بعد از درک این که بلاگر کیست باید این را بدانید که یکی از انواع بلاگر ها، بلاگر چالش می باشد که با برگزاری چالش های مختلف، تعداد فالوور های خود را افزایش دهد و به طبع آن، درآمد آن نیز بیشتر می شود. در ادامه به معرفی این شغل اینترنتی خواهیم پرداخت و برترین بلاگر های چالش در اینستاگرام را نام می بریم.

لیست عناوین محتوا پنهان
بلاگر چالش در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

بلاگر چالش در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

امروزه بلاگری یکی از شغل های پر درامد فضای مجازی است که هر روزه به تعداد افراد فعال در این زمینه افزوده می شود. در واقع برای نخستین بار، شغل بلاگری در اینستاگرام به وجود آمد و زیر شاخه های مختلفی برای ان اشکار شد. یکی از زیر شاخه های جدید و امروزی این صنعت، بلاگر چالش می باشد. بلاگر های چالش افرادی هستند که در پیج های اینستاگرامی خود چالش ها و مسابقات مختلفی و جالبی را برگزار می کنند و از فالوور های خود می خواهند که با شرکت در چالش مربوطه، برنده جایزه شوند.

از این رو افراد مختلفی چالش ها را اجرا می کنند و فردی که به بهترین نحو و به صورت خلاقانه چالش را برگزار کرده باشد، برنده آن دوره خواهد شد. بلاگر چالش، رقابت ها و چالش های خود را اغلب با موضوعات خنده دار برگزار می کنند تا از این طریق، اوقات خوشی را برای دنبال کننده هایشان به وجود آورد.

درآمد بلاگر چالش چقدر است؟

باید بدانید که تنها فعالیت بلاگر های چالش در اینستاگرام، برگزاری چالش ها و رقابت های مختلف نیست، بلکه آن ها با قبول کردن تبلیغات برند ها و محصولات مختلف در این فضا اینترنتی کسب درآمد می کنند. اصلی ترین عامل تعیین کننده میزان درآمد بلاگر چالش، تعداد دنبال کننده های اینستاگرامی و یا همان فالوور ها می باشد. مسلما هر چه تعداد فالوور این دسته از بلاگر ها بیشتر باشد و بازدید و لایک پست ها و استوری هایشان بیشتر باشد، درآمد بالاتری را نیز به دست خواهند آورد.

به طور متوسط می توان گفت که درامد یک بلاگر چالش که بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد، مبلغی حدود ۵۰ الی ۵۰۰ میلیون تومان می باشد. البته این مبلغ متناسب با تعداد تبلیغات ان ها در هر روز و یا به صورت پست یا استوری نیز متفاوت است. هرچه بلاگر ها تبلیغات بیشتری در قالب پست موقت، قبول کنند، مسلما درآمد بیشتری را نیز کسب خواهند کرد.

بهترین بلاگر های چالش کدامند؟

بهترین بلاگر های چالش کدامند؟

برگزاری چالش در اینستاگرام، امروزه به یکی از پر درامد ترین شغل های فضا مجازی تبدیل شده است. بلاگر های چالش اغلب در زمینه سرگرمی فعالیت می کنند و هر چه خلاقیت ان ها در تولید محتوا و برگزاری چالش ها، بیشتر باشد، به شهرت بیشتر و درامد بالا تری خواهند رسید. بنابراین می توان گفت که اینستاگرام، اصلی ترین فضا برای فعالیت این دسته از بلاگر ها است و روزانه بسیاری از کاربران اینستاگرامی پیج آن ها را دنبال می کنند. در ادامه به معرفی ۱۰ تن از خلاق ترین و مشهور ترین بلاگر های چالش های اینستاگرامی خواهیم پرداخت.

مریم و طاها

با توجه به سلیقه امروزه کاربران اینستاگرامی، چالش های دو نفره بیشتر از چالش های تک نفره، جذاب و دلنشین هستند. از این رو بسیاری از بلاگر های فعال در این زمینه، سعی کرده اند تا با پارتنر خود، چالش های مختلفی را برگزار کنند. مریم و طاها یکی از زوج بلاگر های اینستاگرامی هستند که با توجه به تازه کار بودنشان، از استعداد و توانایی بالایی برخوردار می باشند. آن ها روزانه چالش های مختلفی را برگزار می کنند و از این طریق روز به روز بر تعداد مخاطبان آن ها اضافه می شود. این دو چهره را در اینستاگرام می توانید با ایدی maryam.taha9095 دنبال کنید. این زوج دوست داشتنی تا کنون بیش از ۷۰۰ پست را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته اند و بیش از ۵۵ هزار نفر ان ها را دنبال می کنند.

فاطمه بریمانی

فاطمه بریمانی

یکی از چهره های فعال در اینستاگرام که چالش های مختلفی را برگزار می کند، فاطمه بریمانی می باشد. او در حال حاضر ۹۰ چالش مختلف را برای مخاطبانش برگزار کرده که می توان به چالش بطری آب معدنی، واکسن کرونا، چالش رژ و چالش تغییر اشاره کرد. این دختر نو ظهور اینستاگرامی، بیش از ۳۰ هزار دنبال کننده دارد و با تلاش های خود سعی می کند تا چالش ها و پست های خلاقانه تری را به اشتراک بگذارد. اگر از علاقه مندان به برگزاری رقابت ها و چالش ها هستید و تمایل دارید در چالش های این چهره اینستاگرامی شرکت کنید، می توانید به پیج اینستاگرام او به آدرس fatemeh_barimani مراجعه نمایید.

صدف بیوتی

شاید بتوان گفت که صدف بیوتی یکی از شناخته شده ترین و البته محبوب ترین بلاگر های اینستاگرامی باشد. فعالیت اصلی این چهره در اینستاگرام، بلاگری میکاپ است و روزانه محصولات آرایشی و بهداشتی برند های برتر جهانی را تست می کند. محبوبیت او در اینستاگرام موجب شد تا صدف بیوتی نیز با مخاطبان خود ارتباط و صمیمیت بیشتری برقرار کند و بخواهد که ساعت خوشی را برای آن ها فراهم کند.

از این جهت این چهره محبوب هر چند وقت یک بار چالش های مختلفی را برگزار می کند و از فالوور های خود می خواهد که فیلم انجام چالش را برای او بفرستند. وی فیلم های چالش را در استوری خود با دیگر علاقه مندانش به اشتراک می گذارد و با رای گیری، بهترین برگزار کننده چالش را انتخاب می نماید. توجه داشته باشید که چالش های صدف بیوتی یکی از مشهور ترین چالش ها در اینستاگرام است و از این طریق افراد بیشتری به خانواده ۳ میلیون نفری او در اینستاگرام می پیوندند.

نگین و نازنین

اگر از علاقه مندان به پست های سرگرم کننده اینستاگرامی باشید، قطعا با نام نگین و نازنین رو به رو شده اید. این دو چهره، خواهران دوقلویی هستند که در تا کنون در این فضا مجازی، بیش از ۱۰۰ چالش مختلف را برگزار کرده اند. نبوغ و خلاقیت در چالش های برگزار شده توسط این دو خواهر باور کردنی نیست و با توجه به سن پایین آن ها، هر فردی حیرت زده می شود. این دو خواهر علاوه بر خلاقیت در تولید محتوا، از نظر اخلاقی نیز بسیار خوش برخورد و مهربان هستند و از این طریق فالوور های خود را افزایش می دهند. negin_nazi نام پیج چالش این دو خواهر در اینستاگرام است که در حال حاضر نگاه بیش از ۲۰ هزار نفر را به چالش های خود جلب کرده اند.

مریم اسمر

از دیگر بلاگر چالش های معروف اینستاگرام می توان به مریم اسمر اشاره کرد. این چهره بیشتر در زمینه برگزاری چالش های مربوط به غذا فعالیت می کند و خود را بسیار شکمو می داند. با این که فعالیت اصلی مریم در اینستاگرام، پیرامون تست غذا ها و چالش های مربوط به غذا است، اما سعی کرده تا در مورد موضوعات دیگری نیز رقابت های هیجان انگیزی برگزار کند تا پیجش از حالت یکنواختی خارج شود. این چهره اینستاگرامی در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار نفر فالوور دارد و برای دسترسی به پست های چالشی او می توانید به آدرس maryy_asmr در اینستاگرام مراجعه نمایید.

مریم انرژی زیادی را صرف برگزاری چالش های غذایی می کند و می توان گفت که خلاقیت خوبی نیز در این زمینه دارد. اما همان طور که می دانید اینستاگرام فضایی برای فعالیت تمام قشر های جامعه با سلیقه های متفاوت است. به همین دلیل بسیاری از کاربران اینستاگرامی فعالیت او را نمی پسندند و به او اعتراض می کنند. 

مهتاب و سهیل

یکی از موفق ترین زوج های برگزار کننده کلیپ های چالشی، سهیل و مهتاب می باشند. این دو چهره در اینستاگرام به عنوان یکی از معروف ترین بلاگر های چالش شناخته می شوند و تا کنون توانسته اند و با هوش و خلاقیت خود در ساخت محتوا سرگرم کننده، نگاه بیش از ۱۱۵ مخاطب اینستاگرامی را به پیج خود جلب کنند. این دو چهره با به اشتراک گذاشتن بیش از ۹۰ پست در پیج اینستاگرامی خود، روز به روز مخاطبان و علاقه مندان خود را افزایش می دهند. برای دسترسی به پیج ان ها و مشاهده کلیپ های فان و سرگرم کننده سهیل و مهتاب، solimahi_org را در قسمت سرچ اینستاگرام، جست و جو نمایید.

محمد آتش

محمد آتش

یکی از جدید ترین بلاگر های چالش در اینستاگرام محمد آتش می باشد. این چهره فعالیت خود در اینستاگرام به عنوان بلاگر چالش را به تازگی آغاز کرده و به یکی از بهترین بلاگر ها در این زمینه تبدیل شده است. هنگامی که وارد  پیج این چهره شوید، تنها ۳۳ پست را مشاهده می کنید. اما نکته جالب پیج او، نظم بیش از اندازه و ساختار و چینش منحصر به فرد پست های چالشی او می باشد. این ویژگی خاص، موجب شده تا در این مدت زمان بسیار اندک ۲۲ هزار فالوور، محمد آتش را دنبال کنند و در چالش های خاص او شرکت نمایند. جدید ترین چالش های این چهره، چالش کاغذ نسوز و همچنین چالش توپ آتشی می باشد که افراد بسیار زیادی در آن ها شرکت کردند. آیدی پیج اینستاگرامی او نیز به ادرس mahamadafire می باشد.

املی بیوتی

املی یکی از جدید ترین چهره های اینستاگرامی است که تنها در عرض چند ماه توانست، مرز چالش های خلاقانه اینستاگرامی را جا به جا کند. او که در اینستاگرام با نام دختر ادیتور مشهور است، از همان ابتدا حضور در اینستاگرام، ادیت های خاص و جالبی را برای کلیپ های خود انتخاب کرد. او  در واقع یک بیوتی بلاگر است که ویدیو های آرایش خود را بسیار چالشی برگزار می کند. اگر از علاقه مندان به اینستاگرام باشید، قطعا با پست های این دختر هنرمند رو به رو شده اید. این چهره به ادیت های خفن و منحصر به فرد خود در اینستاگرام شهرت دارد و خلاقیت او در ویدیو هایش مشاهده می شود. در حال حاضر پیج اینستاگرامی این بلاگر محبوب با آیدی emelijad در دسترس است و نزدیک به ۱۰۰۰ نفر از کاربران اینستاگرامی را به عنوان مخاطب برای خود خود به ارمغان آورده است.

سوگند

سوگند

یکی دیگر از مشهور ترین بلاگر چالش در اینستاگرام، سوگند می باشد. البته سوگند به عنوان فود بلاگر شناخته می شود، اما در رابطه با انواع غذا ها و خوراکی ها، چالش های مختلفی را برگزار کرده است. او یکی از قدیمی ترین بلاگر های چالش در اینستاگرام است و عنوان می کند که قبل از او، هیچ کس در رابطه با غذا چالشی را برگزار نکرده است. جالب است بدانید که او تنها در اینستاگرام فعالیت نمی کند و در یوتیوب نیز می توانید ویدیو های چالشی او را مشاهده نمایید. سوگند در اینستاگرام با آیدی sogand_food فعالیت می کند و تاکنون بیشتر از ۵۰۰ هزار مخاطب را برای پیج خود به ارمغان آورده است.

apztv

از دیگر چهره های نوظهور و تازه کار در اینستاگرام که فعالیت های چالشی مختلفی را به نمایش می گذارد، چهره ای به نام apztv می باشد. این چهره علاوه بر خلاقیت در برگزاری چالش های اینستاگرامی، استعداد ویژه ای نیز در ادیت کردن کلیپ های اینستاگرامی دارد و تا کنون ویدیو های منحصر به فردی را طراحی و تهیه کرده است که می توانید تمامی آن ها را در پیج اینستاگرامش، مشاهده نمایید.

همان طور که ذکر شد، apztv فعالیت خلاقانه و جالب خود در اینستاگرام را به تازگی آغاز کرده و می توان گفت که یکی از بلاگر های چالش جدید به حساب می آید. به همین دلیل تعداد  فالوور های او زیاد نیست و در حال حاضر تنها ۳ هزار نفر پیج بی نظیر او را دنبال می کنند. با این حال او در ابتدا مسیر موفقیت قرار دارد و انتظار می رود که در آینده ای نزدیک، به موفقیت های بیشتری در این فضا مجازی دست پیدا کند.

پیج اینستاگرام بلاگر های چالش چیست؟

پیج اینستاگرام بلاگر های چالش چیست؟

از آن جایی که اینستاگرام اصلی ترین فضا مجازی برای فعالیت های مختلف چالشی افراد است، تمامی بلاگر های چالش در آن فعالیت می کنند و محتوا های خلاقانه را به اشتراک می گذارند. این دسته بلاگر ها نیز به زیر شاخه های مختلفی تقسیم می شوند و برخی از آن ها در زمینه، غذا و برخی دیگر در زمینه چالش های آرایشی فعالیت دارد. اما می توان گفت که بیشتر این بلاگر ها، به تولید محتوا های سرگرم کننده و خنده دار علاقه دارند. از این جهت اکثر کلیپ های چالشی که در اینستاگرام با آن ها مواجه می شویم، می توانند یک سرگرمی تازه برای اوقات فراغتمان باشند. برای دنبال کردن پیج اینستاگرامی بلاگر چالش مورد علاقه خود، می توانید نام او را به صورت لاتین در قسمت سرچ اینستاگرام وارد نمایید.

اینفلوئنسرهای چالش در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

اینفلوئنسرهای چالش در یوتیوب نیز فعالیت دارند؟

همان طور که ذکر شد یکی از اصلی ترین دلایل فعالیت بلاگر ها چالش در فضا های مجازی، کسب درآمد می باشد. از این جهت رقابت تنگاتنگی میان آن ها شکل گرفته و هر بلاگری که بتواند محتوا های به روز تر و مورد علاقه کاربران فضا مجازی را تهیه کند، برنده این رقابت خواهد بود. به همین دلیل می توان گفت که اکثر ان ها علاوه بر اینستاگرام؛ در یوتیوب نیز فعالیت دارند و در چنل های اختصاصی خود، چالش های کامل تری را برگزار می کنند. برگزاری چالش این دسته از بلاگر ها در اینستاگرام، موجب شده تا تعدا سابسکرایبر های یوتیوب آن ها افزایش پیدا کند و از سوی مدیریت این اپلیکیشن مجازی، مبلغی را به عنوان درآمد خود کسب نمایند. با سرچ نام بلاگر چالش می توانید به چتل یوتیوب او دسترسی پیدا کنید.

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه چالش طرفدار بیشتری دارد؟

کدام یک از شاخه های اینفلوئنسری در زمینه چالش طرفدار بیشتری دارد؟

امروزه کاربران اینستاگرامی با توجه به سلیقه و نیاز های خود در چالش های مختلفی شرکت کرده اند. اما از آن جایی که تعداد کاربران خانم در این فضا مجازی نسبت به آقایان بیشتر است، می توان گفت که بلاگر هایی که در زمینه فشن استایل و میکاپ، چالش های مختلفی را برگزار می کنند، مشهور تر و محبوب تر می باشند. این زیر رشته ها از صنعت مد و فشن، امروزه در نزد خانم ها بسیار محبوب هستند و مسلما برگزاری چالش در رابطه با آن ها نیز سرگرم کننده و جالب تر می باشد. به همین دلیل می توان گفت که صدف بیوتی یکی از بهترین بیوتی بلاگر های اینستاگرام است که با برگزاری چالش های متنوع، محبوبیت بیشتری را در میان کاربران به دست می آورد.

حاشیه های بلاگر های چالش درباره چه موضوعاتی است؟

فعالیت افراد در فضا های همیشه با حاشیه و جنجال همراه بوده است. یکی از قشر هایی که در این فضا مجازی بسیار جنجالی و پر حاشیه هستند، بلاگر های چالش می باشند. اغلب حاشیه هایی که در این فضا مجازی برای این دسته از بلاگر ها به وجود می آید، به زندگی شخصی و حتی زندگی گذشته آن ها مربوط می شود. افرادی که به عنوان بلاگر در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز می کنند، باید تمام حاشیه هایی که امکان دارد برای ان ها به وجود آید را قبول کنند.

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های چالش انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

در مصاحبه هایی که با بهترین بلاگر های چالش انجام شد، راز موفقیتشان در چه چیزی بوده است؟

بلاگر چالش مانند سایر بلاگر های فعال در اینستاگرام، با برگزاری لایو های متعددی با علاقه مندانشان ارتباط برقرار می کنند. آن ها در لایو های خود سعی می کنند تا به سوالات طرفداران و مخاطبانشان تا آن جایی که بتوانند پاسخ دهند. یکی از سوالات رایجی که از این دسته از بلاگر ها پرسیده می شود، راز موفقیت و پیشرفتشان در فضا مجازی می باشد. تقریبا می توان گفت که پاسخ تمامی بلاگر های فعال در این زمینه نیز یکسان می باشد و به عقیده آن ها، اگر حمایت خانواده و عزیزانشان نبود، قطعا به این موفقیت نمی رسیدند. آن ها همچنین تلاش و پشتکار را نیز یکی از دلایل موفقیت خود ذکر کرده اند. توصیه این بلاگر ها به طرفداران خود این است که اگر به دنبال موفقیت در فضا های مجازی می گردند، باید مسیر خود را طی کنند و از هیچ شخصی تقلید نکنند.

بلاگر های چالشی از چه مطالبی برای خلق چالش ها الهام می گیرند؟

با این که گفته می شود برای موفقیت در این فضا مجازی باید از استعداد و خلاقیت خود گرفت، اما الگو برداری از بلاگر های چالش خارجی می تواند نقوه قوتی در ساخت چالش های جدید باشد. از این جهت اغلب افرادی که در اینستاگرام چالش های مختلف را برگزار می کنند، از چالش های بلاگر های یوتیوب و اپلیکیشن تیک تاک بهره می گیرند. امروزه تیک تاک به یکی از بهترین اپلیکیشن های ارتباطی برای برگزاری چالش تبدیل شده است و بیشتر بلاگر های ایرانی با توجه به چالش های جدید تیک تاک و همچنین خلاقیت و نبوغ خود، چالش های منحصر به فردی را در اینستاگرام برگزار می کنند.

آیا این بلاگر ها خط قرمزی هم برای خود قائل هستند؟

آیا این بلاگر ها خط قرمزی هم برای خود قائل هستند؟

مسلما بلاگر های اینستاگرامی نیز محدودیت ها و خط قرمز هایی دارند که آن ها را در اینستاگرام به نمایش نمی گذارند. خط قرمز بیشتر بلاگر های این فضا مجازی زندگی شخصی و خانوادگی آن ها است و سعی می کنند تا زندگی شخصیشان را وارد فعالیت مجازی خود نکنند. اما در حال حاضر برخی از بلاگر های اینستاگرامی با فاش کردن راز های زندگی خود و ایجاد جنجال ها، در صدد افزایش تعداد فالوور های خود هستند تا از این طریق به شهرت و درآمد بیشتری برسند. اغلب از این بلاگر ها به عنوان بلاگر های منفور و یا شاخ های مجازی نام برده می شود که متاسفانه تعداد آن ها در اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است.

یوتیوب بلاگر های چالش فعال است؟

همان طور که در مطالب پیشین عنوان کردیم، بلاگر های معروف چالش علاوه بر این که در اینستاگرام فعالیت می کنند، در یوتیوب، تیک تاک و اپلیکیشن های دیگر نیز فعال هستند. یوتیوب یکی از قدیمی ترین اپلیکیشن های ارتباطی در جهان است که در سال های اخیر محبوبیت چشمگیری در بین بلاگر ها به دست آورده است. از این جهت بسیاری از بلاگر ها در این اپلیکیشن نیز فعالیت گسترده و متفاوتی دارند. 

سوالات متداول

 1. بلاگر چالش کیست؟

  بلاگر چالش فردی است که در اپلیکیشن های مجازی، چالش های مختلفی را برگزار می کند.

 2. موضوع چالش های بلاگر ها چیست؟

  چالش ها می تواند در رابطه با موضوعاتی نظیر میکاپ، فشن استایل، غذا، سرگرمی و … برگزار شود.

 3. درآمد بلاگر های چالش به چه مواردی وابسته است؟

  درآمد آن ها مطابق با تعداد فالوور ها، لایک ها و بازدید  استوری و لایو آن ها و همچنین تعداد تبلیغات انجام شده در یک روز، تعیین می شود.

 4. معروف ترین بلاگر های چالش کدام افراد هستند؟

  صدف بیوتی، املی بیوتی، سهیل و مهتاب، سوگند، محمد آتش و …

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]