شکیب غلامی یکی از سلبریتی های اینستاگرام در ایران است که از طریق فعالیت در لایکی و به اشتراک گذاشتن ویدیو ها و کلیپ های دابسمش خود در فضای اینستاگرام خیلی زود در میان مردم شناخته شد و به دلیل ظاهر متفاوتش خیلی مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است، در این مطلب به بیوگرافی شکیب غلامی و فعالیت های او در اینستاگرام می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه بمانید.

در واقع اگر بدانید بلاگر کیست و به چه کسی بلاگر می کوییند بدون شک مطالعه بیوگرافی افرادی مثل شکیب غلامی برایتان جذاب می باشد چرا که علاوه بر حس و حال خوب او این روز ها درامد قابل توجهی را م از این راه رقم زده است.

شکیب غلامی کسیت

شکیب غلامی کسیت

شکیب غلامی در تاریخ بیست و ششم ماه فروردین سال هزار و سیصد و هفتاد و نه در شهر همدان متولد شده است و در حال حاضر بیست سال سن دارد، رشته ی تحصیلی این چهره ی اینستاگرامی تربیت بدنی می باشد و در رشته ی ورزشی تکواندو فعالیت دارد؛ شکیب غلامی اصالتا اهل استان همدان است ولی هم اکنون در شهر کرج ساکن می باشد و فعالیت های مجازی خود را در دو شهر تهران و کرج انجام می دهد.

همکاری با دوستان در ساخت کلیپ های چالشی

شکیب غلامی در ساخت کلیپ ها و ویدیوهای خود از تعدادی از دوستان صمیمی خود استفاده می کند، نزدیک ترین دوستان این چهره ی مشهور اینستاگرامی مبینا رعیتی و تارا بهمنی هستند که همانند او تام بوی می باشند و در میان کاربران فضاهای مجازی بیش تر با نام های مبین و طاها در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام شناخته می شوند، ویدیو های منتشر شده از این چهره ی معروف مجازی بیش از چند هزار بازدید دارد.

شکیب غلامی دختره یا پسر

شکیب غلامی و فریال رابطه دارند؟

آن طور که به نظر می رسد شکیب غلامی با دختری به نام فریال در رابطه ی عاشقانه به سر می برد، فریال نیک فر هفده ساله است و سه سال از شکیب غلامی کوچک تر می باشد؛ رشته ی تحصیلی فریال نیک فر کامپیوتر است و تک فرزند می باشد، تصاویر و ویدیو های دو نفره ی بسیاری از این زوج در شبکه های اجتماعی مانند صفحه ی رسمی این چهره ی اینستاگرامی منتشر شده است.

فریال نیک فر نیز یکی دیگر از چهره های شناخته شده ی فضای اینستاگرام در میان کاربران جوان و نوجوان ایرانی می باشد، صفحه ی رسمی فریال نیک فر در اینستاگرام به آدرس ferial_nik بیش از دویست و بیست و پنج هزار نفر دنبال کننده دارد؛ او نیز همانند شکیب غلامی به ساخت ویدیو های دابسمش و منتشر کردن این ویدیو ها در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام می پردازد و فعالیت بسیاری در لایکی دارد.

در روز های اخیر فریال نیک فر به دلایلی تصمیم به خداحافظی از فضای اینستاگرام گرفت و این موضوع را با مخاطب ها و دنبال کنندگان صفحه ی رسمی اش به اشتراک گذاشت؛ چندی بعد از خداحافظی فریال نیک فر، شکیب غلامی نیز اعلام کرد که دیگر فعالیتی در فضای اینستاگرام نخواهد داشت، البته این زوج مجددا فعالیت خود را در اینستاگرام از سر گرفتند.

شکیب غلامی اینستا

بیش از ششصد و هشتاد هزار نفر از کاربران ایرانی اینستاگرام شکیب غلامی را در فضای مجازی دنبال می کنند؛ بخش بیش تر این دنبال کننده ها و مخاطب ها مربوط به دهه ی هشتاد و سال های آخری دهه ی هفتاد می باشند، در واقع بخش بسیاری از این دنبال کنندگان کاربران کم سن و سال تر اینستاگرام هستند که به این دسته از ویدیو های اینستاگرامی علاقه نشان می دهند.

شروع فعالیت در اینستا

شکیب غلامی فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی با ساختن ویدیو ها و کلیپ های دابسمش خود با آهنگ های ایرانی و خارجی مختلف و به اشتراک گذاشتن آنها با دنبال کننده ها و مخاطب های خود در صفحه ی شخصی اش در فضای اینستاگرام آغاز کرده است و به تدریج بر شهرت او در فضاهای مجازی افزوده شد تا این که به این تعداد فالوور یعنی به عدد ۶۸۰ هزار دنبال کننده رسید.

در حال حاضر ا‌و سبک فعالیت خود را در اینستاگرام تغییر داده است و به ساخت ویدیو ها و کلیپ هایی با دوستان دیگر خود در پارک های مختلف دو شهر تهران و کرج مشغول می باشد؛ البته شما می توانید با مراجعه به صفحه ی رسمی این چهره ی مجازی در اینستاگرام دابسمش شکیب غلامی با آهنگ های ترند شده ی لایکی و ویدیو های ساخته شده توسط او و دوستانش را در این پیج مشاهده کنید.

فعالیت شکیب غلامی در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی تنها به منتشر کردن ویدیو و کلیپ های دابسمش در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام محدود نشده است، این چهره ی مشهور مجازی در اپ لایکی هم فعالیت زیادی دارد و چالش های ترند شده ی لایکی را هم انجام داده است و در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام با دوست داران و علاقه مندانش به اشتراک می گذارد.

شکیب غلامی به دلیل ظاهر متفاوت و گمانه زنی های بسیاری در خصوص جنسیتش همواره مورد توجه مردم قرار گرفته است و به همین دلیل در مدت کمی توانسته است به این تعداد دنبال کننده و شناخته شدن در فضای اینستاگرام دست پیدا کند؛ تعدادی از دوست داران و علاقه مندان به این چهره ی شناخته شده ی اینستاگرامی صفحات فن پیج بسیاری برای او ایجاد کرده اند که حتی بعضی از این صفحات فن پیج بیش از ۲۵ هزار نفر دنبال کننده دارند.

همان طور که در قسمت های قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم، صفحه شکیب غلامی در اینستاگرام بیش از ۶۸۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و ویدیو های این شخص بیش از چند هزار نفر بازدید دارند، او برای تبلیغ در صفحه ی اینستاگرام خود مبالغی دریافت می کند و به این ترتیب می توان گفت که درامد شکیب غلامی از طریق همین تبلیغات در صفحه ی رسمی اینستاگرامش به دست می آید.

شکیب غلامی و خواهرش

شکیب غلامی و خواهرش

شکیب غلامی در یک خانواده ی پنج نفره متولد شده است، این چهره ی مشهور اینستاگرامی در شهر همدان به دنیا آمده است و در شهر کرج بزرگ شده است، او فرزند وسطی این خانواده می باشد و یک برادر بزرگ تر از خود به نام سامی و یک خواهر کوچک تر از خود دارد، خواهر کوچک تر این به اصطلاح شاخ مجازی آیسان نام دارد و حدودا چهار یا پنج ساله به نظر می رسد.

شکیب غلامی در اپ لایکی تعدادی ویدیو و کلیپ دابسمش همراه با خواهر کوچک تر خود به نام آیسان به اشتراک گذاشته است، البته شما می توانید این ویدیو های دابسمش آیسان و شکیب را در صفحات فن پیج او در فضای اینستاگرام نیز مشاهده کنید؛ آن طور که به نظر می رسد این چهره ی محبوب اینستاگرامی ارتباط عاطفی خوبی با خواهر کوچک تر خود دارد.

شماره شکیب غلامی

شماره شکیب غلامی

او همواره در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی جنجال آفرین بوده است و حاشیه سازی های بسیاری از سوی کاربران این شبکه ها درباره ی او به وجود آمده است؛ یکی از این جنجال پخش شدن شماره تلفن شکیب غلامی می باشد که به نظر می رسد این شماره تلفن از سوی یکی از کاربران اینستاگرام منتشر شده است و جنجال ها و حواشی بسیاری برای این چهره ی مجازی ایجاد کرده است، البته مشخص نیست که این شماره ی تلفن پخش شده واقعا متعلق به او هست یا نه.

آیا شکیب غلامی دختر است

اگر به عکس شکیب غلامی و ویدیو های منتشر شده از این چهره ی اینستاگرامی پیش از به شهرت رسیدن و پس از به شهرت رسیدن در صفحه ی اینستاگرام او نگاهی بیندازید؛ متوجه تغییرات بسیاری در چهره ی او می شویم؛ یکی از شایعاتی که در خصوص او در فضاهای مجازی پخش شده است عمل تغییر جنسیت اوست که به نظر می رسد این خبر تنها شایعه است و این موضوع هیچ وقت از سوی خود او تایید نشده است.

سوالات متداول

شکیب غلامی چند سال دارد و هم اکنون در کجا زندگی می کند؟

این چهره ی معروف مجازی در بیست و ششم فروردین ماه سال ۱۳۷۹ در شهر همدان به دنیا آمده است، او در حال حاضر در شهر کرج زندگی می کند.

نام واقعی شکیب غلامی چیست؟

این چهره ی اینستاگرامی در حقیقت یک دختر است و استایل تام بوی را برای خود انتخاب کرده است، نام واقعی او شکیبا می باشد و اطرافیانش او را شکیب صدا می کنند.

شکیب غلامی چگونه به شهرت رسیده است و تعداد دنبال کننده های صفحه ی رسمی این شخص در اینستاگرام چقدر است؟

او از طریق به اشتراک گذاشتن کلیپ های دابسمش در لایکی و ویدیو هایی همراه با دوستانش در صفحه ی اینستاگرام خود به شهرت رسیده است و بیش از ۶۸۰ نفر او را دنبال کننده می کنند.

شکیب غلامی چند خواهر و برادر دارد و اصالتا اهل کجاست؟

او فرزند دوم یک خانواده ی ۵ نفری است، یک برادر بزرگ تر و یک خواهر کوچک تر از خودش دارد و اصالتا اهل شهر همدان می باشد.
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]