ال روبیوس نام مستعار یک جوان با استعداد ۳۲ ساله از یوتیوبرهای خارجی از کشور اسپانیا است که توانسته با کمک شبکه های مجازی و به طور دقیق تر “یوتیوب” برای خود شهرتی جهانی دست و پا کند و کسب درآمد کند. ال روبیوس یک یوتیوبر جوان و با استعداد است که در زمینه ی بازی های کامپیوتری و نقد و بررسی آن ها فعالیت می کند.

ال روبیوس کیست؟

ال روبیوس کیست؟

این روز ها و با گسترش هر چه بیشتر و روز افزون محبوبیت شبکه های مجازی، شغل های جدیدی هم به دنیای اقتصاد معرفی می شود، یوتیوبر یکی از این مشاغل نو ظهور است که اتفاقا طرف داران زیادی هم دارد. قبل از آن که بخواهیم به یوتیوبری معروف مثل ال روبیوس بپردازیم، بهتر هست اول به این موضوع بپردازیم که در اصل یوتیوبر کیست؟ و یوتیوب چیست؟ و میخواهیم راجع به چی صحبت می کنیم.

یوتیوب (Youtube) یک پلتفرم و از غول های مجای جهان حساب می شود و در اصل یک بستری برای به اشتراک گذاری ویدئو های کاربران از سراسر جهان فراهم می کند و از سال ۲۰۰۵ میلادی که پایه گذاری شد تا به امروز توانسته به یکی از قدرت مندان این عرصه تبدیل شود. عده ای از افراد شروع به تولید ویدئو های حرفه ای و هدفمند و اشتراک گذاری آن ها در یوتیوب می کنند و کم کم به اینفلوئنسر های یوتیوبی تبدیل می شوند و کسب درآمد می کنند.

ال روبیوس اسم مستعاری است که یک جوان ۲۹ ساله ی اهل کشور اسپانیا (که در اصل اصالتی اسپانیایی و نروژی دارد.) برای اسم کانال یوتیوب خود انتخاب کرده است، نام اصلی این جوان مستعد “روبن دوبلاس گاندرسن” است که توانسته به شهرتی جهانی برسد و میلیون ها طرف دار و دنبال کننده برای خود در شبکه ی یوتیوب دارد. ال روبیوس در رشته ی انیمیشن و مدل سازی سه بعدی تحصیل کرده است و در کانال یوتیوب خود به نقد و بررسی بازی های رایانه ای می پردازد و تولید محتوا های حرفه ای او به همراه ذوق و استعدادی که از خود نشان می دهد، سبب محبوبیت کانال اونه تنها در کشور اسپانیا بلکه در کل جهان شده است. این یوتیوبر جوان و محبوب به سه زبان انگلیسی، اسپانیایی و سوئدی مسلط است و تولید محتوا می کند. باید بدانید او یک بار توانسته رکورد سابسکرایب خود را در بین افرادی که در حیطه کاری او فعالیت دارند؛ به ثبت رساند.

عکس ال روبیوس

عکس ال روبیوس

برای مشاهده ی عکس های ال روبیوس کافی است که نام او را در موتور های جست و جو، جستجو کنیم تا به سایت های بی شماری که عکس هایی از او را ارائه می دهد، دست پیدا کنیم، همچنین می توان از طریق اکانت های او در صفحات مجازی به صورت روزانه عکس هایی را که از خود منتشر می کند را مشاهده کنیم.

پیج ال روبیوس چیست؟

پیج ال روبیوس چیست؟

برای دست یابی به پیج ال روبیوس کافی است اسم او را در پلتفورم مورد نظر جست و جو کنیم، تا به اکانت و صفحه ی کاربری او دست پیدا کنیم و مطالبی را که با مخاطبینش به اشتراک می گذارد را ببینیم.

آدرس چنل یوتیوب elrubiusOMG چیست؟

برای دست پیدا کردن به کانال یوتیوب او، کافی است در یوتیوب نام او را به انگلیسی جست و جو کنیم تا کانال او ظاهر شود.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

دنیای اینفلئونسر ها بسیار پر هیاهو و سرگرم کننده است و در این بین گیم پلیر ها یعنی همان کسانی که مثل ال روبیوس به تولید محتوا در زمینه ی گیم ها و بازی های کامپیوتر می پردازند و از شیفتگان بازی های کامپیوتری هستند، طرف داران زیادی را می توانند جذب کنند و با کمی هوشمندی و نوآوری در تولید محتوای مناسب و آشنا بودن به قوانین دنیای مجازی می توانند وارد این عرصه شوند. قوانین یوتیوب طوری طراحی شده است که کاربر را به جذب مخاطبین بیشتر برای کانال خود تشویق می کند چرا که هر چقدر تعداد کاربر بیشتر باشد، میزان درآمد زایی هم افزایش می یابد. در این بین فردی مثل ال روبیوس که کانالی با دنبال کننده ها و مخاطبینی میلیونی دارد (چیزی در حدود چهل میلیون) درآمد بسیاری را دارد که البته درآمد ها بر اساس نرخ دلار است.

کلیپ های ال روبیوس را در کجا مشاهده کنیم؟


کلیپ های ال روبیوس را در کجا مشاهده کنیم؟

ال روبیوس آنقدر مشهور است و طرف داران میلیونی دارد که برای مشاهده ی کلیپ های آن کافی است به دنیای مجازی سری بزنیم و اسم او را جست و جو کنیم، تا به کلیپ های او دست پیدا کنیم. مثلا در پلتفورم هایی مثل اینستاگرام و یا خود کانال یوتیوب او، ویدیو های او قرار دارد.

این گیم پلیر چه حاشیه هایی داشته است؟

این جوان بسیار موفق و مشهور، با ایجاد تولید محتوای مناسب و به روز توانسته است که کانال یوتیوب خود را بین پنجاه کانال پر طرفدار جهان جای دهد که این در دنیای مجازی موفقیت بسیار بزرگی است، همچنین او در سال های ۲۰۱۴، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ اقدام به انتشار مجموعه ای از کتاب های قهرمانی کامیک به زبان اسپانیایی کرد که با استقبال مواجه شد. ال روبیوس در دنیای توییتر هم مشهور است و اکانت توییت او بسیار معتبر بوده و طرفداران زیادی دارد. در سال ۲۰۱۶ مجله ی تایمز نام او به همراه تعداد دیگری از جوانان مشهور را به عنوان چهره های برتر نسل آینده معرفی کرد. همچنین در سال ۲۰۱۸ تو توانست یک رکورد را در دنیای مجازی ثبت کند به این صورت که توانست بیشترین دنبال کننده و مخاطب را در یک برنامه ی زنده در یوتیوب داشته باشد.

این یوتیوبر در کجا زندگی می کند؟


این یوتیوبر در کجا زندگی می کند؟

ال روبیوس اصالتی اسپانیایی و نروژِ دارد ولی متولد کشور اسپانیا است و هم اکنون در شهر مادرید در این کشور زندگی می کند و به سه زبان انگلیسی، اسپانیایی و سوئدی تسلط دارد که البته بیشتر محتوای خود را به زبان انگلیسی و اسپانیایی منتشر می کند.

ثروت این یوتیوبر چقدر است؟

اطلاعات دقیقی از ثروت این یوتیوبر موجود نیست.

این یوتیوبر چگونه معروف شد؟

این یوتیوبر با انتشار کلیپ و فعالیت در یوتیوب به شهرت رسید.

سوالات متداول

 1. ۱. ال روبیوس چند سال دارد؟

  او متولد ۱۹۹۰ میلادی است و ۳۲ سال دارد.

 2. ۲. ال روبیوس کجا زندگی می کند؟

  او اصالتی اسپانیایی و نروژی دارد و در مادرید اسپانا زندگی می کند.

 3. ۳. ال روبیوس به چه زبان هایی تولید محتوا می کند؟

  او به سه زبان انگلیسی، اسپانیایی، سوئدی تسلط دارد و تولید محتوا می کند.

 4. ۴. ال روبیوس کیست؟

  او یک یوتیوبر معروف است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]