براک لزنر از جمله ورزشکاران مشهوری می باشد که تاکنون در رقابت های معتبر مختلفی شرکت داشته است و عناوین مختلف قهرمانی را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده است. او همچنین به عنوان قهرمان ufc شناخته می شود.

  • برای دسترسی به تنها سایت شرط بندی ufc با بونوسم مخصوص می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
براک لزنر کیست؟

براک لزنر کیست؟

لزنر در تاریخ ۱۲ ژوئیه ۱۹۷۷ به دنیا آمده است و در حال حاضر ۴۴ ساله می‌ باشد این ورزشکار هم اکنون در ایالت مینه سوتا سکونت دارد. لزنر در سال ۲۰۰۶ ازدواج کرده است. همسر این ورزشکار سابل نام دارد. سابل نیز از ورزشکاران سرشناس و قدرتمند در رشته ورزشی کشتی می باشد که تاکنون در رقابت‌های مختلف شرکت کرده است. این زوج ورزشکار دارای چهار فرزند می باشند و هم اکنون در ایالت مینه سوتا سکونت دارند. لزنر فعالیت جدی خود در حوزه ورزشی را از اکتبر سال ۲۰۰۰ آغاز کرده است و در طول ۲۱ سال فعالیت ورزشی خود عناوین مختلفی را کسب کرده است.

براک لزنر یا براک ادوارد لزنر کشتی‌ گیر مطرح مرد می باشد که سابقاً در رقابت‌های مبارزه ترکیبی در یو اف سی نیز فعالیت‌ هایی را داشته است. این کشتی‌گیر علاوه بر رشته ورزشی کشتی و رقابت های رزمی ufc در حوزه‌هایی مثل فوتبال و بازیگری نیز فعالیت هایی را انجام داده است. لزنر در رقابت های ufc نیز قهرمانی را کسب کرده است. در رشته‌ های ورزشی رزمی رقابتهای ufc دارای اهمیت بسیار زیادی برای ورزشکاران رزمی کار می‌ باشد و رزمی کاران بسیار در تلاشند تا در این رقابت های معتبر قهرمانی و عناوین برتر را کسب کنند.

عکس های براک لزنر را در کجا ببینیم؟

لزنر از چهره‌های مطرح در حرفه های مختلفی از جمله فوتبال، ورزش های رزمی، کشتی و همچنین بازیگری می‌ باشد که علاقمندان به این حرفه ها این نام را می شناسند. این علاقه مندان و طرفداران می توانند جهت مشاهده عکس های این ورزشکار و همچنین اخبار و حواشی پیرامون این شخص به موتور جستجوی گوگل و همچنین سایت های ورزشی خبری مختلف که این اخبار را پوشش می‌ دهند مراجعه کنند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

لزنر در اینستاگرام فعالیت به نسبت فراوانی دارد و صفحه رسمی وی به آدرس Brocklesnernet می باشد. این ورزشکار در صفحه اینستاگرامی خود نزدیک به ۱۰۰ هزار فالوور دارد و تاکنون ۲۵۶۵ پست را با فالوور های خود به اشتراک گذاشته است.

براک لزنر چه افتخاراتی به دست آورده است؟

این ورزشکار تاکنون در رقابت های مختلف و حرفه‌ای ورزشی مختلف حضور داشته است عناوین قهرمانی متعددی را کسب کرده است که از جمله آنها می‌ توان به قهرمانی در رقابت های رزمی ufc و همچنین قهرمانی در رشته ورزشی کشتی در رقابت های دبلیو دبلیوئی اشاره کرد.

براک لزنر در چه رشته ای فعالیت دارد؟

براک لزنر در چه رشته ای فعالیت دارد؟

بوراک علاوه بر رشته ورزشی کشتی که به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در آن فعالیت می کند در رقابت های معتبر یو اف سی نیز فعالیت هایی را داشته است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

طرفداران این ورزشکار می توانند جهت تماشای مسابقات و مبارزه های ورزشکار مورد علاقه خود به صفحات اینستاگرامی که این مسابقات را پوشش زنده و تصویری می دهند مراجعه کنند.

رقیب براک لزنر کیست؟

این ورزشکار رقبای مختلفی را در حرفه‌ های مختلف خود دارا می باشد که از جمله مطرح ترین آنها در رشته کشتی می توان به جان سینا اشاره کرد.

براک لزنر در کدام رده وزنی قرار دارد؟

لزنر در رقابت های مختلف در رده سنگین وزن قرار دارد.

سوالات متداول

  1. همسر براک لزنر کیست؟

    سابل از کشتی گیران مطرح زن می باشد که در سال ۲۰۰۶ با براک لزنر ازدواج کرده است.

  2. رده وزنی براک لزنر چه می باشد؟

    این ورزشکار در رقابت های مختلف در رده سنگین وزن قرار دارد.

  3. براک لزنر فعالیت حرفه ای خود را از چه سالی آغاز کرده است؟

    این ورزشکار فعالیت خود را از اکتبر سال ۲۰۰۳ صورت رسمی آغاز کرده است.

  4. براک لزنر هم اکنون در کجا سکونت دارد؟

    لزنر هم اکنون در ایالت مینه سوتا اقامت دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]