مقاله امروز در مورد رپر های مردادی فعال در رپ فارسی می باشد همانطور که می‌دانید مردادی ها یک سری خصوصیات ویژه و بارزی دارند. آنها وفادار، شجاع هستند و همچنین تمایل و علاقه به زندگی های تجملاتی و مجلل دارند. آنها قدرت رهبری و فرمانروای خوبی دارند اگر دوست دارید بیوگرافی رپر های مردادی را بدانی در این مقاله همراه ما باشید که ما بیوگرافی و زندگی آنها و همچنین آهنگ ها و حاشیه آن ها را با هم در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

10 مورد از رپرهای مردادی چه کسانی می باشند‌؟

۱۰ مورد از رپرهای مردادی چه کسانی می باشند‌؟

اگر شما هم به آهنگ های رپ علاقه خاصی دارید و معمولا خواننده مورد علاقه شما یک رپر می باشد و آن را در فضای مجازی دنبال می‌کنید حتما دوست دارید بدانید رپر مورد علاقه شما متولد چه ماهی هست رپرهای متولد مرداد معروفی در کشور داریم همانطور که گفتیم مردادی ها شجاع هستند و تمایل به رهبری و فرمانروایی گروه دارند آنها قدرتمند هستند و توانایی فکری و ذهنی بالایی دارند و معمولاً از هوش بالایی برخوردار هستند در این قسمت ۱۰ رپر مردادی را به شما معرفی خواهیم کرد که شاید رپر مورد علاقه شما در بین آنها باشد.

حصین ابلیس از رپر های مردادی

اولین رپر از این لیست حصین می باشد نام اصلی او حسین رحمتی است ۱۲ مرداد سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است یکی از شناخته ترین رپر های ایرانی می باشد و فعالیت خود را از سال ۸۱ آغاز کرده است حسین ابلیس نام هنری سابق او است. او کار خود را با موزیک تو زنده می مونی برای توپاک شروع کرده است.

شایع

شایع متولد ۱۲ مرداد سال ۱۳۷۲ است نام اصلی او محمدرضا می باشد که به شایع معروف است متولد شاه عبدالعظیم می باشد اما مدتی بعد به همراه خانواده مهاجرت کردند این رپر معروف و مشهور و همچنین متولد ماه مرداد در سال ۱۳۸۹ اولین موزیک خود را منتشر کرد و از آن سال به بعد به دنیا رپ آمد.

عرفان


عرفان در ۱۲ مرداد سال ١٣۶٩ در اصفهان متولد شده است. نام کامل عرفان رسولی است یکی از معروف ترین خوانندگان رپ فارسی و همچنین یکی از تهیه‌کنندگان موسیقی می باشد این خواننده در سال ۱۳۸۶ اولین آلبوم خود را به نام خانه تا گور منتشر کرد بعد از این آلبوم نیز دو آلبوم دیگر منتشر کرد او در سال ۹۴ از دنیای رپ خداحافظی کرد و کنار رفت اما دوباره در سال ۹۶ با آهنگ خوش آمدی به دنیای رپ برگشت.

عرفان خزایی

عرفان خزایی

عرفان خزایی متولد ۱۲ مرداد ۱۳۶۲ در اصفهان می باشد مدت فعالیت او در دوره رپ سیار کوتاه بود او در سن ۱۶ سالگی برای همیشه از ایران مهاجرت کرد او از همان ابتدا خیلی حرفه‌ای رپ را دنبال نکرد عرفان خزایی به موسیقی جاز علاقه خاصی دارد او از ابتدا زندگی اش با مشکلات خانوادگی زیادی دست و پنجه نرم کرده است.

اوج

اوج برادر رضا پیشرو می‌باشد که به عنوان یک رپر زیرزمینی در ایران فعالیت می‌کند اوج تاکنون فعالیت های زیادی در راستای موسیقی رپ برای کشور انجام داده است و طرفداران ویژه و خاص خودش را دارد. اوج بیشتر به دلیل وجود برادرش رضا پیشرو دیده شد و مطرح شد در بازار موسیقی رپ ایران. حضور پررنگی در کنار برادرش رضا پیشرو دارد.

فرزان


فرزان نیز که از مطرح ترین خوانندگان در زمینه رپ فارس می باشد که معمولا آهنگ های او برای مخاطبانش بسیار جذاب می باشد او مخاطبان و طرفداران ویژه خود را دارند فرزان لقب خود را وحشت گذاشته است طرفدارن عقیده دارند او در متن شعر هایش حقیقت جامعه را می گویند و چیزی را تظاهر نمی کند.

سوگند در لیست رپر های مردادی

این خواننده زن رپر ایرانی یکی از معروف ترین رپر های ایرانی می‌باشد که متولد مرداد است سوگند به تازگی با زخمی ازدواج او نیز یکی از رپرهای مشهور فارس می باشد آلمان مهاجرت کرده است و هر کدام یک از اهنگایش جزو بهترین آهنگ ها می شود.

نازنین

یکی دیگر از رپر های مشهور ایرانی نازنین می‌باشد که ۲۱ سال دارد و متولد ۱۳۷۸ است که اکنون به صورت زیرزمینی در ایران به فعالیت خود ادامه می دهد اما در همین مدت کوتاهی که فعالیت خود را به عنوان یک رپر شروع کرده است طرفداران زیادی دارد.

خلسه

سپهر خلسه در ۱۷ مرداد سال ۶۹ در تهران متولد شده است او تا ۱۷ سالگی در ایران زندگی کرده است اما بعدها به کانادا مهاجرت کرد با دختری به نام نیلوفر آشنا شده است که اکنون هر دو در کانادا زندگی می کنند آهنگ های خلسه از بهترین رپ های فارسی بوده است و طرفداران ویژه‌ای از سراسر دنیا دارد.

حمید صفت

حمید صفت در ١٨ مرداد سال ۱۳۷٢ به دنیا آمده است‌. و در ایران زندگی می‌کنند و همانطور که می دانید مادر پدر او در کودکی از هم جدا شده اند امروزه او به دلیل پرونده قضایی قتل ناپدریش در زندان به سر می‌برد اما آهنگ های طرفداران خاص خود را دارد.

آهنگ های برتر رپر مردادی چه آهنگ هایی هستند؟

آهنگ های برتر رپر مردادی چه آهنگ هایی هستند؟

هرکدام از رپرهای مردادی کشورمان هر زمان آهنگی منتشر می‌کنند طرفداران آنها آهنگ را بسیار دوست دارند و حمایت می‌کنند اما در میان آثار آنها چند آهنگ وجود دارد که زمانی که منتشر شد سر و صدا و جنجال زیادی به پا کرد این آهنگ ها از زیباترین آهنگ های رپ بودند که حتی کسانی را که علاقه شدیدی به رپ نداشتند ترغیب به گوش دادن آهنگ کرد در این قسمت به سه مورد از برترین آهنگ ها اشاره خواهیم کرد. شما می‌توانید عکس‌های رپر های مردادی را در صفحات مجازی و اینستاگرام آنها دنبال کنید.

آهنگ بخشش از حمید صفت

حمید صفت در این آهنگ با خواننده مطرح و خوب کشورمان امیر‌عباس‌گلاب همکاری کرده است زمانی که این آهنگ منتشر شد سبب شهرت حمید صفت شد اما زمانی که آهنگ (چ) را به بیرون منتشر کرد شهرت او چندین برابر شد.

اهنگ محروم از خلسه

خلسه از رپرهای مردادی خوب کشورمان می‌باشد در خارج از کشور زندگی می کند اما طرفداران او از ایران و سرتاسر دنیا هستند آهنگ محروم از خلسه آهنگ بسیار زیبایی می باشد که طرفداران خلسه این آهنگ را بسیار دوست دارند اما نه تنها این آهنگ بلکه تمامی آهنگ های خلسه را طرفداران ویژه او بسیار می پسندند.

آهنگ خلیج فارس از حصین

یکی از آهنگ های معروف و مطرح خواننده رپر کشورمان است آهنگ خلیج فارس می باشد این آهنگ متن بسیار زیبای دارد و زمانی که منتشر شد طرفداران ویژه حصین بسیار آهنگ را دوست داشتند و آن را حمایت کردند..

اینستاگرام رپر های مردادی چیست؟

اینستاگرام رپر های مردادی چیست؟

اینستاگرام امروزه به یکی از مهمترین فضاهای اجتماعی و مجازی تبدیل شده است و تمامی خوانندگان و افراد مطرح کشور تمامی فعالیت های خود را در اینستاگرام به مخاطبان خود نشان می‌دهند و با آنها به اشتراک می‌گذارند برای دیدن مصاحبه های رپر های مردادی و همچنین عکس های رپر های مردادی و همچنین آدرس توییتر رپر های مردادی می توانید به صفحات اینستاگرام آنها مراجعه کنید و اگر طرفداران خاص و ویژه سبک رپ هستید می توانید با دنبال کردن آنها و حمایت کردن از آهنگ هایی که منتشر می کنند از موسیقی رپ لذت ببرید اگر دوست داشته باشید شماره رپر های مردادی مورد علاقه خود را داشته باشید باید به شما بگوییم که آنها معمولاً شماره تلفن‌های خود را در دسترس طرفداران خود قرار نمی دهند چرا که طرفداران آنها بسیار زیاد هستند و آنها می‌خواهند از حواشی دور باشند اما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام آنها از زندگی آنها باخبر باشید.

رابطه های رپر های مردادی چگونه است؟

همانطور که گفتیم که ویژگی‌های برای مردادی وفادار بودن آنها و حس قدرت و فرمان به آنها می باشد آنها نیز در رابطه خود چنین ویژگی هایی دارند عده ای از آنها رابطه های خود را علنی کرده است اما عده ای از آنها رابطه های خود را از چشم مخاطبان خود پوشیده داشتند چرا که نمی خواستند برای آنها حواشی زیادی به وجود آید.

  • سپهر خلسه : در کانادا با دختری به نام نیلوفر در رابطه است در هیچ جایی به طور رسمی آنها ازدواج خود را ثبت نکرده اند اما همواره در عکس ها و مکان های مختلف آهنگ کنار همدیگر دیده شده اند.
  • عرفان پایدار : عرفان نیز به تازگی باختری به اسم کیمیا ازدواج کرده است. اگر دوست دارید عکس های کیمیا همسر عرفان پایدار را مشاهده کنید می توانید به اینستاگرام و آن دو سر بزنید آن دو عکس های زیادی در کنار یکدیگر دارند
  • حصین : حصین ابلیس نیز ازدواج کرده است و دارای همسر می باشد همسر او چند سالی از آن کوچکتر است. در عکس‌های تو در اینستاگرام منتشر می کند می توانید همسر او را ببینید.
درآمد رپر های مردادی چقدر است؟

درآمد رپر های مردادی چقدر است؟

با توجه به اینکه سبک رپ در فارسی سبکی نیست که عموم مردم آن را بپسندند و طرفدار آن باشند معمولاً کمتر نسبت به دیگر سبک‌های فارسی مثل هیپ هاپ و سنتی مورد توجه قرار می‌گیرد همچنین خوانندگان مطرحی که در این سبک از موسیقی داریم خیلی کمتر از دیگر سبک ها می باشد اما یکی از اصلی ترین راه های درآمد رپر های فارسی برگزاری کنسرت های آنها می باشد آنها به مناسبت‌های مختلف برای طرفداران خود برگزار می‌کند که همین کنسرت ها یکی از اصلی ترین درآمد رپرها می باشد آنها همچنین با فروش تک آهنگ های خود و یا آلبوم هایی که منتشر می‌کنند نیز درآمد دارند.

حاشیه های رپر های مردادی چیست؟

هر یک از سلبریتی ها و خوانندگان مطرح و معروف کشور همواره در اطراف خود حواشی زیادی داشتند. آن‌ها همیشه در مورد نوع زندگی و سبک زندگی شان و هم چنین روابطی که دارند مورد قضاوت واقع شده‌اند و همچنین حواشی زیادی در مورد روابط آنها با دیگران به وجود آمده است. وطرفداران آنها رپر ها را مورد قضاوت قرار می‌دهند و برای آنها مشکل درست می کند بلکه خود رپرها نیز یک دیگر را قضاوت می‌کنند بارها شده است که آهنگی را منتشر کردند و همکاران آنها در فضای مجازی و اینستاگرام ویدیو هایی بر علیه آنها منتشر کردند و در مورد متن آهنگ آنها را قضاوت کرده اند و دعوای بین آن دو معمولاً حواشی هایی برای آنها به وجود آورده است.

شاخ ترین رپر های مرداد چه کسانی هستند؟

شاخ ترین رپر های مرداد چه کسانی هستند؟

در بین ۱۰ رپر مردادی که در قسمت بالاتر به شما معرفی کردیم که اکثر آنها بسیار معروف و مشهور هستند و هر کدام طرفداران ویژه خودشان را دارند اما در میان آنها سوگند که به معروف ترین رپر زن فارسی معروف می‌باشد دنبال کننده زیادی در صفحه اینستاگرام دارد سوگند معمولاً آهنگ هایی که منتشر می‌کند متن عاشقانه دارند و بسیار زیبا هستند و به تازگی با زخمی که او نیز که از رپرهای معروف و مشهور فارسی است ازدواج کرده است.

رپرهای مردادی زن چه کسانی هستند؟

شاید فکر کنید فقط رپر های معروف مردادی مردان هستند اما دقت کنید در میان این لیست سوگند نیز به چشم می خورد اما در این قسمت بیوگرافی کوچکی از سوگند برای شما آورده ایم.

در قسمت بالا ۱۰ رپر را به شما معرفی کردیم که یکی از معروف ترین و مشهور ترین رپر های زن فارسی سوگند می باشد او متولد مرداد سال ۶۶ است و همچنین در سبک های رپ و هیپ هاپ و همچنین پاپ فعالیت می کند. او با عرفان، رضا پیشرو، بهزاد لیتو، نیز همکاری کرده است. او ساز های گیتار و پیانو را می‌تواند به خوبی بنوازد. او از طریق پدرش با موسیقی سنتی نیز آشنایی دارد.

سوالات متداول

عکس های رپر های مردادی را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای دیدن عکس های آنها به صفحه اینستاگرام و یا صفحات گوگل مراجعه کنید.

رپر های مردادی چه خصوصیت ویژه ای دارد؟

معمولاً وفادار و شجاع هستند و آنها تمایل زیادی به رهبری یک گروه و فرمانروایی دارند آنها زندگی مجلل را دوست دارند.

معروف ترین رپر زن فارسی چه کسی می‌باشد؟

سوگند یکی از معروف ترین زن هایی است که در سبک موسیقی رپ فعالیت می‌کند و همواره آهنگ هایش مورد توجه طرفداران است.

سوگند با کدام رپر فارسی ازدواج کرده است؟

سوگند به تازگی با زخمی که یکی از مشهورترین رپر های فارسی است، ازدواج کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]