در این مقاله می خواهیم شما را با زندگی شخصی انسیه رحیمیان و نامزدش رضا میرزایی به عنوان یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی آشنا کنیم برای رسیدن به پاسخ سوالات لطفاً ما را تا پایان این مقاله همراه کنید.

زندگینامه انسیه رحیمیان

زندگینامه انسیه رحیمیان چه می باشد؟

در این مقاله می خواهیم شما را با بیوگرافی انسیه رحیمیان آشنا کنیم. او او یک سلبریتی (سلبریتی کیست) متولد سال ۱۳۷۲ می باشد او دارای وزن ۵۷ کیلوگرم و ۱۶۷ سانتی متر قد می باشد تحصیلات ابتدایی خود را در منطقه پونک تهران به پایان رسانده است و مدرک لیسانس خود را در رشته حقوق اخذ کرده است.

او به راحتی می‌تواند به زبان انگلیسی صحبت کند و در زمینه آرایشی در اینستاگرام معروف می‌باشد. به خاطر چهره ریز نقش و چشمان درشتش در اینستاگرام طرفداران بسیاری پیدا کرده است او حامی حیوانات به خصوص گربه و سگ می باشد.

انسیه رحیمیان قبل عمل چهره‌اش چگونه بوده است؟

اکثر انسان ها قبل از عمل زیبایی بر روی صورت خود دارای چهره ای نچرال می باشند. انسیه رحیمیان قبل از عمل زیبایی چهره نچرالی داشت او بعد از ورود به اینستاگرام تصمیم گرفت برای جذب فالوور های بیشتر چهره خود را تغییر دهد و چهره اش را شبیه به عروسک کند.

انسیه ابتدا بینی خود را عمل کرده است البته چندین بار عمل کرد تا مورد قبولش واقع شود و پس از آن برای خود گونه کاشت و عمل های مانند تزریق ژل، لیفت مژه، لیفت ابرو و جراحی فک نیز انجام داده است او صورت خود را از‌چهره نچرال به چهره ای کاملا مصنوعی تبدیل کرده‌ است.

انسیه رحیمیان و‌ همسرش چه کسانی می باشند؟

انسیه رحیمیان یک مدل آرایشی است در اینستاگرام به عنوان “باربی” معروف شده است وی بعد از عمل زیبایی که بر روی چهره خود انجام داده است تعداد بسیار طرفدار پیدا کرده است. نامزد او رضا میرزایی متولد ۱۳۷۲ در شهر شیراز می باشد او دارای ۷۳ کیلوگرم وزن و ۱۸۳ سانتی متر قد می باشد.

رضا یکی از مدل های معروف اینستاگرام است که حدود ۵ سال است به صورت حرفه‌ای با برندهای معروف ایران کار می‌کند او سالی با یک برند قرارداد بسته است. عکس های انسیه رحیمیان و رضا میرزایی را می‌توانید در پیج اینستاگرام انسیه رحیمیان مشاهده کنید.

جراح بینی انسیه رحیمیان کدام دکتر بوده است؟

انسیه بعد از معروف شدن در اینستاگرام عمل های جراحی بسیار زیادی بر روی چهره خود انجام داده است ولی بینی او بسیار دردسرساز شد او چندین عمل جراحی بر روی بینی خود انجام داده است.

تا کنون نام پزشک بینی خود را بیان نکرده است او تنها در پیج اینستاگرام خود به پزشک فک و گونه خود که آقای دکتر وکیلی می باشد اشاره کرده است و از او در پیجش بسیار تشکر کرده است. به دلیل اینکه از بینی خود راضی نبوده است نامی از پزشک بینی خود اعلام نکرده است و به کسی معرفی نمی کند.

جراح بینی انسیه رحیمیان

عکسهای انسیه رحیمیان مدل ایرانی را در کجا می توان دید؟

عکس او را می توانید در صفحه شخصی او دراینستاگرام جستجو کرد. وی با برند ها و مجله های معروفی همکاری می کند عکس های انسیه رحیمیان را می توانید بر روی مجله های میکاپ آرایشی ببینید.

همچنین عکس های او را در پیج های میکاپ و برندهای آرایشی و زیبایی می توانیدجستجو کنید. برخی از عکس های انسیه رحیمیان و رضا میرزایی در شبکه های مجازی منتشر شده است می توانید با مراجعه به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و… عکس های این باربی اینستاگرام را مشاهده کنید.

درآمد انسیه رحیمیان از چه راهی می باشد؟

همانطور که در مباحث قبلی این مقاله بیان کرده‌ایم انسیه رحیمیان یکی از مدل های آرایشی معروف اینستاگرام می باشد و با برندهای معروف و مشهور آرایشی همکاری می کند. درآمد مدلینگ های اینستاگرام با یکدیگر متفاوت است و درآمد ثابتی برای آنها تعیین نشده است.

از آنجا که انسیه رحیمیان مدل های آرایشی بسیار معروف می باشد و با برندهای خارجی همکاری می کند مسلماً درآمد بسیار بالایی از این راه کسب می کند. وی در تلاش است تا با وارد کردن برند آرایشی خود به بازار درآمد خود را چندین برابر کند.

پدر و مادر این مدل معروف چه کسانی می باشند؟

پدر او محمد رحیمیان می باشد و در صنعت ساختمان سازی مشغول به کار است و مادرش صدیقه خانوم خانه دار و هنرمند می باشد. مادرش انسیه را برای مدلینگ شدن بسیار همراهی کرد، او یک خواهر بزرگتر از خود دارد که خواهرش ازدواج کرده است بر سر خانه و زندگی خودش می باشد.

پدرش محمد، در ابتدا مخالفت های بسیاری در برابر مدل شدن او انجام داد اما با لجاجت انسیه و آشنا شدن با حرفه مدلینگ بودن و درآمد آن قبول کرد تا دخترش پا به این حرفه بگذارد در حال حاضر یکی از حامیان انسیه می باشد.

عکسهای انسیه رحیمیان مدل ایرانی

علایق انسیه رحیمیان چه می باشد؟

انسیه رحیمیان از کودکی علاقه بسیار خاصی به آرایش کردن داشت. زمانی که جشنی در فامیل آنها برگزار می‌شد انسیه تمام دختران فامیل را آرایش می کرد و زمانی که مادرش علاقه و استعداد او را به این کار دید او را در کلاس‌های آرایشی ثبت نام کرد و اکنون هم به کلاس های آرایشی پیشرفته به خارج از کشور می رود.

وی به حیوانات علاقه خاصی دارد و در اوقات فراغت خود به پناهگاه حیوانات می‌رود و به آنها کمک می کند و از علایق دیگر انسیه می توان به رفتن کلاس های زبان مختلف مانند زبان اسپانیایی و فرانسه اشاره کرد.

حاشیه های انسیه رحیمیان چه می باشد؟

امروزه حاشیه های بسیاری برای افراد مشهور و معروف درست می کنند. کافی است تا به شهرت فراوان دستیابی و انواع حاشیه ها را برای شما به وجود آورند. او تقریباً در بین افراد مشهور اینستاگرام در لیست بی حاشیه ترین افراد مشهور قرار گرفته است و تنها حاشیه ای که برای این مدل آرایشی معروف ساخته اند این است که او با وجود نامزد خود رضا میرزایی دارای دوست پسر می باشد و قرار است در مدت زمان کمی با یکدیگر ازدواج کنند و انسیه با گذاشتن عکس خود با نامزدش در پستی در اینستاگرامش اعلام کرد این خبرها همه دروغ هستند.

این مدل معروف تحصیلات خود را در کجا گذرانده است؟

انسیه رحیمیان تحصیلات ابتدایی خود را نزد پدر و مادرش در تهران گذرانده و تحصیلات متوسطه خود را نیز در تهران در منطقه پونک گذرانده است. از آنجا که او بسیار زرنگ بود پدرش برای ادامه تحصیل او را به کشور ایتالیا فرستاده و در آنجا به خواندن حقوق مشغول شد. علاوه بر درس خواندن در آن کشور به کلاس‌های آرایشی و زیبایی نیز رفت و پس از بازگشت از کشور ایتالیا به فعالیت خود در اینستاگرام پرداخت.

انسیه رحیمیان چگونه با نامزد خود آشنا شده است؟

همانطور که در بخشی از این مقاله در مورد حرفه انسیه صحبت کردیم او یک میکاپ آرتیست معروف در اینستاگرام می‌باشد. نامزد او رضا میرزایی به عنوان مدل لباس برند های معروف در فضای مجازی مشغول به فعالیت می باشد و این دو از طریق فضای مجازی اینستاگرام با یکدیگر آشنا شدند و بعد از چندین ماه رابطه با یکدیگر و آشنا شدن با خلق و خوی هم به صورت رسمی نامزدی خود را بین دوستان و آشنایان اعلام کردند و رضا میرزایی اعلام کرده است به زودی با یکدیگر ازدواج خواهیم کرد.

ورزش های مورد علاقه انسیه رحیمیان

در حال حاضر انسیه رحیمیان در کجا زندگی می کند؟

انسیه رحیمیان در تهران ساکن است او به دلیل شغلش شاید ساعت هایی از شبانه روز مشغول تهیه کلیپ و ویدیو باشد او نیاز به آرامش و سکوت دارد. به دلیل اینکه در خانه پدر و مادرش رفت و آمد بسیار می باشد و او نمی تواند به راحتی در آنجا تمرکز کند، در نزدیکی خانه پدر و مادرش در منطقه پونک خانه ای اجاره کرده است و به تنهایی در آن خانه زندگی می کند ولی خانواده اش به طور دائم به انسیه سر می‌زنند و مادرش برای او مرتب غذا ارسال می کند.

کارها و فعالیت های انسیه رحمانیان چه می باشد؟

  • مدلینگ آرایشی
  • مدلینگ شال و روسری
  • مدرس زبان انگلیسی
  • مدرس زبان فرانسوی
  • مدرس زبان اسپانیایی

ورزش های مورد علاقه انسیه رحیمیان چه می باشد؟

انسیه رحیمیان از دوران کودکی به رشته ورزشی شنا و یوگا علاقه مند بوده است. انسیه به خاطر حرفه کاری خود باید هیکلش روی فرم باشد هر روز پیاده‌روی در برنامه روزانه خود قرار داده است و روزی ۴۰ دقیقه پیاده روی می‌کند.

وی زمانی که فرصت کند ورزش یوگا انجام می دهد و در مورد ورزش یوگا می گوید: ورزشی بسیار آرامش بخش است و زمانی که یوگا انجام می‌دهم به مدت ۷ روز انرژی دارم و اعصابم آرام می باشد.

انسیه رحیمیان instagram مدل معروف آرایشی است. انسیه رحیمیان اینستا “باربی” معروف اینستاگرام لقب گرفته است.

سوالات متداول

انسیه رحیمیان کیست؟

او یک مدل معروف میکاپ آرایشی در اینستاگرام می باشد.

پیج اصلی او چه می باشد؟

نام انسیه رحیمیان را در اینستا گرام سرچ کنید صفحه اینستاگرامش بالا می آید‌.

عکس انسیه رحیمیان و رضا میرزایی را در کجا می توانیم جستجو کنیم؟

عکس این دو را در شبکه های اجتماعی مانند گوگل، اینستاگرام، یوتیوب، توییتر می توانید مشاهده کنید.

وی متولد چه سالی است؟

او متولد سال ۱۳۷۲ می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]