با وجود رسانه‌ ها و شبکه‌ های مجازی گاهی اوقات خبر هایی از خیانت بازیگران ترکی به پارتنر هایشان منتشر می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن، جنجال های متعددی برای آن ها می شود.

لیست عناوین محتوا پنهان
کدام یک از بازیگران معروف ترکی به پارتنر خود خیانت کردند؟

کدام یک از بازیگران معروف ترکی به پارتنر خود خیانت کردند؟

این روز ها اخبار و حواشی مربوط به سلبریتی ها و بازیگران ترکیه برای خیلی از مردم ایران نیز بسیار جذاب است. حال از یکی از موضوعاتی که تا به اکنون حاشیه های متعددی را برای برخی از بازیگران ترکیه به وجود آورده است، موضوع خیانتشان به پارتنر هایشان بوده است. زمانی که خبر خیانت بازیگران ترکی در شبکه‌ های مجازی و رسانه ها منتشر می شود، این موضوع با موجی از انتقادات مردم رو به رو می‌ شود. حال در این قسمت قرار است در مورد خجالت آور ترین خیانت های برخی از بازیگران ترک بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کرم بورسین و سرنای ساریکایا

سرنای ساریکایا را خیلی ها به عنوان محبوب ترین بازیگر ترکیه می شناسند. او علاوه بر بازیگری در صنعت مدلینگ نیز فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد. جالب است که بدانید برخی از افراد او را در لیست بداخلاق ترین بازیگران ترکیه قرار داده اند، چرا که گاهی اوقات او در سر فیلمبرداری ها و یا صحبت‌ هایش با خبرنگاران و یا مردم رفتار خوبی را از خود نشان نمی‌ دهد. سرنای ساریکایا در طول دوره فعالیتش در حرفه بازیگری تا به اکنون با خیلی از بازیگران معروف ترکیه رابطه عاشقانه ای داشته است که یکی از این افراد کرم بورسین بوده است. این دو بازیگر معروف در یک تیزر تبلیغاتی با یکدیگر آشنا شدند و به این گونه رابطه عاشقانه آن ها شروع شد، این رابطه تا حد ازدواج نیز ادامه پیدا کرد و حتی کرم به سرنای پیشنهاد ازدواج داد و سرنای نیز این پیشنهاد را قبول کرد که این موضوع با واکنش خیلی از مردم رو به رو شد.

اما قبل از ازدواج سرنای موضوع تقسیم اموال را مطرح کرد که این موضوع باعث به وجود آمدن دعوا و درگیری های زیادی بین این دو زوج شد و برخی از منابع بیان کردند که سرنای به کرم خیانت کرده و به این گونه رابطه آن ها به جدایی ختم شده است.

بیرجه آکالای و مورات اونالمیش

بیرجه آکالای و مورات اونالمیش هر دو از بازیگران معروف و سرشناس کشور ترکیه به شمار می روند که در سر فیلمبرداری سریال شمیم با یکدیگر آشنا شدند و به این گونه رابطه آن ها شروع شد. آن ها در سال ۲۰۱۰ عاشق هم شدند و در نهایت در سال ۲۰۱۱ با هم ازدواج کردند. البته بعد از گذشت مدتی و همبازی شدن بیرجه آکالای با یکی از بازیگران نقش اول سریال ارباب کوچک زمزمه هایی در مورد خیانت بیرجه آکالای به همسرش در شبکه‌ های مجازی و رسانه ها منتشر شد. حتی بعد از آن، اخباری مبنی بر این که این دو بازیگر به صورت پنهانی با هم دیگر زندگی می‌ کنند نیز منتشر شد؛ که این موضوع حواشی زیادی را به وجود آورد. البته بیرجه آکالای به این اخبار واکنش بسیار تندی نشان داد و هیچ کدام از آن ها را تایید نکرد. اما در نهایت این اخبار منجر به جدایی این دو بازیگر شد و خیلی از افراد دلیل جدایی آن ها را خیانت بیرجه آکالای عنوان کردند.

هانده ارچل و اکین مرت دایماز

امروزه هانده ارچل به یکی از محبوب ترین بازیگران زن ترکی تبدیل شده است که حتی در خیلی از کشور های دیگر نیز طرفداران بسیار زیادی بدست آورده است و از شهرت بسیار زیادی نیز برخوردار است. حال این موضوع را هم باید افزود که او بعد از چندین رابطه کوتاه مدت بالاخره در سال ۲۰۱۵ با اکین مرت دایماز یکی از بازیگران معروف و سرشناس ترکیه رابطه دوستی خود را آغاز کرد. البته این موضوع را هم باید افزود بعد از مدتی که از رابطه این دو بازیگر گذشت، به یکباره خبر جدایی آن ها در شبکه های مجازی منتشر شد که این موضوع با موجی از واکنش های مردم رو به رو شد و خیلی از رسانه‌ ها بیان کردند که علت جدایی خیانت اکین مرت دایماز به هانده بوده است. در این باره بیان شده است که اکین مرت دایماز چندین بار با بازیگران معروف ترکیه دیگر دیده شده است و با آن ها رابطه پنهانی داشته است که این موضوع از طریق خبرنگاران و طرفداران هانده به گوش او می‌ رسد و این موضوع باعث جدایی آن ها از یکدیگر می شود.

خالد ارگنچ و برگزار کورل

خالد ارگنچ و برگزار کورل

از دیگر خیانت بازیگران ترکی می توان به خیانت خالد ارگنچ و برگزار کورل به همسر اول خالد اشاره کرد. در این باره باید بگوییم که خالد ارگنچ تا به اکنون دو بار ازدواج کرده است. ازدواج اول او به سال ۲۰۰۷ بر می گردد، البته خالد ارگنچ بعد از همبازی شدنش با برگزار کورل یکی از همبازی‌ های خود در سال ۲۰۰۷ و در سریال هزار و یک شب به صورت پنهانی با برگزار کورل وارد رابطه عاشقانه شد. بعد از آن خیلی از رسانه ها بیان کردند که برگزار کورل زمانی که هنوز خالد ارگنچ با همسر اولش در رابطه بوده است، از او باردار شده است و به همین دلیل خالد ارگنچ از همسر اولش جدا شده است تا با برگزار کورل ازدواج کند، در نهایت آن ها در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و ثمره این ازدواج دو فرزند پسر می باشد.

برن سات و بولنت اینال

امروزه از برن سات به عنوان یکی از زیباترین و معروف ترین بازیگران ترکیه یاد می‌ شود. این روز ها او با توجه به نقش آفرینی در سریال های متعدد به شهرت و معروفیت بسیار زیادی رسیده است. حال این موضوع را باید افزود که برن سات در طول فعالیتش در صنعت بازیگری تا به اکنون روابط متعددی با سایر مردان و هم چنین سلبریتی های معروف داشته است. او در سال ۲۰۰۷ با بولنت اینال یکی از بازیگران معروف و سرشناس ترکیه وارد رابطه عاشقانه شد. البته برن سات در سال ۲۰۰۸ با همبازی شدنش با یکی از بازیگران نقش اول سریال عشق ممنوع به دلیل صحنه هایی که او با این بازیگر در سریال داشته است، باعث جداییش از بولنت اینال شده است. بولنت اینال در یکی از مصاحبه های خود دلیل جدایی از دوست دخترش را خیانت برن اعلام کرد. او در این باره بیان کرد که برن با بازیگر نقش اول سریال عشق ممنوع به صورت پنهانی وارد رابطه عاشقانه شده است.

کریم جم و سدا گووین

از دیگر خیانت بازیگران ترکی می توان به کریم جم و سدا گووین اشاره کرد. در این باره باید بگوییم که این دو بازیگر معروف در سال ۲۰۱۴ با هم ازدواج کردند. جالب است که بدانید از کریم جم به عنوان یکی از خوش اخلاق ترین بازیگران ترکیه نیز یاد می شود. حال این موضوع را باید افزود که در سال ۲۰۱۴ کریم جم با نقش آفرین در یکی از سریال‌ های خود با ازگی همبازی خود در این سریال آشنا می شود و بیان شده است که بعد از این سریال این دو بازیگر معروف به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشته اند و به همین کریم جم و سدا گووین بعد از ۹ ماه زندگی مشترک در سال ۲۰۱۵ از یکدیگر جدا شدند. بعد از جدا شدن کریم جم و سدا گووین، این بازیگر رابطه خود را با ازگی به صورت رسمی اعلام کرد، البته این رابطه نیز دوام زیادی نداشت، چرا که بعد از دو سال خاتمه یافت.

چه افرادی افشاگری هایی درباره خیانت بازیگران ترکی انجام دادند؟

چه افرادی افشاگری هایی درباره خیانت بازیگران ترکی انجام دادند؟

این روز ها شنیده می‌ شود که برخی از سلبریتی ها و بازیگران ترکی مرد خیانتکار هستند و به پارتنر خود خیانت می کنند که این موضوع برای خیلی از مردم و به ویژه طرفداران آن ها بسیار ناخوشایند است. چرا که برخی از آن ها قهرمانان دوران کودکی این افراد بوده اند و به دلیل نقش‌ هایی که بازی کرده اند، الگوی برخی از مخاطبانشان شده اند. حال خبر خیانتشان باعث ناامیدی و دلسرد شدن طرفداران و مخاطبانشان از آن ها شده است. این روز ها خیانت فقط در دنیا خلافکار ها مشاهده نمی‌ شود، بلکه در دنیای ثروتمندان و افراد مشهور نیز وجود دارد. هر از گاهی در شبکه های مجازی خبر خیانت برخی از بازیگران شنیده می‌ شود که حتی این موضوع شامل برخی از ثروتمندترین بازیگر ترکیه نیز می‌ باشد.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این افشاگری‌ ها توسط چه افرادی انجام می‌ شود؟ در این باره باید بگوییم برخی از افراد، کارشان جمع‌ آوری اطلاعات و مطالب در مورد بازیگران ترکی می باشد و هم چنین برخی از افراد همیشه در حال تعقیب و عکس گرفتن از بازیگران ترکیه هستند که به آن ها پاپاراتزی گفته می‌ شود. حال گاهی اوقات آن ها مشاهده می‌ کنند که برخی بازیگران با توجه به این که متعهد هستند، اما با افراد دیگری در رابطه هستند و به این گونه به افشای رابطه بازیگران می پردازند.

عکس های بازیگران خیانت کار ترک را در کجا ببینیم؟

اکثر بازیگران ترک با توجه به نقش آفرین در سریال های مختلف به شهرت و معروفیت زیادی رسیده اند و طرفداران بسیار زیادی را نیز به دست آورده اند. حال هر از گاهی که خبر خیانت بازیگران ترکی در شبکه‌ های مجازی و رسانه ها منتشر می شود، خیلی از افراد تمایل دارند تا عکس ها و فیلم هایی از این بازیگران را مشاهده کنند؛ تا به این گونه بیشتر با آن ها آشنا شوند و بدانند که کدام بازیگران به پارتنر خود خیانت کرده اند. در این باره باید بگوییم امروزه با توجه به شبکه‌ های مجازی و رسانه ها دسترسی به عکس های خیلی از افراد مشهور مانند بازیگران کار راحت و آسانی می باشد. به عنوان مثال اگر شما به برنامه اینستاگرام این دسته از بازیگرانی که خبر خیانتشان منتشر شده است مراجعه نمایید، می توانید عکس‌ های متعددی از آن ها را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید.

این موضوع را هم باید افزود که با توجه به این که برخی از بازیگران ترک در شبکه‌ های مجازی فعالیت نمی‌ کنند، می توانید برای مشاهده عکس های آن ها به اینترنت مراجعه کنید. چرا که با جستجوی نام آن ها در اینترنت با نتایج خوبی را رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از آن ها برای شما نمایش خواهد یافت. هم چنین می توانید قسمتی از فیلم عروسی بازیگران ترکیه که قبلاً ازدواج کردند و به پارتنر خود خیانت کرده اند و به همین دلیل جدا شده اند را نیز در اینترنت جستجو و مشاهده نمایید.

کدام خیانت بازیگران ترکی خیلی زود بر ملا شد؟

کدام خیانت بازیگران ترکی خیلی زود بر ملا شد؟

زمان های قدیم خیانت مردم اعم از افراد مشهور و یا غیر مشهور تا سالیان طولانی پنهان می مانده است و کسی متوجه خیانت آن ها نمی شده است. اما امروزه و در عصر جدید با وجود رسانه‌ ها و شبکه‌ های مجازی خیانت افراد به سرعت برملا می شود و این موضوع باعث شده است تا امروزه شاهد خیانت خیلی از بازیگران معروف به پارتنر هایشان باشیم. حال از خیانت بازیگران ترکی که در مدت زمان کمی برملا شده است می توان به خیانت خالد ارگنچ به همسر اولش و خیانت کریم جم به سدا گووین اشاره کرد.

کدام یک از بازیگران ترکی خیانت خود را انکار کردند؟

بهتر است که بدانید خیلی از سلبریتی ها و بازیگران مشهور ترکیه که به پارتنرشان خیانت کرده اند و این موضوع آشکار شده است، خیانت خود را انکار کردند و به هیچ عنوان زیر بار خیانت نرفتند. هم چنین برخی از آن ها در مصاحبه‌ های خود عنوان کردند که این اخبار، شایعه و حاشیه بوده اند که باعث جدایی آن ها از پارتنرشان شده است. این روز ها خبر خیانت بازیگران ترکی به پارتنر هایشان بسیار حاشیه ساز شده است.

کدام یک از بازیگران ترکی از هم جدا شدند؟

متاسفانه علت طلاق برخی از بازیگران معروف ترکیه از یکدیگر به دلیل خیانت پارتنرشان به آن ها بوده است. این روز ها خبر خیانت بازیگران ترکی به پارتنر هایشان نسبت به گذشته بیشتر شنیده می‌ شود که این موضوع باعث نگرانی مردم و طرفداران آن ها شده است. هم چنین خیلی از مردم بیان کردند از آن جایی که آن ها الگوی جامعه هستند، نباید این کار را انجام دهند، چرا که به این گونه خیانت در بین مردم جامعه رایج می شود. به هر حال از معروف ترین بازیگران ترکی که به علت خیانت از هم جدا شدن می‌ توان به کریم جم و سدا گووین اشاره کرد.

چه حاشیه هایی برای خیانت بازیگران ترکی به وجود آمد؟

چه حاشیه هایی برای خیانت بازیگران ترکی به وجود آمد؟

یکی از اخباری که در مورد بازیگران ترکیه همیشه حاشیه ساز بوده است، موضوع خیانت آن ها می باشد. به طور معمول زمانی که خبر خیانت بازیگران ترکی در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر می شود، این موضوع با واکنش خیلی از مردم و طرفداران آن ها رو به رو می‌ شود و موجی از حاشیه ها و جنجال های دیگر در پیرامون این اخبار به وجود می‌ آید. حال از مهم ترین حاشیه‌ هایی که بعد از خبر خیانت این دسته از بازیگران به وجود آمده است، طلاق بازیگران ترک به دلیل خیانت شریک و پارتنرشان بوده است.

معروف ترین زوج خیانت کار در ترکیه

این روز ها، سریال های ترکیه بسیار پرطرفدار و محبوب شده اند، به همین دلیل اکثر بازیگرانی که در این سریال ها نقش آفرینی کرده اند نیز به شهرت زیادی رسیدند و حتی علاوه بر مردم ترکیه در خیلی از کشور های دیگر هم طرفداران زیادی را به دست آورده اند. حال این موضوع را هم باید افزود که همیشه روابط شخصی آن ها یکی از موضوعات جذاب برای مردم بوده است و مردم اخبار در مورد روابط شخصی آن ها را همیشه پیگیری می کنند. حال بهتر است که بدانید گاهی اوقات خبر خیانت برخی از بازیگران مشهور ترکیه در شبکه های مجازی و رسانه ها منتشر می شود که این موضوع با واکنش خیلی از مردم رو به رو می‌ شود. حال بهتر است که بدانید برن سات و اکین مرت دایماز از بازیگران معروف ترکیه از نظر برخی از مردم بیشترین خیانت را به پارتنر های خود کرده اند.

کدام فیلم های ترکی مضمون خیانت دارند؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید با این که اکثر فیلم ها و سریال های ترکیه طرفداران بسیار زیادی دارند، اما مورد انتقاد خیلی از مردم نیز قرار گرفته اند، چرا که موضوع خیلی از فیلم های ترکیه خیانت است. به همین دلیل خیلی از مردم در این باره بیان کردند که این فیلم ها باعث می‌ شود تا خیانت در جامعه رواج پیدا کند. به هر حال باید افزود که برای پیدا کردن فیلم های ترکی با مضمون خیانت، کافیست تا به سایت های فیلم و سریال مراجعه نمایید. چرا که در این سایت ها خیلی از فیلم های ترکی با موضوعات مختلف و هم چنین موضوع خیانت برای کاربران قرار داده شده است.

خیانت هانده ارچل به کرم بورسین واقعیت دارد؟

خیانت هانده ارچل به کرم بورسین واقعیت دارد؟

کرم بورسین یکی از بازیگران معروف و سرشناس ترکیه است که تا به اکنون در سریال‌ ها و فیلم‌ های متعددی نقش آفرینی کرده است. همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم کرم بورسین و سرنای مدت زمان طولانی در رابطه بودند و رابطه آن‌ ها بسیار جدی بوده است، چرا که کرم بورسین به سرنای پیشنهاد ازدواج نیز داده است، اما به هر حال رابطه آن ها به جدایی ختم شده است. حال این موضوع را هم باید افزود که بعد از خبر جدایی کرم بورسین از دوست دخترش، خبر دوستی او با هانده ارچل مانند بمب در شبکه های مجازی منتشر شد. بعد از این که خبر دوستی این دو بازیگر معروف و سرشناس ترکیه منتشر شد، تمام رفتار و حرکات آن ها مورد توجه خیلی از مردم به ویژه رسانه ها قرار گرفت.

بعد از آشکار شدن رابطه این دو بازیگر معروف تا مدت ها عکس ها و کلیپ هایی از هانده ارچل به کرم بورسین در کنار هم در شبکه های مجازی منتشر شد؛ خیلی از افراد در مورد عشق بین این دو بازیگر معروف صحبت می‌ کردند که ناگهان خبر غافلگیر کننده ای در فضای مجازی با عنوان خیانت هانده ارچل به کرم بورسین منتشر شد. در این باره باید بگوییم که برخی از رسانه‌ ها بیان کردند که هانده ارچل با Murat Can وارد رابطه عاشقانه شده و به این گونه به کرم خیانت کرده است. البته این موضوع را هم باید افزود که تا به اکنون هانده به این اخبار واکنشی نشان نداده است و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

اخبار مربوط به خیانت بازیگران ترکی را از کجا دنبال کنیم؟

این روز ها خبر خیانت بازیگران ترکی بسیار حاشیه ساز و جنجالی شده است، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا این اخبار را دنبال کنند. در این باره باید بگوییم که برای دنبال کردن و اطلاع از اخبار مربوط به خیانت بازیگران ترکی کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید، چرا که در اینترنت برخی از سایت‌ ها در مورد این موضوعات اطلاعات جدیدی را در صفحات خود قرار می‌ دهند. هم چنین کانال‌ هایی در تلگرام و پیج هایی در اینستاگرام نیز با موضوعاتی در مورد خیانت بازیگران ترکی راه اندازی شده اند که در این کانال ها و پیج ها هم جدید ترین اخبار در مورد خیانت بازیگران ترکی قرار داده می شود.

سوالات متداول

 1. معروف ترین بازیگرانی که به پارنتر خود خیانت کرده اند، چه افرادی هستند؟

  بیرجه آکالای، اکین مرت دایماز، خالد ارگنچ، برن سات، کریم جم از جمله معروف ترین بازیگرانی بوده اند که به پارنتر خود خیانت کرده اند.

 2. افراد چگونه می توانند اخبار مربوط به خیانت بازیگران ترکی را دنبال کنند؟

  برای اطلاع از جدید ترین اخبار مربوط به بازیگران ترک به عنوان مثال خبر هایی در مورد خیانت بازیگران ترکیه کافیست تا به اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین برخی از پیج ها در اینستاگرام و کانال ها در تلگرام نیز در این باره اطلاعاتی را برای مخاطبان خود قرار می‌ دهند.

 3. آیا اکین مرت دایماز به هانده ارچل خیانت کرده است؟

  بیان شده است که اکین مرت دایماز با توجه به رابطه های پنهانی که با سایر بازیگران معروف داشته است به هانده خیانت کرده است.

 4. دلیل طلاق خالد ارگنچ از همسر اولش چه بوده است؟

  بیان شده است که دلیل طلاق خالد از همسر اولش، باردار بودن برگزار کورل بوده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]