آذرخش فراهانی نوازنده و نقاش ایرانی بوده که فرزند دوم خانواده فراهانی ها می باشد. خواهر های او شقایق فراهانی و گلشیفته فراهانی بوده و پدرش بهزاد فراهانی و همچنین مادرش رحیمی نیا است و باید گفت همگی آن ها هنرمند بوده و در سینما، نقاشی و موسیقی یک نقشی دارند. امروز می خواهیم به شرح بیوگرافی آذرخش فراهانی بپردازیم، پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

آذرخش فراهانی کیست؟

آذرخش فراهانی کیست؟

آذرخش فراهانی زاده تهران متولد تیرماه سال ۱۳۶۰ است. که حرفه های او نقاشی و نوازندگی است. او فارغ التحصیل رشته نقاشی در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. وی در کنار رشته خود نوازندگی را هم به طور جدی پیگیری کرد و سبک او سبک راک در موسیقی است. وی حتی نمایشگاه های متعددی را برگزار کرده است.

وی فرزند دوم خانواده فراهانی، پدرش بهزاد فراهانی و مادرش فهیمه رحیمی نیا که او هم مانند پسرش یک نقاش خبره بود. خواهر بزرگش شقایق فراهانی و خواهر کوچکترش که فرزند کوچک خانواده است گلشیفته فراهانی می باشد. او بدترین اتفاق زندگی اش شکست عشقی و خوش ترین اتفاق زندگی خود را سفرش به ترکیه می داند.

شغل اصلی آذرخش فراهانی چیست؟

شغل اصلی آذرخش فراهانی چیست؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با آذرخش که یکی از پرطرفدارین سلبریتی های اینستاگرام است، اطلاعات بیشتری را به دست آورند و یکی از سوالاتی که برای اکثر آن ها به وجود می آید، این است که شغل او چیست؟ در این باره بهتر است که بدانید آذرخش تحصیلات خود را در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد به پایان رساند است و پس از اتمام تحصیلات خود به عنوان نوازنده و ترانه سرای سبک راک در موسیقی مشغول به فعالیت شد و چندین نمایشگاه برگزار کرده است.

به همین دلیل می‌ توان این گونه بیان کرد که او همانند سایر اعضای خانواده خود در صنعت هنر مشغول به فعالیت است و از این طریق توانسته یک منبع درآمد برای خود به وجود آورد. البته ناگفته نماند که برخی از افراد بیان کردند که او علاوه بر فعالیت‌ های هنری اش، بیزینس‌ هایی هم دارد که از طریق این بیزینس ها توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد و درآمدزایی کند.

آذرخش فراهانی با گلشیفته فراهانی چه نسبتی دارد؟

آذرخش فرهانی برادر شقایق فراهانی و گلشیفته فراهانی است که در خانواده ای پنج نفره بزرگ و تربیت شدند. آذرخش فراهانی فرزند دوم، شقایق فرزند اول و گلشیفته که در خارج زندگی می کند و مهاجرت کرده فرزند آخر یا کوچک ترین عضو خانواده می باشد.

تحصیلات برادر گلشیفته چقدر است؟

تحصیلات برادر گلشیفته چقدر است؟

بهتر است بدانید که آذرخش فارغ التحصیل لیسانس نقاشی از دانشگاه آزاد می باشد. او در رابطه با رشته تحصیلی اش این گونه بیان کرد: با توجه به این که علاقه بسیار زیادی به نقاشی و هنر داشتم، به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در این رشته، تحصیلاتم را به پایان برسانم. ناگفته نماند که این چهره معروف همانند سایر اعضای خانواده‌ اش علاقه بسیار زیادی به هنر دارد.

یوتیوب آذرخش فراهانی

با توجه به این که آذرخش فراهانی در یک خانواده هنرمند و معروف به دنیا آمده است، به همین دلیل این روز ها به واسطه خانواده معروفش توانسته به شهرت زیادی برسد و مخاطبان و طرفداران فراوانی را نیز به دست آورده است. حال این روز ها او فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کرده است تا به این گونه بتواند به میزان شهرت خود بیفزاید و با مخاطبان و طرفدارانش در ارتباط باشد. این موضوع را هم باید افزود که مدتی است او در یوتیوب که یکی از شبکه‌ های اجتماعی است نیز فعالیت خود را شروع کرده است.

حال اگر تمایل دارید تا آدرس چنل یوتیوب آذرخش را پیدا کنید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام او را جستجو کنید. بهتر است بدانید که شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب آذرخش و فعال کردن زنگوله می‌ توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود آپلود کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

رابطه آزاده نامداری آذرخش فراهانی

مدت ها قبل شایعاتی در رابطه با بازیگر شدن آزاده نامداری به همراه آذرخش فراهانی به واقعیت پیوست و آن ها رسماً به دنیای بازیگری وارد شدند و در فیلم سینمایی نسیم مشغول به بازی شدند. حال پس از حضور این دو چهره معروف در فیلم سینمایی نسیم، شایعاتی در مورد رابطه آزاده نامداری و آذرخش در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد. اما پس از مدتی تمام این شایعات توسط این دو چهره معروف تکذیب شد.

آذرخش فراهانی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

آذرخش فراهانی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

از مهم ترین فیلم هایی که آذرخش فراهانی در آن نقش ایفا کرده فیلم (مالاریا) است. این فیلم در سال ۱۳۹۴ ساخته شد که آذرخش در آن نقش برجسته ای داشته و با مهارت فوق العاده و حرفه ای اش در زمینه بازیگری توانست خود را در دل مردم جای بدهد. فیلم مالاریا برای آذرخش فراهانی بسیار موفقیت آمیز بود و می توان گفت که این فیلم بیشترین عامل مشهور و معروف شدن وی بازی در این فیلم بود.

او در این فیلم با آقای پرویز شهبازی همکاری داشته ‌و برایش تجربه ای شد تا در کنار ستارگان سینمایی ایران همچون: ساعد سهیلی، آزاده نامداری، ساغر قناعت و علیرضا استادی فیلم بازی کند و از تجربه های آنان بهترین استفاده را ببرد.
یکی دیگر از فیلم هایی که او در آن بازیگری کرده می توان به فیلم (تفاوت) اشاره کرد. که بازیگرانی همچون: سامان محمدی و میلاد اردوبادی با حضور خود در آن نقش موثر و مفیدی داشته اند. برای کسب اطلاعات بیشتر از کارگردان و بازیگران این فیلم ها می توانید به گوگل مراجعه نمایید.

آدرس پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام این فرد چیست؟

پیج اصلی آذرخش فراهانیazarakhsh1 می باشد و شما می توانید عکس های این هنرمند را در پیج اینستاگرامی او مشاهده کنید. لازم به ذکر است که پیج مخصوص نقاشی های او farahaniazarakhsh می باشد که شما می توانید برای مشاهده نقاشی های او به این پیج مراجعه کنید.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

تمامی عکس های آذرخش فراهانی در هر دو پیج او که بالا گفتیم به ویژه پیج اصلی وی azarakhsh1 وجود دارد. همچنین شما نیز می توانید برای مشاهده دیگر عکس های آذرخش به سایت های اینستاگرامی فن پیج های او اپلیکیشن پینترست، گوگل و کانال های تلگرامی طرفداران او سر بزنید.

درآمد آذرخش فراهانی چقدر است؟

اطلاعات دقیق و موجهی راجع به درآمد این هنرمند برجسته در دسترس نیست. ولی هر یک از هنرمندان با توجه به حرفه و موقعیتی که دارند درآمد آن ها با دیگری متفاوت است.

این فرد تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

این فرد تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

طبق مصاحبه هایی که با او انجام شده آذرخش گفته که بد ترین و تلخ ترین اتفاق در کل زندگی اش شکست عشقی بوده. از او پرسیده شده که میل به مهاجرت به خارج از کشور را دارد؟ وی پاسخ داد: اینکه بروم و بعد مدتی برگردم ممکن است اما اینکه برای همیشه مهاجرت کنم و هیچ زمانی برنگردم ناممکن است. برنگشتن تلخ است.
او خود را وطن دوست خوانده و می گوید هنگامی که از وطن و زادگاه تان دور باشید گویی که تکه ای از وجودتان همیشه گرسنه می ماند و در وطن جا مانده است! زیرا انسان دوست دارد جایی بماند که در آن بزرگ شده و ریشه دوانده.

همسر آذرخش فراهانی کیست؟

همانطور که در مباحث بالاتر به آن پرداختیم و طبق گفته هایش وی شکست عشقی بزرگ و غم انگیزی خورده و بدترین اتفاق زندگی اش برایش رقم زده شده است. ولی از فردی که وی عاشق او شده است اطلاعاتی در دسترس نیست.

پدر آذرخش فراهانی چه کسی است؟

پدر آذرخش فراهانی چه کسی است؟

بهزاد فراهانی (نام اصلی، لطف الله فراهانی) پدر آذرخش، شقایق و گلشیفته فراهانی متولد ۱ بهمن ماه سال ۱۳۲۳ فیلمنامه نویس و بازیگر اهل شهر اراک می باشد. او حتی برخی از دوره های بازیگری و تئاتر خود را در فرانسه گذراند و در حرفه های بازیگری، نویسندگی و کارگردانی موفق و فارغ التحصیل شد. همسر وی فهیمه رحیمی نیا نقاش می باشد.
او در فیلم هایی همچون: تجاوز، نقره داغ، میعاد گاه خشم، گرگ بیزار، مار، راز کوکب، دستمزد، بلندی های صفر، راه افتخار، ماه مهربان، مهره، طوطیا، شیدا، آخرین تک سوار، هفت پرده، دختری به نام تندر، خاکستری، سگ کشی، قلب های نا آرام، تر دست، چپ دست، پرچم های قلعه کاوه، یک وجب از آسمان، دزد و پری، خانوم و در سریال های تلویزیونی همچون: گرگ ها، با سلسله حکمت، البوم خانوادگی، رعنا، یکی از این روز ها، مجسمه های گچی، فاصله، قافله این عمر، قائم مقام فراهانی، کت جادویی، پس از باران، خانه پدری، مرگ و پرگار، نسیم رویا و … نقش آفرینی کرده است.

این فرد از چه سالی وارد دنیای بازیگری شد؟

این فرد از چه سالی وارد دنیای بازیگری شد؟

این اسطوره هنر درسال ۱۳۹۴ در سن ۳۴ سالگی از طریق آشنایی خویش با جناب پرویز شهبازی کارگردان سینمای ایران در منزل خواهرش شقایق فراهانی زمینه ایفای نقش در فیلم مالاریا و موفقیتش برای وی فراهم گشت.

سوالات متداول

  1. آیا آذرخش فراهانی برادر گلشیفته فراهانی می باشد؟

    بله این دو نفر خواهر و برادر می باشند.

  2. آیا آذرخش فراهانی اینستاگرام دارد؟

    بله او دارای دو اکانت اینستاگرام می باشد؛ در مقاله آدرس صفحه و مطالبی درباره وی در فضای مجازی در دسترس است.

  3. حرفه مادر فراهانی ها چیست؟

    مدرک تحصیلی وی، هنر های تجسمی می باشد. فارغ التحصیل این رشته از دانشگاه علوم انسانی استراسبورگ فرانسه می باشد و در زمینه هایی چون: بازیگری، سینما، تئاتر، تلویزیون و نقاشی فعالیت دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]