تیک تاک برنامه ای است که در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و کاربران بسیاری در آن فعالیت می کنند. در کشور ایران هم افراد بسیاری در برنامه محبوب و پر طرفدار تیک تاک مشغول به فعالیت می باشند و برخی از آن ها از این طریق کسب درآمد می کنند. اگر علاقمند هستید که بدانید تیک تاکرهای ایرانی چه کسانی هستند و چگونه توانسته اند به شهرت برسند توصیه می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

لیست عناوین محتوا پنهان
 تیک تاکرهای ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

تیک تاکرهای ایرانی معروف چه افرادی هستند؟

امروزه با گسترش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی کاربران بسیاری در فضاهای اجتماعی مختلف همچون اینستاگرام، تیک تاک و … مشغول به فعالیت می باشند و در آن به انتشار کلیپ های مختلف از جمله عاشقانه، طنز، دابسمش و … می پردازند. این افراد به واسطه کلیپ هایی که از خود منتشر می کنند زمینه سرگرمی کاربران را فراهم کرده و توانسته با مطرح کردن نام خود به شهرت و محبوبیت دست پیدا کنند. در ادامه می خواهیم شما را با چند تن از معروف ترین تیک تاکرهای ایرانی آشنا کنیم.

پانیذ کرمی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

پانیذ کرمی در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در شهر تهران متولد شد. او با فعالیت در اینستاگرام و تیک تاک توانسته است به شهرت زیادی دست پیدا کند. این تیک تاکر معروف در شهریور ماه ۱۴۰۰ به کشور ترکیه مهاجرت کرد و فعالیت مجازی خود را در این کشور از سر گرفته است. ارسلان کاشی

ارسلان کاشی از دیگر تیک تاکر های معروف ایرانی است که در شهر تهران و در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه متولد شده است. او علاوه بر تیک تاک در اینستاگرام هم حضوری فعال دارد.

دیانا رحیمی

دیانا رحیمی از دیگر فعالان این عرصه است و توانسته حدود دو میلیون دنبال کننده را در شبکه مجازی اینستاگرام به عنوان فالوور به خود جذب کند. دیانا در بیست و سوم آذر ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک در پایتخت ایران متولد شده است و به عنوان یکی از چهره های معروف اینستاگرامی به شمار می رود.

رضا برزگر

رضا برزگر ملقب به رضا لئو از دیگر چهره های مشهور اینستاگرامی است که در هشتم اسفند ماه سال هزار و سیصد و هشتاد در ایران متولد شده است. این چهره با فعالیت در شبکه های مجازی توانسته است توجه بیش از ۱.۳ میلیون طرفدار را به عنوان فالوور به خود جلب کند.

طوفان کریمی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

طوفان کریمی از دیگر تیک تاکر های معروف ایرانی است که با انتشار کلیپ های متعدد توانیته است به شهرت و محبوبیت برسد.

 شکیب غلامی

شکیب غلامی

شکیب غلامی در بیست و ششم فروردین ماه هزار و سیصد و هفتاد و نه در شهر همدان متولد شده است. این چهره از جمله افرادی است که بر روی خود عمل تغییر جنسیت را انجام داده است و با فعالیت در شبکه های مجازی توانسته است بیش از یک میلیون فالوور را به خود جذب کند.

نیکا فلاحی

در میان کاربران مجازی کمتر کسی را می توان یافت که با نیکا فلاحی یا همان نیکا آوین آشنا نباشد. این چهره در چهارم شهریور ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک در ایران متولد شده است و در حال حاضر در کشور ترکیه مشغول به فعالیت می باشد. نیکا در اینستاگرام بیش از ۱.۳ میلیون فالوور دارد.

امیر روز

امیر روز هم یکی از تیک تاکرهای ایرانی معروف می باشد و در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد. از او به عنوان دوست پسر نیکا فلاحی نیز یاد می شود.

نگین فضلی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

نگین فضلی از تیک تاکرهای معروف و قدیمی ایرانی است که در نوزدهم خرداد ماه هزار و سیصد و هفتاد هشت متولد شده است. نگین برای پیشرفت و کسب درآمد بیشتر مدتی را در کشور ترکیه سپری کرد اما در سال جاری مجدد به ایران بازگشت و فالیت خود را از سر گرفت. او بیش از ۲.۱ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد.

سروش نجفی

سروش نجفی از دیگر تیک تاکر های معروف ایرانی است که به واسطه حضور در کلیپ های نگین فضلی توانسته است به شهرت و معروفیت فراوان برسد.

طاها بهمنی

طاها بهمنی در شهر تهران و در سیزدهم آبان ماه هزار و سیصد و هشتاد و دو به دنیا آمده است. او نیز همچون شکیب غلامی بر روی خود عمل تغییر جنسیت انجام داده و دوست صمیمی یکیدیگر محسوب می شوند.

مبین رعیتی

مبین رعیتی در سال هزار و سیصد و هفتاد و نه متولد شده است و از چهره های مطرح شبکه های مجازی به شمار می رود.

 رها صادقی

رها صادقی

رها صادقی از دیگر تیک تاکر های معروف ایرانی است و با طاها بهمنی همکاری های مشترکی نیز داشته است و به عنوان دوست دختر او شناخته می شود.

فریال نیکفر

فریال نیکفر از دیگر افرادی است که به واسطه ساخت دابسمش و کلیپ های کوتاه مدت توانسته است توجه کاربران مجازی را به خود جلب کرده و به شهرت برسد. او در این شبکه مجازی بیش از ۳۹۵ کا فالوور دارد.

عباس اقدام

عباس اقدام هم تاکنون فیلم و کلیپ های بسیاری را به همراه اکیپ خود در اینستاگرام منتشر کرده است و توانسته است از این طریق فالووران بسیاری را به دست آورد و به شهرت و محبوبیت برسد.

سارا اسلامی یکی از تیک تاکرهای ایرانی

سارا اسلامی از جمله تیک تاکر های معروف ایرانی است که از چهره و استایل زیبایی برخوردار است. او با انتشار عکس های جذاب خود و همچنین کلیپ های متعدد توانسته است حدود ۵۵۰ کا فالوور را به خود جذب کرده و به شهرت برسد.

عسل ایزدیان

عسل ایزذیان در نهم اردیبهشت ماه هزار و سیصد و هشتاد و یک متولد شده است. او تا به امروز دابسمش ها و کلیپ های کوتاه بسیاری را در شبکه های مجازی منتشر کرده است و به این واسطه توانسته است توجه بیش از ۱.۱ میلیون کاربر مجازی را به خود جلب کند و به شهرت و معروفیت فراوانی دست پیدا کند.

آتوسا حقیقی

آتوسا حقیقی در نوزدهم اسفند ماه سال هزار و سیصد هشتاد در ایران متولد شده است. او دوست دختر یکی از تیک تاکر های معروف ایرانی به نام امیر محمد می باشد و در زمینه مدلینگ هم مشغول به فعالیت است. او در حال حاضر بیش از ۷۳۳ کا فالوور دارد.

امین طاهری

امین طاهری یکی از تیک تاکر های نوجوان ایرانی است که به واسطه همکاری هایی که با برخی از چهره های مشهور اینستاگرامی داشته است توانسته بیش از ۷۱.۱ فالوور را جذب کند و به شهرت فراوانی دست پیدا کند.

فرزانه تیموری یکی از تیک تاکرهای ایرانی

فرزانه تیموری یکی از جدید ترین تیک تاکرهای ایرانی است. او تاکنون با امین طاهری در ساخت کلیپ های متعددی همکاری داشته است و توانسته به شهرت و معروفیت برسد. او در حال حاضر بیش از ۱۰۲ کا فالوور دارد.

پانیذ اسماعیلی

پانیذ اسماعیلی در دوازدهم آذر ماه هزار و سیصد و نود و سه متولد شده است. او یکی از بازیگران و مدل های اینستاگرامی می باشد و توانسته است بیش از ۲.۳ میلیون فالوور را به دست آورد.

 بردیا کچیان

بردیا کچیان

بردیا کچیان از دیگر تیک تاکر های معروف ایرانی است که تاکنون کلیپ های متعدد بسیاری را در فضای مجازی و تیک تاک به اشتراک گذاشته است و در فضای مجازی اینستاگرام توانسته است بیش از ۷۱۲ کا فالوو را جذب نماید.

مبینا حیدری یکی از تیک تاکرهای ایرانی

مبینا حیدری هم از چهره های فعال در فضای مجازی اینستاگرام و تیک تاک است که به واسطه فعالیت های خود توانسته به شهرت و معروفیت فراوانی دست پیدا کند.

علی تستی

علی تستی یکی از بلاگر های معروف در فضای مجازی است که به طور گسترده ای در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد، او در اینستاگرام بیش از ۷۲۲ کا فالوور دارد.

آرش استیلاف

آرش استیلاف در شمال کشور ایران متولد شده است و یکی از گویندگان و مجری تلوزیون می باشد. او در حال حاضر در خارج از کشور ایران مشغول به فعالیت است و توانسته توجه بیش از ۹۲۶ کا فالوور را به خود جلب کند.

فرید کنزو

فرید کنزو از فعالان شبکه های مجازی و اینستاگرام است، او در شهر اهواز متولد شده است و تاکنون کلیپ های بسیاری را ساخته و منتشر کرده است. او بیش از دو میلیون فالوور در اینستاگرام به دست آورده است.

سپهر صالحی

سپهر صالحی از دیگر چهره های معروف و مطرح در شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام است. او با انتشار کلیپ های متعدد از خود توانسته بیش از ۱.۵ میلیون فالوور به دست آورد.

فاطمه تیموری

فاطمه تیموری با انتشار دابسمش ها و کلیپ های کوتاه متعدد در شبکه های مجازی توانسته است توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند.

فاطمه گلزار

فاطمه گلزار هم تاکنون فعالیت گسترده ای را در اینستاگرام داشته است. او در سال هزار و سیصد و هشتاد و دو و در شهر شیراز متولد شده است و به این واسطه بیش از ۷۳۲ کا فالوور را در اینستاگرام جذب کرده است.

شقایق محمودی

شقایق محمودی از چهره های فعال و با استعداد شبکه های مجازی است که توانسته با انجام فعالیت های متعدد خود بیش از ۱.۵ میلیون فالوور در اینستاگرام جذب کند.

مهراب احمدی

مهراب احمدی از جمله تیک تاکر های با استعداد ایرانی است که تاکنون ویدیو های جذابی را از خود منتشر کرده است و در اینستاگرام ۱.۱ میلیون فالوور به دست آورده است.

سحر توافی

سحر توافی

سحر توافی از دیگر چهره های معروف در اینستاگرام است که به خاطر سبک و استایل خاص و جذابش توانسته توجه بیش از ۴۹۲ کا کاربر مجازی را به خود جلب کند.

علیرضا سلطانلو

علیرضا سلطانلو اگر چه مدت زمان کمی است که فعالیت خود را در شبکه مجازی اینستاگرام آغاز کرده است اما به دلیل کلیپ های سرگرم کننده و جذابی که به اشتراک گذاشته است توانسته است به شهرت و معروفیت فراوانی دست پیدا کند.

حسین جوکر

حسین جوکر از دیگر چهره های مطرح و سرشناس در فضای مجازی اینستاگرام است که به علت فعالیت گسترده خود توانسته است بیش از ۱۵۴ کا فالوور را به دست آورد.

بهار رمضانی

بهار رمضانی از دیگر فعالان فضای مجازی در شبکه های اینستاگرام و تیک تاک است، او تاکنون کلیپ های متعددی را منتشر کرده است و توانسته به شهرت و محبوبیت برسد.

مدیسا مظاهری نیا

مدیسا مظاهری نیا از چهره های فعال و مطرح در تیک تاک و اینستاگرام است. او در پایتخت ایران متولد شده است در ساخت دابسمش و کلیپ های کوتاه استعداد فوق العاده ای دارد. مدیسا در اینستاگرام بیش از ۸۵۵ کا فالوور دارد.

رویا وحدتی

رویا وحدتی از دیگر جوانان با استعداد و فعال در اینستاگرام و تیک تاک است. او با انتشار دابسمش و کلیپ های کوتاه متعددی در این شبکه های مجازی توانسته است کاربران بسیاری را مجذوب خود کند.

پارمیس شریفی

پارمیس شریفی از دیگر فعالان اینستاگرام و تیک تاک است و در زمینه ساخت ویدئو های متعدد فعالیت دارد. او تاکنون توانسته است بیش از ۸۰۴ کا فالوور را به دست آورد.

پریسا پور مشکی

پریسا پور مشکی یکی از چهره های مطرح و سرشناس در فضای مجازی اینستاگرام است. او تاکنون کلیپ های سرگرم کننده و طنز متعددی را از خود به اشتراک گذاشته است و بیش از ۳.۵ میلیون فالوور را به خود جذب کرده است. پریسا پور مشکی از جمله افرادی است که تاکنون موفق به دریافت تیک آبی اینستاگرام نیز شده است و از معروف ترین و با استعداد ترین تیک تاکرهای ایرانی به شمار می رود.

 کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت کرده اند؟

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی مهاجرت کرده اند؟

در کشور ایران به دلیل یک سری از قوانینی که برای فعالان شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، تیک تاک و … وجود دارد بسیاری از آن ها به دلیل پیشرفت و کسب درآمد بیشتر به کشورهای دیگر همچون ترکیه یا کشور های اروپایی سفر می کنند و فعالیت خود را در این کشور ها از سر می گیرند. به عنوان مثال نیکا فلاحی، امیر روز، پانیذ کرمی از جمله افراد مطرح و شناخته شده در اینستاگرام هستند که پس از کسب شهرت لازم به کشور ترکیه مهاجرت کردند و در این کشور فعالیت می کنند. برخی از این افراد پس از مهاجرت بنا به دلایلی پشیمان شده و به کشور باز می گردند به عنوان مثال نگین فضلی از دیگر فعالان شبکه های مجازی است که پس از مهاجرت به علت دلتنگی برای خانواده در سال جاری مجدد به کشور بازگشته و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد.

درآمد تیک تاکرهای ایرانی از کجاست؟

به طور معمول آن دسته از افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و به این واسطه توانسته اند به شهرت برسند از این طریق کسب درآمد می کنند. امروزه کاربران بسیاری را در سراسر جهان می توان یافت که در اینستاگرام و تیک تاک حضور فعالی دارند. بسیاری از آن ها با ساخت کلیپ، دابسمش و انتشار عکس توانسته اند زمینه سرگرمی مردم را فراهم کرده و با جذب فالوور بیشتر به تبلیغ کسب و کار های مختلف می پردازند و از این طریق درآمد هنگفتی را به دست می آورند. تیک تاکر های معروف ایرانی به واسطه فعالیت های گسترده خود توانسته اند میلیون ها تومان در ماه درآمد کسب کنند.

آدرس پیج اینستاگرام تیک تاکرهای ایرانی چیست؟

تیک تاکرهای ایرانی علاوه بر آن که در تیک تاک مشغول به فعالیت می باشند، در اینستاگرام هم حضور فعالی دارند و به طور گسترده مشغول به فعالیت می باشند. برای دسترسی به صفحه شخصی تیک تاکر مورد علاقه خود کافی است به قسمت مرورگر این اپلیکیشن مراجعه کرده و با جست و جوی نام شخص موردنظر به صورت انگلیسی به پیج آن شخص دسترسی یافت و در صورت تمایل آن را دنبال نمود. این افراد به واسطه فعالیت های گسترده خود توانسته اند به شهرت و محبوبیت فراوانی در میان کاربران مجازی دست پیدا کنند.

حاشیه های تیک تاکرهای ایرانی

به طور معمول اکثر سلبریتی ها و افرادی که در شبکه های مجازی توانسته اند فالووران زیادی را جذب کنند حاشیه های مختلف بسیاری را پیرامون خود تجربه می کنند. از جمله این حواشی می توان به درگیری میان اعضای گروهی که در ساخت کلیپ با یکدیگر همکاری می کنند و یا با سایر چهره های دیگر ایجاد می شود، روابط شخصی این افراد، تبلیغاتی که برای برندهای مختلف انجام می دهند، مهاجرت از کشور و یا فالووران فیک اشاره کرد. البته برخی از حواشی و جنجال ها به نفع شخص بوده و به کسب شهرت و جذب فالوور بیشتر کمک خواهد کرد.

عمل های زیبایی تیک تاکرهای ایرانی

تیک تاکرهای ایرانی برای آن که استایل و چهره جذابی در میان کاربران داشته باشند همواره تلاش می کنند تا ظاهر خود را آراسته نگه دارند و برخی از آن ها دست به عمل های زیبایی مختلف می زنند. از جمله این عمل ها می توان به عمل بینی، پروتز لب، لیفت شقیقه و … نیز اشاره کرد. البته باید به این نکته توجه داشت عمل های زیبایی یک تصمیم شخصی برای فرد محسوب می شود و هیچ کسی حق اظهار نظر و دخالت در ا« را ندارد.

کلیپ های تیک تاکرهای ایرانی را در کجا ببینیم؟

علاقمندان برای مشاهده کلیپ های تیک تاکرهای ایرانی محبوب خود قادر خواهند بود به فضاهای مجازی مختلف همچون اینستاگرام، تیک تاک، یوتیوب و … نیز مراجعه کرده و با جست و جوی نام تیک تاکر مورد نظر به مشاهده کلیپ های آن بپردازند. علاوه بر این می توان به قسمت مرورگر گوگل مراجعه کرده و با وارد کردن نام شخص به کلیپ های سرگرم کننده آن ها دسترسی یافت و در صورت دلخواه آن ها را دانلود نمود.

کانال تلگرامی تیک تاکرهای ایرانی

تیک تاکرهای ایرانی علاوه بر برنامه تیک تاک و اینستاگرام در دیگر شبکه های اجتماعی چون تلگرام، یوتیوب و … حضور دارند و مشغول به فعالیت می باشند. در صورت کنجکاوی برای دسترسی به آدرس کانال تلگرام و یوتیوب این افراد خوب است بدانید که اکثر آن ها در قسمت بیوی پیج اینستاگرامی خود آن را درج می کنند. آن ها در این کانال ها دابسمش ها و کلیپ های متعددی را که تهیه کرده اند برای هواداران خود به اشتراک می گذارند.

 خانواده تیک تاکرهای ایرانی

خانواده تیک تاکرهای ایرانی

برخی ازتیک تاکر ها ترجیح می دهند در رابطه با خانواده خود هیچ گونه صحبتی را مطرح نکنند و خانواده آن ها به صورت ناشناس باقی بماند تا دچار حواشی و جنجال های مختلف نشوند اما عده ای دیگر در کلیپ ها و دابسمش هایی که می سازند خانواده شان حضور دارند و از آن ها در نقش های مختلف استفاده می کنند.

تیک تاکرهای ایرانی در چه رده سنی قرار دارند؟

به طور معمول افراد نوجوان و جوان در برنامه های اجتماعی حضور فعال تری دارند. این افراد در رده های سنی مختلف قرار دارند و بیشتر آن ها متولد دهه های هشتاد، هفتاد و شصت می باشند و در رده های سنی مختلف ۱۶ تا ۳۰ سال قرار دارند.

تبلیغات تیک تاکرهای ایرانی

فعالان شبکه ای اجتماعی امروزه توانسته اند با تبلیغات گسترده در این شبکه ها به یک منبع درآمد عالی برای خود دست پیدا کنند. این افراد با جذب فالوور بیشتر و میزان لایکی که پست های آن ها دریافت می کند و یا میزان بازدیدی که از استوری های آن ها به عمل می آید با برند ها و کسب و کار ها مختلف قرارداد بسته و به تبلیغ آن ها می پردازند. این افراد تا به امروز توانسته اند از این طریق به ثروت زیاد دست پیدا کنند.

کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی ازدواج کرده اند؟

در پاسخ به سوال این که کدام یک از تیک تاکرهای ایرانی ازدواج کرده اند باید بگوییم که اکثر این افراد متولد دهه هفتاد و یا هشتاد بوده و دوران جوانی و نوجوانی خود را سپری می کنند به همین علت بسیاری از آن ها مجرد هستند و تاکنون ازدواج نکرده اند. البته در میان این تیک تاکر ها هستند کسانی با اعضای اکیپ خود ازدواج کرده اند. از جمله این افراد می توان به نامزدی سارا اسلامی و عباس احمدی اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. تیک تاکرهای ایرانی در کدام شبکه های اجتماعی فعالیت دارند؟

  این افراد در بسیاری از شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تیک تاک و … حضور فعالی دارند.

 2. چگونه می توان کلیپ های تیک تاکرهای ایرانی را مشاهده کرد؟

  با مراجعه به اینترنت و صفحات شخصی آن ها در شبکه های اجتماعی می توان کلیپ های آن ها را مشاهده کرد.

 3. تیک تاکرهای ایرانی از چه طریق کسب درآمد می کنند؟

  از طریق تبلیغات کسب و کار های مختلف معمولا کسب درآمد می کنند.

 4. معروف ترین تیک تاکرهای ایرانی چه کسانی هستند؟

  از جمله معروف ترین آن ها می توان به نیکا فلاحی، نگین فضلی، امیر روز، مبین رعیتی و .. اشاره کرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]