کراش های انیمه ای امروزه مورد توجه بسیاری از تینیجر های ایران قرار گرفته است. انیمه، از ژانر های مربوط به کشور ژاپن است که در حکم انیمیشن پخش می شود. این ژانر امروزه طرفداران بی شماری نسبت به گذشته دارد. دلیل این امر را می توان جذابیت های منحصر به فرد انیمه های در حال حاضر دانست. بسیاری از تینیجر ها بر روی شخصیت های انیمه ای کراش می زنند. از این رو در ادامه به بیوگرافی شخصیت های انیمه ای می پردازیم.

مهم ترین کراش های انیمه ای

مهم ترین کراش های انیمه ای

کراش ها و یا همان شخصیت های انیمه ای محبوب به عنوان بزرگ ترین بخش یک انیمه به حساب می آیند. این شخصیت ها در طول داستان اغلب در کاراکتر اول شناخته می شوند. شخصیت هایی که در انیمه ها شناخته می شوند، جذابیتی دارند که نگاه هر مخاطب را به سوی جلب می کنند. باید بدانید که بسیاری از انیمه تنها به خاطر شخصیت های آن شناخته می شوند و حتی از گذشت چندین سال از زمان پخش انیمه ها، شخصیت آن در ذهن ها باقی می ماند.

امروزه بسیاری از تینیجر های ایرانی اوقات فراغت خود را به مشاهده کردن انیمه های مختلف اختصاص می دهند. از این رو کراش های انیمه ای توانسته اند جایگاه ویژه ای در میان ایرانیان و همچنین بسیاری از شهروندان کشور های دیگر، پیدا کنند. در ادامه به ۱۰ تن از مهم ترین و محبوب ترین کاراکتر های انیمه ای اشاره خواهیم کرد.

کی شیرو

کی شیرو را می توان یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه ای دانست که طرفداران بسیار زیادی دارد. کی شیرو، کراش پسر است که در انیمه ای به نام ویلن در شیشه ها حضور داشت. در این انیمه گروهی به نام ورود به افق حاصر بود که کی شیرو به عنوان موسس و رهبر آن شناخته می شد. وی در این انیمه یک دانشجو مهندسی می باسد. همچنین شخصیت او یکی از برترین و تحسین برتنگیز ترین شخصیت های ویلن در شیشه ها به حساب می آید. وی همچنین از جادویی برخوردار بود که می توانست با خواندن یک طلسم،دوستان بیمار خود را درمان کند. از علاقه مندی های او می توان به بازی Elder Tale اشاره کرد.

آلوکارد

آلوکارد از اصلی ترین کاراکتر های انیمه هلسینگ می باشد.او در ظاهر بسیار خوفناک و ظالم به نظر می رسد. اما باید بگوییم که شخصیت او کاملا برعکس می باشد. وی در این انیمه به همراه تعدادی از دوستان خود، سعی دارد تا تمامی تهدید های علیه انسان ها را میان ببرد. وی با قدرت های بسیاری رو به رو می شود و در جنگ ها خود را ضعیف نشان می دهد. البته ضعیف نشان دادن خود به رقیبان، از استراتژی های مشهور این کاراکتر انیمه ای است و با این ترفند رقیبان خود را گمراه می کند. زیرا که او نیرو و قدرت بسیاری دارد و تنها برای مدتی کوتاهی به رقیبانش، اجازه پیروزی می دهد. از دیگر ویژگی های وی می توان به دل رحمی و مهربان بودنش اشاره کرد.

موکوتو کوسانگی

شبح درون یکی از انیمه های پرطرفدار و شناخته شده ای است و در کل جهان محبوبیت دارد. لازم به ذکر است که به دلیل استفاده از هنر های بصری جذاب،ی‌ فیلم سینمایی مطابق با آن ساخته شد. در این فیلم سینمایی، اسکارلت جوهانسون به عنوان کاراکتر موکوتو کوسانگی ایفا نقش می کند. موکوتو کاسانگی یکی از جذاب ترین دختر های این انیمه است و تا کنون گراش های بسیاری بر روی او زده شده می باشد. او در انیمه شبح درون، در کاراکتر فردی قرار وارد که از زمان تولد با یک جسم مصنوعی زندگی می کرده است. وی به دلیل این قابلیت توانسته به عنوان جاسوس در بسیاری از شرکت های نربوطه به استخدام درآید و یک سرباز تمام عیار باشد. از ویژگی های اصلی این شخصیت، جدیت و خشونت او در ماموریت ها می باشد به گونه ای ظرافت و ویژگی های زنانه را از او دور کرده است.

‌کن کانکی

کن کانکی، کاراکتری مرموز در انیمه توکیو غول نی باشد. شخصیت مرموز او در این انیمه موجب شد تا ت جه انیمه دوستان به او جلب شود. در اواسط داستان متوجه خواهید شد که او یک موجود ترکیبی است و در واقع یک نیمه او انسان و نیمه دیگر او غول می باشد. در این انیمه اتفاقاتی رخ می دهد که کن کانکی را مجبور می سازد تا برابر حفاظت از انسان ها،در برابر غول های هم جنس خود بایستند. وی یکی از کراش های فداکار انیمه ای است و طرفداران بسیار زیادی دارد. وی در این انیمه اتفاقات غم انگیزی را رقم خواهد زد که اشک هر بیننده را جاری می سازد.

سایتاما

سایتاما شخصیت اصلی انیمه وان پانچ من معرفی شده است. او یک شخصیت کمدی و خنده دار است و از این طریق توانسته طرفداران بسیار زیادی را برای خود به ارمغان آورد. در حال حاضر سه سال از زمان اکران این انیمه گذشته است اما همچنان طرفداران پر و پا قرصی دارد که با اشتیاق منتظر فصل بعدی آن می باشد. سایتاما به عنوان یک ابر قدرت شناخته می شود که نمی تواند تنها با حرکت های کوچکی، دشمنانش را مغلوب سازد. وی قدرت فیزیکی بالایی دارد که در ابتدا داستان از وجود ان بی خبر بود. مشاهده این انیمه می تواند اوقات خوشی را برای علاقه مندان به کراش های انیمه ای رقم بزند.

ناروتو اوزوماکی

انیمه ناروتو یکی از شناخته شده ترین انیمه های ژاپنی است و این داستان حول محور زندگی کاراکتر اصلی آن که ناروتو اوزوماکی است، می چرخد. ناروتو یکی از کراش های انیمه ای است که مورد قضاوت اشتباه مردم محل زندگی اش قرار می گیرد. او تصمیم دارد که به هوکا روستا خود تبدیل گردد اما مردم آن جا فکر می کنند که ناروتو با نیرو های اهریمنی در ارتباط است. اما شخصیت اصلی ناروتو کاملا مخالف گفته های مردم است و او ذات پاکی دارد. وی به نظر دیگران اهمیتی نمی دهد و با استقامت تمام، مسیر انتخابی خود را پیش می گیرد. وی تمایل بسیار زیادی به حفاظت از مردم دارد که این امر نشان دهنده، روح بزرگ او می باشد. وی سرانجام با فعالیت هایش، نظر مردم محل زندگی اش را تغییر دارد و به هونکا روستا تبدیل شد.

پسر فضایی

انیمه پسر فضایی از نظر محتوا و سطح، با انیمه های دیگر بسیار متفاوت است. چیزی که در این انیمه به وضوح دیده می شود، سطح کودکانه آن است که با کارتون ها شباهت دارد. اما این امر موجب نشده تا از شخصیت اصلی این انیمه غافل شویم. پسر فضایی یک ربات است که در داستان حضور دارد. شخصیت مردم دوستانه و کمک کننده او توانسته در طرفداران این انیمه تاثیرات مثبتی بگذارد. با این که گفته می شود این انیمه در سطح پایین است، اما باید بدانید که هم اکنون بسیاری از تینیجر ها و حتی بزرگسالان، طرفدار پسر فضایی هستند و از شخصیت او الگو برداری می کنند.

ال

هم اکنون نیز با شنیدن نام ال، اشک در چشمان طرفداران این کاراکتر جمع خواهد شد. ال یکی از کراش ها در انیمه دفتر مرگ بود. او در این انیمه با چهره ای به نام لایت یاگامی دوست بود. اما در ادامه داستان، او به شخصیت واقعی لایت پی می برد و متوجه می شود که در تمام قتل ها، لایت نقش اصلی بوده است. وی در اوسط داستان به مقابله با کاراکتر لایت می پردازد و متاسفانه در دقایق پایانی کشته می شود. با این که شخصیت ال در انیمه دفتر مرگ، به اتمام رسید اما شخصیت او همچنان برای طرفدارانش بسیار الهام بخش خواهد بود. این انیمه در دقایق پایانی به طور کامل مخاطبان را غافلگیر کرد و لحظات غم انگیزی را رقم زد.

لیوای اکرمن

حمله به تایتان از انیمه های محبوبی است که با وجود گذشت چند سال از زمان پخش آن، همچنان نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. ارن، نام شخصیت اصلی این انیمه می باشد. اما باید بدانید که کاراکتر لیوای آکرمن در این انیمه قدرتمندتر است و بیشتر دیده می شود. لیوای آکرمن یکی از کراش های انینه ای محبوبی است که قدرت بی نظیری در مقابله با افراد شرور دارد. می توان با قاطعیت عنوان کرد که انیمه حمله به تایتان، بدون حضور او با نقص بزرگی مواجه می شد. وی در رویایی با تایتان ها از قدرت فوق العاده برای مغلوب کردنشان استفاده می کرد. از این رو به یکی از شخصیت های الگویی تبدیل شده است.

هانا

هانا نام کاراکتری است که در انیمه فرزندان گرگ شناخته می شود. این انیمه یک انیمه غیر اکشن و در ژانر عاشقانه می باشد. هانا دختری است که در این انیمه نسبت به یک گرگینه احساسات عاطفی پیدا می کند. او با عاشق یک گرگینه شدن، سرنوشتش را به طور کامل دستخوش تغییراتی می کند که گجبور می شود ادامه راه را به تنهایی طی کند. او با این گرگینه ازدواج می کند و حاصل ازدواج آن، دو فرزند به نام های یوکی و ام می باشد. همسر او در ادامه داستان می میرد و هانا با فرزندان گرگینه خود در نسیر دشواری قرار می گیرند که برای ادامه زندگی مجبور به جنگیدن با مشکلات می شوند.

باهوش ترین شخصیت های انیمه ای

باهوش ترین شخصیت های انیمه ای

اغلب کراش های خارحی و شخصیت های انیمه ای را می توان جزو کارکتر های باهوش به حساب آورد. البته در میان آن ها برخی از کاراکتر ها از درصد هوش بالاتری برخوردار هستند. طبق تحقیقات مشخص شده است که هر چه یک شخصیت انیمه ای، از درصد هوش بالاتری برخوردار باشد، طرفداران بیشتری دارد و مسلما کراش های بیشتری بر روی آن زده می شود. به طور کلی رقابت در این مورد، میان سه کاراکتر اصلی داستان های انیمه می باشد. لایت، ال و لولوش از مهم ترین و پرطرفدار ترین کراش های انیمه ای هستند که در مطالب پیشین آن ها را معرفی کرد. در میان این سه نفر، لولوش با ضریب IQ ۶۵۰ در صدر قرار گرفته است. جایگاه دوم به ال می رسد. ال شخصیت مظلوم و محبوبی است که ضریب هوشی او برابر ۶۳۰ می باشد. لایت نیز با ضریب ۶۲۵ در جایگاه سوم قرار دارد. 

جذاب ترین شخصیت های دختر انیمه ای

امروزه شخصیت های دختر در انیمه ها بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. البته باید بدانید که بسیاری از طرفداران انیمه ها بر روی دخترانی کراش می زنند که در انیمه های اکشن ایفا نقش کرده باشند. مطابق با نظر سنجی ها، هر چه قدرت و خشونت دختران انیمه ای بیشتر باشد، از نظر کاربران جذاب تر هستند. نام یونا در صدر جذاب ترین دهتر های انیمه ای قرار دارد. او از قدرت تیراندازی بالایی برخوردار است و در انیمه Yona of The Dawn حضور دارد. رینکا اوروشیبا از دیگر دختران جذاب در انیمه ها می باشد. وی توانایی عیر مادی کردن خودش را دارد. علاوه بر این ها می توان به ماکا البارن، مداکا کوروکامی، ریوکو ماتوی و … نیز به عنوان شخصیت های جذاب در انیمه ها اشاره کرد.

دیوانه ترین شخصیت های انیمه ای

دیوانه ترین شخصیت های انیمه ای

می توان گفت که در انیمه ها، دیوانگی های افراطی بسیاری دیده می شود. یکی از شخصیت هایی که به عنوان یک دیوانه در انیمه خطاب می شود، آلوکارد می باشد. این کاراکتر به انیمه Hellsing مرتبط است. او یک خون آشام می باشد و به دلیل قدرت زیادی که دارد، به شکل یک دیوانه درآمده و دیوانگی های بسیاری دارد. Ryuunosuke Uryuu از ویگر شخصیت های دیوانه می باشد.او یک قاتل روانی به تمام معنا است و هر کس که در اطرافش باشد را به قتل می رساند. هز دیگر شخصیت های دیوانه می توان به انوی اشاره کرد. وی از کاراکتر هایی است که در دوران کودکی با کم توحهی و بی مهری دست و پنجه نرم کرده و هم اکنون از شدت بی مهری، به جنون رسیده است.

قدرتمند ترین شخصیت های انیمه ای

قدرتمند ترین شخصیت های انیمه ای

در اکثر انیمه با چهره ها و کاراکتر هایی مواجه خواهیم شد که از قدرت بی نظیری برخوردار هستند. می توان گفت که ناروتو اوزوماکی یکی از شخصیت های قدرتمند در انیمه ها می باشد. البته کراش های دیگری نیز وجود دارند که از ناروتو قدرتمند تر هستند.یکی از این کاراکتر ها، مآب می باشد.مآب کاراکتر انیمه مآب سایکو ۱۰۰ است و نیرو خارق العاده اش، او را به یکی از کراش های انیمه ای قدرتمند تبدیل کرده است. او نیرو تمام اتفاقات طبیعی را داراست. یامی یوگی یکی دیگر از کاراکتر های قدرتمند در انیمه ها است و تا کنون در هر مباره توانسته ناروتو را مغلوب خود سازد.

کراش های انیمه ای چه سبکی دارند؟

کراش های انیمه ای چه سبکی دارند؟

انیمه ها در واقع انیمیشن هایی است که زادگاهشان، کشور ژاپن می باشد. کاراکتر هایی که در انیمه ها وجود دارند، در سبک ها و ژانر های مختلفی فعالیت می کنند. این چهره می توانند شخصیت های مثبت و منفی داشته باشند. جذابیت این چهره ها موجب  محبوبیت انیمه ها شده است. البته استفاده از هنر های بصری بی نظیر، رنگ و نقاشی های عجیب و غریب و همچنین کاراکتر های پر جنب و جوش و جذاب، از دیگر عواملی است که سبک انیمه ژاپنی را به سک سبک محبوب برای جهانیان تبدیل کرده است.

کراش های انیمه ای دخترند یا پسر؟

کراش های انیمه ای دخترند یا پسر؟

در تمامی انیمه ها، شخصیت های دختر و پسر فراوانی به چشم می خورند. در واقع می توان گفت که تفاوتی میان آن ها وجود ندارد و حتی گاهی قدرت کاراکتر های دختر از پسر نیز بیشتر است. به همین دلیل علاقه مندان بر روی هر دو شخصیت کراش می زنند. لازم به یادآوری است که امروزه حتی تعداد کراش های دختر از پسر نیز بیشتر شده است و چهره های محبوب و با قدرتی در انیمه ها فعالیت می کنند.

کراش های انیمه ای چند سال دارند؟

کراش های انیمه ای چند سال دارند؟

در انیمه ها علاوه بر این که کاراکتر ها با قدرت ها و جنسیت های مختلفی وجود دارند، سن آن ها نیز متفاوت است. در واقع می توان گفت که کرای های انیمه ای سن بالایی ندارد و اغلب آن ها در نوجوانی و جوانی به سر می برند. این طور که مشخص است سن انیمه ها از ۱۵ سال آغاز می شود و تا ۲۵ سال ادامه می یابد. البته کاراکتر هایی که سن بالا ۲۰ سال داشته باشند به نسبت کراش های دیگر بسیار کم تر است. زیرا که اغلب کراش ها ۱۵، ۱۷و ۱۸ ساله می باشند.

کراش های انیمه ای شرور

کراش های انیمه ای شرور

شرور بودن و خباثت یکی از اصلی ترین ویژگی هایی است که در انیمه ها به چشم می خورد. در واقع کاراکتر های شرور در اکثر انیمه ها به عنوان کراش، شناخته می شوند. سوسوکی ایزن را می توان یکی از شرور ترین کراش ها در انیمه بلیچ دانست. وی یکی از شمشیربازان قدرتمند است و تاکنون بیشترین حضور را به خود اختصاص داده است. در مطالب پیشین به کاراکتر لولوش اشاره کردیم. شرارت در این کاراکتر به اندازه ای زیاد است که حتی برای رسیدن به خواسته اش، خواهر و برادر خود را به قتل می رساند.

کراش های انیمه ای مظلوم

کراش های انیمه ای مظلوم

مظلومیت جایگاه بالایی در انیمه ها ندارد. در واقع اصلی ترین جذابیت انیمه ها به دلیل شخصیت های شرور و پر جنب و جوش آن می باشد. اما در برخی انیمه ها چهره هایی وجود دارند که درصد مظلومیت در شخصیت آن ها زیاد است. یکی از این کاراکتر ها را می توان هانا دانست. هانا کراش انیمه فرزندان گرگ می باشد. این شخصیت در این داستان سختی های بی شماری را تحمل می کند و به عنوان یک کراش مظلوم شناخته می شود.

کراش های انیمه ای بزرگسال

انیمه ها با توجه به داستانشان، در سطح های مختلفی قرار می گیرند. بزرگسالان یکی از گروه های سنی هستند که به انیمه های ژاپنی بسیار علاقه دارند. البته باید گفت که انیمه های مخصوص بزرگسالان از خشونت بیشتری برخوردار است و کراش های این افراد نیز غالبا افراد شرور هستند. گانتز نام یکی از کاراکتر های انیمه بزرگسالان به همین نام می باشد. این چهره از منفی ترین کاراکتر های این داستان است. اما طرفداران بی شماری دارد.

کراش های انیمه ای در فضای مجازی

کراش های انیمه ای در فضای مجازی

باید گفت که کراش های انیمه ها تنها به دنیا داستان تعلق ندارند.امروزه طرفداران این کاراکتر ها در فضا های مجازی برای شخصیت محبوب خود، پیج هایی را راه اندازی کرده اند و به جای آن ها فعالیت می کنند. حتی در برخی موارد مصاحبه با کراش های انیمه ای دیده شده است. برای دسترسی به این پیج کافی است نام شخصیت مورد نظرتان را در اینستاگرام، یوتیوب و … جست و جو نمایید.

کراش های انیمه ای جذاب

جذابیت در انیمه ها حرف اول را می زند. از این رو سعی شده تا کاراکتر ها با استایل و چهره به خصوصی ظاهر شوند تا از این طریق جذابیت آن ها افزایش یابد. یاتوگامی را نخستین کاراکتر جذاب در انیمه ها می دانند. پس از او لیوای آکرمن را جذاب ترین مرد انیمه ها به حساب می آورند. چهره هایی مانند سباستین میکائیلیس، کاکاشی هاناته، هاروکا ناناسه، ادوارد الریک و کن کانکی نیز به عنوان جذاب ترین کاراکتر های انیمه ای به حساب می آیند.

کراش های انیمه ای دختر

کراش های انیمه ای دختر

همان طور که ذکر خانم ها در انیمه ها جایگاه چشم گیری دارند و پسر های نوجوان اغلب بر روی این چهره ها کراش می زنند. از این رو در ادامه اسم شخصیت های انیمه ای دختر را به طور کامل شرح می دهیم.

 • یونا
 • رینکا اوروشیبا
 • ریکا ایسوروگویی
 • ماکا البارن
 • ریوکو ماتوی
 • کلیر
 • تووا هیگوراشی
 • بزت فراگا
 • مداکا کوروکامی
 • میساکا میکوتو
کراش های انیمه ای پسر

کراش های انیمه ای پسر

علاوه بر دختر ها، پسر ها نیز اصلی ترین کاراکتر ها در انیمه های ژاپنی می باشند. پسر ها اغلب از کاراکتر های محبوب تینیجر های دختر هستند. در ادامه محبوب ترین آن ها را معرفی می کنیم.

 • کن کانکی
 • کاتسوکس باکو گو
 • رین اوکومورا
 • لایت یاگامی
 • ال لولایت
 • لولوش لامپروژ
 • ساسوکه اوچیها
 • آیاتو ساکاماکی
 • ناروتو اوزوماکی
 • کاگه یاما توبیو

سوالات متداول

 1. انیمه چیست؟

  انیمه ها، انیمیشن هایی به سبک ژاپنی می باشند.

 2. کراش های انیمه ای به چه افرادی اختصاص می یابد؟

  کراش های انیمه ای کاراکتر های محبوب و جذاب انیمه ها هستند.

 3. میانگین سنی کاراکتر های انیمه ای چقدر است؟

  اکثر این شخصیت ها در رده های سنی ها ۱۵ تا ۲۵ هستند.

 4. ویژگی های کاراکتر های انیمه ها چیست؟

  شخصیت های انیمه ها هم می توانند دختر باشند و هم پسر. این چهره ها بسیار جذاب و قدرتمند هستند و البته برخی از آن ها شرارت بسیار زیادی دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]