در این جا قصد داریم یکی از بهترین پوکر باز ها یعنی دن اسمیت را به شما معرفی نماییم تا بتوانید این بازیکن و زندگی شخصی اش را بهتر بشناسید. همچنین در مورد برد ها و تورنمنت های مختلفی که Dan Smith در آن شرکت کرده است صحبت هایی خواهیم داشت و شما می توانید عکس ها و فیلم های مرتبط را در اختیار داشته باشید.

زندگینامه دن اسمیت

زندگینامه دن اسمیت

او در سال ۲۰۰۷ در حالی که به دانشگاه می رفت، به یک باره تصمیم گرفت که درس و تحصیل را رها کرده و به طور تمام وقت فقط به پوکر بپردازد. نام او برای اولین بار در بین تورنمنت های زنده و بزرگ دنیا مطرح شد و در همان زمان رتبه Dan Smith در بین بازیکنان پوکر از دیگر رقبایش نیز بالا تر بود و او برنده تورنمنت اصلی تور هارتلند در ورونا شد.

بعد از این برد او به عنوان چهره ای جوان در پوکر مطرح شد و بعد از آن با شرکت در مسابقات مختلف به سرعت به چهره ای شناحته شده در دنیای پوکر تبدیل شد. او مرد بی حاشیه دنیای پوکر به شمار می رود. او بر خلاف دیگر پوکریست ها که با اظهار نظر های جنجالی خود و عملکرد خود را زیر سوال می برند، تن به این حاشیه ها نداده است.

از آن قهرمانی به بعد، او مدام در حال رشد و پیشرفت کارخود بود، تا حدی که خود را به عنوان یکی از قویترین بازیکنان پوکر جهان به همگان اثبات کرد. او تا کنون موفق به کسب ۲۳ قهرمانی و برد در مسابقات جهانی پوکر یا همان WSOP شده است و از این طریق توانسته است به مبلغ قابل توجهی دست پیدا کند. در اینستاگرام دن اسمیت در این مورد توضیحات تکمیلی داده شده است.

Dan Smith

نظریه دنیل نگرانو درباره این پوکر باز

در مصاحبه ای دنیل نگرانو یکی از بهترین پوکر بازان حال حاضر درباره پوکر Dan Smith نظریه جالبی مطرح کرده است. او معتقد است که اسمیت قدرتمند ترین پوکر بازیست که تا کنون موفق نشده به دستبند پوکر دست یابد و از این بابت ناراحت است.

بالاترین مبلغی که او تاکنون موفق به کسب آن شده، ۴ میلیون دلار بوده است که آن را در تورنمنت معروف و بزرگ Big One For One Drop در سال ۲۰۱۸ کسب کرده است.

تورنمنت پوکر دن اسمیت

تورنمنت پوکر دن اسمیت

او در سال ۲۰۱۲ نقطه پرش بزرگی در زمینه پوکر داشت. او آن سال را با بردن رویداد چالش ۱۰۰ هزار دلاری ازی میلیونر و جایزه بزرگ دو و نیم میلیون دلاری شروع کرد و روند رو به جلو و مثبت خود را در سه رویداد پنج هزار یورویی جدا از هم در EPT مونت کارلو و مجموع ۵۲۰ هزار یورویی ادامه داد.

از سری جام های دن اسمیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در ماه آگوست سال ۲۰۱۲ او در EPT در شهر بارسلونا در سوپر های رولر با جایزه ۵۰ هزار یورو اول شد و به جایزه ۹۶۳ هزار یورویی آن دست یافت و رویای خود را به واقعیت تبدیل کرد.

او هم چنین در سال ۲۰۱۳ برنده مسابقات بزرگ کلاسیک یا همان مسابقات WPT دوبل برانسون شد و به جایزه مهم آن یعنی ۱ میلیون و ۱۶۲ هزار دلاری دست یافت. این برد برای او در بازی های بعدی اش بسیار تاثیرگذار بود.

او هم چنین در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ رتبه اول اندیسپوکر جهانی را تجربه کرد. او در سال ۲۰۱۶ به مقام سومی تورنمنت هولدم رسید و جایزه قابل توجه ۳ و نیم میلیون دلاری را ازآن خود کرد.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که کل پول دن اسمیت چقدر است ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که درامد کل او از بازی در تورنمنت های مختلف و جهانی و داخلی نزدیک به ۲۸ میلیون دلار می باشد که این مبلغ او را د ر رده دهم جوایز پولی قرار می دهد. او هم چنین دارای یک رتبه عالی در میان پوکر بازان حال حاضر جهان می باشد.

دن اسمیت پوکر باز آمریکایی

او در تورنمنت ARIA از استراتژی های مختلفی در برابر فیل هلموث استفاده کرد که بعد از آن بازی توجه های زیادی را به خودش جلب کرد. در اینجا به معرفی مختصر این استراتژی ها می پردازیم. تورنمنت سوپر های رولر در لاس وگاس برگزار شد و ۴۹ بازیکن وردی ۳۰۰ هزار دلاری را برای شرکت در آن پرداخت کردند.

جایزه نفر اول در این تورنمنت ۵ میلیون دلار در نظر گرفته شده بود و هم چنین اول شدن در این دوره از مسابقات اهمیت زیادی داشت و علاوه بر پرستیژ بالا، راه شرکت در مسابقات جهانی دیگر را نیز برای برنده باز می کرد. این دست جزو دست های شاخص این دوره بود.

از سری استراتژی های او در این دوره عبارتست از: پری فلاپ، فلاپ و ترن، ریوربود که در مقابل دومینیک نیچه پیاده کرد و او را در شرایط بدی قرار داد. هر کدام از این استراتژی ها دارای قاعده و قوانین خاصی است که در این دست توسط نیچه بازگو شده است . مسلما تحلیل این استراتژی ها توسط یک پوکر باز معروف و حرفه ای مقبولیت بیشتری دارد.

با توجه به این که تفسیر هر یک از استراتژی های نام بره شده بسیار طولانی و زمان بر خواهد بود، در این جا به بازگوی یکی از این استراتژی ها توسط نیچه بسنده می کنیم. او می گوید که: در ابتدا در مورد تصمیم گیری بازیکنان در پری فلاپ صحبت می کنیم. این نوع بازی را بیشتر در تورنمنت های سطح بالا مشاهده می کنید و دلیل آن نیز بسیار واضح است. مبلغ کال بسیار مناسب به نظر می رسد و شخص نمی خواهد که بیش از حد ریسک کند.

اگر هر دست ریز دهیم، از آن جایی که خارج از پوزیشن هستیم بازی کردن در برابر ما بسیار ساده خواهد بود. به نظر من لیمپ کردن در این شرایط در Smile-Blind بهترین کار است.

آیا Dan Smith بهترین پوکر باز جهان است

آیا Dan Smith بهترین پوکر باز جهان است

پاسخ به این سوال کمی سخت است. زیرا با وجود تعداد کثیری از پوکریست های جوان و حرفه ای که هر کدام از آن ها نیز حرفی برای گفتن در زمینه پوکر دارند، انتخاب بهترین پوکر باز کار آسانی نیست.

شاید در ابتدای کار او کسی شناخت زیادی از این پوکر باز جوان نداشت و این سوال برایشان پیش می آمد که اصلا این دن اسمیت کیست. اما در حال حاضر نام او در کنار نام تعدادی از پوکریست های حرفه ای از جمله اریک لیندگرن، جنیفر هارمن، تد فارست ، مایک متوزو و دنیل نگرانو قرار گرفته است.

ناکامی او در به دست آوردن دستبند پوکر

با این که او هنوز موفق به کسب جایزه دستبند پوکر نشده است، اما بسیار باهوش است و این امید برای او در آینده وجود دارد که این موفقیت بزرگ را نیز به وجود آورد.

او هم چنین در زمینه آموزش به علاقه مندان این حرفه نیز فعالیت هایی دارد و با سرچ عناوینی مانند آموزش پوکر با دن اسمیت می توانید آموزش بازی پوکر او را که برای جوانان علاقه مند طراحی شده است را از سطح مبتدی تا حرفه ای مشاهده فرمایید.

سوالات متداول در مورد Dan Smith
Dan Smith

سوالات متداول در مورد Dan Smith

 1. نظر دنیل نگرانو راجع به Dan Smith چیست؟

  در مصاحبه ای دنیل نگرانو یکی از بهترین پوکر بازان حال حاضر درباره پوکر Dan Smith نظریه جالبی مطرح کرده است. او معتقد است که اسمیت قدرتمند ترین پوکر بازیست که تا کنون موفق نشده به دستبند پوکر دست یابد.

 2. درآمد او تا به حال از بازی پوکر چقدر بوده است؟

  برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که درامد کل او از بازی در تورنمنت های مختلف و جهانی و داخلی نزدیک به ۲۸ میلیون دلار می باشد که این مبلغ او را د ر رده دهم جوایز پولی قرار می دهد. او همچنین دارای یک رتبه عالی در میان پوکر بازان حال حاضر جهان می باشد.

 3. بالاترین مبلغی که او تا کنون موفق به دریافت آن بوده، چقدر است؟

  بالاترین مبلغی که او تاکنون موفق به کسب آن شده، ۴ میلیون دلار بوده است که آن را در تورنمنت معروف و بزرگ Big One For One Drop در سال ۲۰۱۸ کسب کرده است. این مبلغ بیشترین مبلغی بوده است که او تا کنون در این رقابت ها از آن خود کرده است.

 4. نقطه پرش او در پوکر در سال ۲۰۱۲ چگونه شکل گرفت؟

  او در سال ۲۰۱۲ نقطه پرش بزرگی در زمینه پوکر داشت. او آن سال را با بردن رویداد چالش ۱۰۰ هزار دلاری ازی میلیونر و جایزه بزرگ دو و نیم میلیون دلاری شروع کرد و روند رو به جلو و مثبت خود را در سه رویداد پنج هزار یورویی جدا از هم در EPT مونت کارلو و مجموع ۵۲۰ هزار یورویی ادامه داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]