بابک حمیدیان از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی تلویزیون، سینما و تئاتر کشور است. او از سال ۱۳۸۲ تا به امروز وارد دنیا تئاتر و سینما شده است و تا به امروز نقش های بسیار زیبا و ماندگاری را از خودش به یادگار گذاشته است. با خواندن بیوگرافی بابک حمیدیان متوجه استعداد و علاقه وافر این چهره به بازیگری، از سنین کودکی خواهیم شد.

بابک حمیدیان کیست؟

بابک حمیدیان کیست؟

بابک حمیدیان از خوشتیپ ترین بازیگران مرد ایرانی در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران به دنیا آمد. سن بابک حمیدیان ۴۱ سال است و او امروزه به همراه همسرش، مینا ساداتی در شهر تهران زندگی می کند. بابک حمیدیان و مینا ساداتی هر دو حمایت خانواده هایشان را در زمینه بازیگری داشتند و این خودش مهم ترین نکته برای انرژی داشتن و قدم گذاشتن در مسیر بازیگری به حساب می آید. بابک در دانشگاه در رشته نمایش و در نهایت در گرایش طراحی صحنه تحصیل کرده است. یکی از سکانس هایی که او با هر بار دیدن به بازیگری علاقه بیش تری پیدا می کند، سکانس رقص اندی گارسیا در فیلم معروف مودیلیانی است و به گفته بابک تنها فیلمی است که سالی چند بار آن را نگاه می کند.

آدرس پیج اینستاگرام بابک حمیدیان چیست؟

بابک حمیدیان اینستا را فضا به درد نخوری می داند و مدت ها است که در آن فعالیتی نداشته است. او قبلا پیجی در اینستاگرام داشت و تا حدودی در آن فعالیت می کرد ولی امروزه چندین سال از آخرین فعالیت این چهره در این پلفترم محبوب می گذرد. او به تمامی طرفدارانش مطالعه و کتاب خوانی و همچنین دیدن آثار فاخر سینما و تلویزیون دنیا را به جای سرگرم بودن در فضا مجازی پیشنهاد می کند. البته این موضوع سبب نشده است که او فن پیجی در اینستاگرام نداشته باشد. شما می توانید با سرچ کردن نام این بازیگر در اینستاگرام، فن پیج های زیاد آقای بازیگر را مشاهده کنید و از طریق صفحات آن ها، به دنبال کردن اخبار پیرامون زندگی و فعالیت های حرفه ای این هنرمند بپردازید.

همسر بابک حمیدیان کیست؟

همسر بابک حمیدیان کیست؟

در سال ۱۳۹۴ شایعه ای تحت عنوان ازدواج بابک حمیدیان و مینا ساداتی در سایت های اینترنتی و پیج های اینستاگرامی جریان یافت و خیلی زود به صورت رسمی توسط این دو بازیگر صحت آن اثبات شد. مینا ساداتی نیز از بازیگران خوب کشورمان است که متولد سال ۱۳۶۰ از شهر کاشان است. این دو در صحنه فیلم برداری با یکدیگر آشنا شده بودند و خیلی زود متوجه علاقه زیادشان به هم شدند و تصمیم گرفتند آن را رسمی کنند.

فیلم های برتر بابک حمیدیان کدامند؟

بابک حمیدیان از بازیگران مرد دهه پنجاه ایران است که تا به امروز در فیلم های زیادی بازی کرده است. او به علاقه زیادی به بازی در نقش های متفاوت دارد و این موضوع از انتخاب هایش در کارنامه فعالیت هایی که دارد، به راحتی قابل تشخیص است. شما می توانید با جستجو بابک حمیدیان ویکی پدیا در موتور جستجو گوگل، به لیست تمامی تئاتر ها، فیلم ها و سریال هایی که این بازیگر در آن ها بازی کرده است دست پیدا کنید. یکی از به یاد ماندنی ترین نقش های این بازیگر، دیدن این بازیگر در نقش یزید برای فیلم رستاخیر ساخته آقای درویش است.

هیس! دختر ها فریاد نمی زنند

هیس! دختر ها فریاد نمی زنند

یکی از بهترین بازی های حمیدیان در این فیلم رقم خورد. این فیلم محبوب محصول سال ۱۳۹۲ و کارگردانی پوران درخشنده است و درباره موضوع آزار جنسی و تعرض به کودکان خردسال ساخته شده است. در این فیلم این بازیگر به خوبی و زیبایی از پس منفی ترین و سیاه ترین نقش بر می آید و مخاطبان را به تامل وا می دارد.

چ

فیلم چ برای بابک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد در نقش مکمل را به همراه داشت. این فیلم به یاد ماندنی به ماجرای دو روز از زندگی شهید مصطفی چمران اشاره دارد و به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است.

خاتون

این بازیگر در خاتون نیز نقش آفرینی کرده است و باز هم به خوبی ثابت کرد که می تواند از پس یک نقش منفی بر بیاید. البته تا به امروز تنها سری اول فصل اول آن پخش شده است و مابقی این فصل را در چند ماه آینده شاهد خواهیم بود. بابک حمیدیان کرونا را از عوامل این سریال به یادگاری گرفت و تا مدت ها با این بیماری بدخیم در حال دست و پنجه نرم کردن بود.

درآمد بابک حمیدیان از کجاست؟

درآمد بابک حمیدیان از کجاست؟

این بازیگر تنها از راه سینما و تئاتر کسب درآمد می کند و از این موضوع ناراضی است. در مصاحبه با بابک حمیدیان در سال گذشته این نکته غم انگیز گفته شد که بازیگران تنها از طریق درآمد تئاتر نمی توانند ثروتی به دست آورند و او حتی تا چند سال قبل یک خانه هم از خودش نداشت. در حال حاضر او تمام تمرکزش را روی شغل بازیگری گذاشته است و به کار دیگری مشغول نمی باشد.

عکس های این بازیگر را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این بازیگر محبوب می توانید با جستجو نام او در موتور جستجو گوگل و مراجعه به بخش تصاویر، عکس ها و ویدیو های زیادی از این هنرمند را پیدا کنید. همچنین می توانید با صفحات فن پیج های این بازیگر در اینستاگرام مراجعه کنید و از این راه به اخبار و تصاویر زیادی ازاین بازیگر دست پیدا کنید.

حاشیه های این بازیگر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

یکی از حاشیه های زندگی این بازیگر دوست داشتنی، شایعه ازدواج اولش است. در برخی از سایت ها و پیج های اینستاگرامی گفته شده است که او قبل از ازدواج با مینا ساداتی، یک بار دیگر نیز ازدواج کرده بود. هیچ اطلاعات و عکسی از همسر اول این بازیگر موجود نمی باشد؛ با این حال بسیاری از سایت های زرد با تیتر هایی مانند عکس همسر اول بابک حمیدیان، قصد جذب مخاطب و سو استفاده از این حواشی را دارند. در این باره زمانی شایعه شده بود که نگین صدق گویا و بابک حمیدیان مدت ها ارتباط بسیار نزدیکی با هم به قصد ازدواج داشتند که خیلی زود خاتمه پیدا کرد. البته در این باره هیچ گونه مستند و مدرکی تا به امروز وجود ندارد.

بابک حمیدیان بیماری خاصی دارد؟

بابک حمیدیان بیماری خاصی دارد؟

چندی پیش که او سریال پر مخاطب خاتون را در پرونده کاریش داشت، خبر ابتلای این هنرمند به کرونا را شاهد بودیم. ماجرا از این قرار بود که بابک طی فیلم برداری های مکرر این سریال از یکی از عوامل پشت صحنه این ویروس را می گیرد و پس از چند روز مجبور می شود به بیمارستان منتقل شود. حال این بازیگر در حال حاضر خوب است و او چند وقتی است که مجددا برای فیلم برداری ادامه این سریال جلوی دوربین رفته است. بیماری اوخوشبختانه خیلی زود تمام شد و او بدون هیچ آسیبی به ادامه فعالیت هایش مشغول است.

افتخارات این بازیگر محبوب چیست؟

وی افتخارات زیادی را در رزومه کاریش دارد. او بارها موفق به کسب سیمرغ بلورین برای بازی هایش شده است. بابک برای بازی در فیلم های چ و روز رستاخیز توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل مرد را از جشنواره فجر برنده شود که این افتخار زیادی برای یک بازیگر در طول دوران کاریش به حساب می آید. در جشن حافظ نیز او موفق به برنده شدن تندیس بهترین بازیگر نقش مرد برای بازی در فیلم های چ و هیس! دختر ها فریاد نمی زنند، شده است. بابک همچنین برای بازی در فیلم هایش از جشنواره های بین المللی نیز برنده جایزه شده است که در میان آن ها می توان به جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد برای فیلم بادیگارد اشاره کرد که آن را از جشنواره بین المللی فیلم وین برنده شد.

این بازیگر در خندوانه دعوت شد؟

بابک حمیدیان در دورهمی و خندوانه بار ها دعوت شده است، اما به دلیل داشتن مشغله کاری هنوز موفق به حضور در این برنامه ها نشده است. با این حال این موضوع به این معنا نیست که بابک اهل مصاحبه کردن نیست. فیلم بابک حمیدیان و مینا ساداتی زمانی که در ویژه برنامه نوروزی احسان علیخانی حضور داشتند، از پر بیننده ترین های آرشیو شبکه سه می باشد. بابک حمیدیان و همسرش در جشن دلتنگی نیز حضور داشتند که این برنامه هم از اینترنت و سایت های مربوطه قابل دانلود و مشاهده هستند.

بابک حمیدیان اهل کجاست؟

بابک حمیدیان اهل کجاست؟

او در شهر تهران به دنیا آمده است اما اصالت بابک حمیدیان و خانواده اش به استان های شمالی، استان مازندران، بر می گردد. او عاشق شمال کشور است و آن جا را خانه اولش می داند. شما می توانید با جستجو کردن بیوگرافی مینا ساداتی و بابک حمیدیان در اینترنت اطلاعات زیادی درباره اصلیت و زندگی این زوج دوست داشتنی به دست آورید.

سوالات متداول

 1. <strong>تاریخ تولد بابک حمیدیان چه تاریخی است؟</strong>

  بابک حمیدیان در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران به دنیا آمد.

 2. <strong>سکانس تاثیر گذار زندگی بابک حمیدیان چه فیلمی است؟</strong>

  سکانس رقص اندی گارسیا در فیلم معروف مودیلیانی است و به گفته بابک تنها فیلمی است که سالی چند بار آن را نگاه می کند.

 3. <strong>همسر بابک حمیدیان چه کسی است؟</strong>

  بابک حمیدیان امروزه به همراه همسرش، مینا ساداتی در شهر تهران زندگی می کند.

 4. <strong>اصلیت بابک حمیدیان به کدام شهر بر می گردد؟</strong>

  بابک حمیدیان در شهر تهران به دنیا آمده است اما اصالت بابک حمیدیان و خانواده اش به استان های شمالی، استان مازندران، بر می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]