اگر تمایل دارید تا در رابطه با یکی از مبارزان معروف به نام کین ولاسکوئز که قهرمان ufc نیز می باشد؛ اطلاعات کاملی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 • همچنین اگر همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید به بهترین سایت شرط بندی ufc با بونوس ۵۰% هدایت خواهید شد.
کین ولاسکوئز کیست؟

کین ولاسکوئز کیست؟

در بیوگرافی کین ولاسکوئز آمده است که او متولد ۲۸ ژوئیه ۱۹۸۲ در آمریکاست که با نام مستعار کاردیو کین شناخته می شود. بهتر است که بدانید او یک مبارز ترکیبی و کشتی‌ گیری مکزیکی اهل آمریکاست که این روز ها طرفداران بسیار زیادی بدست آورده است. در رابطه با وزن و قد کین باید بگوییم که قد او ۱۸۷ سانتی متر و وزنش ۱۱۰ کیلوگرم می باشد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر Cain Velasquez ویکی پدیا را مشاهده نمایید.

عکس های کین ولاسکوئز را در کجا ببینیم؟

اگر تمایل دارید تا عکس هایی از این مبارز معروف را مشاهده نمایید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه های اجتماعی Cain Velasquez مانند اینستاگرام او مراجعه نمایید. هم چنین باید افزود که در گوگل نیز می توانید عکس های مختلفی از Cain Velasquez را جستجو و مشاهده نمایید. هم چنین علاوه بر عکس در گوگل می توانید اطلاعاتی در رابطه با ثروت کین ولاسکوئز، مبارزات کین، قهرمان یو اف سی جهان، بهترین یو اف سی کار دنیا، مسابقه ufc، بازیکنان mma، یو اف سی ایران، Ufc چیست، زوسجه، را نیز بدست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

اگر طرفدار Cain Velasquez هستید و تمایل دارید تا آدرس اینستاگرام او را پیدا کنید، پیشنهاد ما این است که به قسمت جستجو اینستاگرام مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی تایپ کنید تا پیج Cain Velasquez برای شما نمایش یابد. جالب است که بدانید این روز ها کین ولاسکوئز اینستا را به یک پل ارتباطی قوی بین خود و مخاطبانش تبدیل کرده است و پست های متعددی را برای فالوورانش به اشتراک می گذارد.

کین ولاسکوئز چه افتخاراتی به دست آورده است؟

بهتر است که بدانید این مبارز معروف تا به اکنون جوایز و افتخارات متعددی را کسب کرده است که از مهم ترین آن ها می توان به این که در یواف سی ۱۲۱ براک لزنر را شکست داد و کمربند قهرمانی سنگین‌ وزن را بدست آورد اشاره کرد. هم چنین بهتر است که بدانید او دو بار قهرمان سنگین‌ وزن یو اف سی شده‌ است.

کین ولاسکوئز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

کین ولاسکوئز در چه رشته ای فعالیت دارد؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید Cain Velasquez در کشتی و کیک بوکس فعالیت می کند.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

اگر تمایل دارید تا مسابقات Cain Velasquez را مشاهده کنید، می‌ توانید به اینترنت و یا حتی شبکه‌ های مجازی مراجعه نمایید.

رقیب کین ولاسکوئز کیست؟

یکی از معروف ترین رقیب های Cain Velasquez، مبارزی به نام براک لزنر می باشد.

کین ولاسکوئز در کدام رده وزنی قرار دارد؟

Cain Velasquez در حال حاضر در دسته وزنی سنگین وزن قرار دارد.

سوالات متداول

 1. کین ولاسکوئز کیست؟

  او یک مبارز ترکیبی و کشتی‌ گیر مکزیکی اهل آمریکاست.

 2. او در چه رده وزنی قرار دارد؟

  رده سنگین وزن.

 3. معروف ترین رقیب Cain Velasquez کیست؟

  معروف ترین رقیب او براک لزنر است.

 4. مهم ترین افتخارات Cain Velasquez چیست؟

  ۲ بار قهرمان سنگین‌ وزن UFC شده‌ است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]