصوص ولترویت ufc رده وزنی مطالبی ارائه خواهیم داد که فایتر ها با وزن هایی بین (۷۱ تا ۷۷ کیلوگرم) ۱۵۶ تا ۱۷۰ پوند قرار می گیرند. مبارزی که از یک وزن متوسط ​​سبک تر و از یک سبک وزن سنگین تر است. یکی از فایتر های حرفه ای می توان به آقای امیرعلی سعدالله که یک فایتر حرفه ای و رزمی کار آمریکایی در دسته ولترویت یو اف سی می باشد نام برد. رده وزنی او ۱۷۰ پوند است و وزن رسمی اش ۷۷ کیلوگرم می باشد.

سوالات متداول

 1. وزن این شخص چقدر است؟

  وی دارای ۷۷ کیلوگرم وزن است.

 2. رقیب سرسخت این بوکسور کیست؟

  از حریفان مهم این فرد سی بی دالاوی است.

 3. امیر سعدالله در سامبو تا چه مرحله ای پیش رفته است؟

  او دارای کمربند سیاه سامبو می باشد.

 4. او در اینستاگرام چند دنبال کننده دارد؟

  وی در این فضا دارای ۳۱۶ هزار دنبال کننده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]