آرش استیلاف فردی لز تیک تاکرهای ایرانی است که در سال ۱۳۶۷ و در شهر تهران به دنیا آمد و به علت شغل پدرش که تجارت بین ایران و چین بود، دائما در حال رفت و آمد بین این دو کشور بود و از کودکی با فرهنگ کشور چین آشنایی داشت. وی سپس در سن ۱۷ سالگی به چین رفت و در آن جا تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت بازرگانی و سپس مجری گری ادامه داد و توانست یکی از مجری های کمدی محبوب در تلویزیون ملی چین شود و هواداران زیادی به دست آورد. او در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترای رشته ی مدیریت رسانه در شهر شانگهای چین است.

آرش استیلاف کیست؟

آرش استیلاف کیست؟

وی در ۶ بهمن ۱۳۶۷ در شهر تهران به دنیا آمده است و از طرف مادر اصالتا شمالی است. به علت شغل پدرش که تجارت با کشور چین بود در سن ۱۷ سالگی به این کشور مهاجرت کرده و تحصیلات خود را در مقطع لیسانس در رشته ی مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد خود را در گویندگی و مجری گری تلویزیون در این کشور اخذ نمود، وی در حال حاضر دانشجوی دکترای کارگردانی و مدیریت رسانه از کشور چین است. و همچنین در عرصه ی مجری گری، خوانندگی و کمدین در این کشور فعال است.

پدر آرش استیلاف از بازرگان های ایران و چین بود و در نتیجه ی آن وی از کودکی به این کشور رفت و آمد داشت و در نهایت در سن ۱۷ سالگی تصمیم گرفت تا در این کشور و در شهر شانگهای تحصیل کند؛ او در مراسمی که در دانشگاه برگزار می شد به عنوان مجری دانشجویان شروع به اجرای برنامه کرد که اجرای او به قدری موفقیت آمیز و محبوب بود که پس از پایان آن بسیاری از تهیه کنندگان چینی به وی پیشنهاد کار و اجرا در شبکه های مختلف را دادند.

او علاوه بر نام ایرانی خود ” آرش استیلاف ” با نام چینی “Hua Bobo” هم در عرصه ی بین المللی شناخته می شود؛ آرش استیلاف توانی صحبت به زبان های فارسی، چینی، کره ای و روسی دارد.

یکی از کارگردان های معروف چینی درباره ی او این طور می گوید: ” آرش بازیگر با استعدادی است، من مهاجرهای بسیاری را که در چین زندگی می کنند را می شناسم که همگی آن ها در حرفه ی خود با استعداد هستند ولی بدون شک توانایی آرش فوق العاده است، او یکی از دوازده اجرا کننده ی بین المللی در شبکه ی ملی چین است.”

باید بیان شود او یکی از سلبریتی های اینستاگرام مطرح نیز می باشد.

عکس های آرش استیلاف را در کجا ببینیم؟

برای مشاهده ی عکس های این سلبریتی بهترین مرجع صفحه ی اینستاگرام شخصی او است که به صورت عمومی برای همه ی مخاطبین باز هست و به طور روزانه عکس های زیادی از زندگی شخصی و حرفه ای خود با مخاطبین به اشتراک می گذارد و همچنین برنامه هایی را به صورت لایو اینستاگرامی منتشر کرده تا هر چه بیشتر پیوند ارتباطی خود را با مخاطبینش محکم کند.

همچنین با مراجعه به مرورگر گوگل و جستجوی نام او، عکس های بسیاری نمایش داده می شود.

آدرس پیج اینستاگرام آرش استیلاف چیست؟

آرش استیلاف در دنیای مجازی و به خصوص اینستاگرام بسیار فعال بوده و به طور مرتب در این پلتفورم محبوب فعالیت دارد. کلیپ های آرش استیلاف در فضای مجازی با بازخورد مثبتی همراه بوده است.

برای دسترسی به صفحه ی شخصی اینستاگرام این سلبریتی کافی است که در قسمت جستجو اینستاگرام نام او را به انگلیسی بنویسید (Arashestilaf) تا صفحه ی اصلی او نمایش داده شود که به صورت عمومی برای همه ی مخاطبین ظاهر می شود. هم چنین لازم به ذکر است که طرفداران این سلبریتی صفحات بسیاری را به عنوان ” فن پیج” او ساخته و فعالیت های او را در این صفحات پوشش می دهند.

دوست دختر آرش استیلاف کیست؟

دوست دختر آرش استیلاف کیست؟

هر چند که روابط عاطفی بخشی از زندگی هر انسانی است ولی ذکر جزئیات و پرداختن به این موضوعات وقتی در مورد سلبریتی ها باشد دارای حساسیت بیشتری می شود. آرش استیلاف هرگز در صفحات مجازی خود به طور رسمی درباره ی روابط شخصی خود صحبت و اشاره ای نکرده است و هیچ یک از افراد نزدیک به او هم مطلبی در این باره اشاره نکرده اند.

درآمد این اینستاگرامر از کجاست؟

از آن جایی که آرش استیلاف از معروف ترین افراد اینستاگرام است؛ و همچنین یکی از چهره های محبوب دنیای مجازی بوده و در ایران و همچنین عرصه ی بین المللی از جمله چین یک چهره ی شناخته شده است، بدیهی است که بخش قابل توجهی از درآمد این فرد از اجرا های او چه در دنیای حقیقی و چه در صفحات مجازی است. درباره ی ارزش مادی او در صفحات مجازی مطالب جسته و گریخته ای در دست است ولی هیچ کدام توسط وی یا افراد نزدیک به او به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته است. به هر حال برخی از منابع غیر فارسی زبان درآمد او را برای برخی از اجرا ها رقمی بین یک تا پنج میلیون دلار هم تخمین زده و اعلام کرده اند.

آرش استیلاف چند سال دارد؟

آرش استیلاف زاده ی ۶ ماه شهریور ۱۳۶۷ است و در حال حاضر ۳۳ سال سن دارد وی به علت شغل پدرش که تاجر بین ایران و چین بود، در شهری کوچک در چین متولد شد.

خانواده این هنرمند در ایران زندگی می کنند؟

خانواده این هنرمند در ایران زندگی می کنند؟

پدر او از تاجران بین ایران و چین است و دلیل آشنایی وی با کشور چین هم ریشه در همین رفت و آمد ها دارد؛ خانواده ی او در ایران زندگی می کنند ولی آرش استیلاف از سن ۱۷ سالگی تصمیم گرفت تا در این کشور اقامت کند و همه ی مراحل تحصیلی خود را هم در همان جا به پایان رساند.

آیا این اینستاگرامر مهاجرت کرده است؟

وی اصالتی ایرانی دارد و پدر و مادر وی ایرانی هستند ولی به علت شغل پدرش از کودکی با کشور چین رفت و آمد داشته و در نهایت در سن ۱۷ سالگی تصمیم گرفت تا در این کشور به تحصیل بپردازد و پس از آن هم فعالیت های کاری خود را در چین آغاز کرده و ادامه داد. هرچند که او هویت ایرانی خود را فراموش نکرده ولی در حال حاضر در چین اقامت داشته و هرگز به طور رسمی تصمیمی مبنی بر بازگشت به ایران را اعلام نکرده است.

چه حاشیه هایی برای این شخص به وجود آمد؟

آرش استیلاف با حفظ هویت ایرانی خود در کشور چین سعی بر آن داشته که فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی را در این کشور معرفی کرده و از این بابت به عنوان پلی ارتباطی بین دو ملت ایران و چین بوده است و چندین مرتبه غذا های ایرانی را در تلویزیون ملی چین معرفی کرده است. همچنین او با انتشار عکس هایی از سفر خود به کره ی جنوبی در صفحه ی شخصی اینستاگرام خود ، جاذبه ها و غذاهای محبوب این کشور را به مخاطبین فارسی زبان خود نشان داد.

در صفحات مجازی انگلیسی و فارسی اطلاعات زیادی درباره ی بیوگرافی او نشان داده می شود ولی آرش استیلاف در ویکی پدیا فارسی هنوز صفحه ای ندارد و اطلاعاتی درباره ی وی نوشته نشده است.

او به عنوان بازیگر در یک سریال ایرانی به عنوان ” ساخت ایران ۲ ” ظاهر شد که به افزایش معروفیت وی در ایران منجر شد و در عکس هایی که از پشت صحنه ی این سریال ایرانی در رسانه ها پخش شد همواره رابطه ای گرم و صمیمی از او با دیگر عوامل این سریال از جمله امین حیایی از بازیگران مطرح سینما ایران منتشر گشت. همچنین این مجری محبوب و بهاره کیان افشار در کنسرت امید حاجیلی که از خوانندگان سرشناس ایرانی است، دیده شده اند که همین امر منجر به ایجاد شایعاتی مبنی بر رابطه ی این دو سلبریتی شد.

همچنین درباره ی مشخصات فیزیکی این مجری هم چون قد آرش استیلاف، اطلاعت معتبری در دسترس نیست.

آرش استیلاف در چین نمایش برگزار می کند؟

آرش استیلاف در چین نمایش برگزار می کند؟

یکی از دلایل محبوبیت او در چین، بازی او در نقش هایی کوتاه ولی تاثیرگذار در دو سریال محبوب در چین به نام های “My Sunshine ” و “Go Go Squid” است. ولی عمده محبوبیت او برای مجری گری برنامه ی کمدی بسیار محبوب “Informal Talk ” است که محتوایی طنزگونه دارد. آرش استیلاف مجری موفق این برنامه در فصل های اول تا پنجم بود.

همچنین در صفحات مجازی مردم ایران بارها خواستار رقص ارش استیلاف و بی تی اس (از معروف ترین و محبوب ترین گروه های پاپ کره جنوبی) شده اند.

آیا این شخص فعالیت های سیاسی دارد؟

او هرگز جهت گیری و طرفداری خاصی از هیچ جناح سیاسی انجام نداده است و همواره رویه ای اعتدالی داشته و در پست های اینستاگرامی خود هم چهره ای مردمی از خود نمایش می دهد و به بحث های سیاسی نمی پردازد.

سوالات متداول

 1. آرش استیلاف کیست؟

  آرش استیلاف یک مجری محبوب ایرانی در کشور چین است.

 2. آرش استیلاف چند سال دارد؟

  آرش استیلاف متولد ۶ بهمن ۱۳۶۷ در شهر تهران است.

 3. تحصیلات آرش استیلاف چقدر است؟

  آرش استیلاف دارای مدرک کارشناسی رشته مدیرت بازرگانی، کارشناسی ارشد گویندگی و مجری گری و دانشجوی دکترای رشته ی مدیریت رسانه از کشور چین است.

 4. آرش استیلاف ساکن کدام کشور است؟

  آرش استیلاف در ایران به دنیا آمده است ولی از سن ۱۷ سالگی به کشور چین رفته و هم اکنون نیز در آن جا زندگی می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]