می‌خواهیم در این مقاله مطالبی را در ارتباط با یکی از بهترین پوکر باز های جهان که توانسته است موفقیت های زیادی را در این بازی به دست آورد، یعنی آنت اوبرستاد  برای شما عزیزان بازگو کنیم  پس نظر شما را به این مقاله جلب می نمایم.

آنت اوبرستاد پوکر باز زن برتر جهان

آنت اوبرستاد پوکر باز زن برتر جهان

آنت اوبرستاد  که از دوران کودکی و سن پایین به بازی پوکر علاقه بسیار زیادی داشت و همچنین از استعداد بسیار بالایی در این بازی برخوردار بود توانست بعد از از مدت های طولانی تمرین در این بازی و همچنین شرکت در مسابقات و تورنومنت های مختلف و همچنین کسب موفقیت های بسیار زیاد در این زمینه به یکی از برترین پوکر بازان زن تاریخ جهان تبدیل شود.

آنت اوبرستاد کیست

آنت اوبرستاد  یکی از حرفه ای ترین و کاربرد ترین پوکر بازهای زن جهان در تاریخ می باشد چراکه او بعد از کسب برد ها و موفقیت های بسیار زیاد در عرصه پوکر توانسته است در جدول ده نفر برتر زن پوکر باز جهان قرار گرفته و لقب آنت اوبرستاد،  زنی با عینک آفتابی را توسط طرفداران و همچنین رقیبان خود به خود اختصاص دهد چرا که او در ۹۰ درصد بازی های پوکر ای که شرکت می کند همیشه با یک عینک آفتابی در بین رقیبان خود حضور می یابد.

آنت اوبرستاد اهل کجا می باشد

پوکر بازی با اصالتی نروژی

آنت اوبرستاد  اصالتاً نروژی می باشد که در یکی از شهرهای این کشور به دنیا آمده و دوران مدرسه و دانشگاه اش را در نروژ  تمام کرده و در این کشور بزرگ شده است  می توان گفت که او تنها زن نروژی پوکر بازی است که توانسته است جزو لیست ده نفره برترین های پوکر باز زن جهان قرار بگیرد. 

زندگینامه آنت اوبرستاد

آنت اوبرستاد  متولد ۱۸ ماه سپتامبر  سال هزار و نهصد و هشتاد و هشت نروژ می باشد که توانسته است با کسب برد ها و موفقیت های بسیار در بازی پوکر بلیط ۱۰ نفر برتر پوکر باز زن جهان در تاریخ قرار بگیرند و علاوه بر پوکر باز بودن یک یوتیوبر نیز می باشد که علاقه زیادی به منتشر کردن فیلم های بازی هایش و همچنین روش های بازی او در عرصه پوکر دارد. 

آنت از سن ۱۵ سالگی به علت استعداد و علاقه بسیار زیادش در عرصه پوکر وارد دنیای پوکر آنلاین شد که از لقب Annette_15  در پلتفرم ها و  سایت پوکر آنلاین مختلف استفاده می کرد. جالب است بدانید که او از آن دارد که در شروع کارش هیچ پولی را برای پوکر به هیچ سایت یا پلتفرمی واریز نکرده است و همیشه پولی  که برای شرکت در مسابقات بسیار بزرگ و حرفه ای را لازم داشته از شرکت در بازیهای رایگان پوکر و برنده شدن در این مسابقات کسب کرده است.

 به علت استعداد و علاقه بسیار زیادش در زمینه بازی پوکر توانست به عنوان جوانترین بازیکنی که برنده دستبند قهرمانی مسابقات سری  جهانی پوکر شده است معرفی شود این  موفقیت در سال دو هزار و هفت  در مسابقات جهانی پوکر اروپا اتفاق افتاد  و با این اتفاق توانست شهرت بسیار زیادی را در رابطه با بازی پوکر  کسب کند. 

بیوگرافی آنت اوبرستاد  بسیار جالب بوده است چرا که علاوه بر یک پوکر باز بسیار حرفه‌ای  یک یوتیوبر  بسیار فعال نیست می باشد چرا که  یک  صفحه ی  بسیار مشهور در سایت یوتیوب به نام Annette’s Makeup corner  دارد چه بسیار فعال بوده و به  منتشر کردن ویدیو کلیپ های آموزشی بسیار زیادی در زمینه میکاپ  و آرایش می پردازد.

آنت اوبرستاد در لیست برترین پوکر بازان زن جهان

آنت اوبرستاد در لیست برترین پوکر بازان زن جهان

آنت اوبرستاد  بعد از کسب موفقیت در ماه جولای سال دو هزار و هفت  در یک مسابقه آنلاین صد و هشتاد نفره ادعا کرد که در کل بازی هیچ وقت فقط به کارت های خود نگاه نکرده است،   این برد او با عث  کسب موفقیت های بعدی او در سال های آینده به صورت پشت سر هم شون که بعد از این اتفاقات با نظر بسیاری از منتقدان و پوکر بازان حرفه ای و پیشکسوت، آنت در لیست برترین پوکر بازان زن جهان قرار گرفت. 

برد های آنت اوبرستاد

آنت اوبرستاد  بسیار زیادی توانست موفقیت های بزرگی را کسب کند که به چند موفقیت  به سر بزرگ در تورنومنت های سری های جهانی او می پردازیم. او در سال دو هزار و ده  در بازی ۵ هزار دلاری هولدم نامحدود  توانست مقام هفتاد و دوم  را کسب کند که جایزه کسب این مقام در این بازی ۱۰۴۹۷  دلار بود.

 او همچنین  دوباره در سال دو هزار و ده  در بازی ۱۵۰۰ دلاری هولدم  نامحدود توانست مقام یازدهم را  کسب کند که جایزه او در این بازی ۱۳۶۵۴  دلار بود. او دوباره  در سال دو هزار و ده  در بازی ۵ هزار دلاری اوماهای نامحدود  موفق کسب مقام سی ششم  شود که جایزه او در این بازی ۱۲۵۶۱ دلار بود. آنت در سال دو هزار و سیزده نیز در بازی ۱۰ هزار دلاری هولدم  نامحدود  مقام هشتاد و نهم را کسب کرده  و جایزه ی ۷۱۰۵۳  را برنده شود.

فیلم های آنت اوبرستاد

فیلم های آنت اوبرستاد

شما عزیزان برای مشاهده فیلم های آنت اوبرستاد  و نحوه و روش بازی او و همچنین برد های آنت و بازی های اوبرستاد و تورنمنت های آنت می توانید به سایت یوتیوب مراجعه کرده و از دیدن این فیلم ها لذت ببری. 

سوالات متداول

  1. آنت اوبرستاد  متولد چه سالی می باشد؟

    آنت متولد سال هزار و نهصد و هشتاد و هشت میلادی می باشد.

  2.  آنت اوبرستاد  از چه سنی وارد دنیای پوکر آنلاین شد؟

    او از سن ۱۵ سالگی وارد دنیای پوکر آنلاین شد.

  3. آنت با چه نامی معروف شده است؟

     او با نام زنی با عینک آفتابی در بین سایر پوکر بازان و طرفداران خود معروف شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]