طاها بهمنی از دسته افراد فعال در اینستاگرام، لایکی و تیک تاک است، او با فعالیت در زمینه دابسمش و کلیپ های جذاب توانست در اینستاگرام توجه خیلی ها را به سمت خود جلب کند. در این مقاله به این چهره شناخته شده جدید اینستاگرام می پردازیم.

طاها بهمنی کیست

طاها بهمنی کیست؟

طاها بهمنی، از دسته افراد فعال و پرحاشیه های امروزه در اینستاگرام است که به خاطر ظاهر پسرونه اش جلب توجه زیادی می کند. اسم اصلی او تارا است ولی بعد از این که وارد شبکه های مجازی شد اسم خود را از تارا به طاها تغییر داد و اکثر طرفدارانش او را به این اسم می شناسند.

او فعالیت خود را در این شبکه ها با ساختن دابسمش و ویدئو هایی از خود شروع کرد و به خاطر تیپ های پسرونه ای که می زد موجب می شد نگاه های زیادی را به سمت خود بکشد. طاها در این همین زمینه فعالیت اساسی کرد و توانست خود را در شبکه های مجازی از جمله، اینستاگرام، تیک تاک و لایکی معروف کند و فالوئر های زیادی به دست آورد. طاها بهمنی متولد سال ۱۳۸۱ در ۱۳ آبان است، او در حال حاضر دارای ۱۹ سال سن است.

طاها در استان البرز (مهر شهر کرج) ساکن است. طاها بهمنی در رشته معماری تحصیل می کند. رنگ مورد علاقه او مشکی است، وزن طاها ۵۰ کیلو است و جزء دسته افراد لاغر به حساب می آید. تارا توانست با ساختن کلیپ و ویدئو های پارکی به همراه دوستانش در اینستاگرام فالوئر های زیادی کسب کنند.

طاها بهمنی و رها با هم رابطه دارند؟

طاها بهمنی با دختری به نام رها صادقی در رابطه است و همراه با هم کلیپ هایی را می سازند و هم دیگر را حمایت می کنند. رها صادقی دوست دختر تارا، یک دختر تامبوی و معروف در ایران است که مدتی می شود که از کشور خود ایران، مهاجرت کرده است.

او از طرفداران پا بر جا جامعه ال جی بی تی ها است و علت اصلی فعالیت خود را در اینستاگرام را به خاطر حمایت از این جامعه ی رنگین کمانی می کند. اگر دنبال کننده این گونه افراد باشید، حتما دیده اید که آمار این گونه افراد چه قدر افزایش یافته است و این ها هم از این ماجرا مستثناء نیستند.

طاها بهمنی و رها

طاها بهمنی دختر است؟

یکی از سوالات عیجب دنبال کننده های طاها بهمنی این است که آیا او دختر است؟ تارا دختر تامبوی و لزبین است و سعی دارد با حرکات، لباس پوشیدن و مدل موهای پسرانه خود را شبیه به جنس مخالف بکنند و از این کار احساس خوشایندی دارند، لزبین به کسانی گفته می شود که به جنس موافق و هم جنس خود گرایش بیش تری دارند.

این ماجرا نمی تواند علت اصلی برای تعیین گرایش جنسی آن ها باشد. گرایش جنسی طاها بهمنی دختر است و به هم جنس خود علاقه بیش تری دارد. تا کنون خبری در مورد تغییر جنسیت آن از دختر به پسر دریافت نشده است. تامبوی هم به کسانی گفته می شود که تمام رفتار ها و خصوصیت های پسرانه را انجام می دهند، از برخی کار های آن ها می توان به طرز لباس پوشیدن و فعالیت ها و بازی های آن ها اشاره کرد که کاملا نشان دهنده رفتار های پسرانه است.

برخی از این افراد به خاطر این که می ترسند از سمت خانواده و دوستان خود طرد شوند، این مسائل را به کسی نمی گویند و برخی ها هم مسئله ای که دارند را با آشنا هایشان مطرح می کنند.

اینستاگرام طاها بهمنی چیست؟

طاها بهمنی، با فعالیت وسیعی که در زمینه ی کلیپ و دابسمش داشت توانست خود را جزء چهره های معروف تامبوی اینستا کند. او دنبال کننده های زیادی را به سمت خود کشید و با فن های زیادی که در اینستاگرام دارد، با گذاشتن ویدئو از طاها او را حمایت می کنند. می توانید با سرچ اسم او در اینستاگرام ویدئو های او را مشاهده کنید، البته از آن جایی که تعداد فن های او زیاد است ممکن است پیدا کردن پیج او کم سخت باشد، ولی با مراجعه با فن های او هم می توانید اثر های این تامبوی جذاب را ببینید.

طاها بهمنی چند سالشه؟

او متولد سال ۱۳۸۱ در آبان ماه است، که در حال حاضر شامل ۱۹ سال سن می باشد. طاها بهمنی نزدیک به ۲ سال است که تامبوی شده است، او قبل از همه ی این ماجرا ها به زندگی خود به طور معمولی ادامه می داد، اما به طور اتفاقی مسیر زندگی خود را عوض کرد و هنوز هم علت این تغییر یهویی او مشخص نیست. دوستان طاها هم مانند خودش تامبوی هستند و در این چند وقت ارتباط آن ها با هم زیاد شده است، دوستان او از جمله، شکیب، مبین، فریال و… می باشد.

افراد تامبوی چگونه هستند؟

این گونه افراد دوست دارند خود را مانند یک پسر جلوه بدهند و تمام رفتار و تیپ های شخصیتی یک پسر را انجام دهند. ممکن است یک سری افراد این مدل ها به مزاجشان خوش نیاید، اما همان طور که یک سری ها مخالف این کار هستند، موافق هم در این زمینه زیاد داریم. عکس های بیش تر طاها بهمنی را می توانید در پیج اینستاگرام او مشاهده کنید. فعالیت بیش تر طاها بهمنی رد اینستاگرام است.

طاها بهمنی چند سالشه

خواستگاری طاها بهمنی از رها حقیقت دارد؟

یکی از موضوعات و کلیپ های داغ اینستاگرامی که طاها بهمنی در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است و موجب سر و صدا و بحث های جنجالی به همراه اظهار نظر های مختلف از سوی کاربران و طرفداران او همراه شد مربوط به کلیپی است که ظاهرا در آن طاها بهمنی از رها صادقی به سبک اروپایی خواستگاری کرده است، که به نظر می رسد این کلیپ در محیطی عمومی مانند فضای سبز یک پارک تهیه شده است. قضیه خواستگاری طاها بهمنی از رها صادقی بر می گردد به کلیپ ها و ویدئو های پارکی آن ها که می توانید در اینستاگرام طاها بهمنی شاهد آن ها باشید.

در یکی از کلیپ ها طاها، زانو می زند و حلقه ای را به سمت رها می گیرد و به او پیشنهاد ازدواج می دهد، اما این موضوع فقط برای یک ویدئو بوده است. اگر از کاربران فعال در اینستاگرام باشید، قطعا این ژانر ویدئو ها را دیده اید، این کلیپ ها جزئی از کار های آن ها است و واقعیت خاصی ندارد. رها از طاها در این راستا حمایت می کند و در بعضی کلیپ های او حضور پیدا می کند. آن ها هنوز با هم در ارتباط هستند و رابطه خوبی هم با هم می گذرانند.

لایو طاها بهمنی

مانند بسیاری از شخصیت های مطرح شده در اینستاگرام طاها بهمنی هم همواره تلاش خود را بر جذب جامعه ی هم سنان و نوجوانان کاربر اینستاگرام کرده است، وی غالبا با انتشار کلیپ هایی از خود که به صورت دابسمش و کلیپ های پارکی که جدیدا در اینستا ترند شده است سعی در جذب فالوئر و مخاطب کرده است، طاها بهمنی در لایوهایی که در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد، با دوستان و فن های خود صحبت می کند و آن ها را به چالش می کشد، چالش هایی از جنس بازی های مورد علاقه نوجوانان هم چون بازی جرعت و حقیقت و از این قبیل است.

دابسمش های طاها بهمنی

دابسمش های طاها بهمنی در رابطه با چیست؟

دابسمش هایی که طاها بهمنی، در پیج اینستاگرامی اش از خود به اشتراک می گذارد بیش تر جنبه سرگرم کننده برای گروه هم سنان خود و نوجوانان دارد، کلیپ هایی که اکثرا با کمی چاشنی افکت های تصویری برای جذاب تر شدن آن ها همراه شده است. کلیپ هایی که بعضا با پست زمینه ی صدایی کودکانه و میمیک چهره ای کودکانه ساخته شده است، البته تمام کلیپ های او جنبه ساخت انفرادی ندارد و او در بعضی از کلیپ هایش از کمک و همراهی برخی از دوستانش مانند، مبین رعیتی و شکیب غلامی و …، بهره برده است.

درآمد طاها بهمنی چقدر است؟

مانند بسیاری از چهره های شناخته شده جدید در اینستاگرام، طاها بهمنی هم از ظرفیت کسب درآمد از اینستاگرام از طریق بالا بردن تعداد فالوئر ها و به تبع آن دریافت سفارش های تبلیغاتی و اشتراک آن ها در پیج اینستاگرامی اش غافل نشده است. او با تهیه و اشتراک گذاری کلیپ های دابسمشی در پیج اینستاگرامی اش، توانسته است تعداد زیادی دنبال کننده را مجذوب به پیج شخصی اش کند و از این طریق، تضمینی برای بیش تر دیده شدن تبلیغات گذاشته شد بر روی پیج اش به دست آورد و از این طریق به گونه ای به کسب در آمد از فضای گسترده ی مجازی پرداخته است.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که دسترسی به اطلاعات شخصی افراد نام دار در فضای مجازی مانند شماره تلفن همراه و یا آدرس محل سکونت آن ها که در برخی از صفحه هات دنیای مجازی در معرض دید عموم بازدید کنندگان این سایت ها قرار داده می شود به چه گونه است؟ بهتر است که این موضوع را مد نظر قرار بدهید که عباراتی مانند شماره تلفن همراه و یا آدرس محل سکونت افراد که در این سایت ها به چشم می خورد اغلب فیک و دروغین است و تنها جنبه جلب نظر بازدید کننده از آن سایت را دارند.

طاها بهمنی هم از این موضوع مستثناء نیست، هر چند شماره طاها بهمنی ممکن است که در بعضی فضا های مجازی و اینترنت پخش شده باشد، اما مطمئن باشید که همه آن ها کذب است و حقیقتی ندارد.

خانواده این اینستاگرام چه افرادی هستند؟

در مورد خانواده این چهره شناخته شده اطلاعات زیادی در سایت های اینترنتی در دست نیست.

سوالات متداول

طاها بهمنی کیست؟

یکی از چهره های شناخته شده در اینستاگرام است که در زمینه دابسمش و کلیپ های پارکی فعالیت چشمگیری دارد.

دوست دختر طاها بهمنی کیست؟

او مدتی است که با دختری به نام رها صادقی، در رابطه است، رها صادقی هم جزء دسته تامبوی و طرفدار جامعه ال جی بی تی است.

شکیب غلامی دوست، طاها مبینی است؟

شکیبا غلامی ملقب به شکیب از دوستان صمیمی طاها بهمنی است که او هم دختر است اما در ظاهر پسر، این دو با هم ارتباط صمیمی و زیادی دارند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]