گروه بی تی اس یک گروه موسیقی هفت نفره اهل کره جنوبی می باشد که هر هفت عضو آن پسر بوده و فعالیت خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کردند. گروه بی تی اس که شامل ۷ پسر می باشد که بر روی افراد و سلبریتی های مختلفی کراش دارند و خود آن ها نیز کراش بسیاری از نوجوانان به شمار می روند. کراش های بی تی اس از بازیگران مطرح و سرشناس هالیوود می باشند که در سال ۲۰۱۷ اعضای گروه بی تی اس نام آن ها را در یک مصاحبه عنوان کردند که بسیار مورد توجه واقع شد. بی تی اس در تمام نقاط جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و هر کدام از آن ها کراش تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان ایرانی و خارجی به شمار می روند که در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

کراش اعضای بی تی اس

کراش اعضای بی تی اس

گروه کیپاپ بی تی اس با هفت پسر در سال ۲۰۱۰ تشکیل شد و از سه سال بعد در سال ۲۰۱۳ فعالیت خود را در کره جنوبی آغاز کردند. گروه بی تی اس یکی از گروه های موسیقی بسیار معروف در دنیا می باشند که نوجوانان و جوانان زیادی طرفدار آن ها هستند و بسیاری از آن ها بر روی اعضای این گروه کراش دارند و علاوه بر آن خود اعضای گروه بی تی اس نیز بر روی برخی از سلبریتی ها کراش دارند. طبق مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۷ با اعضای گروه بی تی اس در مورد کراش آن ها انجام شد تقریبا تمام اعضای این گروه لی لی کالینز و راشل مک آدامز به عنوان کراش های خود نام بردند که هر دوی این شخصیت هایی که به عنوان کراش اعضای بی تی اس شناخته می شود از بازیگران معروف و شناخته شده هالیوود می باشند.

شبیه کدوم اعضای بی تی اس

شبیه کدوم اعضای بی تی اس

گروه بی تی اس طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان و ایران دارد به طوری که بسیاری از این طرفداران دوست دارند شبیه به یکی از اعضای گروه بی تی اس باشند به همین دلیل سایت های ایرانی و خارجی مختلفی وجود دارد که از افراد تست شباهت می گیرد و نشان می دهد که شما شبیه به کدام یک از اعضای گروه بی تی اس هستید که این تست ها باعث استقبال زیادی از هواداران این گروه شده است و حتی بسیاری از این طرفداران با آرایش و یا تغییر چهره خود سعی دارند تا شبیه به اعضای این گروه شوند. در این تست های شبیه سازی که نشان می دهد شما شبیه به کدام یک از این اعضا هستید سوالاتی از قبیل گروه خونی، رنگ مورد علاقه، خصوصیات اخلاقی، سرگرمی محبوب، ماه تولد، عدد مورد علاقه، تخصص و رنگ چشم از شما سوال می شود و با توجه به جواب هایی که شما می دهید در پایان این تست نشان می دهد که شما شبیه به کدام یک از اعضای گروه محبوب بی تی اس هستید.

کدوم اعضای بی تی اس روت کراش داره

کدوم اعضای بی تی اس روت کراش داره

در قسمت قبل گفته شد به دلیل علاقه زیاد افراد به این گروه سایت های ایرانی و خارجی مختلفی وجود دارد که با انجام تست نشان می دهد که شما شبیه به کدام یک از کراش های کره ای این گروه بی تی اس هستید. علاوه بر این که سایت های زیادی وجود دارد تا نشان دهد شما شبیه به کدام یک از آن ها هستید سایت های دیگری نیز وجود دارد که با انجام تست های متفاوت نشان می دهد که آیا اعضای گروه بی تی اس بر روی شما کراش دارند یا خیر. برای این کار شما سوالاتی که در تست آمده را کامل می کنید و در پایان این سوالات با توجه به پاسخ هایی که دادید این ربات به شما اعلام می کند که کدام یک از اعضای گروه بی تی اس بر روی شما کراش دارند. سوالاتی که در این تست ها از شما پرسیده می شوند سوالاتی از قبیل (داخل وقت آزاد چی کار می کنی؟  وقتی کنجکاو میشی چیکار می کنی؟  وقتی خونه تنها میشی چی کار می کنی؟  تیپت معمولا چه جوریه؟  چه ژانری برای دیدن فیلم انتخاب می کنی؟ وقتی میری بیرون بیشتر چی می خری؟) هستند که در آخر نشان می دهد که کدام یک از این اعضا بر روی شما کراش دارند. همچنین برخی از این تست ها نیز به صورت شانسی نشان می دهد که کدام یک از اعضای گروه بی تی اس در آینده دوست پسرت میشن که هرچند یک موضوع خیالی به شمار می رود اما برای تعدادی از طرفداران این گروه جذابیت خاصی دارد.

کراش های bts در مجازی

در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام کاربران و طرفداران بسیار زیادی بر روی اعضای گروه بی تی اس کراش دارند و اگر نام این گروه را سرچ کنید فن پیج های ایرانی و خارجی بسیار زیادی برای شما نمایش داده می شود. به جز فضای اینستاگرام در دیگر شبکه های مجازی مانند تلگرام، توییتر، یوتیوب و … باز هم چنل ها و کلیپ های زیادی در مورد کراش داشتن بر روی اعضای این گروه می توانید مشاهده کنید. اعضای این گروه به دلیل تیپ و ظاهری که دارند باعث شده تا نوجوانان و جوانان بسیار زیادی بر روی اعضای این گروه کراش داشته باشند.

کراش های بی تی اس رقص

کراش های بی تی اس رقص

اعضای گروه بی تی اس رقص های زیبایی از خود به نمایش در می آورند و با توجه به این که طرفداران و کراش های بسیار زیادی دارند باعث شده تا بسیاری از افراد با آموزش های مختلف رقص گروه بی تی اس را یاد بگیرند. همچنین خود گروه بی تی اس نیز بسیاری از گروه های رقص در کشور های مختلف را دنبال می کنند و به نظر می رسد اعضای این گروه نیز بر روی تعدادی از رقاصان کراش داشته باشند. رقص های گروه بی تی اس بر روی استیج ها باعث شده تا این گروه بیشتر به چشم بی آید و یکی از دلایل محبوبیت و شهرت زیاد آن ها می باشد که باعث شده افراد زیادی بر روی افراد این گروه کراش داشته باشند.

کراش های بی تی اس با زیرنویس فارسی

کراش های بی تی اس با زیرنویس فارسی

همان طور که در قسمت های قبل نیز گفته شد در سال ۲۰۱۷ یک مصاحبه با گروه بی تی اس انجام شد و در این مصاحبه از اعضای این گروه سوال شد که بر روی چه شخصیت هایی کراش دارند که هر کدام از آن ها کراش های خود را نام بردند. پس از این مصاحبه کلیپ های زیادی از این مصاحبه منتشر شد و به دلیل این که این گروه در ایران هم طرفداران بسیار زیادی دارد بسیاری از مترجمان این کلیپ را با زبان فارسی و به صورت زیر نویس برای علاقه مندان و طرفداران این گروه در آوردند که در سایت های مختلفی اللخصوص یوتیوب می توانید کلیپ این مصاحبه را با زیر نویس فارسی پیدا و مشاهده کنید.

کراش های هالیوودی بی تی اس

کراش های هالیوودی بی تی اس

در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۷ از این گروه انجام شد در مورد کراش های هالیوودی آن ها نیز سوالاتی مطرح شد که هر کدام از آن ها یکی از بازیگران سرشناس هالیوود را به عنوان کراش خود عنوان کردند. در این مصاحبه که در مورد کراش های هالیوودی بود جین یکی از اعضای این گروه آن هتوی (anne Hathaway) را به عنوان کراش هالیوودی خود انتخاب کرد. پس از آن نوبت به نامجون رسید و او از بلیک لایولی (black lively) به عنوان کراش هالیوودی خود نام برد. پس از نامجون این بار نوبت جی هوپ بود. جی هوپ در جواب کراش هالیوودی خود نام آماندا سایفرد (amanda seyfried) را عنوان کرد. شوگا یکی دیگر از اعضای این گروه می باشد که در پاسخ به سوال کراش هالیوودی از اسکارلت جوهانسون (scarlet jhonson) نام برد. نفر پنجم شخصی نبود جز جیمین. جیمین در پاسخ به این سوال نام ریچل مک آدامز (rachel acadams) را به زبان آورد که در قسمت های قبل به آن اشاره شد. در پایان نیز این سوال از تهیونگ مطرح شد. تهیونگ نیز نام لی لی کالینز (lily colin) را به عنوان کراش هالیوودی خود گفت و در نهایت مشخص شد که هر کدام از اعضای گروه بی تی اس بر روی کدام یک از شخصیت های هالیوودی کراش دارند.

عشق بی تی اس

عشق بی تی اس

امروزه اگر عشق بی تی اس را در گوگل و یا فضاهای مجازی سرچ کنید با کلید واژه هایی به عنوان جادوی عشق بی تی اس مواجه می شوید که داستان های خیالی ساخته شده از ذهن طرفداران گروه بی تی اس می شود که در فضاهای مجازی منتشر شده اند. تمامی این داستان ها خیالات ذهن طرفداران گروه بی تی اس می باشد و هیچ کدام از آن ها حقیقتی ندارد اما همین داستان های خیالی برای طرفداران این گروه می تواند بسیار جذاب و رمانتیک به نظر برسد. اگر شما نیز از طرفداران این گروه هستید می توانید داستان های جادوی عشق بی تی اس را در گوگل سرچ و تعداد زیادی از آن ها را پیدا کنید. این سایت ها معمولا با عنوان عشق یاب بی تی اس شناخته می شوند که مورد توجه بسیاری از طرفداران این گروه واقع شده اند.

حسادت هواداران بی تی اس

چندی پیش حواشی ای در مورد هواداران بی تی اس در فضای مجازی ایجاد شد که مورد انتقاد شدید دیگر کاربران شد. این حواشی از جایی شروع شد که برخی از کاربران از گروه بی تی اس انتقاداتی کردند که به یک باره با هجمه و توهین هایی زیادی از سوی هواداران گروه بی تی اس رو به رو شدند و هواداران این گروه از حسادت دیگر کاربران به بی تی اس گفتند. پس از آن سایت های مختلفی با انتشار پست هایی در گوگل نسبت به توهین ها و حرف هایی که از سوی هواداران گروه بی تی اس زده شد از پلیس فتا خواستار برخورد با آن ها شدند که باز هم در زیر کامنت های این پست ها هواداران این گروه هجمه های دیگری وارد کردند.

کراش خارجی ها روی بی تی اس

کراش خارجی ها روی بی تی اس

همان طور که گفته شد بی تی اس یکی از گروه های موسیقی بسیار محبوب به شمار می رود که افراد زیادی در ایران و خارج از کشور بر روی اعضای این گروه کراش دارند. تیپ، ظاهر و نوع رفتار اعضای این گروه باعث شده چه در داخل ایران و چه در کشور های خارجی نوجوانان و جوانان بسیار زیادی بر روی اعضای این گروه کراش داشته باشند. در فضای مجازی بسیاری از این کاربران برای اعضای این گروه فن پیج های متعدد و زیادی را تشکیل داده اند و به شیوه های مختلفی از این گروه حمایت می کنند. علاوه بر آن طبق نظرسنجی های گرفته شده در آمریکا تعداد زیادی از دختران بر روی این گروه کراش دارند که تقریبا جمعیت آن ها به ۲۰ درصد می رسد و همین باعث شده تا این گروه موسیقی کره ای در کشوری مثل آمریکا نیز طرفداران زیادی داشته باشد. گروه بی تی اس در آمریکا از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد به طوری که تا کنون تعداد زیادی از عکس های آن ها بر روی بیلبورد های سطح شهر های آمریکا نصب شده است و از کنسرت های آن ها استقبال چشم گیری صورت گرفته است که نشان دهنده محبوبیت این گروه در آمریکا و کراش تعداد زیادی از آمریکایی ها بر روی اعضای این گروه می باشد. البته به جز آمریکا در کشور های دیگری نیز بسیاری از افراد بر روی اعضای این گروه کراش دارند. کراش های بی تی اس خارج از ایران نیز با شیوه های مختلفی از اعضای این گروه حمایت می کنند.

کراش بی تی اس روی آمریکایی ها

کراش بی تی اس روی آمریکایی ها

در قسمت قبل گفته شد که گروه بی تی اس در آمریکا طرفداران زیادی دارند و همچنین بسیاری از آمریکایی ها نیز بر روی اعضای این گروه کراش دارند. در مقابل نیز در همان مصاحبه سال ۲۰۱۷ مشخص شد که این گروه بر روی تعداد زیادی از بازیگران آمریکایی کراش دارند که حتی نام برخی از آنان را نبردند. از کراش های های آمریکایی گروه بی تی اس می توان به افرادی مانند آن هتوی، بلیک لایولی، آماندا سایفرد، اسکارلت جوهانسون و لی لی کالینز اشاره کرد که تمام این افراد از بازیگران آمریکای و سرشناس هالیوود می باشند که به عنوان کراش های آمریکایی گروه بی تی اس نیز شناخته می شوند.

پنهان کردن کراش اعضای بی تی اس

پنهان کردن کراش اعضای بی تی اس

در قسمت قبل نیز گفته شد که تا کنون اعضای گروه بی تی اس تعدادی از کراش های خود را معرفی کرده اند و نام تعدادی از کراش های خود را تا کنون فاش نکرده اند و هنوز شخصی از کراش پنهانی اعضای گروه بی تی اس خبر درستی ندارد. در مصاحبه سال ۲۰۱۷ هر کدام از اعضای این گروه نام یکی از کراش های خود را که همه آن ها از بازیگران هالیوود بودند را به زبان آوردند اما به گفته خود آن ها بر روی افراد دیگری کراش دارند اما نام آن ها را منتشر نمی کنند. علاوه بر پنهان کردن کراش اعضای بی تی اس به نظر می رسد یک دختر نیز در این گروه همکاری می کند اما تا کنون بر روی هیچ استیجی خود را نشان نداده است. به گفته برخی از رسانه ها دختری به نام کیم میون هیون در این گروه به صورت پنهانی فعالیت می کند و تا کنون بر روی هیچ استیجی خود را نشان نداده است و به عنوان عضو مخفی و یا عضو پنهان این گروه شناخته می شود.

اینستاگرام کراش های بی تی اس

اینستاگرام کراش های بی تی اس

همان طور که گفته شد اعضای گروه بی تی اس تعدادی از بازیگران سرشناس هالیوود را به عنوان کراش های خود انتخاب کردند که هرکدام از این شخصیت هایی که به عنوان کراش بی تی اس انتخاب شده اند دارای طرفداران بسیار زیادی چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی می باشند. در این قسمت پیج های اینستاگرام کراش های بی تی اس را به شما معرفی خواهیم کرد.

اسکارلت جوهانسون: اسکارلت جوهانسون یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازیگران جهان می باشد که کراش یکی از اعضای گروه بی تی اس به شمار می رود. خود اسکارلت جوهانسون در اینستاگرام فعالیتی ندارد اما فن پیج های بسیار زیادی از اسکارلت در اینستاگرام وجود دارد که عکس ها و فیلم های وی را منتشر می کند که برخی از این فن پیج ها چند صد هزار فالوور دارند.

 • لی لی کالینز: لی لی کالینز که یکی از کراش های اعضای گروه بی تی اس به شمار می رود بازیگر و مدل معروف آمریکایی می باشد که طرفداران زیادی دارد. لی لی کالینز همان طور که گفته شد طرفداران بسیار زیادی دارد به طوری که در پیج اینستاگرام خود نزدیک به ۲۴ میلیون فالوور دارد و یکی از پر مخاطب ترین سلبریتی های آمریکایی در اینستاگرام به شمار می رود.
 • ریچل مک آدامز: مک آدامز از مشهور ترین بازیگران کانادایی شاغل در هالیوود به شمار می رود که یکی از کراش های بی تی اس می باشد. ریچل مک آدامز نیز مانند اسکارلت جوهانسون فعالیتی در اینستاگرام ندارد اما تعداد بی شماری فن پیج از او وجود دارد که تعداد فالوور های برخی از فن پیج های او به ۵۰۰ هزار نفر نیز می رسد.
 • آماندا سایفرد: آماندا سایفرد یکی دیگر از کراش های گروه بی تی اس می باشد که یکی از معروف ترین بازیگران هالیوود تلقی می شود. آماندا سایفرد حدود ۳۵ سال سن دارد و در فضای اینستاگرام نیز بیش از ۵ میلیون فالوور دارد که نشان دهنده میزان محبوبیت این بازیگر می باشد.
 • بلیک لایولی: بلیک لایولی که کراش اعضای بی تی اس می باشد مدل و بازیگر بسیار معروف آمریکایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. بلیک لایولی در پیج اینستاگرام خود نزدیک به ۳۰ میلیون فالوور دارد که نشان دهنده شهرت او در فضای مجازی می باشد.
 • آن هتوی: آن هتوی آخرین کراش افراد این گروه به شمار می رود. آن هتوی به عنوان بزرگترین بازیگر چند سال اخیر هالیوود نیز شناخته می شود که جوایز زیادی در هالیوود کسب کرده است. آن هتوی در اینستاگرام نزدیک به ۲۳ میلیون فالوور دارد و یکی از پر مخاطب ترین بازیگران هالیوود به شمار می رود.

علاوه بر این که کراش های اعضای بی تی اس در فضای مجازی و اینستاگرام شهرت زیادی دارند خود این گروه نیز در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد و فالوور های آن ها نزدیک به ۴۵ میلیون نفر می باشد.

حاشیه های کراش های بی تی اس

کراش های بی تی اس اغلب کراش سلبریتی های هالیوود می باشند. این سلبریتی کراش ها را می توان کراش های دختر و زن این گروه نامید که مدل و بازیگر های معروف آمریکایی هستند که به سبب شغلی که دارند ممکن است حواشی زیادی برای آن ها ایجاد شود. به طور مثال اسکارلت جوهانسون، آن هوتی و دیگر کراش های بی تی اس که در فضای هالیوود فعالیت دارند مانند سایر سلبریتی ها حواشی مربوط خاص خود را دارند که برخی از این حواشی ممکن است در فضای کاری آن ها ایجاد شود و حواشی دیگری نیز ممکن است مربوط به رفتار های این افراد باشد که منجر با ایجاد حاشیه برای کراش های بی تی اس می شود.

سوالات متداول

 1. گروه بی تی اس چند نفر هستند و نام آن ها چیست؟

  گروه بی تی اس شامل هفت نفر می باشد که نام آن ها جین، شوگا، جی هوپ، آرام، جیمین، وی و جونگ کوک می باشد که هر کدام از آن ها طرفداران زیادی دارند.

 2. گروه بی تی اس از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

  گروه بی تی اس در سال ۲۰۱۰ در کره جنوبی با هفت عضو تشکیل شد اما فعالیت هنری خود را در زمینه آهنگسازی و خوانندگی از سال ۲۰۱۳ میلادی آغاز کردند و تا کنون طرفداران بسیار زیادی را جذب کرده اند.

 3. نام پیج اینستاگرام گروه بی تی اس چیست؟

  گروه بی تی اس در اینستاگرام  با نام bts.bighitofficial فعالیت می کنند که محبوبیت آن ها باعث شده تا امروزه نزدیک به ۴۵ میلیون فالوور در پیج خود داشته باشند و به عنوان یکی از محبوب ترین گروه های موسیقی شناخته شوند.

 4. گروه بی تی اس تا کنون چند آلبوم فروخته است؟

  گروه بی تی اس تا کنون با فروش بیش از ۲۰ میلیون آلبوم در صدر پر فروش ترین هنرمندان تاریخ کره جنوبی قرار دارند که آلبوم نقشه روح به عنوان پر فروش ترین آلبوم موسیقی در این کشور شناخته می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]