کراش در لغت به معنای دوست داشتن پنهانی می باشد. رفته رفته تا به امروز از این واژه معنای گسترده تری یافته است که شامل هر نوع دوست داشتنی می باشد. مثلاً اگر شخص الف به شخص ب بگوید من روی تو کراش دارم یعنی من به تو علاقه دارم و تو را دوست دارم. در واقع شخص به کراش شخص الف حساب می شود. در دنیا کراش های جذاب زیادی وجود دارند که دیگران نسبت به آن ها علاقه زیادی دارند و آن ها را به دلایل مختلف دوست دارند. خیلی از این کراش ها از دسته بازیگران و خوانندگان هستند که با وجود این که در شبکه ها و رسانه ها مشغول فعالیت و دیده شدن هستند کراش های بسیار دوست داشتنی ای برای مخاطبان خود به حساب می آیند. در ادامه ما می خواهیم بیشتر با کراش های خارجی دوست داشتنی آشنا شویم و به معرفی آن ها بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

کراش های جذاب امریکایی

کراش های جذاب امریکایی

کراش های زیبا و جذاب در دنیا مختص به یک مکان یا کشور خاصی نیستند بلکه در کشور های مختلف پراکنده هستند. کراش های آمریکایی از جمله کراش هایی هستند که جذاب ترین های دنیا را تشکیل می دهند. در واقع کراش های آمریکایی را چمعیت زیادی در دنیا می شناسند و آن ها را دوست دارند. از جمله معروف ترین و جذاب ترین کراش های آمریکایی برد پیت می باشد که جذابیت او بدون لباس، عرق کرده و خشمگین در فیلم باشگاه مشت زنی رقم خورده است. از دیگر کراش های آمریکایی جذاب ریکی مارتین می باشد که جذابیت او رقصیدن در مجالس رقص با شلوار چرمی می باشد. همچنین از دیگر کراش هایی که جذبه بالایی دارد مایکل بی. جردن است که اوج جذابیت وی نشان دادن مهارت های بوکس و عضلات دیوانه وار در کرید می باشد. دیوید بکهام نیز از کراش های با جذبه بالا است که عکس های سلفی ارزشمند و دوست داشتنی او با خانواده اش در اینستاگرام به وفور یافت می شود. کراش های جذاب دیگری نیز بسیار وجود دارند که خیلی ها روی آن ها کراش دارند و بسیار علاقمند به آن ها هستند.

کراش های جذاب کره ای

همان گونه که بیان شد در میان افراد دنیا کسانی هستند که به عنوان شخصیت های بسیار دوست داشتنی در هر جایی زندگی می کنند. در این میان کراش های کره ای نیز از جمله کسانی هستند که بسیار در دنیا به عنوان کراش های پر آوازه شناخته شده اند چرا که فیلم های کره ای فراوانی تولید و منتشر شده اند که انتشار آن ها به صورت جهانی صورت گرفته و ستاره های بازیگر آن ها نام و شهرت زیادی را در دنیا از آن خود کرده اند. مثلاً یک بازیگر به نام « سانگ ایل گوک » که همه او را با نام جومونگ می شناسند مدتی بود که در ایران غوغا به پا کرده بود و همه نسبت به او کراش داشتند البته هرچند هنوز که هنوزه جومونگ یکی از کارکتر های محبوب در دنیا به حساب می آید و شور و هیجان بالایی را در میان علاقه مندان به پا کرده است. بازیگر نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ نیز یکی از کراش های فوق العاده دوست داشتنی می باشد که او نیز مانند دیگر کراش ها بسیار درخشنده عمل کرده است.

کراش های جذاب ایرانی

کراش های جذاب ایرانی

کراش های ایرانی از بهترین کراش ها در دنیا می باشند. آن ها علاوه بر این که در فیلم ها و سریال ها می درخشند، باید بگوییم که به غیر از سلبریتی ها افراد معمولی نیز از کراشر های بسیار جذابی می باشند. کراش های ایرانی نه تنها در ایران بلکه در مناطق مختلف جهان مشغول زندگی کردن می باشند. از جمله کراش های ایارنی می توان به امین حیایی، شاهرخ استخری، سیاوش خیرابی، حدیث فولاد وند و … اشاره کرد. اگر در فضای مجازی به دنبال کراش های ایرانی جذاب بگردید خیلی ها هستند که این ویژگی کراش بودن را به خود اختصاص داده اند. حتی کراش های ایرانی نیز هستند که به صورت رسمی در صدا و سیما شناخته نشده اند و به وسیله تلاش های پی در پی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام خود را به دیگران شناخته اند.

کراش های جذاب عرب

از دیگر کراش های جذاب در دنیا کراش های عرب هستد. این کراش ها تقریباً در تمام کشور های عرب زبان به صورت گسترده پراکنده شده اند. در میان کشور های عربی کشور لبنان با وجود وسعت کم آن دارای کراش های بسیار زیبا و جذابی است که رکورد زیبا ترین کراش ها را برای خود به ثبت رسانده اند. شما نیز اگر به دنیای موسیقی و یا به دنیای فیلم و سریال علاقه دارید و یا حتی اگر به کشور های عربی سفر کرده باشید حتماً متوجه شده اید که همواره افرادی بسیار زیبا و جذاب و دوست داشتنی هستند که دیگران به روی آن ها کراش دارند و از جمله کسانی هستند که عاشق این شخصیت ها می باشند. اگر در فضای مجازی و یا شبکه های اجتماعی متعدد و مختلف به دنبال کراش های عربی بگردید به خیلی از اکانت ها و پیج های آن ها می توانید سر بزنید و با آن ها آشنا شوید.

کراش های جذاب ترک

کراش های جذاب ترک

در میان ترک ها و در کشور ترکیه نیز از کراش های بسیار جذاب در جهان زندگی می کنند. کراش های ترکی را می توان از زیبا ترین و جذاب ترین کراش های دنیا دانست. ترک ها از زیبا ترین چهره ها و جذاب ترین چهره های جهانی برخوردار هستند. اگر شما یکی از تماشاگران فیلم های ترکی باشید حتماً دیده اید که بازیگران این فیلم ها که به عنوان یک بازیگر ترکی فعالیت می کنند چه درجه ای از زیبایی را برای خود دارند. بازیگران ترکی و یا بهتر است بگوییم شهروندان ترکی چه زن باشند و چه مرد هر دو از جذابیت های ویژه ای برخوردار هستند و این جذبه به گونه ای است که دل همه را عاشق خود می کنند. به عبارت دیگر افراد زیادی هستند که در دنیا به افراد ترک کراش دارند و حتی بعضاً دیده شده که از کشور های دور به ترکیه سفر می کنند تا به ازدواج با یک شهروند ترکیه ای بپردازند. همچنین در ترکیه افرادی هستند که خود را از دسته کراش های جذاب جدید معرفی می کنند و این به این خاطر است که حسابی از زیبایی و جذبه خود شان با خبر هستند.

کراش های جذاب اینستاگرام

اگر شما یکی از کاربران اینستاگرام هستید حتماً تا به حال به این موضوع برخورد کرده اید که همواره افرادی هستند که تصاویر مختلف و متعددی از خود به اشتراک دیگران قرار می دهند و دیگران هم به لایک کردن و کامنت گذاشتن در زیر آن عکس روی می آورند. این دسته از افراد به یک نتیجه رسیده اند و آن این است که احساس می کنند از جذبه بالایی برخوردار هستند که دیگران اینطور به لایک کردن و نظر دادن درباره عکس های او می پردازند. در این خصوص باید بگوییم که خیلی ها در اینستاگرام بدون هیچ دلیلی پست ها را لایک می کنند و این نمی تواند دلیل خوبی برای این مورد باشد که حتماً شخص مقابل شان جذبه داشته است. به هر حال جدا از همه این ها در اینستاگرام افرادی هستند که جزء کراش های مخاطبان خاص شان هستند. یعنی عده ای از افراد در اینستاگرام هستند که دارای جذبه فراوان هستند و دیگران روی آن ها کراش دارند و آن ها را یکی از دوست داشتنی ترین افراد در زندگی خود می دانند. شما می توانید با جستجو در اینستاگرام به این کراش ها دسترسی داشته باشید و با آن ها بیشتر آشنا شوید و حالب است بدانید که آن ها از دسته کراش های جذاب در یوتیوب نیز می باشند که فیلم های مختلفی را از خود در یوتیوب منتشر می کنند.

کراش های جذاب سن بالا

کراش های جذاب سن بالا

دسته دیگری از کراش های جذاب در دنیا را افراد سن بالا تشکیل می دهند که این افراد مسن می تواند پیرمرد باشند یا پیر زن؛ بالاخره از افرادی هستند که دارای جذبه بالا در میان کاربران و مردم هستند. آل پاچینو یکی از بازیگران حرفه ای آمریکایی می باشد که بسیار محبوب است. او از افراد مسن می باشد که دارای شهرت بالایی است و از کراش های جذاب آمریکایی به حساب می آید. از دیگر کراش های دوست داشتنی در میان مردم که دارای سن بالایی است آرنولد شوراتزنگر می باشد که با وجود سن بالا و پیر بودن او خیلی ها روی او کراش دارند و او را مرد ایده آل خود می دانند. به هر حال افراد مسن نیز از کسانی هستند که می توانند کراش باشند و سن بالای آن ها مانع کراش بودن آن ها نمی شود. حتی خیلی از آن ها نیز به عنوان شوگر ددی و شوگر مامی فعالیت می کنند.

کراش های جذاب دختر

از دسته دیگر کراش های بسیار جذاب را دختران تشکیل می دهند. کراش دختر از سری کراش های جذاب هستند که هر فردی اعم از جوان و پیر عاشق آن ها هستند و خیلی دوست دارند به برقراری رابطه با آن ها بپردازند. کراش های دختر نیز با وجود جذابیت بالا معمولاً افراد جوان هستند یعنی دختران جوان جمعیت کراش های دختر را تشکیل می دهند. کراش های پیرزن نیز هستند که آن ها جزء دسته شوگر مامی ها فعالیت دارند. شما نیز حتماً تا به حال در فضای مجازی دیده اید که دخترانی بسیار زیبا به فعالیت های طولانی و گسترده در این فضا پرداخته اند و این در حالی است که بسیاری از آن ها این حس را در خود یافته اند که می توانند از کراش های فعال و با تجربه باشند. عده بسیاری از آن ها نیز به عنوان شوگر بیبی فعالیت دارند و از این راه نیز پول هنگفتی را دریافت می کنند. کراش های جذاب دختر نیز در همه کشور های دنیا هستند و وقتی از خود پست هایی را منتشر می کنند به همان نسبت کراش دیگران روی آن ها بیشتر می شود.

کراش های جذاب پسر

کراش های جذاب پسر

یکی از دسته های بزرگ کراش ها در دنیا را کراش پسر تشکیل می دهند. کراش های پسر نیز عده ای در میان آن ها هستند که دارای سن بالا می باشند و به عنوان شوگر ددی فعالیت دارند و عده دیگری نیز به دلیل سن پایین به عنوان شوگر بیبی فعالیت می کنند. کراش های پسر از جذبه بالایی برخوردار هستند. بسیاری از کراش های پسر از مدلینگ های بسیار مشهور می باشند. مثلاً محمد رضا گلزار از کراش هایی است که از قدیم تا الآن در حال مدلینگ می باشد و خیلی ها هستند که روی او کراش دارند. شاهرخ استخری نیز یکی از کراش های محبوب ایرانی است که با وجود انتقاد های فراوان علیه او باز هم مورد دوست داشتن مردم می باشد. خیلی ها هستند که در فضای مجازی در دسته کراش های حذاب پسر قرار دارند که اگر در فضای اینترنتی وارد باشید می توانید آن ها را به خوبی شناسایی کنید.

جنجال کراش های جذاب

کراش های جذاب علی رغم جذابیت بالایی که دارند تا کنون بسیار حواشی و جنجال آفرینی از سوی آن ها صورت گرفته است. آن ها معمولاً برای بیشتر دیده شدن به اقدامات عجیبی روی می آورند که دهان هر کسی با شنیدن کار آن ها باز می ماند. اگر شما یکی از کاربران فعال در شبکه اینستاگرام هستید باید این موارد را دیده باشید. آن ها معمولاً اولین جایی را که برای کسب شهرت انتخاب می کنند همان اینستاگرام می باشد. به جرأت می توان گفت که آن ها از جنجال آفرین ترین اشخاص می باشند که به هر کاری دست می زنند تا میزان محوبیت و مشهوریت خود را افزایش دهند. از دیگر صحنه هایی که می توان این افراد را در آن جا دید وجود کراش های جذاب در یوتیوب است که علاوه بر اینستاگرام به فعالیت کردن در پلتفرم یوتیوب نیز روی آورده اند. خیلی از بازیگران هستند که از کراش های مشهور و محبوب به شمار می روند و در عین حال به جنجال آفرینی های بسیار زیادی نیز مشغول هستند.

مصاحبه با کراش های جذاب

مصاحبه با کراش های جذاب

اگر بخواهیم در باره مصاحبه با کراش های جذاب صحبت کنیم باید در رابطه با بازیگران صحبت کنیم چرا که اگر مصاحبه ای به صورت رسمی قرار باشد تحقق پذیرد اولین افراد همان بازیگران می باشند. کراش های دیگر که در تلویزیون دیده نمی شوند و صرفاً به فعالیت های مجازی پرداخته اند به دلیل نداشتن شهرت جایی در مصاحبات رسمی ندارند و اگر هم مصاحبه ای با آن ها شده است به صورت کاملاً غیر رسمی و شاید هم نمایشی انجام شده است. به هر حال با همان کراش هایی که به صورت رسمی مصاحبه شده است گاهی پیش آمده که آن شخصیت کراش به دلیل رضایت کامل از خود گفته است که من زیباترین دختر دنیا هستم و این در حالی است که توجه همه را به خود جلب کرده است و دیگران متعجب از حرف های او شده اند چرا که همه با خود می گویند که این کراش چقدر از خودش راضی است که از خود این تعاریف را ارائه می دهد. شما نیز می توانید مصاحبه با کراش ها را در سایت های مختلف در فضای مجازی به صورت کلیپ های ویدیویی تماشا کنید.

کراش زدن در فضای مجازی

در فضای مجازی و در چت ها و نظرات کاربران حتماً دیده اید که عده ای در حال ابراز علاقه نسبت به یک دیگر می باشند و با هم حرف های عاشقانه می زنند. حالا این حرف زدن های عاشقانه گاهی به صورت یک طرفه است وگاهی هم به صورت دو طرفه انجام می شود. وقتی پسری به دختری می گوید روت کراش دار یعنی این که من به تو علاقه دارم و تو را دوست دارم. در واقع واژه کراش در ابتدا به معنای دوست داشتن های مخفیانه و یک طرفه بوده ولی به تدریج معنای گسترده تری به خود گرفته و شامل هر نوع دوست داشتنی می شود. کراش زدن در فضای مجازی به خصوص زمانی صورت می گرفت که چت روم های یاهو مسنجر فعال بودند و افراد زیادی از سر تا سر جهان به اتاق های چت متصل می شدند و با کراش خود رل می زدند. بعضی ها به قدری اسیر کراش زدن می شوند که نیاز به درمان کراش دارند چرا که ممکن است عواقب غیر قابل جبرانی متوجه آن ها شود. کراش های پسر نیز به اندازه کراش های دختر در دنیا وجود دارند که کراش دیگران می باشند. عکس کراش پسر را نیز می توانید با جست و جو های متنوع در اینترنت پیدا کنید و البته کراش های پسر در فضای مجازی از جمله اینستاگرام تصاویر خود را برای نمایش به همگان به اشتراک قرار می دهند. اگر بخواهیم جذاب ترین مرد سال ۲۰۲۰ را معرفی کنیم کار سختی است ولی می توان تا حدودی به « مایکل بی جردن » اشاره کرد اگر چه رقیب زیاد دارد و همگی از جذاب ترین ها به شمار می روند. از دیگر کراش های حاضر در جهان می توان به جذاب ترین مردان ترکیه اشاره کرد که شما می توانید تصاویر آن ها را در تصاویر گوگل مشاهده نمایید.

بیست مرد جذاب دنیا

بیست مرد جذاب دنیا

در دنیا افراد زیادی هستند که جز جذاب ترین ها در جهان می باشند و به این صورت است که خیلی ها به آن ها علاقه یا کراش دارند و همیشه دوست دارند آن ها را تماشا کنند و یا اگر هنرمند باشند همه کارهای آن ها را ببینند. ما می خواهیم چند نفر از جذاب ترین مردان دنیا را به شما معرفی کنیم که جزء ۲۰ مرد جذاب دنیا به شمار می روند. پس با ما همراه باشید.

تروانته رودز

تروانته رودز در زمان کودکی اش یک ورزشکار حرفه‌ای بود ولی وقتی که از مدرسه فارغ التحصیل شد مصمم شد یک بازیگر شود.

تی یانگ

یکی از خوانندگان اهل کره جنوبی می باشد که صاحب افتخار آفرینی های زیادی شده است. این مرد یک کراش عشقی است. می توان او را جذاب ترین مرد سال معرفی کرد.

تونی مهفود

تونی از هنرمند های اهل ایتالیا می باشد او عاشق هنر است و آثار بسیار زیبایی را خلق کرده است.

میخیل هایسمان

از بازیگران بسیار حرفه ای در فیلم های هالیوود می باشد که خیلی ها نسبت به او کراش دارند.

ماریو کاساس

یکی دیگر از بازیگران مشهور که جزء کراش ها می باشد ماریو کاساس است که در سال ۲۰۱۰ به شهرت رسید.

باریش آردوچ

از بازیگران مشهور اهل ترکیه باریش آردوچ که دارای شهرت فراوانی می باشد.

شوخی های جذاب مخصوص کراش

شوخی های جذاب مخصوص کراش

در فضای مجازی یکسری شوخی هایی میان کاربران رد و بدل می شود که جزء سرگرمی های آن ها به حساب می آیند. برخی ها هستند که این شوخی ها را با کراش مورد علاقه خود انجام می دهند. این شوخی ها می توانند به صورت متنی و با جوک و لطیفه باشند و یا می توانند به صورت تصویری یا به صورت لایو ویدیویی صورت پذیرد. در این شوخی ها گاهی عبارات عاشقانه و مخصوص ابراز علاقه رد و بدل می شود و گاهی هم به صورت کلمات زشت و رکیک محقق می شود. به هر حال این شوخی ها هر چه که باشند از دسته شوخی های جذاب هستند که مخاطب از آن شوخی ها خوشش می آید و علاقه خود را به صورت متقابل با عکس العمل های مختلف نشان می دهد. شما می توانید برای دیدن شوخی های کراش ها به چت روم ها و گفت و گو های زنده میان کاربران و کراش ها بپردازید و آن ها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. کراش های جذاب در کجا زندگی می کنند؟

  آن ها جای مشخصی ندارند و به طور کلی در همه نقاط جهان مشغول فعالیت و دیده شدن می باشند.

 2. به چه کسانی کراش جذاب می گویند؟

  به کسانی که دارای شهرت و جذبه در میان افراد جامعه باشند و برای بیشتر دیده شدن تلاش کنند.

 3. ماشین کراش های جذاب چیست؟

  آن ها معمولاً از دسته کسانی هستند که بخشی از جذابیت خود را به خاطر تنوع در وسایل شخصی و نحوه زندگی کردن انجام می دهند به دست می آورند و طبیعتاً دارای ماشین های گران قیمت می باشند.

 4. آیا کراش های جذاب جزء سلبریتی های جامعه به حساب می آیند؟

  برخی از آن ها می توانند جزء سلبریتی های جامعه باشند مانند بازیگران و فوتبالیست ها و …

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]