یوتیوب یک پلتفرم برای به اشتراک گزاری کلیپ و ویدئو ها بوده و در ۴۵ کشور دنیا حدود ۲ میلیارد مخاطب دارد. یوتیوبر ها همان افرادی هستند که به تاسیس کانال در یوتیوب پرداخته و با تمام تلاش خود سعی می کنند مخاطب های زیادی را به سمت خود جذب کرده و از این طریق کسب درآمد کنند که البته باید بگوییم این کار آسان نبوده و با چالش های بسیاری همراه است. در این مقاله می خواهیم به یوتیوبرهای خارجی و معروف بپردازیم پس تا آخر با ما همراه باشید.

 • در این مورد توجه داشته باشید که می توایند رکوردهای یوتیوب را هم از مجله ما دنبال کنید.
لیست عناوین محتوا پنهان
برترین یوتیوبرهای خارجی کدامند؟

برترین یوتیوبرهای خارجی کدامند؟

یوتیوب به دلیل معروف بودن نیاز به معرفی ندارد. پلتفرم یوتیوب یک شبکه اجتماعی برای به اشترک گذاری کلیپ و ویدئو ها بوده و افراد از طریق همین اشتراک گذاری کسب درآمد می کنند. یوتیوبر همان کانال هایی است که افراد با تمام تلاش خود در آن سعی می کنند بازدید و مشترک جذب کرده و از طریق همین راه کسب درآمد کنند. از مزییت های یوتیوب می توان گفت با این پلتفرم شما می توانید محصول خود را تبلیغ کنید، می توانید از طریق این شبکه درآمد داشته و تعداد زیادی مخاطب را جذب کنید. البته درست است که یوتیوبر خوبی های زیادی دارد ولی برای رسیدن به یک یوتیوبر معروف و موفق باید خیلی تلاش کرده تا به آن تبدیل شد. بسیاری از یوتیوبرهای معروف جهان سال های سال تلاش کرده اند تا به موفقیت در این پلتفرم دست یابند. همچنین درآمد یوتیوبرهای خارجی بستگی به فعالیت و معروفیت آن ها در بین مردم دارد. اگر می خواهید یوتیوبر موفقی شوید ابتدا باید کانال ها و موضوعات بهترین یوتیوبر های دنیا را مشاهده و بررسی کرده سپس در این حوزه وارد شوید. در ادامه به بهترین یوتیوبرهای جهان می پردازیم.

پیودی پای (PewDiePie)

پیودی پای (PewDiePie)

فلیکس کیلبرگ معروف به پیودی پای یکی از ستارگان بی رقیب در یوتیوب بوده که دنبال کننده هایش از ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرده است. او علاوه بر یوتیوبر بودن تهیه کننده بازی های کامپیوتری و کمدین می باشد. وی هنگام تحصیل در رشته مدیریت تکنولوژی در دانشگاه فناوری چالمرز حساب یوتیوب خود را با نام مستعارش ثبت کرده و بعد به دلیل علاقه نداشتن به رشته اش از ادامه دادن منصرف شده و ترک تحصیل کرد. بعد از مدتی در یک دکه هات داگ فروشی کار کرده و بعد از آن تصمیم گرفت به تولید محتوای یوتیوب خود بپردازد. فلیکس توانست خیلی زود دنبال کنندگان زیادی جذب کرده و در سال ۲۰۱۲ به بیش از ۱ میلیون فالور رسید. از محتوا های کانال یوتیوب او می توان به قصه گویی، بازی های کامپیوتری ترسناک و کمدی اشاره کرد. ویدئو های او به علت رک بودنشان خیلی طرفدار دارند ولی همین باعث جنجالی شدن بعضی از آن کلیپ ها شده است. او فروش بازی ها و درآمد خود را صرف امور خیریه می کند و حتی نامش در مجله تایم نیز چاپ شده است. او به همراه همسرش در انگلستان زندگی می کنند. بازی هایی که ساخته: افسانه بروفیست، شبیه ساز یوتیوبر ها و Animal Super Squad. و جوایزی که برنده شده است: ۵th Shorty Awards ،Teen Choice Awards، Golden Joystick Awards و همچنین جایزه جشنواره ستاره اجتماعی را از آن خود کرده است. و یکی از بهترین یوتیوبرهای خارجی ۲۰۲۰ شناخته شده است.

توجه داشته باشید که رکورد بیشترین سابسکرایب در یوتیوب مدت ها دست پیودی پای بوده است!

کیدز دایانا شو (Kids Diana Show)

کیدز دایانا شو (Kids Diana Show)

دایانا یکی از یوتیوبرهای دختر بوده که در یک کانال یوتیوب اوکراینی به ایفای نقش در کلیپ های خود می پردازد. او حدودا ۳۷ میلیون دنبال کننده داشته و یکی از پربازدید ترین کانال های یوتیوب به شمار می رود. کار های که دایانای ۵ ساله در کلیپ های خود انجام می دهد شامل مسابقه، رفتن به شهربازی و پارک، مسافرت، جعبه گشایی اسباب بازی های جدید، آب بازی و همچنین ترانه برای بچه ها، بررسی کردن اسباب بازی های خود و یاد گرفتن زبان انگلیسی می باشد. دایانا یکی از موفق ترین و پربازدید ترین کانال کودکان را دارد. جالب است بدانید برادر دایانا، روما نیز کانال یوتیوب داشته و ۱۰ میلیون دنبال کننده نیز دارد.

لایک ناستیا (Like Nastya)

لایک ناستیا (Like Nastya)

آناستازیا رازینسکایا معروف به لایک ناستیا بوده و در ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۴ در روسیه به دنیا آمد. او ساکن آمریکا بوده و با ۸ سال سن دارای دو کانال در یوتیوب بوده و این کانال ها را پدر و مادر آناستازیا اداره می کنند. این کانال همچون کانال های کودکان در یوتیوب به بازی کردن، قصه گفتن، ترانه های مخصوص به کودکان، رفتن به شهربازی و مسافرت و اسباب بازی های خود می پردازد. او در ویدئو های خود با دوستان و پدر و مادرش حضور پیدا می کند.

دود پرفکت (Dude Perfect)

دود پرفکت (Dude Perfect)

کانال یوتیوب دود پرفکت شامل اعضای کوری و کوبی کاتن، گرت هیلبرت، کودی جونز و تایلر تونی هستند. آن ها در دوره دانشجویی خود با یکدیگر هم اتاقی بوده اند. یکی از معروف ترین کلیپ های این گروه معروف به Trickshots می باشد که در آن ویدئو ها اجسام را با روشی غیر معمولی و مهارت بسیار بالا به مکان مورد نظر خود پرتاب می کنند. با وجود مشهور بودن کلیپ های گروه دود پرفکت برخی کاربران سوالاتی مبنی بر اصل بودن این کلیپ ها مطرح کرده اند که آیا این ویدئو ها اصل بوده یا در آن ها تقلب صورت گرفته است و از نظر متخصصان آمریکا تقلبی در کلیپ های این گروه مشاهده نشده است. این گروه همچنین یک از بهترین یوتیوبرهای خارجی ۲۰۲۱ معرفی شده است.

مستر بیست (MrBeast)

مستر بیست (MrBeast)

جیمی دونالدسون صاحب این کانال با درآمد خود ۲۰ میلیون درخت کاشته و ۲۰ میلیون دلار برای امور خیریه جمع کرده است. او با گذاشتن چالش های شگفت انگیز تونسته بسیار معروف شود و به ۵۴ میلیون دنبال کننده دست یابد. وی اهل آمریکا بوده و در گرین ویل کارولینای شمالی زندگی می کند. جیمی از ۱۳ سالگی در یوتیوب فعالیت داشته ولی چندان موفق نبود تا این که در سال ۲۰۱۷ با منتشر کردن ویدئویی که در حال شمردن اعداد از صفر تا ۱۰۰.۰۰۰ بود توانست نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کند او حدودا یک ماه بعد از آن کلیپ ویدئوی دیگری منتشر کرد که در آن حدود ۵۵ ساعت در حال شمردن اعداد از ۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ بوده است. او با کلیپ های عجیب و غریبی که در یوتیوب منتشر می کند توانسته یکی از بهترین های این پلتفرم شود از کلیپ های او می توان به موضوعاتی مثل ۲۴ ساعت زندگی در زیر آب و زندگی در یخ به مدت ۲۴ ساعت اشاره کرد. وی بسیار دست و دلباز بوده برای مثال به پیکی که برایش پیتزا آورده بود یک خانه هدیه داد یا به پیشخدمت رستوران یک شمش طلا انعام داد که همه این کارها باعث مشهور شدن و کسب درآمد او از یوتیوب شده است.

هوئگا خرمان (JuegaGerman)

صاحب این کانال خرمان گارمندیا بوده که دنبال کننده های کانال یوتیوب او به ۴۳ میلیون نفر می رسد. و همچنین یکی از یوتیوبرهای خارجی طنز می باشد. وی اهل کشور شیلی کمدین و موسیقی دان بوده که ابتدا فقط در کانالش به بازی های کامپیوتری پرداخته ولی پس از مدتی ویدئوهای طنز و کمدی می سازد. او در کلیپ های خود به زبان اسپانیایی صحبت کرده و دو کانال در یوتیوب دارد که در یکی از آنها به موضوعات طنز پرداخته و در یکی از کانال هایش به بازی های ویدئویی.

ویندرسون نونز (Whinderssonnunes)

ویندرسون نونز (Whinderssonnunes)

او یک کمدین، یوتیوبر و خواننده اهل برزیل بوده که از سال ۲۰۱۳ معروف شده است. کانال یوتیوب ویندرسون نونز ۳۷ میلیون دنبال کننده و بیشتر از ۳ میلیارد بازدید داشته است. او زمانی که ۱۳ سال داشت کانال خود را ثبت کرده که بعد از مدتی هک شد ولی دوباره در سال ۲۰۱۳ کانال جدیدی زده و فعالیتش را تا به امروز ادامه داده است. ویندرسون در کانال خود کلیپ های مختلفی مثل ترانه سرایی، وبلاگ نوشتن و ادای آدم های مشهور را در آوردن منتشر می کند.

فیلیپه نتو (Felipe Neto)

او یکی از مشهور ترین یوتیوبر های اهل برزیل بوده که حدود ۴۱ میلیون دنبال کننده دارد. کلیپ های فیلیپه نتو شامل موضوعاتی مانند کلیپ های خنده دار، زندگی روزمره، سلبریتی ها و اخبار دارد. کانال وی اولین کانال یوتیوب در برزیل بود که در سال ۲۰۱۲ مرز ۱ میلیون نفر را رد کرد. برادر او نیز به نام لوکاس نتو در یوتیوب کانال داشته و در این زمینه فعالیت می کند.

فرنانفلو (Fernanfloo)

فرنانفلو (Fernanfloo)

لوییس فرنانفلو فلورس یک گیمر حرفه ای بوده و کلیپ هایش در یوتیوب موضوعی گیمینگ داشته و درباره بازی ها صحبت می کند که در بعضی از این ویدئو ها سگ های او نیز حضور دارند.

ال روبیوس (elrubiusOMG)

روبن دوبلاس گاندرسن ملقب به ال روبیوس ۲۹ ساله اهل سوئد می باشد. کانال او در یوتیوب ۳۶ میلیون دنبال کننده و ۷ میلیارد بازدید دارد که یکی از مشهور ترین کانال هایی است که کلیپ هایش به زبان اسپانیایی می باشد. روبن در سال ۱۹۹۰ به دنیا آمد مادرش نروژی و پدرش اسپانیایی است که همین موضوع باعث شده وی به زبان های اسپانیایی، نروژی و انگلیسی مسلط باشد. او کلیپ های خود را از سال ۲۰۰۶ بر روی یوتیوب گذاشته ولی از سال ۲۰۱۱ زمانی که ۲۱ سال داشت تمام وقت خود را در این حرفه گذاشت. وی با استفاده از شوخی و طنز به نقد و راهنمایی بازی ها می پردازد.

عکس بهترین یوتیوبرهای خارجی

درآمد یوتیوبرهای خارجی چقدر است؟

همان طور که در بالا گفته شد کسب درآمد از یوتیوب آسان نبوده و بهترین و موفق ترین یوتیوبر های دنیا با تلاش و پشتکار توانسته به این معروفیت و درآمد برسند.

درآمد یوتیوب برای شهروندان هر کشور متفاوت است برای مثال کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا، آلمان، کانادا و استرالیا قیمت بالاتری نسبت به بقیه کشور ها دارند. مثلا یک شخص هندی که ۱۰۰۰ بازدید را کسب کرده است حدودا ۲۰ تا ۳۰ سنت درآمد دارد. اما یک فرد آمریکایی به ازای همین ۱۰۰۰ بازدید ۱۵ دلار دریافت می کند. در هر صورت در دنیای یوتیوب شهروندان آمریکایی بیشترین درامد را دارند.

راه هایی برای جذب مخاطب وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

استفاده از عنوان های جذاب، تصویر کاور ویدئو، نام کاربری خود در کانال یوتیوب، توضیحات و متن ویدئو ها، ساختن فهرست پخش و اضافه کردن تریلر به کانال یوتیوب در جذب کردن سابسکرایب بسیار تاثیر دارند.

یوتیوبرهای خارجی در چه زمینه هایی فعالیت دارند؟

همان طور که در بالا به بعضی از یوتیوبر ها پرداختیم به طور کلی یوتیوبر ها به موضوعاتی طنز، بازی های کامپیوتری و ویدئویی، گیم های ترسناک، موضوعات مربوط به کودکان، زندگی روزمره و چالش های مختلف می پردازند. و با انتشار کلیپ های خود و جذب سابسکرایب درآمد دارند.

آدرس چنل یوتیوب بهترین یوتیوبرهای خارجی چیست؟

آدرس چنل یوتیوب بهترین یوتیوبرهای خارجی چیست؟

کانال پیودی پای به آدرس PewDiePie در دسترس عموم قرار دارد.

چنل کیدز دایانا شو به آدرس Kids Diana Show در یوتیوب قرار دارد.

آدرس کانال لایک ناستیا Like Nastya می باشد.

چنل یوتیوب دود پرفکت به آدرس Dude Perfect در دسترس قرار دارد.

آدرس کانال یوتیوب مستربیست MrBeast6000 می باشد.

چنل یوتیوب هوئگا خرمان به آدرس HolaSoyGerman و JuegaGerman می باشد.

کانال یوتیوبر ویندرسون نونز به آدرس Whinderssonnunes در دسترس عموم قرار دارد.

چنل یوتیوب فرنانفو به آدرس Fernanfloo می باشد.

کانال یوتیوب ال روبیوس به آدرس elrubiusOMG در دسترس می باشد.

یوتیوبرهای خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

یوتیوبرهای خارجی چه حاشیه هایی داشته اند؟

بعضی از یوتیوبرهای خارجی به علت آن که در تولید کلیپ های طنز از موضوعات مختلف و استفاده از بازیگران و سلبریتی های جهان باعث ایجاد حاشیه های زیادی درباره برخی از آن ها شده است. همچنین بسیاری از یوتیوبر ها به آهنگ های ایرانی در کلیپ های خود واکنش نشان داده اند. می توانید برای دیدن ویدئو های واکنش یوتیوبرهای خارجی به آهنگ های ایرانی به سایت های معتبر مثل آپارات مراجعه کنید.

تعداد سابسکرایب های یوتیوبرهای خارجی چقدر است؟

 • پیودی پای با ۱۰۹ میلیون سابسکرایب یا همان دنبال کننده کانال یوتیوب بالاترین رتبه را دارد.
 • کیدز دایانا شو با ۷۵ میلیون سابسکرایب در رتبه دوم بیشترین تعداد دنبال کننده قرار دارد.
 • لایک ناستینا با ۷۱ میلیون سابسکرایبر در رتبه سوم می باشد.
 • دود پرفکت با ۵۵ میلیون سابسکرایب مشترک در رتبه چهارم در بیبن یوتیوبرهای خارجی قرار می گیرد.
 • مستر بیست با تعداد ۵۴ میلیون مشترک در رتبه پنجم می باشد.
 • هوئگا خرمان با ۴۳ میلیون دنبال کننده در رتبه ششم این مجموعه قرار دارد.
 • رتبه هفتم متعلق به ویندرسون نونز و فیلیپه نتو با تعداد۴۱ میلیون سابسکرایب می باشد.
 • فرنافلو با ۴۰ میلیون سابسکرایبر در رتبه هشتم قرار دارد.
 • ال روبیوس با ۳۹ میلیون دنبال کننده در رتبه بعدی قرار می گیرد.
 • لوئوزیتو کامونیکا با تعداد ۳۵ میلیون سابسکرایب در رتبه دهم قرار دارد.
یوتیوبرهای خارجی در کدام کشور ها سکونت دارند؟

یوتیوبرهای خارجی در کدام کشور ها سکونت دارند؟

پیودی پای در کشور انگلستان سکونت دارد. کیدز دایانا شو در اوکراین بوده همچنین آناستازیا رازینسکایا و مستر بیست در آمریکا سکونت دارد. ال روبیوس در سوئد ساکن می باشد. ولی به طور کلی یوتیوب در ۴۵ کشور دنیا در دسترس بوده و افراد کلیپ های خود را در آن منتشر می کنند. ولی به طور کلی بیشترین درامد از پلتفرم یوتیوب در کشور آمریکا می باشد.

کانال لوئیزیتو کاموننیکا متعلق به کیست؟ درباره این سوال باید بگوییم لوئیز آرتورو ویلار سودک ملقب به لوئیزیتو کاموننیکا هم اکنون حدود ۳۵ میلیون سابسکراب داشته و در کانال خود کلیپ های جذابی را منتشر می کند. موضوع ویدئو های او درباره سفر های خود به همه شهر های جهان بوده و در آن درباره آداب و رسوم و فرهنگ های مختلف شهر ها سخن می گوید.

میزان لایک و ویو های یوتیوبرهای خارجی چقدر است؟

میزان لایک های ویدئوها در یوتیوب بستگی به محتوا آن و طرفداران آن ها دارد. که در ادامه چند مورد از ویدئو های پر بازدید یوتیوب را گفته ایم.

ویدئو تغییرش بده از تیلور سوئوفت با ۹ میلیارد بازدید در رتبه اول قرار دارد. همچنین کلیپ رقص بچه کوسه از پینگ فونگ، دسپاسیتو از لوئیس فانسی، شکل تو از اد شیرن، متاسف از جاستین بیبر، محو شده از آلن واکر، فروش از ریکی مارتین و آهنگ حمام از کوکو ملون در رتبه ها بعدی قرار دارند.

دانلود کلیپ های یوتیوبرهای خارجی

دانلود کلیپ های یوتیوبرهای خارجی

می توانید کلیپ های یوتیوبرهای خارجی معروف را از سایت های معتبر مانند آپارات دانلود نمایید.

محبوب ترین یوتیوبرهای خارجی کدامند؟

پلتفرم یوتیوب امروزه تبدیل شده به یک راه درآمد برای انواع گیمر ها، بلاگر ها و کمدین ها که از طریق ساخت ویدئو و انتشار آن در یوتیوب کسب درآمد می کنند.

از محبوب ترین یوتیوبرهای خارجی می توان به danTDM با نام اصلی دانیل میدلتون، شین یاو ملقب به Shane Dawson، لایک ناستیا، شان مک لافلین ملقب به JackSepticEye، لوییس آرتورو ویلار سودک ملقب به Luisito Comunica، مارک فیش باخ مشهور به Markiplier، ماریاند کاسترخون کاستانیدا ملقب به Yuya، از کمدین های یوتیوب به نام Luccas Neto، ایوان فونگ ملقب به VanossGaming، ساموئل دی لاک معروف به Vegetta۷۷۷، جرمین گارمندیا، دایانا ملقب به Kids Diana Show، جیمی دونالدسون معروف به MrBeast، هوئگا خرمن گارمندیا ملقب به JuegaGerman، ویندرسون نونز Whinderssonnunes، فیلیپه نتو Felipe Neto، ال روبیوس elrubiusOMG و فلیکس کیلبرگ اشاره کرد که از افراد محبوب در یوتیوب می باشند.

بهترین یوتیوبرهای خارجی در سال 2021 چه افرادی بودند؟

بهترین یوتیوبرهای خارجی در سال ۲۰۲۱ چه افرادی بودند؟

از بهترین یوتیوبر ها می توان افراد زیر را نام برد. جک سبتیک آی با نام اصلی شان ویلیام مک لاکلین، پیودی پای، دود پرفکت، دنیای رایان، دن تی دی ام، لوگان و جیک پاول، Badabun، فیلیپه نتو، جرمین گارمندیا، ال روبیوس، هوئگا خرمن گارمندیا، Luisito Comunica ،Luccas Neto ،JackSepticEye و دایانا از بهترین های یوتیوب در سال ۲۰۲۱ می باشند.

سوالات متداول

 1. آیا لوگان و جیک پاول در یوتیوب فعالیت دارند؟

  بله لوگان ۲۶ سال داشته با ۲۲ میلیون مشترک و جیک با ۲۴ سال سن ۲۱ میلیون مشترک، آن ها دو برادر آمریکایی هستند که کلیپ هایشان در زمینه های اجتماعی، موسیقی و کمدی است. لوگان برای پیوستن به یوتیوب و تولید محتواهای خود ادامه تحصیل را رها کرده و تمامی وقت خود را صرف کانال یوتیوب کرد. برادرش نیز همانند او اول در کانال برادرش فعالیت داشته تا بعد از مدتی کانال یوتیوب خود را به صورت جدا تاسیس کرد.

 2. جک سپتیک آی کیست؟

  شان ویلیام مک لاکلین معروف به جک سپتیک آی از یوتیوبر های معروف دنیا می باشد که بیش از ۲۵ میلیون مشترک دارد کلیپ های او درباره بازی های ویدئویی است. او از سال ۲۰۰۷ که کانال خود را تاسیس کرد تا سال ۲۰۱۲ هیچ ویدئویی منتشر نکرد و در سال ۲۰۱۳ معروف ترین یوتیوبر دنیا پیودی پای در یکی از کلیپ های خود از او نام برده که سبب شد مخاطبان زیادی به سمت او جذب شوند. او در کلیپ هایش فوش داده و به گفته خودش هر چه فوش دادن در آن زیاد باشد افراد بیشتر واکنش نشان می دهند.

 3. کلیپ های مارکیپلایر در یوتیوب در چه زمینه ای می باشد؟

  ویدئو های مارک ادوارد فیشباخ در موضوع بازی های ترسناک بوده و هم اکنون ۲۷ میلیون طرفدار دارد. او آمریکایی بوده و بعد از فوت پدرش زمانی که ۲۰ سال داشت به علت فشار زیادی که به او وارد شد از دانشگاه و رشته پزشکی انصراف داده و خواست یکی از بهترین یوتیوبر های دنیا شود و از این راه کسب درآمد کند. او کانال خود را از سال ۲۰۱۲ ثبت کرده و همچنین به بچه های بیمار و بی سرپرست کمک زیادی می کند.

 4. محتوای کانال رزنده اویل در یوتیوب درباره چیست؟

  این کانال به یک جوان برزیلی به نام پدرو آفونسو رزنده تعلق دارد. موضوع کلیپ های او ابتدا درباره بازی ماینکرفت بوده و یکی از یوتیوبرهای خارجی گیمر می باشد ولی پس از مدتی فهمید در زمینه طنز و کمدی استعداد داشته و محتوا هایش را به سمت کلیپ های طنز و کمدی برد او هم اکنون ۲۸ میلیون سابسکرایب در کانال یوتیوب خود دارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]