امروزه یکی از راه های کسب درآمد، سرگرم کردن مخاطبان در فضای مجازی است که آرمان د فریک این راه را انتخاب کرده است و از این راه درآمدی کسب می کند. او یک یوتیوبر است با این حال در حاضر در اینستاگرام هم فعالیت می کند؛ پیش بینی می شود او به زودی به یکی از سلبریتی های اینستاگرام تبدیل شود.

آرمان د فریک کیست؟

آرمان د فریک کیست؟

آرمان بهبهانی یوتیوبر معروف ایرانی متولد ۲۷ مرداد ۱۳۷۸ است که در تهران زندگی می کند. ایشان دانشجوی کاسناسی مهندسی صنایع و به صورت نیمه حرفه ای در خوانندگی به سبک رپ سابقه دارد و همچنین در دبیرستان تئاتر بازی کرده است. می توان گفت که آرمان بهبهانی یکی از پراستعداد ترین و خلاق ترین یوتیوبر در ایران است. این یوتیوبر معروف ایرانی با چالش ها جذابی که درست می کند توانسته طرفداران بسیاری جذب خود کند و به گونه ای خود را به عنوان یکی از سلبریتی های فضای مجازی به شهرت برساند و از طریق این شهرت زیاد هم توانسته به درآمد بسیار خوبی برسد. آرمان اکثرا چالش های خود را در یوتیوب و پیج اینستاگرام خود منتشر می کند که دنبال کننده های بالایی هم دارد. در کنار پیج و چنل خود وی فن پیچ های زیادی هم هستند که کلیپ های وی را در صفحات مجازی خود منتشر می کنند و این کار باعث شده تا در هر کدام از اپلیکیشن های فضای مجازی بتوانید به راحتی کلیپ های این واینر را پیدا کنید. آرمان در کنار شهرتی که دارد دارای حواشی مختلفی هم بوده که این حواشی گاها از طریق شیطنت های کاربران فضای مجازی ایجاد شده است. اما وی حواشی واقعی هم کم نداشته است که از مهم ترین آن می توان به دستگیری وی به دلیل حمایت از مردم اشاره کرد که در ادامه بیشتر به این موضوعات اشاره خواهیم کرد.

 این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

آرمان د فریک ابتدا بیننده فضای مجازی (اینستاگرام و یوتیوب) بود. آرمان بهبهانی هنگامی که مشغول دیدن ویدیو های یوتیوب بود؛ ایده ای به سرش می زند که چرا من یکی از بلاگرهای ایرانی که فیلم می سازند نباشم. اولین ویدیو او بصورت طنز بوده است و به گفته شخص آرمان د فریک با پخش شدن اولین ویدیو ایده احمقانه شهرت بسیاری پیداکرده است. آرمان د فریک به دلیل نداشتن مخاطبان زیاد و کم ویو خوردن ویدیو هایش در یوتیوب از چهارچوب و ممیزی رعایت نمی کرد، اما پس از بالا رفتن مخاطبانش چه در اینستاگرام چه در یوتیوب آرمان جدیدی از خود ساخت به گونه ای که در مصاحبه ای که از او شد می گوید: بدلیل شدت گرفتن طرفدارانم هم چنین دنبال کننده هایم، در ساختن ویدیو هایم تغییری ایجاد کرده  و بسیاری از موارد در ساخت ویدیو ها رعایت می کند.

عکس های آرمان د فریک را کجا می توان مشاهده کرد؟

عکس های آرمان د فریک را کجا می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده کردن عکس های این اینفلوئنسر معروف ایرانی می توانیم از چند روش استفاده کنیم.

 • با مراجعه کردن به سایت های معتبر
 • جست و جو کردن نام ایشان در قسمت تصاویر گوگل
 • دیدن عکس ایشان در اپلیکیشن اینستاگرام

آدرس پیج اینستاگرام آرمان د فریک چیست؟

همانطور که گفته شد؛ یکی از راه هایی که می توان به عکس های آرمان بهبهانی دست یافت اینستاگرام است و علاوه بر عکس می توان ویدیو های را نیز مشاهده کرد. برای مراجعه در این پیج کافیست که اپلیکیشن اینستاگرام را در موبایل نصب این عبارت را درآن جست وجو کنید armanthefreak.

این اینفلوئنسر تا کنون عکس و کلیپ های بسیار زیادی از خود در صفحات مجازی اش منتشر کرده است که دسترسی به آن ها کار بسیار آسانی است.

آدرس چنل یوتیوب این یوتیوبرچیست؟

آرمان بهبهانی یا همان آرمان د فریک یوتیوبر موفق ایرانی می باشد که فعالیت اصلی خود از یوتیوب بوده آغاز کرده است. اگر بخواهیم توضیح کوچکی از یوتیوب به شما بدهیم این است که: یوتیوب یه سایت رسمی است، که افراد می توانند با آپلود کردن ویدیو های خود در سایت و جمع کردن ویو بالا کسب درآمد بکنند. خب حالا برای مراجعه کردن به سایت یوتیوب و دیدن ویدیو های آرمان د فریک کافیست وارد سایت یوتیوب بشوید و نام این یوتیوبر را در این سایت جست و جو کنید؛ اینگونه می توانید تمام ویدیو های آرمان بهبهانی را مشاهده کنید. در یوتیوب برای اینکه در هر زمانی که ایشان ویدیویی را آپلود کرد، شما مطلع شوید کافیست که در سایت یوتیوب در بالای صفحه زنگوله ای است روشن کنید.

 علت دستگیری آرمان بهبهانی چیست؟

 علت دستگیری آرمان بهبهانی چیست؟

آرمان د فریک در حمایت از مردم مورد تهدید قرار گرفته که فعالیت خود را متوقف کند. آرمان بهبهانی بعد از این تهدید ابتدا در یوتیوب گفته است: من سیاسی نیستم و بعد ۵ ساعت دوباره در یوتیوب گذاشته است که تهش زندانه دیگه و دوباره مورد تهدید قرار گرفته است. وی بعد از مدتی این مطلب را در پیخ خود به اشتراک گذاشته است که یوتیوب دست من نیست و من هیچ کاره ام لطفا یوتیوب را پس بگیرد بعد انتشار این مطلب مخاطبان متوجه نبود آرمان بهبهانی می شوند و پس از پیگیری های بسیار مطلع می شوند که آرمان بهبهانی دستگیر شده است.

چالش های این یوتیوبر را کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن چالش ها و کلیپ های آرمان بهبهانی می توانیم به اینستاگرام مرجعه کنیم و آنجا به طور کامل چالش ها را مشاهده کنید. آرمان بهبهانی در تیک تاک هم فعالیتی دارد و این فعالیت قبل از یوتیوب بوده است و در انجاهم چالش های بسیاری رفته  که طرفدارن بسیاری نیز از این راه جلب کرده است.

آرمان بهبهانی اکثرا کار های خود را (چالش ها یا کلیپ ها) با شخصی به نام اشکان گرفته است. این دو زوج بسیار خوبی هستن و می توانند به پیشرفت یکدیگر کمک بسیاری بکنند؛ آرمان د فریک اشکان را دوست خود خطاب کرده است و گفته که او را بسیار دوست می دارم و امیدوارم در آینده کلیپ های بسیاری باهم بسازیم.

 درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

آرمان د فریک از افراد مشهور اینستاگرامی است که از دو روش کسب درآمد می کند. اولین روش ایشان از طریق اینستاگرام است. اینستاگرام با بالا رفتن دنبال کننده انواع تبلیغات مختلف برای شخص ارسال می شود و شخص با استوری کردن این تبلیغات پولی دریافت می کند.

روش دوم کسب درآمد از یوتیوب است که بین ۸ یا ۷ دلار برای هر ویدیو که در یوتیوب قرار می دهد دریافت می کند پس می توان گفت که آرمان بهبهانی از یوتیوب درآمدی ملیونی دارد.

 آرمان د فریک در کجا زندگی می کند؟

 آرمان د فریک در کجا زندگی می کند؟

آرمان د فریک متولد تهران و هم اکنون در تهران مستقر است. شاید یکی از دلایل مثبت یا بگونه ای یکی از دلایل پیشرفت آرمان زندگی کردن او در تهران است؛ چرا که دارای امکانات کامل و بروز است ک می تواند در ویدیو های خوداز این امکانات استفاده کرد.

 دوست دختر آرمان د فریک کیست؟

آرمان بهبهانی همسری ندارد و همچنین در فضای مجازی به هیچ عنوان از دوست دختر خود رو نمایی نکرده است. آرمان بهبهانی در مصاحبه ای از او پرسیده شده است که آیا قصد ازدواج دارد یا خیر؟ آرمان بهبهانی اینگونه پاسخ داده است: بله قصد دارم که ازدواج کنم و بنظر من این یک مقوله بسیار جذابی است و در زندگی هر شخصی بوجود می آید.

 تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوب آرمان د فریک چقدر است؟

تعداد مشخصی نیست چرا که روز به روز افزایش پیدا می کند و بهتر است برای اطلاع از این موضوع به چنل یوتیوب آرمان بهبهانی مراجعه کرد. در ایران یوتیوب های بسیاری موفق هستند که آرمان د فریک یکی از آن هاست و به دلیل با کیفیت بودن ویدیو ها هر روز برر تعداد طرفداران وی افزوده می شود.

آیا آرمان د فریک آزاد شده است؟

بله؛ بعد از ۱۰ روزآرمان بهبهانی آزاد شده است ولی نه بازداشت شدن او و نه آزاد شدنش رسانه ای نشد و فقط مخاطبان و طرفدار آرمان بهبهانی مطلع شدن با #صدای-آرمان-باشم  سعی کردن رسانه ای کنند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آرمان بهبهانی آیا در آینده رکورد سابسکرایب در یوتیوب ایرانی را می زند؟

  غیر ممکن نیست چرا که آرمان د فریک فعال و پر انرژی و پر از ایده های عالی است و همین باعث می شود که در آینده او یکی از یوتیوبر هایی باشد که رکورد می زند.

 2. آرمان د فریک آیا از کار یوتیوبی راضی  است؟

  بله؛ حتی به گفته های خودش این است که من اگر به عقب باز برگردم و دوباره همین کار را انجام می دهم.

 3. بعد از طنز کار هایی که باعث پیشرفتش باشد را انجام می دهد؟

  همه ما آرمان د فریک را بر اساس طنز می شناسیم و او را بخاطر داشتن این استعداد دوست داریم و او این ریسک را نمی کند ولی غیر ممکن نیست ممکن است کنار این سبک کار های دیگ هم انجام بدهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]