در این جا با یکی از سلبریتی های اینستاگرام یعنی مبین رعیتی آشنا می شویم و به بخشی از زندگی نامه ی او می پردازیم، در این سال های اخیر افراد با دسترسی راحت و هزینه ی کمی که فضای مجازی برای آن ها دارد توانسته اند که فعالیت زیادی در این شبکه ها از جمله اینستاگرام انجام دهند و از این طریق معروف بشوند و کسب درآمد کنند، که مبین رعیتی هم از این ماجرا استثناء نیست، اگر از طرفداران این چهره با استعداد هستید، مارا تا انتهای این مقاله دنبال کنید.

بیوگرافی مبین رعیتی

بیوگرافی مبین رعیتی چگونه است؟

مبین رعیتی کیست؟ او یکی از، چهره های جدید اینستاگرام است که توانسته با انتشار ویدئو هایی از خود و دابسمش ها در فضای مجازی از جمله اینستاگرام اندکی معروف بشود و در راستای کار خود موفق شود. مبین، تنها از دسته افرادی هست که با تلاش خود و استعدادی که از خود شکوفا کرده است در این راستا موفق شود و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.

او توانسته ویدئو هایی کوتاه می سازد و در اصفحه شخصی خود در اینستاگرام آپلود می کند و با گذاشت پست های مبین، فن های او، او را حمایت می کنند. مبین رعیتی، سال ۱۳۷۹ در ۲۹ خرداد به دنیا آمده است، وی اهل کرج است و اکنون در مهر شهر کرج ساکن است، افراد زیادی او را در آن جا دیده اند و با او عکس گرفته اند.

مبین در رشته حسابداری تحصیل می کند و بیش تر تمایل جنسیتی آن به دختر است و سعی دارد با تیپ های پسرانه و مدل موهای پسرانه خود را شبیه به آن ها بکند و از جنسیت اصلی خود فرار کند. مادر و پدر مبین او را مبینا نامیدند اما او با وارد شدن به اینستاگرام اسم خود را به مبین تغییر داد و با این نام در شبکه مجازی شناخته شده است. برای دنبال کردن پیج مبین رعیتی می توانید از این لینک استفاده کنید.

جنسیت مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی دختر است اما تمام استایل های خود را به شکل پسرانه در آورده است و علاقه ی بسیاری به جنسیت پسر دارد. او تامبوی نامیده می شود، سعی دارد با پوشیدن لباس های پسرانه و مدل موی کوتاه خود را شبیه به پسر جلوه دهد.

اگر بخواهیم کمی در مورد تامبوی توضیح می دهیم این طور است که، تام بوی به دختر هایی می گویند که خصوصیت اخلاقی آن ها و رفتار های آن ها شبیه به پسر ها است و کاملا شبیه به پسر ها رفتار می کنند. می توان آن ها را از طریق پوشیدن لباس ها و انجام رفتار های مردانه که هیچ شبیه به یک زن نیست، تشخیص داد.

اما با این حال باز هم، همه ی این ها دلیل بر تعیین گرایش جنسی آن ها نیست. ولی مبین و اکثر دوستان او لزبین هستند و گرایش به دختر دارند. از مبین رعیتی و رلش، تا کنون در هیچ جا صحبت نشده و اطلاعاتی ثبت نشده است اما طبق آخرین گفته های خود و ویدئو هایش دختری به نام نازنین در زندگی او بوده است که الان از هم جدا شده اند و بعد آن با دختری دیگری وارد رابطه شد.

جنسیت مبین رعیتی

آیدی اصلی این اینستاگرامر

مبین رعیتی در اینستاگرام فعالیت اساسی دارد و فعالیت اصلی خود را در این جا دارد، آیدی او در اینستاگرام ghmbin است، می توانید با مراجعه به صفحه اینستا او، ویدئو های مبین را مشاهده نمایید، اما با وجود فن های زیاد او پیدا کردن پیج اصلی مبین کمی دشوار است، ولی در پیج فن های مبین هم می توانید کار های او را ببینید.

مبین رعیتی و خواهرش

در مورد خواهر مبین تا اکنون اطلاعات زیادی ثبت نشده است، اما در کلیپ ها مبین، خواهرش را می توانید مشاهده کنید. نام خواهر مبین رعیتی سارینا است، او مانند مبین مشکل جنسیتی ندارد و تمام رفتار های او تماما شبیه به دختر است، سارینا بزرگ تر از مبین دیده می شود. سارینا مبینا را در کلیپ هایش حمایت می کند و در برخی از کلیپ های او حضور دارد.

مبین رعیتی و نازنین رابطه دارند؟

طبق گفته ها و رفتار های مبین رعیتی و نازنین، مشخص شده که دوست دختر مبین رعیتی است. نازنین در سال ۱۳۸۲ به دنیا آمده است و در کرج ساکن است. مبین همراه با نازنین ویدئو هایی زیادی را در صفحه های شخصی خود آپلود کرده است و متاسفانه مردم آن ها را سوژه کرده بودند در مورد این که نازنین خیلی سنش از مبین بیش تر است. بر اساس این اتفاق ها آن ها از هم جدا شدند و رابطه های دیگری را شروع کردند.

لایو مبین رعیتی درباره چه بود؟

وی در صفحه شخصی اینستاگرام خود لایو هایی می گذارد که در آن با دوستانش چالش هایی انجام می دهد که باعث خنده طرفدارانش می شود. مبین لایو های دو نفره با فن پیج های خود هم می گیرد و با آن ها صحبت می کند و به چالش می کشد. در لایو های او کاربران زیادی حضور دارند و او را حمایت می کنند.

دابسمش های mobin rayati حول چه موضوعاتی است؟

کلیپ های مبین رعیتی و دابسمش هایی که از خود در لایکی و تیک تاک نرم افزار هایی که مربوط به دابسمش می شود، باعث معروفیت او در اینستاگرام و لایکی شد. او با تولید محتوای پیج خود طرفداران زیادی را به دست آورد و توانست از این طریق در فضای مجازی محبوب شود.

عکس های مبین رعیتی را می توان در پیج خود و فن ها مشاهده کنید. شماره مبین رعیتی در هیچ سایت و فضای مجازی موجود نیست. در اینستاگرام لایو های او را با مراجعه به صفحه ی او می توان دید. مبین رعیتی دختر یا پسر، افراد زیادی جنسیت مبین را نمی دانند، اسم اصلی او مبینا رعیتی است و او جنسیت دختر تامبوی دارد و لزبین است. هنوز در مورد این که عمل تغییر جنسیت انجام داده اند خبری دریافت نشده است و با همان جنسیت دخترش اما با ظاهر کاملا شباهت به پسر زندگی می کند.

مبین رعیتی و شکیب غلامی

مبین رعیتی و شکیب غلامی دوستند؟

شکیب غلامی دوست وی است و با هم رابطه ی صمیمی دارند، شکیب متولد سال ۱۳۷۹ است و در ۲۰ سالگی خود به سر می برد. اسم اصلی او شکیبا است اما بعد از ورودش به اینستاگرام اسم شکیب را برای خود برگزید. شکیب هم یک دختر است که به عنوان تامبوی و لزبین شناخته شده است.

طبق گفته ها به زنان و دختر ها گرایش بیش تری دارد و سعی دارد که با تیپ ها و مدل مو های پسرانه خود را مانند پسر ها جلوده دهد. مبین و شکیب و طاها دوستان صمیمی هستند که در پیشرفت پیج هم خیلی به هم کمک می کردند و در کلیپ های هم دیگر شرکت و حمایت می کنند.

مبین و طاها با بازی کردن در کلیپ های شکیب، نقش پر رنگی در معروفیت او داشتند و فالوئر های زیادی را برای او به دست آوردند. مبینا هم مانند شکیب تامبوی و لزبین است و نسبت به دختر ها گرایش جنسی دارند. در دابسمش های مبین رعیتی شکیب هم حضور دارد. در نت می توان آپارات های زیادی را از این چهره شناخته شده مشاهده کرد. دوست دختر شکیب فریال نام دارد و همه ی آن ها با حضور دوست دختر های خود در کلیپ، ویدئو می گیرند.

درآمد مبین رعیتی چقدر است؟

مبین رعیتی با شکیب در زمینه فروش لباس های لش و اسپرت فعالیت می کنند و با هم شریک هستند، بوتیک آن ها در مهر شهر کرج واقع است و در آمد خوبی هم از این بابت دارند، اما در کنار در آمدی که از این طریق به دست می آوردند، از بابت تبلیغ هایی که در اینستاگرام هم می کنند پول زیادی به دست می آورند.

مبین رعیتی با فعالیت در زمینه دابسمش توانست خود را در فضای مجازی محبوب جلو دهد و پیجش پر بازدید شود و طبق فالوئر های خود، هزینه ای برای تبلیغ پیج های کسب و کار و …، می گیرد. خیلی از افراد دیگر هم هستند که در اینستاگرام با موضوعات مختلفی فعالیت می کنند و دنبال کننده های پیج خود را بالا می برند و از این طریق می توانند تبیلغ هایی را بپذیرند و در قبالش پولی دریافت کنند.

هزینه ی تبلیغ ها بستگی به اکتیو بودن و بازدید پیج دارد هر چه دنبال کننده ها بیش تر باشد، مبلغ هزینه تبلیغ هم افزایش پیدا می کند.

مبین رعیتی در کلاب هاوس

شاید برای شما سوال پیش بیاید که کلاب هاوس به چه معناست؟ گفته می‌شود که کلاب هاوس یکی از جدید ترین و موفق ترین شبکه های اجتماعی بعد از اینستاگرام و توییتر و فیس بوک خواهد بود و قرار است به زودی جای این برنامه ها را بین مردم جهان بگیرد. مبین رعیتی نیز با تبلیغ کردن این برنامه در پیج اینستاگرام خود توانسته توجه افراد زیادی را به این برنامه جلب کند و از این طریق نیز به در آمد زایی برسد. او در یکی از کلیپ های خود گفته است که کلاب هاوس یک برنامه عالی هست ولی هنوز مانند اینستاگرام درمیان مردم جا نیفتاده است و کسی زیاد با این برنامه آشنایی ندارد‌. وی در پیج خود گفته است از تمام فالوور های خود می خواهم که این برنامه را نصب کنند‌.

عکس مبین رعیتی و دوست دخترش

مبین رعیتی با شال چگونه بود؟

گفته می شود که او به زنان و دختران گرایش دارد به همین دلیل با پوشیدن لباس های پسرانه و تیپ های پسرانه می خواهد توجه افراد زیادی را به خود جلب کند که در این راه موفق بوده گفته می شد که قبل از ورود به اینستا پدر و مادرش او را مبینا صدا می زدند اما زمانی که پیج اش را راه اندازی کرد با نام مبین وارد شد او چند دوست دیگر نیز دارد به نام طاها و شکیب که آنها نیز مانند مبین به دخترها گرایش دارند. عکسی از وی در فضای مجازی منتشر شد که باعث شد به معروفیت بیشتری برسد و او در این عکس شال سر کرده بود و برای همه سوال پیش آمد اگر او پسر است چرا همچین عکسی از خود منتشر کرده. او گفته است من قبل از اینکه عمل کنم عکس هایی زیادی با شال و روسری دارم و بعضی از آن عکس ها را منتشر کرده ام زیرا همه بدانند من موقعی که دختر بودم چه شکلی بودم و الان که پسر شده ام چه شکلی هستم. بیشتر فالوورهایم در پست‌هایی که می گذارم کامنت گذاشتند و گفتند که از وقتی که پسر شده ام و با تیپ های پسرانه ای که می‌زنم بسیار جذاب تر شده ام.

عکس مبین و دوست دخترش را چگونه پیدا کنیم؟

شما می توانید با وارد کردن mobin_rayatii او را در اینستاگرام فالوو کنید وی عکس های زیادی همراه با دوست دخترانش در پیجش منتشر کرده و توانسته توجه فالووران و مخاطبان زیادی را به خود جلب کند گفته می شد که مبین متولد سال۱۳۷۹ می باشد و با دختری به نام نازنین کلیپ های خود را اجرا می‌کرد که بعدها گفته شد که او دوست دختر مبین است نازنین متولد سال ۱۳۸۳ می باشد آن دو توانستند با انتشار دادن کلیپ های زیادی از خود در اینستاگرام به معروفیت خاصی بین هواداران و فالووران خود برسند. ولی مبین و نازنین بعد از چند وقت تمام عکس ها و کلیپ هایی که با هم گرفته بودند را از پیج اینستاگرامشان پاک کردند و گفته می شد آن دو با هم کات کرده اند و برای همین این کلیپ ها و عکس ها را برداشته اند. وی بعد از نازنین با دختر های زیاد دیگری دوست شده و عکس های آنها را در پیجش منتشر کرده، اما در یکی از پست هایی که در که خیلی قبل گذاشته بود گفته که هیچکس نمی تواند جای نازنین را بگیرد من به او خیلی علاقه داشتم اما با خیانتی که به من کرد دیگر نتوانستم کنارش بمانم و به دخترهای دیگر به سادگی اعتماد کنم.

کلیپ های مبین رعیتی را چگونه پیدا کنیم؟

می‌توان با سرچ کردن نام مبین رعیتی در قسمت جستجوی گوگل و اینستاگرامتان کلیپ و عکس های وی را پیدا کنید. او در بیشتر کلیپ هایی که منتشر می کند اهنگ هایی پخش است و او با آهنگ همخوانی می کند که امروزه این کلیپ‌ها بازیدهای زیادی می خورند زیرا افراد برای پیدا کردن آن آهنگ هم شده به پیجشان سر می زنند و اسم این آهنگ ها را می پرسند که خودشان هم این آهنگ ها را دانلود کنند. او به جز این کلیپ ها نیز کلیپ های زیاد دیگری در پیج خود منتشر کرده که به همراه دوستان و دوست دخترهایش بوده که توانسته لایک ها و کامنت های زیادی دریافت کند وی یکی از شاخ های مجازی می باشد و فالووران زیادی دارد و در این راه به معروفیت رسیده. او می‌گوید زمانی که فعالیتم را در اینستاگرام آغاز کردم فالوورهای زیادی نداشتم اما با انتشار کلیپ های زیادی از خود توانسته ام مخاطبان خاص خودم را به دست بیاورم و خیلی خوشحالم که در این راه توانستم موفق شوم. او عکس و کلیپ های زیادی در کنار شکیب و طاها و چندی از دوستان دیگرش به اشتراک گذاشته است اما بیشترین پست های او با شکیب می باشد که هر دوی آنها از فعالان اینستاگرام هستند و گفته می شود پیج اینستاگرام شیکب حدود ۱ میلیون‌ فالوور دارد.

لایو مبین رعیتی

داستان شماره مبین رعیتی چه بود؟

او در یکی از استوری هایش شماره خود را قرار داده بود و می گفت اگر کسی می‌خواهد که با من تلفنی یا تصویری صحبت کند می تواند شماره من را در گوشی خود سیو کند. کسانی که او را فالوو داشتند این شماره را در گوشی خود سیو کردند و با آن تماس گرفتند اما این شماره مبین نبود و او به دروغ این شماره را گذاشته بود که باعث شد که فالووران وی از این کار او خیلی ناراحت شوند و بعضی از فالوورانش او را به این دلیل آنفالو کردند. وی در بعضی از کلیپ هایی که از خود منتشر کرده گفته هیچ دلیلی وجود ندارد که شماره ام را در فضای مجازی قرار بدهم و هیچ فرد معروفی شماره اش را در این فضا قرار نمی دهد. البته او گفته برای تبلیغ هایتان می توانید به شماره و ایدی که در بیو پیجم قرار داده ام مراجعه کنید. او گفته است من از طریق تبلیغ به موفقیت رسیده ام و توانسته ام کسب در آمد کنم.

رابطه Mobin با نازی کریمی در چه حالی است؟

آنها از اوایل که رابطه خودشان را شروع کردند رابطه خوبی با هم داشتند و با انتشار ویدیو های زیادی این رابطه را به همه نشان دادند اما چندی نگذشت که کاربران فضای مجازی می‌گفتند نازنین از مبین خیلی بزرگتر است و همین باعث شد تا آنها این رابطه را تمام کنند و دیگر با هم هیچ رابطه ای نداشته باشند. آنها پستی گذاشته بودند که در آن از آرزوهایشان می گفتند و نازنین کریمی در آنجا می‌گفت من عاشق این هستم که صاحب دختر شوم و مبین نیز به او می گفت مگه می شه در کنار تو باشم و آرزویی داشته باشم که این یک حاشیه برای آن دو بود تا همه فکر کنند که آنها با هم ازدواج کرده اند رابطه آنها خیلی خوب است اما چندی نگذشت که آنها کات کردند و در تمام صفحه های مجازی تمام شدن این رابطه را اعلام کردند. دلیل اصلی جدایی آنها سن زیاد نازنین نبود دلیل اصلی کات کردن آنها این بود که نازنین کریمی به او خیانت کرد و دیگر نتوانستند با هم بمانند و از هم جدا شدند‌.

مبین رعیتی قبل از عمل چگونه بود؟

عکس های زیادی از وی در فضای مجازی از قبل عمل او با مقنعه و شال منتشر شده که اگر سری به گوگل بزنیم عکس های بسیاری از او را پیدا می کنیم و از قبل عمل او بیشتر مطلع می شویم وی قبل از عمل هم نیز زیبا بود اما به دلیل وجود هورمون های مردانه ای که در وجودش بود عمل کرد و او بعد از عمل هم بسیار جذاب شده است. وی گفته است من عمل های متعددی انجام دادم که بعضی از آن عمل ها بسیار سخت بودند. گفته می شد یکی از عمل هایی که انجام داده بود خیلی سخت بود که باعث شد او دچار مریضی شود و بسیار سختی بکشد. او گفته است چهره من قبل از عمل هم بسیار زیبا بود اما به خاطر این هورمون های مردانه مجبور شدم که عمل کنم تا شکل و اندام تناسلی ام مانند یک پسر شود.

عکس مبین رعیتی وقتی که دختر بود چگونه بوده است؟

شما می‌توانید با سرچ کردن نام مبین رعیتی یا مبینا رعیتی عکس های او را در گوگل و سایر برنامه‌های دیگر پیدا کنید اگر سری به گوگل بزنید می بینید که عکس های قبل از عمل او کاملا با حجاب بوده و با مقنعه و شال عکس هایی از او منتشر شده است اما او می گوید من به خاطر مشکلاتی که داشتم باعث شد تا عمل‌های متعددی روی من انجام شود و پسر شوم. در آن دوران که من به دکتر می رفتم خیلی برایم سخت بود باور اینکه این همه وقت دختر بوده ام ولی اکنون باید مثل یک پسر رفتار کنم و لباس بپوشم برایم سخت بود اما وقتی که عمل کردم دیدم اصلا برایم سخت نیست و برای همه عادی شده است که دیگر من یک پسر هستم و مانند یک پسر با من رفتار می کنند و من دیگر آن حسی که اول داشتم را دیگر ندارم و از اینکه همه مرا به چشم یک پسر می بینند بسیار خوشحالم.

سوالات متداول

مبین رعیتی کیست؟

مبین رعیتی یکی از چهره های جدید شناخته شده در اینستاگرام است که در زمینه کلیپ های پارکی و دابسمش فعالیت می کندو طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

جنسیت مبین رعیتی چیست؟

مبین رعیتی، دختر است با نام مبینا اما با ورودش در اینستاگرام نام خود را به مبین تغییر داد. او تامبوی و لزبین است و گرایش جنسی نسب به زنان و دختر ها دارد.

مبین رعیتی دوست دختر دارد؟

مبین رعیتی یک دوست دختری با نام نازنین داشت که او را در کلیپ هایی که از خود منتشر کرده است می توانید ببینید، اما طبق گفته ها آن ها در حال حاضر با هم نیستند و بعد نازنین با دختری دیگر وارد رابطه شد.

مبین رعیتی چگونه معروف شد؟

او فعالیت خود را از طریق کلیپ ها و دابسمش هایی که از خود می ساخت شروع کرد و آن ها را در شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام، لایکی و …، آپلود کرد و به خاطر ظاهر پسرانه اش توجه خیلی ها را به سمت خود جلب کرد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]