در این جا با یکی از سلبریتی های اینستاگرام یعنی مبین رعیتی آشنا می شویم و به بخشی از زندگی نامه ی او می پردازیم، در این سال های اخیر افراد با دسترسی راحت و هزینه ی کمی که فضای مجازی برای آن ها دارد توانسته اند که فعالیت زیادی در این شبکه ها از جمله اینستاگرام انجام دهند و از این طریق معروف بشوند و کسب درآمد کنند، که مبین رعیتی هم از این ماجرا استثناء نیست، اگر از طرفداران این چهره با استعداد هستید، مارا تا انتهای این مقاله دنبال کنید.

بیوگرافی مبین رعیتی

بیوگرافی مبین رعیتی چگونه است؟

مبین رعیتی کیست؟ او یکی از، چهره های جدید اینستاگرام است که توانسته با انتشار ویدئو هایی از خود و دابسمش ها در فضای مجازی از جمله اینستاگرام اندکی معروف بشود و در راستای کار خود موفق شود. مبین، تنها از دسته افرادی هست که با تلاش خود و استعدادی که از خود شکوفا کرده است در این راستا موفق شود و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.

او توانسته ویدئو هایی کوتاه می سازد و در اصفحه شخصی خود در اینستاگرام آپلود می کند و با گذاشت پست های مبین، فن های او، او را حمایت می کنند. مبین رعیتی، سال ۱۳۷۹ در ۲۹ خرداد به دنیا آمده است، وی اهل کرج است و اکنون در مهر شهر کرج ساکن است، افراد زیادی او را در آن جا دیده اند و با او عکس گرفته اند.

مبین در رشته حسابداری تحصیل می کند و بیش تر تمایل جنسیتی آن به دختر است و سعی دارد با تیپ های پسرانه و مدل موهای پسرانه خود را شبیه به آن ها بکند و از جنسیت اصلی خود فرار کند. مادر و پدر مبین او را مبینا نامیدند اما او با وارد شدن به اینستاگرام اسم خود را به مبین تغییر داد و با این نام در شبکه مجازی شناخته شده است. برای دنبال کردن پیج مبین رعیتی می توانید از این لینک استفاده کنید.

جنسیت مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی دختر است اما تمام استایل های خود را به شکل پسرانه در آورده است و علاقه ی بسیاری به جنسیت پسر دارد. او تامبوی نامیده می شود، سعی دارد با پوشیدن لباس های پسرانه و مدل موی کوتاه خود را شبیه به پسر جلوه دهد.

اگر بخواهیم کمی در مورد تامبوی توضیح می دهیم این طور است که، تام بوی به دختر هایی می گویند که خصوصیت اخلاقی آن ها و رفتار های آن ها شبیه به پسر ها است و کاملا شبیه به پسر ها رفتار می کنند. می توان آن ها را از طریق پوشیدن لباس ها و انجام رفتار های مردانه که هیچ شبیه به یک زن نیست، تشخیص داد.

اما با این حال باز هم، همه ی این ها دلیل بر تعیین گرایش جنسی آن ها نیست. ولی مبین و اکثر دوستان او لزبین هستند و گرایش به دختر دارند. از مبین رعیتی و رلش، تا کنون در هیچ جا صحبت نشده و اطلاعاتی ثبت نشده است اما طبق آخرین گفته های خود و ویدئو هایش دختری به نام نازنین در زندگی او بوده است که الان از هم جدا شده اند و بعد آن با دختری دیگری وارد رابطه شد.

جنسیت مبین رعیتی

آیدی اصلی این اینستاگرامر

مبین رعیتی در اینستاگرام فعالیت اساسی دارد و فعالیت اصلی خود را در این جا دارد، آیدی او در اینستاگرام ghmbin است، می توانید با مراجعه به صفحه اینستا او، ویدئو های مبین را مشاهده نمایید، اما با وجود فن های زیاد او پیدا کردن پیج اصلی مبین کمی دشوار است، ولی در پیج فن های مبین هم می توانید کار های او را ببینید.

مبین رعیتی و خواهرش

در مورد خواهر مبین تا اکنون اطلاعات زیادی ثبت نشده است، اما در کلیپ ها مبین، خواهرش را می توانید مشاهده کنید. نام خواهر مبین رعیتی سارینا است، او مانند مبین مشکل جنسیتی ندارد و تمام رفتار های او تماما شبیه به دختر است، سارینا بزرگ تر از مبین دیده می شود. سارینا مبینا را در کلیپ هایش حمایت می کند و در برخی از کلیپ های او حضور دارد.

مبین رعیتی و نازنین رابطه دارند؟

طبق گفته ها و رفتار های مبین رعیتی و نازنین، مشخص شده که دوست دختر مبین رعیتی است. نازنین در سال ۱۳۸۲ به دنیا آمده است و در کرج ساکن است. مبین همراه با نازنین ویدئو هایی زیادی را در صفحه های شخصی خود آپلود کرده است و متاسفانه مردم آن ها را سوژه کرده بودند در مورد این که نازنین خیلی سنش از مبین بیش تر است. بر اساس این اتفاق ها آن ها از هم جدا شدند و رابطه های دیگری را شروع کردند.

لایو مبین رعیتی

لایو مبین رعیتی درباره چه بود؟

وی در صفحه شخصی اینستاگرام خود لایو هایی می گذارد که در آن با دوستانش چالش هایی انجام می دهد که باعث خنده طرفدارانش می شود. مبین لایو های دو نفره با فن پیج های خود هم می گیرد و با آن ها صحبت می کند و به چالش می کشد. در لایو های او کاربران زیادی حضور دارند و او را حمایت می کنند.

دابسمش های mobin rayati حول چه موضوعاتی است؟

کلیپ های مبین رعیتی و دابسمش هایی که از خود در لایکی و تیک تاک نرم افزار هایی که مربوط به دابسمش می شود، باعث معروفیت او در اینستاگرام و لایکی شد. او با تولید محتوای پیج خود طرفداران زیادی را به دست آورد و توانست از این طریق در فضای مجازی محبوب شود.

عکس های مبین رعیتی را می توان در پیج خود و فن ها مشاهده کنید. شماره مبین رعیتی در هیچ سایت و فضای مجازی موجود نیست. در اینستاگرام لایو های او را با مراجعه به صفحه ی او می توان دید. مبین رعیتی دختر یا پسر، افراد زیادی جنسیت مبین را نمی دانند، اسم اصلی او مبینا رعیتی است و او جنسیت دختر تامبوی دارد و لزبین است. هنوز در مورد این که عمل تغییر جنسیت انجام داده اند خبری دریافت نشده است و با همان جنسیت دخترش اما با ظاهر کاملا شباهت به پسر زندگی می کند.

مبین رعیتی و شکیب غلامی

مبین رعیتی و شکیب غلامی دوستند؟

شکیب غلامی دوست وی است و با هم رابطه ی صمیمی دارند، شکیب متولد سال ۱۳۷۹ است و در ۲۰ سالگی خود به سر می برد. اسم اصلی او شکیبا است اما بعد از ورودش به اینستاگرام اسم شکیب را برای خود برگزید. شکیب هم یک دختر است که به عنوان تامبوی و لزبین شناخته شده است.

طبق گفته ها به زنان و دختر ها گرایش بیش تری دارد و سعی دارد که با تیپ ها و مدل مو های پسرانه خود را مانند پسر ها جلوده دهد. مبین و شکیب و طاها دوستان صمیمی هستند که در پیشرفت پیج هم خیلی به هم کمک می کردند و در کلیپ های هم دیگر شرکت و حمایت می کنند.

مبین و طاها با بازی کردن در کلیپ های شکیب، نقش پر رنگی در معروفیت او داشتند و فالوئر های زیادی را برای او به دست آوردند. مبینا هم مانند شکیب تامبوی و لزبین است و نسبت به دختر ها گرایش جنسی دارند. در دابسمش های مبین رعیتی شکیب هم حضور دارد. در نت می توان آپارات های زیادی را از این چهره شناخته شده مشاهده کرد. دوست دختر شکیب فریال نام دارد و همه ی آن ها با حضور دوست دختر های خود در کلیپ، ویدئو می گیرند.

درآمد مبین رعیتی چقدر است؟

مبین رعیتی با شکیب در زمینه فروش لباس های لش و اسپرت فعالیت می کنند و با هم شریک هستند، بوتیک آن ها در مهر شهر کرج واقع است و در آمد خوبی هم از این بابت دارند، اما در کنار در آمدی که از این طریق به دست می آوردند، از بابت تبلیغ هایی که در اینستاگرام هم می کنند پول زیادی به دست می آورند.

مبین رعیتی با فعالیت در زمینه دابسمش توانست خود را در فضای مجازی محبوب جلو دهد و پیجش پر بازدید شود و طبق فالوئر های خود، هزینه ای برای تبلیغ پیج های کسب و کار و …، می گیرد. خیلی از افراد دیگر هم هستند که در اینستاگرام با موضوعات مختلفی فعالیت می کنند و دنبال کننده های پیج خود را بالا می برند و از این طریق می توانند تبیلغ هایی را بپذیرند و در قبالش پولی دریافت کنند.

هزینه ی تبلیغ ها بستگی به اکتیو بودن و بازدید پیج دارد هر چه دنبال کننده ها بیش تر باشد، مبلغ هزینه تبلیغ هم افزایش پیدا می کند.

سوالات متداول

مبین رعیتی کیست؟

مبین رعیتی یکی از چهره های جدید شناخته شده در اینستاگرام است که در زمینه کلیپ های پارکی و دابسمش فعالیت می کندو طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

جنسیت مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی، دختر است با نام مبینا اما با ورودش در اینستاگرام نام خود را به مبین تغییر داد. او تامبوی و لزبین است و گرایش جنسی نسب به زنان و دختر ها دارد.

مبین رعیتی دوست دختر دارد؟

مبین رعیتی یک دوست دختری با نام نازنین داشت که او را در کلیپ هایی که از خود منتشر کرده است می توانید ببینید، اما طبق گفته ها آن ها در حال حاضر با هم نیستند و بعد نازنین با دختری دیگر وارد رابطه شد.

مبین رعیتی چگونه معروف شد؟

او فعالیت خود را از طریق کلیپ ها و دابسمش هایی که از خود می ساخت شروع کرد و آن ها را در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام، لایکی و …، آپلود کرد و به خاطر ظاهر پسرانه اش توجه خیلی ها را به سمت خود جلب کرد شد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]