با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید ما می خواهیم در مورد فرهاد پز یکی از بلاگرهای ایرانی در اینستاگرام مطالبی را برای شما عزیزان بیان کنیم. فرهاد معروف به فرهاد پز یا فرهاد شکمو است، که با هر دو این القاب شناخته می شود.

بیوگرافی فرهاد پز

بیوگرافی فرهاد پز

فرهاد پز یکی از افراد شکمو در ایران است که اطلاعات زیادی از خود را در فضای مجازی منتشر نکرده است و اطلاعات زیادی درباره بیوگرافی و اطلاعات شخصی او در دسترس نیست. اما می‌توان گفت یکی از شکمو ترین های ایران است، او در کوچه پس کوچه های شهرهای مختلف می‌ چرخد و به انواع رستوران ها سر می زند و با تبلیغ آن رستوران در پیجش مخاطبان زیادی را جذب می کند. در ادامه بیشتر به بررسی این فرد می پردازیم.

اینستاگرام فرهاد پز

این کاربر اینستاگرامی هم جزو کسانی است که فالوورهای زیادی دارد، پیج فرهاد پز بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور دارد و بیش از هزار پست دارد این فرد به مناطق مختلف کشور و خارج از کشور سفر می‌کند و در آنجا با خوردن غذاهای مختلف و مخصوص آن رستوران ها و مناطق برای آن منطقه تبلیغ می کند.

کانال تلگرامی فرهاد پز

کانال تلگرامی فرهاد پز

تلگرام هم اکنون یکی از محبوب‌ ترین اپلیکیشن‌ ها یا برنامه های پیام رسان موجود به شمار می‌ رود که قابلیت های بسیار متعددی را در اختیار کاربران قرار داده و استفاده از تمام سرویس‌ های آن رایگان است. تلگرام ویژگی‌ های متعددی دارد که آن را از سایر اپلیکیشن‌ های پیام رسان متمایز می‌کند. به عنوان مثال تلگرام از سیستم رمزنگاری سر تا سری بهره می‌ برد و به هیچ عنوان اجازه دسترسی سایر افراد به حریم خصوصی کاربران را نمی‌ دهد.

تلگرام یک برنامه پیام رسان یا اصطلاحا مسنجر است که امکان رد و بدل پیام‌ های متنی، صوتی، فایل‌ های تصویر، ویدیویی و غیره را به صورت رایگان و از طریق شبکه اینترنت امکانپذیر می‌ کند. این اپلیکیشن همچنین از امکان ساخت گروه و انجمن گفتگوهای گروهی و ساخت کانال هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. همچنین در حال حاضر امکان برقراری تماس صوتی مستقیم از طریق اینترنت هم به تلگرام اضافه شده است و انتظار داریم به زودی شاهد پیاده‌ سازی آن در نقاط مختلف دنیا باشیم. تلگرام برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شد.

تلگرام مجموعه‌ ای از ویژگی‌ ها و قابلیت‌ های مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این موضوع سبب شده که برنامه تلگرام بسیار محبوب شود. مطمئنا در یک پاراگراف کوتاه نمی توان تمام قابلیت‌های تلگرام را بگوییم، بنابراین مجبوریم از بسیاری موارد صرف نظر کنیم. یکی از اصلی‌ ترین ویژگی‌ های تلگرام مربوط به امنیت بالای آن می‌ شود.

افراد زیادی هستند که در تلگرام کانال های زیادی دارند و فرهاد نیز یکی از آن افراد است که یک کانال درباره غذاهایی که می خورد و تست می‌کند دارد؛ او با خوردن غذاهای مختلف و تبلیغ برای آن رستوران و آن منطقه از آن ها پول می گیرد و همچنین برای رستوران ها تبلیغ می کند.

درآمد فرهاد پز چقدر است؟

فرهاد پز با تبلیغ غذاها برای رستوران های مختلف و مناطق مختلف از آن ها پول می گیرد به مناطق مختلف کشور و خارج از کشور سفر می کند و با خوردن غذاهای مخصوص آن رستورانها برای آن ها در پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرامی و نرم افزارهای دیگری که فعالیت دارد تبلیغ می کند.

می‌توان گفت که منبع درآمد و شغل اصلی فرهاد از اینستاگرام و توییتر و یوتیوب و تلگرام است او با ساخت کلیپ هایی که از غذا خوردنش می گذارد یا هنگامی که غذا درست می کند از آن ها ویدیوهایی می‌ سازد و آن ها را در پیج اینستاگرام و همین طور کانال های تلگرام اش به اشتراک می‌گذارد.

می‌ توان گفت از راه های دیگر کسب درآمد این فرد شکمو فروش پیج یا کانال های تلگرام اوست. او با جمع کردن فالووران بسیار زیادی برای گروه های تلگرام و یا پیج های اینستاگرامش برای آن ها فالووران بسیار زیادی را جمع می کند و بعد از این که تعداد دنبال کننده های آن کانال به حداکثر رسید با فروش آن پیج یا کانال درآمد بسیار زیادی را کسب می کند.

طبق آمار این تستر با فروش کانال های تلگرامی و پیج های اینستاگرامش که تعداد دنبال کنندگان بالایی دارد. پول زیادی می گیرد و همچنین او با تبلیغ برای رستوران ها از آن‌ها هم پول دریافت می‌کند و درباره شغل های دیگرش هم حرفی نزده اما طبق آماری که درباره این فرد شکمو است گفته شده که او ماهیانه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون درآمد دارد. در این مورد برای اطلاعات بیشتر به مقاله درآمد بلاگرها مراجعه کنید.

رستوران فرهاد پز

رستوران فرهاد پز

با مواردی که ذکر کردیم با انواع رستوران ها آشنا شدید، فرهاد هم یکی از افرادی است که به انواع رستوران ها سر می زند و با خوردن غذاهای مختلف و تبلیغ برای آن رستوران تعداد دنبال کنندگانش را افزایش داده است.

این فرد به بیشتر رستوران های تهران و مشهد سر می زند و از انواع آن غذاها سرو می کند و برای آن رستوران تبلیغ می کند، اما خودش رستورانی ندارد، در تهران و مشهد رستوران هایی به اسم فرهاد وجود دارند اما رستوران فرهاد پز نیستند.

آشپزی فرهاد پز

این فرد معروف در یکی از استوری های خود در مورد آشپزی کردن صحبت های زیادی کرده است، او در این استوری گفته که آشپزی یک شغل کاملاً مقدس است. او با آشپزی کردن به آرامش می رسد و همچنین او عاشق غذا پختن و غذا خوردن است و از این کار بسیار لذت می برد.

یکی از لقب های فرهاد، پز است. پز به معنا این است که او همیشه در حال پخت و پز می باشد یکی دیگر از لقب های او شکمو است چون از غذاهایی که درست می کند و یا تست می‌ کند بسیار لذت می برد و همچنین توانسته با آشپزی کردن به درآمد برسد. به خاطر همین هم این شغل را بهترین شغل دنیا می داند. او گفته در این شغل هم لذت وجود دارد و هم تفریحی در واقع او با تست کردن و تبلیغ رستوران های مختلف هم می‌ توانید تفریح کنید و هم لذت کافی را از این شغل ببرید.

یوتیوب فرهاد پز

یوتیوب فرهاد پژ

در حال حاضر بلاگرهای ایرانی در شاخه های مختلفی در حال فعالیت هستند که یکی از این شاخه‌ ها مربوط به آشپزی و معرفی کردن رستوران‌ ها و غذاهای معروف ایرانی است؛ این بلاگر ها به این گونه توانسته اند به شهرت و معروفیت بسیار زیادی برسند. حال یکی از این افراد فرهاد معروف به فرهاد پز می‌ باشد. او یک فود بلاگر معروف است که با معرفی رستوران ها و آشپزی به شهرت بسیار زیادی رسیده است. حال پس از این که فرهاد در اینستاگرام به شهرت بسیار زیادی رسید و طرفداران و مخاطبان زیادی را به دست آورد، فعالیت خود را در یوتیوب یکی دیگر از شبکه‌ های اجتماعی آغاز کرد.

بهتر است بدانید یوتیوب یکی از شبکه‌ های اجتماعی است که به ازای بازدید ویدیو کاربرانش به آن ها مبلغی را پرداخت می‌ کند که این موضوع باعث شده است این روزها یوتیوب مورد استقبال اکثر بلاگرها قرار گیرد. حال مدتی قبل فرهاد یک چنل در یوتیوب برای خود راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد ویدیوهای خود را که مربوط به آشپزی و غذا می‌ باشد، در چنل یوتیوب خود با کیفیت بسیار بالا منتشر می‌ کند. حال برای پیدا کردن آدرس فرهاد پز یوتیوب او کافی است تا به قسمت سرچ یوتیوب مراجعه نمایید و نام او را به انگلیسی جستجو کنید تا به این گونه چنل یوتیوب او برای شما نمایش یابد. حال شما با سابسکرایب کردن چنل یوتیوب فرهاد و فعال کردن زنگوله می توانید هر زمانی که او ویدیویی را در چنل یوتیوب خود منتشر کرد آن را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

کانال یوتیوب فرهاد پز

کانال یوتیوب فرهاد پز

یوتیوب وب‏ سایت یا سرویسی رایگان برای همرسانی ویدیوها و تماشای آنلاین است. یوتیوب در سال ۲۰۰۵ پا به عرصه‏ گذاشت و اکنون یکی از پربازدیدترین سایت‏ ها با شش میلیارد ساعت ویدیو در هر ماه است. به عبارت دیگر، یوتیوب مکانی جدید برای کشف و یادگیری و سرگرمی است.

یوتیوب یکی از محبوب ترین و بزرگترین کانال هایی است که می توانید در دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده کنید. امروزه نسبت به گذشته توجه کاربران به یوتیوب بسیار بیشتر شده است و بنابراین به نفع شماست که هر چه سریع تر بتوانید حضور خود در این پلتفرم را مستحکم کنید.

یوتیوب بزرگترین سایت به اشتراک گذاری ویدیو در دنیاست و هیچ پلتفرمی حتی نمی تواند به نزدیکی آن نیز برسد. یوتیوب بیش از ۲ میلیارد بیننده دارد و به صورت روزانه ویدیوهای آن بیش از ۵ میلیارد بار بازدید می شوند. شما تقریباً می توانید هر گروه مخاطبی که تصور می کنید را در یوتیوب پیدا کنید، بدین معنی که تمامی بیزینس ها می توانند شیوه های بخصوصی برای منفعت بردن از این پلتفرم پیدا کنند.

اکنون در یوتیوب یک میلیارد کاربر عضوند و فیلم ‏هایی با موضوعاتی نظیر فیلم های هالیوود و موسیقیِ فیلم‏، تبلیغات، فیلم‏ های آماتور، فیلم ‏های مستند و آموزشی،… در آن بارگذاری می‏ شود. در این سرویس امکان لایک‏، بارگذاری، پیام‏گذاری، انتشار و تماشا کردن ویدیوها، دنبال‏ کردن دیگر کانال‏ ها و کاربران، امکان ساخت فهرستی برای دسته ‏بندی ویدیوها فراهم شده است.

این فرد شکمو هم از جمله کسانی است که در یوتیوب فعالیت دارد و با به اشتراک گذاشتن فیلم های آشپزی کردنش در یوتیوب و یا هنگام غذا خوردنش را در این پلتفرم به نمایش می گذارد که شما می‌ توانید به راحتی آن ها را در این نرم‌ افزار مشاهده کنید.

فرهاد پز آپارات

آپارات نیز از سرویس‌های اشتراک‌ گذاری ویدئو در کشور ایران است. این وبگاه توسط شرکت فناوران ایده پرداز صبا راه‌اندازی شده‌ است و مدیریت آن‌ ها بر عهده محمد جواد شکوری‌ مقدم است.

اگر می خواهید ویدیوهای فرهاد پز را مشاهده کنید یکی از راه‌های آن این است که به آپارات مراجعه کنید و در آنجا ویدیوهایی که آشپزی می کند و یا هنگام غذا خوردن است را مشاهده کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

غذاهای محبوب فرهاد پز

غذاهای محبوب فرهاد پز

فرهاد یکی از افرادی است که به تمام مناطقی که به نظر او غذاهای خوشمزه دارد سر می‌ زند و در آنجا با تست غذاهای آن منطقه و رستوران برای آن ها تبلیغ می‌ کند. نمی‌ توان گفت که این فرد یک غذای خاص را دوست دارد او به تمام غذاها علاقه‌مند است و تمامی آن ها را امتحان می‌ کند در این قسمت از مقاله می خواهیم به ۵ غذاهایی که بیشتر آن ها را می خورد اشاره کنیم، پس با ما همراه باشید.

برگر

همبرگر گونه ای ساندویچ است که شامل یک برگ گوشت چرخ‌ کرده‌ است که در میان یک نان گردِ میان بریده قرار می‌گیرد. گوشت همبرگر بیشتر گوشت گاو است و ممکن است به صورت کبابی درست شود یا سرخ شود. میان گوشت و نان همبرگر معمولاً کاهو، سس گوجه فرنگی یا سس مایونز، خردل، پیاز و دیگر مخلفات هم قرار داده می‌ شود.

فرهاد یکی از غذاهایی را که زیاد می خورد همبرگر است و در پیج اینستاگرامش در مورد انواع همبرگر توضیح داده است. شما می توانید به راحتی در پیج این شکموی شاد این پست ها را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنم که حتما همبرگر را امتحان کنید، واقعا مزه دلچسبی دارد.

کباب

کَباب یکی از معروف‌ترین و محبوبترین غذاهای مورد علاقه مردم خاورمیانه، به‌خصوص ایران و قفقاز است. در تهیه و پخت بیشتر کباب‌ ها از گوشت قرمز بریده یا چرخ شده بره، گوسفند، گاو یا گوساله استفاده می‌شود. همچنین در مراحل تهیه اکثر کباب‌ ها از پیاز و ادویه جات استفاده زیادی می‌ شود.

کباب انواع مختلفی دارد مثلا کباب کوبیده، کباب چنجه، جوجه کباب، کباب برگ، کباب بختیاری، تاس کباب، کباب دنده و…که هرگز هر کدام طعم خاص خودش را دارد و هر کدام از این کباب ها طرفداران زیادی دارد که یکی از طرفداران پروپاقرص این غذای خوشمزه فرهاد پز است.

کله پاچه

کله‌ پاچه یا خاش یک غذای سنتی است که در خاورمیانه و قفقاز جنوبی و نروژ متداول است. ترکیبات اصلی این غذا سر و کله گوسفند، پاچه گوسفند، روغن و نخود است. کله پاچه یکی از غذاهای مورد علاقه و بسیار لذیذ برای ما ایرانی ها است.

کله پاچه از پختن سر، دست و پای گوسفند تهیه می شود و از بخش های مختلفی مانند بناگوش، زبان، مغز، چشم، گوشت، صورت و پاچه تشکیل شده است. این غذای بسیار سنگین طرفداران زیادی دارد اما به دلیل پروتئین و چربی بالا قسمت هایی از آن مفید و قسمت هایی از آن بسیار مضر هستند که به هیچ عنوان خوردن آن ها توصیه نمی شود.

پیتزا

پیتزا غذایی است به شکل نان گِرد صافی که در فر پخته می‌ شود و معمولاً روی آن را با سس گوجه‌ فرنگی و پنیر می‌ پوشانند و همچنین مواد دلخواه دیگر، روی نان اضافه می‌کنند. پنیری که استفاده می‌شود معمولاً پنیر موزارلا یا پنیر پیتزا است. همچنین از مواد مختلفی برای تهیه پیتزا استفاده می‌ شود.

مرغ سوخاری

مرغ سوخاری نوعی خوراک است که با تکه‌های مرغ به ویژه جوجه‌ های گوشتی تهیه می‌شود. برای پخت این خوراک مرغ را در آرد سوخاری قرار می‌ دهند، سپس آن را در آب سرد قرار می دهند و در آرد سوخاری می گذارند و در آخر در روغن سرخ می‌کنند، این خوراک بسیار خوشمزه و لذیذ است. دلیل گذاشتن در آب یخ سبب پولکی شدن مرغ و ترد شدن آن می شود.

غذاهای سوخاری معمولا پر طرفدارند، دلیل عمده این طرفداری هم علاقه و سلیقه غذایی عمده افراد به غذاهای ترد و کریسپی شده است. از طرفی آرد سوخاری طعم دار با توجه به طعمی که دارد از بوی ضخم غذا می کاهد و لذت غذا خوردن را دو چندان می کند.

همسر فرهاد کیست؟

همسر فرهاد کیست؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا راجع به همسر فرهاد پز مطالبی را برای شما بگوییم به گفته خودش او چند سالی است که ازدواج کرده اما فرزندی ندارد. او هیچ مطلب بیشتری را از خودش و خانواده‌اش را در هیچ کدام از فضای مجازی منتشر نکرده است. تنها اطلاعاتی که از او در دسترس است فیلم هایی که هنگام غذا خوردن هایش می گیرد و رستوران هایی که به آن ها سر می زند هستند که می توانید آن ها را در پیج اینستاگرام مشاهده کنید. همچنین طرز تهیه انواع غذاهای بسیار خوشمزه و محبوب را نیز در پیجش قرار داده است که شما به راحتی می توانید آن ها را مشاهده کنید و روش درست کردن این غذاهای خوشمزه را ببینید و از درست کردن این غذاها با آموزش های این فود بلاگر لذت ببرید.

مصاحبه با این آشپز

مصاحبه، گفتگوی میان دو یا چند نفر است که در آن پرسش هایی توسط مصاحبه‌کننده از مصاحبه‌ شونده پرسیده می‌ شود. مصاحبه، اصل و قاعده روزنامه‌نگاری و رسانه می‌باشد اما در موقعیت‌ های دیگر نیز کاربرد دارد.

این فرد هم به دلیل این که در اینستاگرام و فضای مجازی فعال است و یکی از محبوب های فضای مجازی است، مصاحبه های زیادی داشته است. او در تمامی آن ها درباره انواع غذاها و آموزش پختن آن ها صحبت کرده است که می توانید آن ها را در گوگل و اینستاگرام ببینید.

حاشیه های فرهاد پز

حاشیه های فرهاد پز

بهتر است بدانید زمانی که شخصی در اینستاگرام به شهرت و معروفیت می‌ رسد و مخاطبان و طرفداران زیادی را به دست می‌ آورد، گاهی اوقات خواسته و یا ناخواسته در حاشیه‌ هایی قرار می‌ گیرد. حال با توجه به این که بلاگرهای ایرانی در اینستاگرام فالووران بسیار زیادی دارند و از شهرت خوبی برخوردارند، به همین دلیل هر از گاهی با توجه به فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهند و یا صحبت‌ هایشان در حواشی قرار می‌ گیرند و یا حاشیه‌ هایی را برای خود به وجود می‌ آورند که این موضوع شامل فرهاد پز بلاگر معروف اهل ایران نیز می‌ باشد. او از زمانی که در اینستاگرام به شهرت و معروفیت زیادی رسیده است و طرفداران و مخاطبان زیادی را هم به دست آورده است گاهی اوقات حاشیه‌ هایی در پیرامونش مشاهده می شود.

حال از مهم‌ ترین حواشی که تا به اکنون در پیرامون این فود بلاگر مشاهده شده است، می‌ توان به موضوعاتی همچون: فعالیت فرهاد پز در یوتیوب، منبع درآمد فرهاد، مبالغ بسیار هنگفتی که برای تبلیغات می‌ گیرد، روابط شخصی او، شایعاتی در رابطه با مهاجرتش به خارج از کشور و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

البته فرهاد تا به اکنون به هیچ کدام از حواشی پیرامونش واکنشی نشان نداده و آن ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. با این حال خیلی از کاربران فضای مجازی بیان کردند که فرهاد با توجه به حواشی پیرامونش توانسته به میزان شهرت و معروفیت خود بیفزاید و دنبال کنندگان بیشتری را به دست آورد. هم چنین جالب است که بدانید برخی از کاربران فضای مجازی ادعا کرده اند که اکثر حواشی پیرامون فرهاد توسط خود او در فضای مجازی منتشر می‌ شود تا به این گونه او بتواند توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کند و بازدید پست‌ ها و استوری‌ های خود را افزایش دهد تا به این گونه بتواند تبلیغات بیشتری بگیرد و به درآمد بالاتری برسد.

دستور پخت های مخصوص فرهاد پز

دستور پخت های مخصوص فرهاد پز

بهتر است بدانید با این که فرهاد در پیج خود به معرفی رستوران‌ های مختلف و غذا های ایرانی می‌ پردازد، اما با این حال او گاهی اوقات در صفحات مجازی خود دستور پخت برخی از غذا های محبوب و پرطرفدار را نیز منتشر می‌ کند. در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دستور پخت سوخاری

مرغ سوخاری یکی از غذاهای مورد علاقه فرهاد پز به شمار می‌ رود که او همیشه در مورد مرغ سوخاری و طعم عالی او با مخاطبانش صحبت می کند. حال مدتی قبل او طرز تهیه مرغ سوخاری ویژه با سس مخصوص را در چنل یوتیوب خود منتشر کرد که این ویدیو از بازدید بسیار بالایی برخوردار شد و مورد استقبال کاربران یوتیوب قرار گرفت و خیلی از افراد پس از مشاهده این ویدیو با طرز تهیه فرهاد به تهیه مرغ سوخاری پرداختند و بیان کردند که طرز تهیه مرغ سوخاری فرهاد پز بسیار عالی بوده است.

دستور پخت ماهی

مدتی قبل فرهاد پز در چنل یوتیوب خود یک کلیپ با عنوان طرز تهیه آسون‌ ترین سبزی پلو با ماهی را منتشر کرد. در این ویدیو به طور کامل نکات و دستور تهیه ماهی با طعم عالی و بافت نرم را توضیح داد و به این گونه به کاربران خود تهیه یک سبزی پلو با ماهی بسیار عالی و خوش طعم را آموخت. بهتر است بدانید این ویدیو دستور پخت سبزی پلو با ماهی در میان کاربران یوتیوب بسیار محبوب و پرطرفدار شد.

دستور پخت بندری

مدتی قبل تقاضای تهیه بندری توسط مخاطبان و طرفداران فرهاد پز زیاد شده بود، به همین دلیل فرهاد تصمیم گرفت تا ویدیوی تهیه یک بندری خوش طعم با نکات ریز و کاربردی را برای طرفداران و مخاطبان خود منتشر کند تا به این گونه آن ها بتوانند در منزل به تهیه یک بندری خوش طعم همچون فست فود بپردازند. پس از آن فرهاد این ویدیو را منتشر کرد که مورد استقبال مخاطبان او قرار گرفت. حال اگر شما تمایل دارید تا به تهیه بندری بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا این ویدیوی فرهاد را که در چنل یوتیوبش موجود می‌ باشد مشاهده نمایید.

خبر طلاق فرهاد پز واقعیت دارد؟

خبر طلاق فرهاد پز واقعیت دارد؟

در حال حاضر فرهاد پز به یکی از بلاگر های معروف و سرشناس تبدیل شده است که توانسته در دنیای مجازی طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی را به دست آورد. حال با توجه به این که او طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد، به همین خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا علاوه بر زندگی حرفه‌ ای فرهاد در مورد زندگی شخصی و همسر او اطلاعات بیشتری را به دست آورند. فرهاد در ابتدایی که فعالیت خود را به عنوان فود بلاگر شروع کرده بود، در مورد زندگی شخصی و همسرش هیچگونه صحبتی با مخاطبانش نمی‌ کرد تا این که سوالات زیادی در مورد زندگی شخصی او و همسرش در کامنت‌ های پست او و یا دایرکت از فرهاد پرسیده می‌ شد. به همین دلیل این فود بلاگر تصمیم گرفت تا در یکی از استوری های خود در مورد همسرش هم صحبت کند. این موضوع باعث شد تا مدتی قبل فرهاد در یکی از استوری‌ های خود بیان کند: حدوداً پنج سال است که ازدواج کرده ام، اما هنوز فرزندی ندارم و رابطه‌ ام با همسرم بسیار خوب است و از این که او در زندگی من است بسیار خوشحالم.

حال ناگفته نماند که مدتی قبل اخباری در رابطه با این که فرهاد پز از همسرش بنا به دلایلی جدا شده است در فضای مجازی و رسانه‌ ها منتشر شد که این اخبار هرج و مرج بسیار زیادی را به وجود آورد و خیلی از کاربران و مخاطبان فرهاد تمایل پیدا کردند تا در این باره اطلاعات بیشتری را به دست آورند. اما با این حال فرهاد تا به اکنون به این اخبار واکنشی نشان نداد و این اخبار را تایید و یا تکذیب نکرده است. این بلاگر معروف هر روز با پست‌ ها و استوری‌ های فوق‌ العاده‌ اش که مربوط به شغلش یعنی معرفی رستوران‌ ها، غذا های ایرانی و یا تهیه پخت برخی از غذا های ایرانی است روزش را شروع می‌ کند. او همیشه رستوران‌ ها، کافه‌ ها و هم چنین فست فود های بسیاری را معرفی و تبلیغ می‌ کند و جالب است بدانید زمانی که این فود بلاگر جایی را تبلیغ می‌ کند، با توجه به این که دنبال کنندگان زیادی دارد آن مکان بسیار پر مشتری می‌ شود و از درآمد بسیار خوبی برخوردار می‌ شود.

عکس های این آشپز را کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر فرهاد پز به یکی از بلاگر های معروف و سرشناس اهل ایران تبدیل شده است که خیلی از کاربران فضای مجازی او را می‌ شناسند و فعالیت‌ هایش را دنبال می‌ کنند. حال عده‌ ای که او را نمی‌ شناسند و تنها نام فرهاد پز را در فضای مجازی شنیده‌ اند تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر این آشپز بپردازند و به این گونه بیشتر با او و سبک فعالیت‌ هایش آشنا شوند. در این باره بهتر است بدانید با توجه به این که فرهاد تا به اکنون تصاویر متعددی از خود را برای طرفداران و مخاطبانش منتشر کرده است، به همین دلیل جستجو و مشاهده تصاویر او راحت و آسان است. حال یکی از بهترین روش‌ های مشاهده تصاویر فرهاد مراجعه به صفحه اینستاگرام او می‌ باشد. هم چنین اگر نام فرهاد پز را در اینترنت جستجو نمایید هم با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و تصاویر او برای شما نمایش خواهد یافت.

سوالات متداول

  1. از غذاهای مورد علاقه این تستر چیست؟

    مرغ سوخاری مورد علاقه ترین غذای او می باشد.

  2. از حاشیه های این فود بلاگر چیست؟

    مسمومیت او به دلیل خوردن غذای ناسالم از اصلی ترین حواشی ایجاد شده برای او می باشد.

  3. کلیپ های آشپزی این تستر را کجا می توان دید؟

    در گوگل و در پیج اینستاگرامش می توانید این کلیپ ها را مشاهده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]