امیر روز یکی از تیک تاکرهای ایرانی است. این فرد سال های زیادی است که به ساخت ویدیوهای تیک تاک و اینستاگرامی مشغول است. امروزه کسب درآمد از طریق انتشار این قبیل ویدیوها به موضوعی جدید برای جوانان تبدیل شده است؛ افراد زیادی که به دنبال فعالیت های بازیگری هستند از این طریق به شهرت و همین طور درآمد نسبتا بالایی رسیده اند.

امیر روز کیست؟

امیر روز کیست؟

از بیوگرافی امیر روز مطالب زیادی در اینترنت منتشر نشده است. بیش تر گفته های زندگی این شخص از کنار هم قرار دادن مطالبی است که او در استوری ها و لایوهای اینستاگرامی درباره آن ها صحبت کرده است. کلاب هاوس امیر روز نیز یکی از منابعی است که برای کامل کردن این بیوگرافی از آن کمک گرفته شده است. اگر برای شما هم این سوال ایجاد شده است که او سن زیادی دارد یا خیر؛ باید گفت که سن او حدودا ۲۷ سال پیش بینی شده است. برای خیلی از دنبال کنندگان او در اینستاگرام و یوتیوب این سوال پیش آمده است که امیر روز چند سالشه و پاسخ به این سوال از زبان دوستان او انجام شده است و آن ها سن امیر را ۲۷ گفته اند.

امیر در یوتیوب و اینستاگرام بسیار فعالی دارد و تقریبا در هر روز از طریق استوری های اینستاگرامی با مخاطبانش ارتباط برقرار می کند. علاوه بر این دو برنامه محبوب، امیر تیک تاکر خوبی است. امیر را می توان یکی از اولین کسانی دانست که در تیک تاک شروع به ساخت ویدیو کرد. او علاقه زیادی به ساخت ادیت های مختلف دارد و از راه همین ادیت ها توانست در این برنامه نوظهور بسیار دیده شود. امیر روز تیک تاکر بودن را یکی از اهداف اصلی زندگیش می داند و برای این موضوع تلاش های زیادی کرده است.

عکس های جدید امیر روز را از کجا ببینیم؟

مصاحبه و عکس های او در بسیاری از سایت های اینترنتی موجود هستند. البته باید گفت که این مصاحبه ها مربوط به کنار هم قرار دادن حرف های امیر در لایوها و استوری های اینستاگرامیش هستند. عکس های او را می توان با یک سرچ ساده در موتور جستجو گوگل مشاهده کرد.

راه دیگر دیدن تصاویر او مراجعه به پیج اینستاگرام خودش و یا طرفدارانش است. پیج وی در اینستاگرام به نام amirrooz موجود است. او امروزه در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد.

آدرس پیج اینستاگرام امیر روز چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام امیر روز چیست؟

امیر روز اینستا بسیار فعالی دارد. او سال ها است که تصمیم گرفته است تا با فعالیت در فضا مجازی به درآمد خوبی دست پیدا کند. امیر تصمیم گرفت تا از رسانه های تصویری مانند اینستاگرام و تیک تاک برای این کار و معروف شدنش استفاده کند. او از راه ساخت و انتشار فیلم هایی که از صفر تا صدش را خودش انجام داده است به درآمد خوبی رسیده است. امروزه امیر صاحب دو پیج بسیار فعال در اینستاگرام است و هر دو آن ها را خودش اداره می کند. Amir Rooz و نیکا فلاحی به همراه دیگر اعضا گروه فعالشان اعم از متین امینی، مهدیس حسینی و محمد روشنفکر کلیپ های زیادی با محتواهای مختلف در این پلتفرم ها منتشر کرده اند.

یوتیوب امیر روز در چه راستایی فعالیت دارد؟

امیر روز یکی از فعالان در فضای مجازی است. او ابتدا فعالیت خود را از اینستاگرام آغاز کرد و پس از این که تعداد مخاطبان زیادی به دست آورد، کانالی را در یوتیوب به نام خود راه اندازی کرد. او ویدئوهای مختلفی را تولید می کند و در صفحات خود قرار می دهد و از این طریق توانسته است به تعداد مخاطبان خود بیافزاید. اکنون می توان ویدئو و کلیپ های مختلفی از این فرد را در کانال یوتیوب او مشاهده کرد.

نا گفته نماند که او علاقه زیادی به ساخت دوربین مخفی دارد و تا کنون ویدئوهای بسیاری در این مورد تهیه کرده است و البته این ویدئوها مورد توجه مخاطبان او قرار گرفته اند. امیر روز دوربین مخفی های مختلفی را تا کنون ساخته است. او در برخی از ویدئوهای خود با پارتنرش دعوای ساختگی ایجاد می کند و به هر حال از هر طریقی سعی می کند که توجه افراد را به سمت خود جلب کند. او در برخی دیگر از ویدئوهای خود با ارسلان و نیکا همکاری می کند و دابسمش های مختلفی را تهیه می کند.

دوست دختر او کیست؟

زمانی شایعه شده بود که امیر با نیکا در ارتباط است. البته مدتی نیز با او در رابطه بود. اما مدتی بعد از این حاشیه، نیکا با فرد دیگری از آن گروه دوست شد و خیلی سریع خبر نامزدیشان منتشر شد. بعد از این خبر گفته شد که امیر با سارا در ارتباط است. هنوز هم درباره این خبر هیچ مدرک موثقی موجود نیست و باید دید تا در آینده امیر درباره رل زدن و دوست دخترهایش حرفی می زند و یا باز هم تصمیم به سکوت دارد.

ازدواج امیر روز و نیکا فلاحی الکی بوده است؟

ازدواج امیر روز و نیکا فلاحی الکی بوده است؟

امیر روز با یکی از اینستاگرامرها به نام نیکا فلاحی در ارتباط می باشد. خبرهایی در مورد درخواست ازدواج از طرف امیر به نیکا منتشر شده بود و گفته می شد که امیر از نیکا خواستگاری کرده است. اما پس از مدتی بسیاری از دنبال کننده های این دو نفر بیان کردند که این موضوع نیز یک حاشیه برای جذب فالوور بوده است. در نهایت مشخص شد قضیه ازدواج او و نیکا دروغ سیزده به در می باشد.

حاشیه های امیر روز

زندگی و پیج یوتیوب امیر روز پر از حاشیه است. او در این سال ها نشان داده است که از این حواشی استقبال می کند؛ چرا که همین حواشی سبب شهرت او می شوند. یکی از حاشیه های زندگی او را می توان در رابطه با عکس Amir Rooz و سارا دانست.

مدتی شایعه شده بود این دو با یکدیگر رل زده اند و تصاویر دو نفره و نسبتا خصوصی آن ها منتشر شد. امیر هرگز واکنشی به این قضیه نشان نداد و سعی کرد تا کمال استفاده را از این حاشیه نخواسته کسب کند. ماجر را امیر از سوژه پیج های زرد اینستاگرامی و برخی از سایت های اینترنتی بود.

امیر روز در ایران زندگی می کند؟ 

زمانی که سن امیر روز به ۱۸ سالگی رسید او تصمیم گرفت تا برای آینده اش تصمیم جدی بگیرد. تصمیم امیر این بود که به کشوری دیگر مهاجرت کند. او برای این تصمیم تمامی اعضا گروه را با خودش هماهنگ کرد. به گفته اطرافیان و دوستان نزدیک این تیک تاکر، قد و وزن امیر بسیار مناسب برای کار مدلینگ بود.

او به بازیگری علاقه زیادی داشت و زمانی که در ایران زندگی می کرد از انجام هیچ کاری برای حضورش در سینما و تلویزیون دریغ نکرد. بالاخره Amir Rooz تصمیم گرفت تا شانسش را در کشور دیگری امتحان کند و برای این کار کشور ترکیه را در نظر گرفت. عکس او در ترکیه در چند ماه گذشته نشان از مهاجرت همیشگیش به این کشور می دهد.

شغل این اینستاگرامر چیست؟ 

شغل این اینستاگرامر چیست؟ 

اینستاگرامر و تیک تاکر بودن امروزه در بسیاری از کشور ها شغل به حساب می آید. امیر تصمیم دارد تا فعلا در این زمینه ها فعالیت داشته باشد تا بتواند مهارت لازم برای بازیگری را به دست آورد. امیر فعلا از طریق تبلیغات اینستاگرامی به درآمد نسبتا خوبی رسیده است و قصد دارد از این درآمد برای سرمایه گذاری روی پروژه های آینده اش در ساخت کلیپ ها استفاده کند.

تبلیغات اینستاگرامی و اینترنتی امروزه راه درآمد بسیاری از بلاگر های مطرح در این پلتفرم ها هستند. پیج های کاری برای بیش تر دیده شدن تصمیم می گیرند با بلاگرهایی که فالوورهای میلیونی دارند، همکاری داشته باشند و از طریق معرفی این پیج ها به شهرت برسند. او و دیگر بلاگرها از کسانی هستند که از این پیج ها مبلغی را به عنوان دستمزد برای معرفی می گیرند و در استوری ها و پست هایشان اقدام به معرفی آن پیج های کاری و محصولاتشان می کنند. از این راه هم آن پیج ها به تعداد بیش تری فالوور دست پیدا می کنند و هم امثال امیر در ازای داشتن میلیون ها فالوور به مبلغ مورد نظرشان می رسند. یکی از راه ها کسب درآمد امیر همین موضوع است.

ماجرای جدا شدن امیر روز و نیکا چیست؟

ماجرای جدا شدن امیر روز و نیکا چیست؟

پس از این که خبر ازدواج امیر روز و نیکا در بین خبرهای دیگر گم شده بود، شایعاتی در مورد جدا شدن آن ها منتشر شد که باعث شد دوباره این افراد بر سر زبان ها بیفتند. او در اینستاگرام و یوتیوب خود یک استوری منتشر کرد که در آن اعلام کرده بود که نیکا او را رها کرده است. پست یوتیوب امیر روز نیکا ازم جدا شد، باعث شد که طرفداران نیکا گمان کنند که امیر به او خیانت کرده و دلیل ترک کردن نیکا همین موضوع است. پس از گذشت سه ماه ویدئویی منتشر شد که در آن امیر روز و نیکا در کنار هم قرار گرفته بودند.

آن ها لایوی را برگزار کرند و صحبت هایی را انجام دادند و در نهایت اعلام کردند که با یک دیگر آشتی کرده اند. آن ها از دوری خود صحبت می کردند و می گفتند که دور بودن برای آن ها بسیار سخت بوده و متوجه شده اند که دوستان بسیار خوبی برای هم هستند. نیکا نیز در این لایو در مورد همکاری هایی که تا کنون داشته اند صحبت کرد و می گفت که در کنار هم می توانیم ویدئوهای بهتری را تولید کنیم. آن ها اعلام کردند که در این مدت از یک دیگر باخبر بودند و حال یک دیگر را پرس و جو می کردند.

آن ها در مورد دوستی عمیقی که دارند صحبت کردند و نیکا بیان کرد که هر اتفاقی که در گذشته رخ داده است را فراموش کرده اند و قصد دارند دوباره در کنار یک دیگر باشند و با ساخت ویدئوهای جدید دنبال کنندگان خود را راضی نگه دارند. نیکا در انتها بیان کرد که این ماجرا واقعیت داشته و آن ها برای جذب مخاطب این اخبار را منتشر نکرده اند.

در نهایت آن ها یک ویدئو تهیه و منتشر کردند که در آن نیکا و امیر روز یک دیگر را در آغوش کشیدند و به طور کامل با هم آشتی کردند. می توانید به کانال این افراد مراجعه کنید و ویدئویی که امیر روز نیکا رو بغل کرد را تماشا کنید. آن ها هم اکنون با یک دیگر زندگی می کنند و رابطه بسیار عاشقانه و خوبی با هم دارند.

امیر روز اهل کجاست؟

او در شهر تهران به دنیا آمده است. تمامی ویدیو های پر شده از این گروه در شهر تهران بوده اند. به گفته خودش او عاشق شهرش است و بخشی از فامیلی امیر روز نیز در حقیقت به این شهر بر می گردد. او حتی تصمیم داشت تا نام هنریش را، به جای Amir Rooz، تهران بگذارد. در اینستاگرام پست وی در آخرین روز ایران ماندش به همین علاقه زیاد او به تهران اشاره دارد.

کلیپ های امیر روز را در کجا ببینیم؟

برای دیدن این کلیپ ها بهترین راه دنبال کردن وی در اینستاگرام و تیک تاک است. او تقریبا هر روز استوری ها و ویدیوهای متفاوتی را منتشر می کند که با دنبال داشتن او می توانید در همان روز این ویدیوها را مشاهده کنید. البته باید گفت که امیر روز تمامی این ویدیوها را در کانال تلگرامی و یویتوبش هم منتشر می کند. راه دیگر برای دیدن کلیپ های او مراجعه به سایت های اینترنتی مانند آپارات است. در این سایت ها اکثر ویدیوهای امیر و دوستانش موجود هستند و حتی در برخی مواقع می توانید آن ها را دانلود کنید.

دعوای ارسلان و امیر روز بر سر چه بود؟

دعوای ارسلان و امیر روز بر سر چه بود؟

ارسلان و امیر از دوستان نزدیک یکدیگر هستند و ماجرا دعوا این دو به هیچ وجه موضوع جدی را شامل نمی شد. این دعوا تنها به یک درگیری لفظی کوتاه در فود کورت مجتمع کوروش بر می گردد. بسیاری از سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی از این دعوا و انتشار فیلم های آن، به نفع خودشان سو استفاده کردند. فیلم های زیادی از زبان نیکا و سارا در سایت های اینترنتی موجود است که درباره این درگیری نه چندان مهم لفظی میان امیر و ارسلان توضیحات کاملی را گفته اند.

نگاهی به ولاگ های Amir rooz

شاید جالب باشد که بدانید ولاگ ها در واقع ویدئوهای تصویری ای هستند که در مورد یک موضوع خاص تولید می شوند. ساخت ولاگ امروزه بسیار پرطرفدار شده است و بلاگرها و فعالان زیادی در مورد مسائل مختلف، ولاگ تهیه و منتشر می کنند. امیر نیز تعداد زیادی ولاگ تهیه کرده است و آن ها را در کانال یوتیوب و اینستاگرام خود منتشر کرده است.

امیر هر چند روز یک بار ولاگی را تهیه می کند و مخاطبان خود را سرگرم می کند. هر ولاگ او یک موضوع خاص دارد مثلا خرید لباس و خرید منزل یکی از موضوعات او می باشد. ولاگ سفر هم از دیگر موضوعات ولاگ های این فرد است. او به وسیله ولاگ هایی که تهیه می کند توانسته است افراد زیادی را به تعداد دنبال کنندگان خود اضافه کند. ولاگ های امیر روز جدید را در یوتیوب این فعال مجازی مشاهده کنید.

رابطه این بلاگر با خانواده اش به چه صورت است؟

امیر فردی است که علاقه ای به افشای اطلاعات خانواده خود ندارد و تا کنون هیچ صحبتی در مورد اعضای خانواده خود نکرده است و البته خانواده امیر هم از او درخواست کرده اند که در مورد آن ها صحبتی نداشته باشد.

تنها اطلاعاتی که از خانواده او موجود است این مسئله است که خانواده او در تهران زندگی می کنند و رابطه خوبی با امیر دارند. گفته می شود که خانواده او برای دیدن او به ترکیه سفر می کنند. می توانید کلیپ ها و فیلم عروسی نیکا فلاحی با امیر روز را در فضای مجازی پیدا کرده و تماشا کنید.

سوالات متداول

 1. <strong>امیر روز به چه کاری مشغول است؟</strong>

  این فرد سال های زیادی است که به ساخت ویدیوهای تیک تاک و اینستاگرامی مشغول است.

 2. <strong>دعوای میان اعضا این گروه در چه مکانی اتفاق افتاد؟</strong>

  این دعوا تنها به یک درگیری لفظی کوتاه در فود کورت مجتمع کوروش بر می گردد.

 3. <strong>شهر محل تولد امیر کجاست؟</strong>

  امیر روز در شهر تهران به دنیا آمده است.

 4. <strong>منبع دستیابی به ویدیوهای امیر کجاست؟</strong>

  برای دیدن این کلیپ ها بهترین راه دنبال کردن امیر در اینستاگرام و تیک تاک است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]