برک آتان یکی از بازیگر های بسیار معروف و مطرح سریال های ترکی می باشد. وی در سریال های ترک مطرح و مختلفی همچون دختران آفتاب و کوه دل بسیار خوش درخشیده است. وی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

برک آتان کیست؟

برک آتان کیست؟

برک آتان یکی از بازیگران ترکی است که در تاریخ بیست و ششم ماه سپتامبر سال هزار و نهصد و نود و یک میلادی به دنیا آمده است. شهر و کشور تولد جناب آقای برک آتان، شهر ازمیر در کشور ترکیه می باشد. وی در حال حاضر سی سال سن دارد و یکی از بازیگرها و هنرپیشگان جوان در عصر جدید تلویزیون و سینمای کشور ترکیه به حساب می آید. با توجه به آن چه در منابع خبری و اخبار کشور ترکیه گزارش شده است، نام پدر وی متینو و مادرش نیز هولیا آتان می باشد. برک آتان تک فرزند خانواده اش بوده است و این خانواده سه نفره در شهر ازمیر زندگی می کرده اند.

وی در رابطه با تک فرزند بودنش این گونه نظر می دهد و می گوید: « با این که تک فرزند خانواده بودم اما در ساختمانی در شهر ازمیر زندگی می کردیم که عمو هایم، پدربزرگ و عمه ام نیز بودند و من با پسر عموهایم بزرگ شدم و تنهایی را احساس نکرده ام.» برک آتان تحصیلات دوران مدرسه اش را در مدرسه ای به نام سایندیا گذرانده است. برک آتان دوران دانشجویی اش را در رشته بازیگری در دانشگاهی به نام بیکنت در شهر استانبول کشور ترکیه طی کرده است. وی علاوه بر تحصیل در رشته ذکر شده، در رشته دیگری به نام روابط عمومی از دانشگاهی به نام آنادولو نیز فارغ التحصیل شده است.

برک آتان علاوه بر فعالیت های درخشان و حرفه ای در عرصه سینما و بازیگری در عرصه مد و مدلینگ شدن نیز تجربیات و افتخاراتی را از آن خود کرده است. این بازیگر حرفه ای و شناخته شده و محبوب سریال های ترکی در عرصه مد و مدلینگ جایزه بهترین مدل ترکیه را به دست آورده و به نام خود ثبت کرده است. برک آتان، این بازیگر معروف و مطرح و حرفه ای کشور ترکیه در سال دو هزار و یازده میلادی در مراسمی تحت عنوان اهدای جایزه ها به بهترین مدل ترکیه تحت عنوان “بهترین مدل خوش آتیه” برگزیده شده بود و در سال دو هزار و دوازده میلادی به عنوان برنده و قهرمان این رقابت ها مطرح و شناخته شده بوده است.

علاوه بر آن در سال دو هزار و دوازده میلادی نیز در عرصه مد و مدلینگ افتخار دیگری را تحت عنوان بهترین مدل ترکیه از آن خود نموده است. اولین فعالیت در حرفه بازیگری جناب آقای برک آتان باز می گردد به آن زمانی که در سریالی به نام همه چیز خوبه نقش آفرینی کرده است. این سریال همه چیز خوبه در کشور ترکیه با نام Her Şey Yolunda شناخته می شود. از جمله سریال هایی هم که مورد بیشتر شناخته شدن و معروف و محبوب و مطرح شدن وی شده است، سریال های دختران آفتاب Güneşin Kızları و همچنین اشک های جنت Cennet’in Gözyaşları بوده اند.

عکس های برک آتان را در کجا ببینیم؟

عکس های برک آتان از بازیگران مرد ترکی معروف و مطرح و محبوب را می توان به راحتی در انواع و اقسام شبکه های اجتماعی مختلف سرچ زد و آن ها را یافت و تماشا کرد. یکی از این شبکه های اجتماعی، شبکه اجتماعی محبوب و پر طرفدار اینستاگرام می باشد. برک آتان دارای یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد. اگر نام و نام خانوادگی این بازیگر محبوب و دوست داشتنی را به زبان انگلیسی در اینستاگرام جستجو کنیم، سریعا صفحه اینستاگرام وی بالا می آید. البته که فن ها و طرفداران برک آتان برای او صفحات بسیار زیادی را تأسیس کرده اند. اما از آن جهت که صفحه اصلی وی دارای تیک آبی است، به راحتی می توان آن را از دیگر صفحه ها تفکیک داد.

او در این صفحه اینستاگرامش تصاویر بسیار زیادی را برای فالوورهای خود به اشتراک گذاشته است. علاوه بر صفحه اصلی اش، تصاویر و ویدیوهای برک آتان را می توان در صفحاتی که طرفداران وی برایش می سازند نیز یافت و آن ها را تماشا کرد. برک آتان دارای بیش از پنج میلیون در اینستاگرام است. این تعداد فالوور برای برک آتان عزیز، نمایان گر این موضوع است که وی در میان بازیگران ترکی زن و مرد دارای محبوبیت و معروفیت بسیار زیادی می باشد.

این محبوبیت زیاد هم گویا و نمایان گر مسئله دیگری است. وقتی یک بازیگر یا به طور کلی فردی که در یک حرفه و عرصه خاصی فعالیت دارد، حالا چه حرفه ورزشی چه حرفه بازیگری و کارگردانی، دارای محبوبیت خاص و زیادی در میان طرفداران و هواداران زیادش باشد، حاکی از آن مسئله است که وی در حرفه خاص خودش، بسیار حرفه ای و کار بلد و کار درست است. پس از صفحه اینستاگرام، گوگل گزینه بسیار خوبی برای یافتن تصاویر و هر گونه محتوای دیگری همچون  ویدیو و بیوگرافی و نام و تصویر دوست دختر یا خانواده مربوط به این بازیگر مرد ترکی می باشد.

با جستجو کردن نام و نام خانوادگی این بازیگر مرد ترکی، به راحتی می توان به هر گونه محتوای مربوط به وی دسترسی پیدا کرد. برخی از طرفداران این بازیگر مرد ترکی نیز هستند که برای وی کانال های تلگرامی را تأسیس کرده اند و در آن کانال عکس ها و تصاویر و محتواهای دیگری را برای دیگر طرفداران و دنبال کننده های فیلم و سریال های ترکی به اشتراک می گذارند. برای دسترسی به این کانال های تلگرامی نیز می توان نام و نام خانوادگی به همراه عبارت کانال تلگرامی این بازیگر مرد ترکی را در گوگل سرچ زد؛ پس از آن روی لینکی که گوگل در اختیار کاربر قرار می دهد، کلیک کرد. از همان جا وارد کانال های تلگرامی مختلف مربوط به این بازیگر مرد ترکی می شود.

چه حاشیه های برای این شخص به وجود آمد؟

چه حاشیه های برای این شخص به وجود آمد؟

برک آتان حواشی خیلی زیادی را دارا نمی باشد. اما خواه ناخواه برای سلبریتی ها و چهره های معروف و مطرح حواشی و شایعه هایی ساخته می شوند. آن هم به آن دلیل که به هر حال افراد موفق، اشخاصی را در دورا دور یا در نزدیکی هایشان دارا می باشند که به این افراد موفق و چهره هایی که به مطرح شدن و معروفیت و خاص بودن رسیده اند؛ حسادت بورزند و شایعه و حواشی را برای آن ها ایجاد کنند. دست کم برک آتان نیز که بازیگر معروف، مطرح، خوشتیپ، پر طرفدار و دوست داشتنی سریال های ترکی است، هر چقدر هم بخواهد بگوید که سعی دارد در زندگی با آرامشی به دور از حواشی و شایعه ها قرار گیرد، باز هم در دام این حاشیه ها و شایعه های سمی و آزار دهنده قرار گرفته است.

البته برخی از این حواشی تلخ نمی باشند بلکه شیرین نیز می باشند. اما شاید آن سلبریتی دوست نداشته است که یک موضوعی را در رابطه با زندگی شخصی اش با دیگران به اشتراک بگذارد و دیگران نیز از آن موضوع اطلاعی داشته باشند. اما متاسفانه مردم در برخی موارد فقط قصد بهم ریختن روح و روان و دچار تشویش ساختن دل و اعصاب این بازیگر ها و سلبریتی ها و چهره های معروف و شناخته شده را دارند.

حدود یک سال گذشته در یکم نوامبر دو هزار و بیست میلادی حاشیه و اخباری تحت عنوان اتفاق افتادن زلزله در حوالی منزل برک آتان ایجاد شده بود. برخی از مردم و منابع خبری گفته و گزارش داده بودند که: خانواده بازیگر مشهور به دام زلزله افتادند. خانواده برک آتان، بازیگر و مدل جوان ترکیه، در هنگام وقوع زلزله در خانه‌ شان در ازمیر بودند. آکان که اصالتا اهل ازمیر است در حساب کاربری خود نوشت: اولین بار بود که صدای پدر و مادرم را این طور می ‌شنیدم.

وی ادامه داد: زلزله خیلی طول کشیده است. خانه ‌مان سالم مانده اما درها و پنجره‌ ها ترکیده‌ اند. این مدل مشهور ادامه داد: خدا را شکر که پدر و مادرم توانسته‌ اند خودشان را به محل امن برسانند. حواشی دیگری نیز تحت عنوان این که برک آتان عاشق دختری شده است نیز در ماه جولای امسال یعنی سال دو هزار و بیست و یک میلادی در میان دنبال کنندگان فیلم و سریال های ترکی پخش شده است.

در ابتدا در همین ماه جولای سال دو هزار و بیست و یک شایعه شده بوده که برک آتان، بازیگر معروف و مطرح سریال های ترکی با دختری به نام سلین یاجی اوغلو با یکدیگر رابطه عاشقانه و عاطفی را به دور از رسانه ها و به طور مخفیانه برقرار کرده اند. در پی این اخبار گفته شده بود که در آن روزها برک آتان و سلین یاجی اوغلو به همراه یکدیگر در کنار هم در منطقه آلاچاتی دیده و توسط چشم های مردم شکار شده اند. اما با وجود این که با یکدیگر دیده شده اند؛ مردم متوجه یک سری مسائل شده اند، باز هم چیزی در رابطه با برقراری ارتباط عاطفی شان به رسانه ها نگفته اند یا در شبکه های اجتماعی در صفحه های اجتماعی شان این خبر را برای هوادارانشان به اشتراک نگذاشته اند.

در آن روزها بود که برک آتان برای یکی از پست های اینستاگرامی سلین که تصویری از این دختر بود کامنتی نوشته بود. برک برای سلین نوشته بود که: بی انصاف، خیلی خوشگلی، سلین نیز در پاسخ کامنت برک نوشته بود: عه، علاوه بر این کامنت اموجی قلب نیز در کنارش نهاده بود.

نظر برخی کاربران نیز در رابطه با این کامنت برک جالب بود. برخی نوشته بودند که چقدر لاتی طور از سلین تعریف کرده است. از برک توقع نداشتم. برخی گفته بودند که کراش خود را از دست دادند. در رابطه با سلین نیز نظرشان این گونه بود که: این دختر به طور کلی عملی است. مگر می شود آدم انقدر عمل زیبایی انجام دهد؛ ولی باز هم زیبا نشود. برخی گفته بودند ما می خواستیم برک همیشه سینگل باشد. پس از آن در ماه سپتامبر نیز اخباری در رابطه با جدایی این زوج در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است.

سلین تصویری از تولد دو سالگی دخترش در صفحه اینستاگرامش به انتشار گذاشته بود و برک در یکی از کامنت ها برایش نوشته بود که، سلین تو یکی از قوی ترین زن های دنیا هستی که تو را می شناسم. سو به خاطر داشتن مادری مثل تو خیلی خوش شانس است. برای تو همه چیز در دنیا یک طرف و سو هم یک طرف است. این موضوع را من از همه بهتر می دانم. اما پیش از این خبر نیز گفته شده بود که این زوج، برک و سلین با یکدیگر نامزده کرده اند. مثل این که به واقعیت پیوسته بود و حقیقت داشت. زیرا دوستان و آشنایان مشترک آن ها استوری های تبریک در رابطه با نامزد کردن این زوج گذاشته شده بود.

برک پیش از سلین گویا با شخصی به نام بورجو ارتباط عاطفی داشته است. البته برخی در این رابطه می گویند که: دوستان گرامی نگویید که برک حیف شد. بورجو و برک شش سال است که با یکدیگر دوست هستند. این رابطه شان به صورت دوست صمیمی است و ارتباط عاطفی ندارند. این رابطه دوستانه صمیمی آن ها خیلی قشنگ است و اگر می خواستند ارتباط عاطفی برقرار کنند تا حالا انجام داده بودند. بیاییم به تصمیم های آن ها احترام بگذاریم و آرزو کنیم با هر که هستند حالشان خوب باشد.

آدرس اینستاگرام برک آتان چیست؟

آدرس اینستاگرام برک آتان چیست؟

آدرس اینستاگرام برک آتان را می توان با جستجو کردن نام و نام خانوادگی وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیدا کرد و وی را دنبال کرد و هر روزه شاهد تصاویر و ویدیوها و هر گونه محتوای خاصی از وی شد. البته علاوه بر این روش راه دیگری نیز برای یافتن اینستاگرام برک آتان وجود دارد. اگر در گوگل نیز عبارت اینستاگرام برک آتان را سرچ بزنیم، بی شک آیدی اینستاگرام وی برای ما بالا می آید و ما می توانیم با کلیک بر روی آن لینک به صفحه اینستاگرام پر مخاطب برک آتان بازیگر مرد ترکی معروف و مطرح دست یابیم.

برک آتان، همان طور که پیش از آن نیز به این مسئله توجه کردیم و مواردی را ذکر کردیم، دارای بیش از پنج میلیون فالوور در صفحه اینستاگرامش می باشد. علاوه بر این موارد ذکر شده، برک آتان در صفحه اینستاگرامش تیک آبی را که به سلبریتی ها و افراد مخصوص و چهره های مطرح در دنیا اختصاص دارد را دریافت کرده است. این امر دریافت کردن تیک آبی موجب شده است که صفحه اینستاگرام این بازیگر مرد ترکی بسیار مطرح و معروف، بیش از پیش دیده شود. این دیده شدن نیز باعث می شود که به فالورها و طرفداران هازل کایا بیافزاید.

همسر برک آتان کیست؟

همسر برک آتان کیست؟

برک آتان ازدواج نکرده و متأهل نمی باشد. اما همان طور که پیش از این نیز گفته شد، وی دارای دوست دختری به نام سلین است. البته که اخیرا گفته شده است آن ها از یکدیگر جدا شده اند و برخی دیگر نیز می گویند آن ها به سوی هم باز گشته اند.

درآمد این بازیگر از کجاست؟

برک آتان در عرصه سینما و بازیگری فعالیت می کند و بازیگر مرد ترکی بسیار مطرح و معروف و شناخته شده ای می باشد. با توجه به عرصه فعالیتش می توان گفت، وی از طریق قرار داد هایش جهت بازی در فیلم و سریال ها کسب درآمد می کند.

بیماری برک آتان چیست؟

برک آتان بازیگر مرد ترکی معروف و مطرح و شناخته شده ای است. تا کنون هیچ گونه بیماری در وی تشخیص داده نشده است و منابع خبری فیلم و سریال های ترکی نیز در این رابطه اخباری را گزارش نداده اند.

بهترین فیلم های برک آتان کدامند؟

بهترین فیلم های برک آتان کدامند؟

برک آتان یکی از بازیگران ترکی مرد بسیار محبوب و معروف و مطرح، فیلم و سریال های بسیار مختلفی را با کارگردان های مختلف و مطرح بازی کرده است. سریال های دختران آفتاب، کوه دل، اشک های جنت، تحمل کن دلم از جمله سریال هایی هستند که برک آتان در آن ها نقش آفریده و هنر نمایی کرده است.

دختران آفتاب

دختران آفتاب یکی از سریال های معروف و مطرح و محبوب در سینمای ترکیه می باشد که برک آتان در آن بسیار خوش درخشیده و شناخته شده است. پس از شروع فعالیت و همکاری بسیار موفق این بازیگر محبوب در تلویزیون، آتان در طی سال های دو هزار و پانزده میلادی تا سال دو هزار و شانزده، در معروف ترین سریال خود به نام “دختران آفتاب” (Güneşin Kızları) حضور پیدا کرد. او نقش ساواش مرت اوغلو را در مقابل بازیگران ترکی و معروف و مطرحی همچون هانده ارچل و بورجو اوزبرک به عهده داشته است.

هانده در این سریال نقش سلین ایلماز مرت اوغلو و بورجو اوزبرک نیز نقش نازلی ایلماز را به عهده داشته اند و هر سه آن ها از همان اولین اپیزودهای این مجموعه، بسیار زیبا و حرفه ای هنر نمایی کرده اند. ماجرای این سریال به گزارش پرشین وی در مورد زن جوانی به نام گونش می باشد که به همراه سه دخترش که دوقلو هایی به نام های نازلی و سلین و دختر کوچکش پری هستند در محله ای در ترکیه زندگی می کند.

همسر او سال ها است که آنها را ترک کرده است و آن ها تنها زندگی می کنند. او حالا عاشق مردی شده که به چشم یکی از دخترانش فرد خوب و مناسبی نمی باشد و از ازدواج مادرش با آن مرد راضی نیست و دلخور و گله مند است. بر خلاف این دخترش، دختر دیگر مادر خانواده از این ازدواج راضی است. در واقع دختر دیگرش این ازدواج را فرصتی برای موفقیت تمام خانواده می داند. در نهایت گونش تصمیم به ازدواج با مرد مورد علاقه اش گرفته و آن ها وارد خانواده آن مرد می شوند ولی ماجراهای دیگری در انتظار آن ها است.

ژانر سریال دختران آفتاب درام و رمانتیک و کارگردان این سریال مردی به نام صدالله سلن می باشد. از دیگر بازیگران این سریال می توان به هانده ارچل، امره کینای، امریم آلاسیا، تولگا ساریتاش، بورجو اوزبرک، میرای آکای اشاره نمود. آهنگ ساز این سریال نیز فردی به نام باتهان فرات بوده است. این سریال دارای یک فصل و سی و نه قسمت با زبان اصلی ترکیه ای است.

تحمل کن دلم

تحمل کن دلم نیز یکی دیگر از سریال هایی است که برک آتان در آن هنر نمایی کرده است. سریال تحمل کن دلم یا Dayan Yuregim، سریالی با ژانر درام بوده است. کارگردان این سریال نیز دنیز چلبی بوده است. این سریال نویسندگان زیادی را داشته است. علی جان یاراش، سراپ گازل، اوزان یارداکول، نویسنده های سریال تحمل کن دلم می باشند. این سریال محصول کشور ترکیه می باشد. زبان این سریال نیز مسلما ترکی است. زمان هر اپیزود این سریال نیز به مدت یک ساعت می باشد. خلاصه این سریال نیز این گونه است که: الوان زنی است که به همراه شوهرش به نام طاهر و دو فرزندش در محله ای فقیر نشین در حال زندگی هستند.

او در پلی کلینیک محله به عنوان پرنسل سلامت کار می کند و در اوقات بیکاری به شوهرش طاهر که بازاریاب است کمک می کند. ولی طاهر یک مرد ستم کاری است و زنش الوان را خیلی کتک می زند. روزی پسرش سلیم که او را دیوانه وار دوست دارد در حال توپ بازی در محله می باشد، تصادف می کند. درحالی که الوان و دخترش نگران سلیم هستند که زنده می ماند یا نه، پی می برند که پدر سلیم با خانواده ای که بانی تصادف است همکاری کرده است. تصادف را پسر خانواده ثروتمندی به نام شانال ها، عاطف انجام داده ولی یک نفر دیگر گناه آن را به گردن گرفته است.

الوان با یک وکیل با تجربه و حرفه ای، به نام فوعات آشنا می شود و او وکالت این موضوع را برعهده می گیرد. فوعات مشکلات متفاوتی دارد او با زنش آیسون ازدواج مشکل دار و غمگینی دارد، او یک دختری به اسم نازلی هم دارد که بیشتر از همه او تحت تأثیر این ازدواج قرار گرفته است. فوعات که با کمک الوان دخترش را به زندگی کردن مشتاق کرده است بزرگ ترین حامی الوان در مبارزه زندگی اش به حساب می آید.

اشک های جنت

اشک های جنت

اشک های جنت نیز سریالی است که برک آتان در آن نقش آفرینی نموده است. سریال اشک های جنت در سال دو هزار و هفده میلادی ساخته شده است. ژانر این سریال محبوب درام و رمانتیک می باشد. این سریال محصول کشور ترکیه می باشد. زبان این سریال نیز مسلما ترکی است. این سریال از شبکه آ تی وی کشور ترکیه پخش می شده است. کارگردان این سریال نیز صد الله سلن بوده است. دوبله یا زیرنویس فارسی این سریال را می توان از سایت های مختلف فیلم و سریال های ترکی جستجو کرد و آن ها را به صورت آنلاین تماشا و یا دانلودشان کرد؛ آن ها را با کیفیت های مختلف در تبلت یا لپ تاپ و یا تلفن های همراه تماشا کرد. علاوه بر آن این سریال ترکی همانند دیگر سریال های ترکی از شبکه های ماهواره ای همچون شبکه ماهواره ای جم همانند جم روبیکس و یا جم تی وی تماشا کرد. برک آتان، آلمیلا آدان، یوسف آکگون، زهرا ییلماز، از جمله بازیگران این سریال ترکی محبوب می باشند.

کوه دل

سریال کوه دل یکی دیگر از سریال های محبوب و مطرح جناب آقای برک آتان می باشد. این سریال دارای دو فصل است. فصل اول سریال کوه دل دارای سی قسمت و فصل دوم آن نیز دارای هشت قسمت می باشد. داستان در مورد مردم روستایی است که در استپ در حال سکونت هستند. در این منطقه شرایط بسیار بد و نامساعد و دارای امکانات بسیار کمی می باشد. این شرایط بد موجب می شود که خیلی ها تصمیم به رفتن و دوری از آن منطقه بگیرند. این رفتن ها اتفاقاتی را ایجاد می کند که موجب جذاب شدن فیلم می شود.

همه چیز خوبه

همه چیز خوبه سریالی است که برک آتان، این بازیگر ترکی مرد معروف و مطرح و محبوب برای نخستین بار در آن هنر نمایی کرده است. برک آتان در این سریال بسیار خوش درخشیده و از این جا بود که وی مطرح شد.

سوالات متداول

 1. اولین سریالی که برک آتان در آن هنرنمایی کرد چه بود؟

  اولین سریال برک آتان همه چیز خوبه بود.

 2. کارگردان سریال دختران آفتاب که بود؟

  کارگردان سریال دختران آفتاب صدالله سلن است.

 3. ژانر سریال اشک های جنت چه بود؟

  ژانر این سریال درام و رمانتیک بوده است.

 4. نام دوست دختر برک آتان چیست؟

  نام دوست دختر برک آتان سلین است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]