حمید شب خیز مجری و مدیر شبکه تلویزیون و محبوب ترین سلبریتی ایرانی می باشد که برنامه او از لس آنجلس کالیفرنیا پخش می شود. او در سوم اسفند ماه سال هزار و سیصد و سی و سه در رشت به دنیا آمد. در ادامه به بیوگرافی این مجری ماهر می پردازیم پس با ما همراه باشید.

حمید شب خیز کیست؟

حمید شب خیز کیست؟

حمید شب خیز یکی از مجریان و مدیران شبکه های ماهواره ای می باشد. او در ۳ اسفند سال ۱۳۳۳ در رشت به دنیا آمده است. او در رشته ترجمه در مدرسه عالی به تحصیل پرداخته و قبل از انقلاب در شو تلویزیونی در برنامه ای به نام میخک نقره ای با اجرای فریدون فرخزاد آهنگی به نام کودک بابا را اجرا کرد. این مجری بعد از ازدواج با ماندانا بهراد ایران را برای همیشه ترک کرد و به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او در حال حاضر دو فرزند به نام پانته آ و امید دارد.

پدر و مادر حمید هر دو از شهر رشت می باشند و سال هاست که به رحمت خدا رفته اند. فرید شب خیز که برادر کوچکتر حمید شب خیز است تهیه کننده شبکه سه سیما می باشد. رحیم شب خیز برادر بزرگ حمید است و یک استودیو ضبط آهنگ در تهران را دارا می باشد. این مجری به علت شغل پدرش در شهر هایی نظیر تبریز، تهران و رشت زندگی خو را سپری کرده است. خانواده او مدتی بعد از تولدش در شهر تبریز زندگی کردند و بعد از آن در پنج ماهگی اش به رشت رفتند به همین علت او خودش را رشتی به حساب می آورد.

بعد از آن مدتی با خانواده در خیابان سلسبیل تهران ساکن شدند. او به علت علاقه اش به مجری گری از دوازده سالگی رو به روی آینه می ایستاد و تمرین گویندگی می کرد. او بعد ها در زمینه خوانندگی به فعالیت کرد و خواننده شد. او در سال های اولیه بعد از انقلاب کارمند شرکت هواپیمایی ایرفرانس شد و در سال هزار و سیصد و شصت بعد از درگیری با عده ای تصمیم گرفت به همراه همسر و دخترش به آمریکا مهاجرت کند. این موضوع باعث شد مدتی او را به عنوان یکی از سلبریتی های وطن فروش بنامند که او در شبکه مجازی خود از این موضوع بارها ابراز ناراحتی کرده است.

پانته آ شب خیز اولین فرزند حمید می باشد که در رشته داروسازی در آمریکا به تحصیل پرداخته است. نام فرزند دوم او امید است که در زمینه بازیگری و فیلم های هالیوودی به فعالیت پرداخته است. او تا به اکنون آهنگ هایی را برای هواداران خوانده و آن ها را برای هواداران به اشتراک گذاشته است. شما می توانید از طریق سایت های متعدد تصاویر او را به همراه فرزندانش مشاهده کنید.

همسر حمید شب خیز کیست؟

همسر حمید شب خیز کیست؟

او در زمان دانشجویی خود در دانشگاه با دختری به اسم ماندانا بهراد آشنا شد. او بعد از یک سال و نیم که با ماندانا ارتباط داشت به آمریکا رفت و در آن جا با هم ازدواج کردند  بعد از این که اولین فرزندشان به اسم پانته آ دنیا آمد.

حمید شب خیر آهنگ کودک بابا را برای دخترش در برنامه شوی میخک به اجرای فریدون فرخزاد خواند که ای برنامه در رسانه های بسیاری وایرال شد و افراد بسیاری را به خود جذب کرد. این دو نفر بعد از ازدواج درسال هزار و سیصد و پنجاه و هشت به علت دلتنگی بیش از حد به ایران بازگشت. این زوج به هم علاقه بسیاری داشتند و حتی هم اکنون نیز شما شاهد عکس های متعدد آن ها در کنار هم هستید.

درآمد حمید شب خیز

حمید شب خیز علاوه بر مجری گری مدیریت رستوران را نیز برعهده دارد. او بعد از مدیریت رستوران کارمند یک رادیو محلی شد و بعد ها با دوربین در گاراژ خانه اش با یک دوربین برنامه سازی برای شبکه های nitv را آغاز کرد. در حال حاضر این مجری بیش از سیصد دلار در ماه درآمد دارد. این مجری از طریق خوانندگی نیز درآمد دارد اما هیچ وقت رقم دقیق درآمدش را به هواداران نگفته است.

عکس های جدید حمید شب خیز را در کجا ببینیم؟

اگر علاقه مند هستید تا عکس های این مجری را ببینید می توانید نام او را در مرورگر دلخواه وارد کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید. معمولا عکس های او در پیج های اینستاگرامی در قالب پست و استوری برای هواداران به اشتراک گذاشته شده است و هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص داده است. معمولا عکس افراد معروف همانند حمید شب خیز در مجله و روزنامه های متعدد دیده می شود. با وارد کردن نام یکی از اعضای این خوانواده شما می توانید به عکس های همه اعضا دست یابید.

آدرس پیج اینستاگرام حمید شب خیز چیست؟

حمید شب خیز اینستا فعالی دارد و روزانه پست و استوری های بسیاری را برای هواداران به اشتراک می گذارد که هر یک لایک و کامنت بسیاری را از آن خود می کنند. اگر شما علاقه مند هستید تا به پست ها و استوری های این شخص دست یابید می توانید نام او را در قسمت جستجوگر این فضا وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. این مجری توانمند در پیج اینستاگرامش کلیپ های متعددی را از خود به نمایش گذاشته است که هر کدام مورد استقبال بسیاری ها قرار گرفته است.

معمولا هواداران شب خیز برای او فن پیج هایی در اینستاگرام زدند که هر کدام هوادار بسیاری را به خود اختصاص داده اند. پانته آ دختر حمید در صفحه اینستاگرامش کلیپ عروسی اش را برای هواداران به اشتراک گذاشته است. در قسمت جستجوگر این فضا هشتک حمید شب خیز را وارد کنید تا از فن پیج ها نیز تصاویر او را مشاهده کنید.

این مجری دچار چه حواشی شد؟

این مجری تا به اکنون حاشیه های آن چنانی نداشته است اما در یکی از رسانه ها گفته شد حمید شب خیز که سال ها قبل وعده داده شده بود به علت هزینه های سنگین شبکه اش روی اینترنت قرار می گیرد، به یک باره و بدون هیچ اشاره ای به وعده قبلی اش با پر رنگ کردن فحاشی ها و تهمت ها و پشتیبانی از گروهک های سلطنت طلب و فرقه بهائیت شبکه ماهواره اش را نگه داشته است. شب خیز علاوه بر دیگر شبکه ها مردم را به خارج کردن ارز و سرمایه گذاری در امارات تشویق می کند.

مدتی نیز عکس های او با طلا گلزار که یکی از مدل های معروف ایرانی خارج از کشور است پخش شد؛ سایت های زرد با تیتر طلا گلزار دختر حمید شب خیز برای او دردسرهایی ایجاد کردند؛ البته رابطه آن ها به دلیل حضور مادر طلا راخل شبکه تلوزیونی حمید شب خیز بود.

فساد اخلاقی حمید شب خیز واقعیت دارد؟

فساد اخلاقی حمید شب خیز واقعیت دارد؟

حمید شب خیز مدتی قبل در فیس بوک خود پستی در قالب سنگ اندازی شبکه من و تو برای رفتن آی تی ان روی فرکانس من و تو نوشته بود که در زمان جا به جا شدن کانال ها و پخش برنامه های کم بازدید این شبکه تماشا چیان مجبور شدند تا از این شبکه بازدید کنند. بدین صورت تبلیغاتی که این مجری به دنبال آن است از انواع تبلیغات تلویزیونی می باشد که برای فروش کالاهای بی کیفیت با مواد آرایشی تقلبی استفاده می شود.

بیماری حمید شب خیز چیست؟

این مجری توانمند مدتی درگیر بیماری قلبی شده بود و عمل قلب باز انجام داد. افراد بسیاری برای سلامتی او دعا کردند و در صفحه اینستاگرامشان پست هایی را برای هواداران به اشتراک گذاشتند. در بسیاری از سایت ها برای بیماری او علت هایی مشخص شد اما هیچکدام صحت ندارد و او فقط جراحی عمل قلب باز انجام داده است. در حال حاضر حال او خوب است و هیچ مشکلی ندارد.

حمید شب خیز مجری کدام برنامه ها بوده است؟

این مجری برنامه های متعددی را مجری گری کرده است که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

برنامه خنده بازار

خنده بازار یکی از برنامه هایی بود که این مجری توانمند آن را مجری گری کرده است و هوادار بسیاری را به خود اخنتصاص داده است. این برنامه در حال حاضر روی سرویس هایی نطیر آپارات و یوتیوب موجود است و شما می توانید از این طریق به بررسی آن ها بپردازید.

ویژه برنامه عید

او معمولا برنامه هایی را برای هر مراسم خاص و یا عید برگزار می کند که این برنامه ها افراد بسیاری را به خود جذب می کنند. این برنامه با مجری گری حمید شب خیز روی سایت های بسیاری منتشر شده و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

داماد حمید شب خیز کیست؟

داماد حمید شب خیز کیست؟

او دارای دو فرزند به نام امید و پانته آمی باشد. پانته آ به تازگی ازدواج کرده است و شما می توانید کلیپ عروسی او را به راحتی از طریق سایت های متعدد مشاهده کنید. داماد حمید در پیج اینستاگرامش تصاویر بسیاری را با پانته آ به اشتراک گذاشته که شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. حمید شب خیز کیست؟

  او یکی از مجری های تلویزیون می باشد که شهرت بسیاری را از آن خود کرده است.

 2. او متولد چه سالی است؟

  او در سوم اسفند ماه سال هزار و سیصد و سی سه در رشت به دنیا آمده است.

 3. آیا او ازدواج کرده است؟

  او در زمان دانشجویی خود در دانشگاه با دختری به اسم ماندانا بهراد آشنا شد و دو فرزند به نام امید و پانته آ دارد.

 4. چگونه به عکس های شب خیز دست یابیم؟

  می توانید نام او را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید و یا این که از طریق پیج اینستاگرام او به مشاهده عکس ها بپردازید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]