حامد نیک پی از جمله اسامی خوانندگان ایرانی بسیار محبوب و پرطرفدار سبک موسیقی تلفیقی است که به طور همزمان به عنوان آهنگساز و نوازنده در عرصه موسیقی حضور داشته و آثار بسیار ارزشمند و درخشانی از خود به جای مانده است. او یکی از خوانندگان بسیار با سابقه و با تجربه ایرانی هست که از اوایل سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را در عرصه موسیقی تلفیقی آغاز نموده و توانسته به عنوان یکی از خوانندگان محبوب در این عرصه طرفداران زیادی را به خود مجذوب گرداند.

این خواننده آثار درخشانی مانند ساقی ساقی یا میمیرم را در کارنامه افتخارات و آثار خود به ثبت رسانده و همین میزان کارنامه به جا مانده از او را درخشان تر نموده است. از این رو احتمالاً شما نیز به عنوان یکی از طرفداران این خواننده هستید که می خواهید درباره او اطلاعات بیشتری را به دست آورید. از این رو توصیه می کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا درباره این خواننده اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم و شما را با حامد نیک پی آشنا نماییم.

حامد نیک پی کیست؟

حامد نیک پی کیست؟

حامد نیک پی که شاید از او بتوان به عنوان یکی از خوانندگان سنتی ایرانی نیز یاد کرد؛ در تاریخ بیستم ماه مهر در سال ۱۳۵۶ متولد شده است. این خواننده از همان سال ۲۰۰۰ که فعالیت خود را در عرصه موسیقی تلفیقی آغاز نمود، به عنوان یک آهنگساز و نوازنده فعالیت خود را ادامه داد و از همان زمان توانست استعداد و مهارت خود را در این عرصه به نمایش بگذارد و بعد از مدتی آثار پی درپی و زیادی را از خود به جای بگذارد. به همین خاطر توانست پس از گذر مدتی کنسرت هایی را نیز برگزار نماید و نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز به شهرت برسد.

این خواننده و نوازنده در فیلم مهمان مامان نوازندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفت و بعد از آن توانست در اجرای موسیقی نمایش های دیگر مانند گل و قداره و سیاوش خوانی حضور داشته باشد و همچنین موفق شد پیشنهاد ها و دعوت های گوناگون دیگری را برای موسیقی فیلم ها و سریال های دیگر به دست آورد و بعد از آن در موسیقی فیلم‌ ها و سریال‌ هایی چون Sniper: Legacy , Of kings and prophets , 3 hikers, la sentinelle, 11 weeks حضور داشته باشد و به عنوان نوازنده سازهای شرقی و خواننده همکاری نمایند.

این خواننده در گروه دف نوازان دالاهو به سرپرستی مسعود حبیبی عضو بوده است و در حوزه موسیقی تلفیقی با افرادی مانند گروه ساقی و عماد بنکدار فعالیت خود را در موسیقی آغاز کرده است. او آلبوم رومی ۱ را در همان زمان منتشر نمود و توانست به عنوان آهنگساز و خواننده در این اثر به فعالیت بپردازد. او بعد از آن با کنسرت های مشترکی که با خوانندگانی مانند محسن نامجو و فرامرز اصلانی و یاسمین لوی سوسن دیهیم برگزار نمود، شهرت خود را چند برابر نمود. این خواننده در رشته موسیقی از دانشگاه سوره مدرک لیسانس خود را دریافت کرد و نوازندگی در موسیقی را با سه تار شروع کرده و هم اکنون به سازهای دیگر نیز مسلط می باشد.

معروف ترین آهنگ های حامد نیک پی کدامند؟

معروف ترین آهنگ های حامد نیک پی کدامند؟

در ادامه‌ این قسمت معروف ترین آهنگ های این خواننده را معرفی خواهیم نمود و ۵ نمونه از بهترین آهنگ های این خواننده را برایتان نام خواهیم برد. هر کدام از این آهنگ ها را که به آن علاقه داشتید می توانید در سایت های معتبر جستجو نمایید و با دانلود گلچین حامد نیک پی یکجا و به خصوص دانلود آهنگ خورشید حامد نیک پی و دانلود آلبوم حامد نیک پی وصل تو با هنر و توانایی های این خواننده بیشتر آشنا شوید.

ساقی ساقی

ساقی ساقی نام یکی از آثار بسیار قدیمی این خواننده است که در تاریخ دهم سپتامبر سال ۲۰۱۷ منتشر شده و هم اکنون لینک های دانلود آن در سایت های معتبر در دسترس می باشد.

میمیرم

این اثر یک از آثار بسیار عاشقانه های خواننده به شمار می‌ رود که در تاریخ بیست و هفتم ماه مرداد در سال ۱۳۹۷ منتشر شده است.

حال پریشان

حال پریشان یکی دیگر از آثار این خواننده است که این خواننده مدت زمان زیادی را برای ساخت و انتشار آن صرف نمود‌.

نقش دیگر

این اثر نیز یکی دیگر از آثار تلفیقی این خواننده می باشد که با انتشار آن توانست بار دیگر توجه تمام طرفداران خود را جلب نماید.

دام دگر

این آهنگ جدید ترین آثار این خواننده به شمار می‌ رود و در زمان انتشار آن عده زیادی توجه ایشان به خواننده جلب شد و توانستند با هنر او ارتباط برقرار نمایند.

آدرس پیج اینستاگرام حامد نیک پی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام حامد نیک پی چیست؟

آدرس اینستاگرامی این خواننده @hamednikpay_official می باشد که در حدود ۹۰۰ و ۳۴ هزار نفر او را هم اکنون دنبال می‌ کنند. این خواننده در شبکه مجازی اینستاگرام اخبار جدید مرتبط با آثار خود را در اختیار دنبال کنندگان خود قرار می‌ دهد.

عکس های حامد نیک پی را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون برای مشاهده عکس های این خواننده راه های متفاوتی پیش روی شما قرار دارد که از جمله آن مراجعه به پیج اینستاگرام یا سایت های معتبر اینترنتی است که تصاویر زیادی هم اکنون در دسترس طرفداران قرار گرفته است.

حامد نیک پی در برنامه د وویس آف پرشیا

بیشترین شهرت این خواننده به خاطر حضور او به عنوان داور و مجری در برنامه استعدادیابی صدای برتر می باشد که در این برنامه افراد مختلفی به عنوان داور حضور پیدا کردند. از جمله آن می‌ توان به لیلا فروهر کامیار و سوگند و بیژن مرتضوی اشاره نمود.

حامد نیک پی کجا زندگی می کند؟

حامد نیک پی کجا زندگی می کند؟

حامد نیک پی هم اکنون در کنار همسرش در شهر لندن در کشور انگلیس زندگی می کند. پیش از این او یکی از سلبریتی های ایرانی ساکن کانادا بود. به گفته این خواننده او تصمیم ندارد که محل زندگی خود را تغییر دهد اما با توجه به آن که مدام در حال برگزاری کنسرت در کشورهای دیگر است دائماً در حال جابجایی و مسافرت می باشد.

معروف ترین آلبوم های حامد نیک پی کدامند؟

از جمله معروف ترین کارهای این خواننده می توان به آلبوم رومی یک نشانه نمود که توانست با پدرام درخشانی همکاری ویژه در این اثر داشته باشد و اولین حضور خود را با گروه رومی برساند و بعد از آن در کنسرت های این گروه شرکت کرد و توانست در کشورهای دیگر نیز به برگزاری کنسرت بپردازد و در اروپا و آمریکا نیز بر روی صحنه برود و با اجرای این آلبوم گام بزرگی را در سبک موسیقی خود بردارد.

همسر حامد نیک پی کیست؟

همسر حامد نیک پی کیست؟

زندگی بسیار خوب و آرام عاشقانه ای را در کنار همسرش می گذراند. افسانه سنجری همسر حامد نیک پی است که تا کنون در تصاویر منتشر شده از این خواننده دیده شده است.

حامد نیک پی چه حاشیه هایی داشته است؟

او به عنوان تنها فرزند یک خانواده هنردوست پرورش یافته و حامد نیک پی فرزند غلامرضا نیک پی که پدرش را در کودکی از دست داده و سختی های زیادی را متحمل شده، با وجود محدودیت ها به عنوان یک ستاره در کشور ایران شناخته شده است. این موضوع توانست خواشی زیادی را برای او به وجود آورد و توجه افراد را به او جلب نماید.

درآمد حامد نیک پی چقدر است؟

تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره اینکه درآمد این خواننده چقدر است یا ماهیانه تا چه میزان درآمد به دست می‌ آورد در دست نیست. از این رو گمان می‌ کنیم که او چندان مایل نیست در این زمینه صحبتی داشته باشد.

اولین ترانه این خواننده چه نام داشت؟

ساقی ساقی را می توان یکی از اولین ترانه های این خواننده دانست که به کسب شهرت برای او کمک زیادی نمود زیرا نمونه بارز سبک خوانندگی او بود و افراد زیادی می توانستند با این اثر هنر او را بشناسند.

آهنگ های حامد نیک پی را چگونه دانلود کنیم؟

او یکی از خوانندگانی است که آثارش از بهترین آهنگ های سنتی ایران محسوب می شود. هم اکنون برای دانلود آهنگ های این خواننده راه های خوبی در دسترس وجود دارد. به عنوان مثال می توانید در اپلیکیشن رادیو جوان مراجعه نمایید یا همچنین به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه نمایید و به جستجوی آهنگ مورد علاقه خود به دانلود آن بپردازید.

فیلم کنسرت های حامد نیک پی را در کجا مشاهده کنیم؟

انتشار هر کدام از فول آلبوم حامد نیک پی و زندگی حامد نیک پی و همسرش و انتشار جزئیات بیوگرافی حامد نیک پی، هر کدام برای این خواننده حواشی را به دنبال داشته و می توان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات این حواشی به مشاهده تمام فیلم های به جا مانده از این خواننده پرداخت. هم اکنون فیلم هایی از اجرای آهنگ های حامد نیک پی فرییب و حامد نیک پی ایران من و حامد نیک پی خورشید در یوتیوب و آپارات در دست می باشد.

سوالات متداول

  1. حامد نیک پی کیست و در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

    او خواننده ایرانی است که از سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را در سبک موسیقی تلفیقی آغاز نمود و هم اکنون نیز آثار درخشانی از او در دست می باشد.

  2. حامد نیک پی در کدام کشور زندگی می کند؟

    حامد نیک در کشور انگلیس و شهر لندن زندگی می کند.

  3. نیک پی در کدام برنامه استعداد یابی فعالیت می کند؟

    حامد نیک در برنامه استعداد یابی صدای برتر یا همان the voice آمریکایی به عنوان مجری و داور حضور داشته است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]